לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום לימודים. אנו מאחלים לכל הגולשים שנת לימודים מוצלחת חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > השכלה כללית > לימודים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-12-2008, 15:43
  sleepy hollow sleepy hollow אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.09.08
מה אכפת לך לנסות?
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי RP. שמתחילה ב "לחמן בסדר גמור ויותר מזה. מי..."

פסיכומטרי זה לא הדבר הכי נעים וכיפי בעולם ובטח יש דברים יותר מגניבים שאפשר לעשות עם הסכום שמשלמים על הבחינה ועל הספרים ועל הקורס אם אתה עושה אותו. אבל אני מציע לך לשקול את הדברים הבאים:
1. אחד מהיתרונות הגדולים של פסיכומטרי זה הקניית מיומנויות למידה. היכולת להספיק הרבה במעט זמן זה כלי מאוד חשוב בלימודים אקדמיים וזה אחד מכללי היסוד של הצלחה בפסיכומטרי.
2. אף פעם אל תסגור לעצמך אופציות. גם אם לא בא לך אוניברסיטה, כדאי שתהיה לך לפחות את האופציה. מה אכפת לך מה שנקרא.
3. לימוד במכללה מכיל שני פקטורים בעייתים עיקריים: שכר לימוד כפול ורמת לימוד בעייתית. יש משהו חשוב שצריך לזכור לגבי מכללות: מכללה חיה מסטודנטים. האינטרס של מכללה שכמה שיותר סטודנטים ילמדו אצלה. על כן, מכללות יגמישו תנאים, יקלו תכניות לימודים, יתנו פקטורים וכו', העיקר שכמה שיותר סטודנטים ילמדו ויעברו שנה. זה אומר שייתכן, ואני מדגיש ייתכן ולא מתכוון להכפיש מכללה כזו או אחרת, שאתה משלם יותר ומקבל פחות.
4. בוגרי אוניברסיטאות, וזה אין מה לעשות, נחשבים יותר מבוגרי מכללות בקבלה לעבודה.

בפועל, מה שאני מנסה לומר, זה ששווה לנסות. מקסימום, עושים פעם אחת וגמרנו.

ורק נקודה אחרונה, רק כי האיזון מאוד חשוב. אם דיברו פה כל כך הרבה על לחמן ועל יואל גבע, בואו ניתן את הכבוד שמגיע גם לחבר'ה האלה, לאנשים הטובים פה וכמובן לבדיקומטרי החביב שהצליח להצחיק לא מעט סטודנטים מבואסים לאחרונה...

אז שיהיה לך בהצלחה.
חזרה לפורום
ישן 08-12-2008, 18:22
  sleepy hollow sleepy hollow אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.09.08
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי sleepy hollow שמתחילה ב "מה אכפת לך לנסות?"

ועוד דבר חשוב לי לומר פה - מניסיון מר שלי ושל כמה אחרים. כשאני עשיתי את המבחן שלי, לא בדיוק בדקתי מסביב. הלכתי עם אנשים שאני מכיר כדי שתהיה לי חברה מגניבה מסביבי ולא באמת הרגשתי שמכינים אותי למבחן אלא בעיקר דוחסים לי כמויות של חומר בזמן מאוד קצוב. בכוונה אני לא אומר פה את שם בית הספר. אבל פה מסביב זורקים לחמן ויואל גבע וקידום עם הבדיקומטרי שלהם עושים גלים עכשיו. זה לא אומר בהכרח שהם הכי טובים או שיואל גבע הכי גרועים ושלחמן מלאכים בשמיים. אבל זה כן אולי יגרום לך לבדוק יותר טוב לאן אתה נכנס.
אם החלטת - אז עשה לעצמך טובה, פשפש בקרביים של כל בית ספר, תעשה לנציג שירות של המכון את המוות בשאלות, כדי שתוכל לדעת שאתה מטופל בידיים טובות.

ושוב בהצלחה.
חזרה לפורום

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:55

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר