לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-12-2008, 02:35
  weeeman1225 weeeman1225 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.01.06
חברה שלי זרקה אותי...ואני מרגיש מצויין

יש אנשים שכאשר הם צריכים להוציא משהו החוצה הם מנגנים,עגב שמתם לב שכשאתם נמצאים במצב רוח מוגזם כלשהו אתם מנגנים טוב יותר ?ככה זה ,רגשות קיימים לא סתם...הם נועדו לשם משהו...פירוק עצבים,עזרה לאחר,ועד כמה שזה מצחיק להסתיר רגשות אמיתיים...אין בן אדם שלא זייף פעם את רגשיותיו...אני למשל זייפתי...עמדתי שם אם רטיבות בעיניים לא כי באמת היה לי אכפת שזרקו אותי,או כי אהבתי אותה,לא...פשוט פגעו לי באגו..פשוט בגיל 15 החלטתי שאף אחד לא תזרוק אותי...ועמדתי בזה יפה...מעניין כמה יכסים זרקתי סתם לפח...מעניין בכמה אנשים פגעתי...או שלא כ"כ?או שזה שוב רגש מזויף?לא הפעם זה לא זה...
אז הוכחתי לאצמי שאני פגוע והרוס כדי לקבל צומי...גם בזה הצלחתי...ואז הבנתי...פשוט כאילו נזרקתי למים קרים...קפאתי במקום...כמעט טבעתי...התחלתי להלחם בזרם,יצאתי,ניגבתי את אצמי אם מגבת,ואז התברר לי שזה בכלל ברכה של תינוקות...קטן אלי...זה לפחד יש עיינים גדולות...אני זרקתי את אצמי למים הקרים...אני שמתי לאצמי רגל...אני פשוט התאבדתי אלהם... הייתי צריך את זה ואז אחרי כל העיפות הזאת  ,הלוחמה הזאת אם אצמי, יצאתי רענן ,תוך שתי שניות... והנה אני עומד על האדמה אם ראש מורם ,מזג אוויר נפלא ותובנות שזכיתי לקבל,עד השחייה הבאה, עד כמה שהיא מענה ומהנה .זה מלחמה בלתי נגמרת אם כמה חזיתות,מלחמה שאי אפשר לנצח בה ואי אפשר להפסיד,מלחמה שמנצחים בה תמיד אך לאחר זמן מסוים נכנעים סתם...אבל איך אפשר בלי...ולסיפור הזה עוד היה סוף טוב...כבר יש...אז מה ניפגש בברכה ?או שאתם מפחדים להיכנס למים ?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:41

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר