לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה --אודיו וקולנוע ביתי - רסיברים - HTPC - סטרימרים - DVD - טלוויזיות - סוני - פלזמה - LCD - דנון - OLED - Blu-ray - אינטרקונקט - הרמן/קרדון - כבלים אופטיים - מחברים איכותיים - טושיבה - מונסטר כבל - רמקולים - סאב-וופר - מגברים - מגברי מנורות - CLASS D - מקרנים - DLP - מסכים דקים - מרחק מומלץ ממסך - פיוניר - מרנץ - InFocus - Denon - Pioneer - Cabasse - Monitor Audio - IGH בית חכם - Kipsch - Boston Acoustics - Sennheiser - shure - speakercraft - - - - -- חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > אודיו וקולנוע ביתי
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-12-2008, 09:07
צלמית המשתמש של ilane
  ilane ilane אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.05.02
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי YK69 שמתחילה ב "או קיי, תודה. יש לי עוד שני..."

כדי להעביר גם אודיו המכשירים צריכים לתמוך בHDMI1.3
יש כרטסי מסך(בעיקר של ATI) שכוללים כנית אודיו כך שמחברים את יציאת האודיו מהמחשב וכניסה בכרטיס ומהכרטיס יוצא כבל אחד שמכיל את האודיו והוידאו

כשמדובר באות דיגיטאלי אין מצב של העברת מידע חלקי או פגום כלומר, אם מדובר באות אנלוגי שנפגע
כתוצאה מרעש התמונה תראה פחות טוב או עם "שלג" אבל במקרה של אות דיגיטאלי התמונה תקפא או תעלם
כחלק מהתקן של HDMI עובר מעבר למידע של הוידאו והאודיו גם ערוץ של שליטה(control) שדואג לסנכרן בין
המכשירים להעביר בין המכשירים מידע על היכולות של כל אחד מהם(רזולוציה מקסימלית, תקן נתמך וכו') HDCP

חוסר יכולת להסתנכרן על המידע הזה גם יגרום לבעיות

אני עובד עם כבל של חמישה מטרים איכותי מאוד
בטלויזה אחת שניסיתי היו לי מדי פעם בעיות סנכרון שהתבטאו בתמונה שחורה לשנייה או שתיים פעם בכמה דקות
החלפתי אותה לדגם אחר ובטלויזיה החדשה התופעה לא קורית
בדר"כ מדברים על כבל באורך 2-3 מטרים כאורך אידיאלי אבל מכיוון שמדובר במידע דיגיטאלי ניתן להגבירו ללא פגיעה במידע
אני משער ש10 מטרים עדיין לא יעשו לך בעיות בהנחה שתקנה כבל איכותי

It's Never Lupus

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:54

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר