לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים אל פורום המילואימניקים חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מילואים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-12-2008, 17:23
  remolus remolus אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.02.07
אפשרות מעבר מיחידת מילואים

השתחררתי לפני כשמונה חודשים (מרץ 05) משירות סדיר בתפקיד חובש קרבי מגדוד חי"ר.
בעת השיבוץ ליחידת המילואים שובצתי , בשונה מכל חברי , ביחס"ר החטיבה.
מרגע שיחרורי התחלתי לברר את האופציה של מעבר ליחידה בה חברי לסדיר נמצאים.
בתחילה הקצינת קישור אמרה שזו לא בעיה וזה אפשרי אך לאחר שיחה קצרה עם המ"פ התחיל מסע שיכנועים והעברת מסר חד משמעי שנגזר גורלי ולא אוכל לשנות המצב. כמו כן המשכתי לנסות ולהסביר ובסוף נידרשתי להגיע לימי מילואים ספורים על מנת להתרשם ו"לתת צ'אנס".
כנדרש מכל חייל , ביצעתי את המוטל עליי ועברתי דרך הצינורות המקובלים ובדרכים המקובלות , דרך שיחת מפק"צ בה ציינתי את מחשבותיי על רצון עזיבה עד הגעה לאימון יומי במילואים , שם התרשמתי מפלוגתי.
אציין שההתרשמות היא מאוד חיובית והחידה על אנשיה ברמה מאוד גבוהה.
כרגע עדיין מפעם בי הרצון לעזוב ובהמשך החודש אני נקרא לאימון יחידה אשר אליו אגיע.

הייתי רוצה לדעת מה עליי לעשות בהמשך ובאיזה דרכים לפעול. אני ממש רוצה לשרת עם חבריי במילואים ולא להיות בפלוגה בה איני מכיר איש.
בתודה מראש , איתי.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-12-2008, 00:21
צלמית המשתמש של GrimReaper
  משתמש זכר GrimReaper GrimReaper אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.04.04
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי remolus שמתחילה ב "לא שאני מזלזל חלילה בתוגבתך..."

הדרך הרשמית היא בקשת מעבר ע"ג טופס 55 דרך משרד הקישור. אך למיטב ידיעתי לא מאשרים בקשה כזו בשנתיים הראשונות ביחידה חדשה.
הפחות רשמית והטובה יותר היא דרך אפיקי מפקדים. שכנע את שדרת הפיקוד שלך שיתמכו בבקשתך, ומצא יחידה שתרצה לקלוט אותך ותגיש את הבקשה מצידה - בקשה חייבת להיתמך ע"י מפקדיך הנוכחיים. המ"פ לא שוכנע, נסה את המג"ד, והלאה...

החברים שלך באותה חטיבה כמוך רק בגדוד אחר? כי זה מקרה יותר פשוט מאשר בחטיבות נפרדות. אתה לא בדרומית במקרה? (רק שמות עוצבה, לא מספרים בבקשה).

"When a true genius appears in the world, you may know him by this sign, that the dunces are all in confederacy against him."
John Kennedy Toole

ישן 04-12-2008, 00:41
  shlomz מנהל shlomz אינו מחובר  
מנהל פורום מילואים (במיל.)

חבר מתאריך: 21.08.06
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי remolus שמתחילה ב "לא שאני מזלזל חלילה בתוגבתך..."

ציטוט:
לא שאני מזלזל חלילה בתוגבתך אך אלו הם אופי הדברים אשר אני שומע מתחילת דרכי במילואים.

ויש סיבה לכך: אמנם העניין קצת נשכח בשנים האחרונות, אבל צה"ל הוא לא מועדון חברים ולא תנועת נוער, אלא צבא. הטיעונים שהעלת לגבי העברתך הם חסרי משמעות מבחינת המבט הרחב מעט יותר, מה גם שכנראה שאחרי פרק זמן לא ארוך ביחידתך החדשה יהיו לך שם לא מעט חברים חדשים.

סלח לי על הציניות, היא לא מכוונת כלפיך. פשוט נתקלתי יותר מדי בתופעה שאתה מעלה, שהיא החיסרון של שיטת ההזנה הישירה: כל מי שלא משובץ יחד עם שאר החבר'ה שלו מהטירונות מיד מרגיש שנעשה לו עוול...

מניסיוני, אני יכול להבטיח לך, שלמעט מעורבות אישית של מפקדים ברמת מג"ד ומעלה, אין שום סיכוי שבקשתך לעבור תאושר - וגם אם תהיה כזו העניין אינו מובטח.

בקיצור, שמח בחלקך (ותגיד תודה ששמו אותך ביחס"ר, אתה לא רוצה לדעת איפה עוד יכולת ליפול...), שרת במילואים, תכיר חבר'ה חדשים ושמור על קשר עם הישנים. אני מאמין שכשתספר לנכדים שלך על מה שעשית בצה"ל, בכלל לא תזכור שלא שובצת "עם החבר'ה".

http://www.baking.co.il

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:39

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר