לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 29-11-2008, 01:50
צלמית המשתמש של AtlantisNumenor
  משתמש זכר AtlantisNumenor AtlantisNumenor אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.07.08
דייט נוראי...

אהלן חבר'ה,

הרגע חזרתי מהדייט הכי גרוע שהיה לי בחיים, כאילו אין דברים כאלה:

אז ככה, הבחורה שיצאתי איתה היא מישהי שאני מכיר מהעבודה, והיא נפרדה לפני שבוע מחבר שלה (שהוא גם כן עובד איתי בעבודה, אבל נכון לעכשיו בצוות אחר).

יצאתי איתה תכלס רק בגלל שהיא נראת טוב, אין לי שום רגשות אחרים כלפיה, אבל ההיתי בטוח שהיא גם כן מחפשת את זה, בגלל שהיא מפלרטטת איתי בכל רגע פנוי שיש לה, ושולחת רמזים מפה ועד להודעה החדשה.

הקיצר נתתי לזה צ'אנס כדי לראות לאן זה יכול להוביל, והחלטנו לצאת הערב לסוג של דייט "ידידים" (לפחות אני באתי ככה), היא החליטה שהיא רוצה ללכת לפאב-דאנס בר-סנוקר (אשכרה יש משהו כזה בנהריה), אז סבבה זרמתי עם זה והלכנו לשם, בדרך היא עושה לי אם זה בסדר שאח שלה הגדול (גדול ממנה בשנה) יבוא גם כן עם חברה שלו, בתכלס רציתי להגיד לא, אבל לא היה נעים, אז אמרתי שזה בסדר מבחינתי, הקיצר הגענו, יושבים, שותים, אבל היא כאילו בכלל בראש של שיחה עם אחיה וחברה שלו, ואני יושב בצד ולא קשור לעולם, ניסיתי להשתלב גם אבל זה לא הוביל לשום מקום, בדקות שעוד כן היו לנו ביחד היא שלחה איזה 100 הודעות לאלוהים יודע מי, הקיצר לאחר כמה דקות (עדיין מחכים לשולחן שיתפנה) היא עושה לי:"יו אתה לא מאמין X (האקס שלה, ואני לא רוצה לנקוב בשמו) שלח לי הודעה והוא גם בא לפה", אז בתכלס ממש לא ידעתי איך להגיב, רציתי פשוט לקום וללכת כי גם ככה הרגשתי חרא, אבל אז משום מה היא החליטה שהיא מעלה הילוך איתי, והתקרבה אליי ממש קרוב, והתחילה, אתם יודעים...

הקיצר, אחרי איזה רבע שעה האקס שלה הגיעה, והתיישב לידנו (הוא כביכול בא לשחק סנוקר), בגלל שהוא חבר מהעבודה התייחסתי לכל העניין בכבוד ולא חתכתי משם כבר ישר, אבל כשהבנתי שאותה בחורה עשתה את כל זה רק בשביל למשוך את האקס שלה לאותו פאב כדי שייקנא או לא יודע מה הבנתי לאיזה מלכודת מפגרת נכנסתי, השארתי להם שטר של 20 שקל מהמקום ואמרתי לה שאני צריך לנסוע לחיפה לעזור לחברים שנתקעו בכביש(כן ממש...), היא התבאסה ואמרה לי שאני אתקשר אליה כשאני חוזר,(כן ממש X2).

וזהו, זהו רשמית הדייט הכי גרוע, נוראי, מסריח, מגעיל שהיה לי איי פעם.

וזה ממש ממש עצוב שיש בנות כאלו בעולם, שמנצלות גברים אחרים בשביל להשיג את המטרות שלהן.
"הארץ שלנו איננה רק מדינת ישראל אלא כל מרחב הסהר הפורה. אבות אבותינו אינם רק אברהם יצחק ויעקב אלא כל יושבי ארץ הקדם - הישראלים, הכנענים והפיניקים - כולם שייכים לאומה העברית. אנחנו העברים הננו איפוא צאצאים לאומה העברית הגדולה שהמציאה את האלף בית, שהקימה ציים אדירים ובנתה אימפריה בכל אגן הים התיכון. אנחנו הבאנו את התרבות לאירופה ופילי מצביאנו הגדול חניבעל, איש קרתגו, עברו את האלפים ואיימו למוטט את רומא."

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 29-11-2008, 02:32

צודק...
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "אין הרבה מה להגיד חוץ מ.."

וואלה, לומדים מטעויות...

מה שמרגיז זה שהיא מפציצה אותי עכשיו בהודעות, אלוהים ישמור איפה נמצאות כל הבחורות האיכותיות?
"הארץ שלנו איננה רק מדינת ישראל אלא כל מרחב הסהר הפורה. אבות אבותינו אינם רק אברהם יצחק ויעקב אלא כל יושבי ארץ הקדם - הישראלים, הכנענים והפיניקים - כולם שייכים לאומה העברית. אנחנו העברים הננו איפוא צאצאים לאומה העברית הגדולה שהמציאה את האלף בית, שהקימה ציים אדירים ובנתה אימפריה בכל אגן הים התיכון. אנחנו הבאנו את התרבות לאירופה ופילי מצביאנו הגדול חניבעל, איש קרתגו, עברו את האלפים ואיימו למוטט את רומא."

ישן 29-11-2008, 14:12

תודה, חבר'ה...
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי פאקטשלי שמתחילה ב "קח את זה כמחמאה, אם היא בחרה..."

לצערי הבחורה הכי איכותית שיצאתי איתה היא האקסית שלי ונפרדנו בגלל שהיא הלכה לעשות תואר בארה"ב, לפעמיים אני מצטער שלא טסתי איתה.

נערך לאחרונה ע"י AtlantisNumenor בתאריך 29-11-2008 בשעה 14:15.
ישן 05-12-2008, 12:53
  משתמש זכר m-hanan m-hanan אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.01.07
שלח הודעה דרך MSN אל m-hanan Facebook profile
בחורה מטומטמת
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי AtlantisNumenor שמתחילה ב "דייט נוראי..."

תשמע,אני לא חושב שהיית צריך לוותר ולתת לה להביא את אחיה ואת חברה שלו.
אתה לא באת להיפגש עם אחיה ולא עם חברה שלו.זכור לי מקרה לא מזמן שיצאתי עם מישהי והיא הציעה שהיא תביא חברה ואני אביא עוד חבר.אינעל דינק,אנחנו במחנה קיץ?בפירוש אמרתי לה:לא מתאים...אני בא לראות אותך לא?
אז תקשיב משהו:אתה לא חייב כלום לאף אחד.אם אתה רואה שהבחורה קצת לא בעניינים אתה צריך פשוט לחתוך-לא נמצאים במקום שלא נח בו והצד השני אפילו לא מכבד את המעמד!אם היא רוצה להמשיך לדבר עם אח שלה,ועוד להביא את האקס(אלוהים ישמור,כמה דפוקה אפשר להיות),שיהיה לה בכיף ואתה תצא מהסנוקר ותנשום בחוץ את אווירה הצלול של נהריה!

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/9/95/Theodor_Herzl.jpg/38px-Theodor_Herzl.jpg]
"לא רוצים,לא צריך..."

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:42

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר