לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-03-2005, 18:16
צלמית המשתמש של Gwenhwyfar
  Gwenhwyfar Gwenhwyfar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל Gwenhwyfar
חג פורים שמח לכולםםםםם :)
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי גולבו כחולות שמתחילה ב "חג פורים שמחחחחחחח !!!!!!!!! :)"

קצת באיחור, אבל לא נורא...
איך חגגתם את החג ?
אני הייתי בערב פורים בבסיס (יום חמישי) אבל הבאתי משלוחי מנות לכל האגף שלנו ולאנשים שאני מיודדת איתם .
אבל לא סתם משלוחי מנות, אלא ארזתי כל אחד באריזת סוכריה והדפסתי לכל אחד ברכה מצחיקה (ב- 00:00 בלילה) .
הבאתי גם משלוח לאחת הקצינות מהחטיבות שלנו והיא ממש התרגשה ולא הפסיקה להודות לי ולהתלהב .
ולמפקד (סגן אלוף) אמא שלי שלחה משלוח מנות אדיר, עם מלא עוגיות שהיא אפתה (מרוקאית, צריך להוסיף ?)
אז בערב הוא התקשר הביתה כדי להודות על המשלוח אבל אימי לא הייתה בבית אז הוא התחיל לעשות בושות וסיפר לאבא שלי שהוא 18 שנה בצבא ושאני החיילת הכי רצינית שהייתה לו ושאני מחזיקה את תחומי האחריות שלי בצורה מעולה (איזה כיף היה לשמוע את זה |חכם| )
ולמחרת ישבתי עם ההורים לאכול ארוחת בוקר ב"ארומה" באשדוד, אז הוא התקשר אלי לפלאפון כדי לשאול אם אמא לידי וכמובן ששוב הייתי קצת נבוכה כי איך שאמא שלי סיימה את השיחה היא סיפרה איזה דברים טובים הוא אמר ולמען האמת זה גורם לתחושה ממש טובה, הפתעה לטובה

בכלל - אני חושבת שפורים זה ה-חג להתייחס לאנשים, במשלוח אחד קטן אפשר לגרום לאדם אושר גדול בחג .
וזה כיף, זה תאכלס כיף לתת לאנשים אחרים ולראות מהם חיוך או לשמוע "תודה", זה פשוט עושה את היום, החג והשנה !

אז... מקווה שלכולם היה חג שמח וקסום ושיהיה לנו שבוע נפלא !

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י Gwenhwyfar בתאריך 28-03-2005 בשעה 18:18.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:36

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר