לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תוכנה ומשחקי מחשב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-12-2008, 04:58
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
פריצת אבטחה/תולעת חדשה במסנגר?

השאלה שלי היא כזאת. הקדמה חשובה לפני כן,אני משתמש ב pidgin ודרכו במסנגר.
לאחרונה אנשים ברשימה שלי שולחים לי כתובת אינטרנט מוזרות בלי תוכן טקסט או להגיד שלום.
קודם הייתה משהי אחת ועכשיו עוד אחת עם אותן הודעות מוזרות.
אני יודע שאותן בחורות לא מחוברות בשעות כאלה וכאשר אנחנו כבר מדברים, הן אומרות תמיד "שלום" לפני... בכל זאת זה נהוג. פעם אחת פתחתי את אחת ההודעות הללו בטעות ולא קרה כלום. בגלל שזה לא ממש מסנגר ולא וינדוס ולכן לא הצליח להשפיע על המערכת והתוכנה.
יש דרך כל שהיא למנוע את ההודעות המרגיזות האלה או לעלות על המקור שלהן ולדווח ל ms שיעשו משהו בנוגע לזה?
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-12-2008, 05:45
  שימיadmin שימי אינו מחובר  
מנהל פורומי "תכנות ובניית אתרים" ו"חומרה ורשתות"

חבר מתאריך: 25.10.01
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי linuxsboot שמתחילה ב "פריצת אבטחה/תולעת חדשה במסנגר?"

העובדה שאתה משתמש ב Pidgin לא ממש משנה - הקישורים האלה לא עושים שום דבר למסנג'ר של מיקרוסופט. רק אחרי שהמחשב נדבק בוירוס (איך? מיד...), הוא משתמש במסנג'ר של מיקרוסופט בתור וקטור התקפה כדי להפיץ את עצמו הלאה.

איך הוא מדביק? פשוט, אתה נכנס לקישור הזה, ואז קורה אחד משני דברים:

1. או שבקישור יש דף אינטרנט שמנצל באג בדפדפן שלך (כמו הבאג החמור שהתגלה באקספלורר לפני שבועיים ולא היה לו תיקון במשך יותר משבוע...) - מבלי שתעשה כלום - מספיק שתיכנס לדף - והאתר יעשה במחשבך כרצונו. מטבע הדברים, צורת הדבקה זו רלוונטית יותר למשתמשי אקספלורר והדפדפנים המבוססים עליו (כגון מקסת'ון)....

2. או שאתה מקבל קובץ להורדה, ואז כמו משתמש מוצרי מיקרוסופט טיפוסי, כמובן מריץ אותו כמו דביל - ואז זו תוכנה לכל דבר, שיכולה לעשות מה שהיא רוצה. מי צריך לכתוב משהו מתוחכם כמו וירוס שיש מטומטמים שמריצים דברים שהם הורידו מהאינטרנט שאין להם מושג לגבי המקור שלהם... בד"כ התוכנה הזו תוסווה בתור שם של תמונה, עם סיומת של תמונה. תודות לפיצ'ר הדבילי ביותר שנכתב מאז שהמחשב הומצא, שהוא, החבאת סיומות הקבצים במערכת ההפעלה חלונות, המשתמש לא שם לב שהסיומת של הקובץ היא EXE אלא חושב שהיא JPG. וכיוון שתמונה היא "לא יכולה להיות וירוס" (גם לא נכון) - אז הוא פשוט "פותח את התמונה", ומכאן, הדרך קצרה...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:32

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר