לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-12-2008, 06:14
  משתמש זכר juda juda אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.10.01
לזכותו של פייגלין יאמר
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מזוז שמתחילה ב "פייגלין סירב לעמוד בראש מפלגת התקווה: "הליכוד זה הבית""

כי האיש בחר לו אסטרטגיה מסויימת והוא דבק בה עד הסוף, מבלי לתת לפיתויים אלה או אחרים להסיח את דעתו מהמטרה שהוא קבע לעצמו, קרי- להצמד לגוף גדול ורב משאבים ולהסיט את הגוף הגדול לצרכיו.
בלשון הרפואה זה מכונה "טפיל".

לזכותו של נתניהו יאמר כי הוא השכיל להבין את התופעה והוא נאבק כנגדה בכדי שלא תתפשט.
ומנגד עומדים העיתונאים, וצועקים "לא דמוקרטי, לא דמוקרטי", כאילו פתאום פייגלין הפך ליקירם, אבל בפועל מטרתם הסופית זהה למטרתו של פייגלין- להביא לקריסת הליכוד.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-12-2008, 12:07
  סתמבא D סתמבא D אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.05
פייגלין עדיין בסימן שאלה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מזוז שמתחילה ב "פייגלין סירב לעמוד בראש מפלגת התקווה: "הליכוד זה הבית""

אני לא מסכים עם ההתנהלות שלנתניהו לגביו, היא עוררה בי לא מעט ספקות לגבי המניע שלו שעד היום טרם הובהר, ומשום מה נתניהו לא נשאל על כך.

פייגלין הוא סוג של חידה, על פניו נראה כאדם ישר, אידיאליסט, חייכן, חביב, במידה מסויימת גם נאיבי ומדבר מתוך דברים שהוא מאמין בהם ופחות מתוך מודעות למציאות העכשווית.

הוא טרם נאלץ לעמוד במבחן בסדר גודל לאומי לעומת נתניהו, פייגלין עוד לא היה בתפקיד בו הוא היה צריך להיות מודע להמון שיקולים, כלכליים, ביטחוניים, מדיניים, קואליציוניים וכו'.

הוא ונתניהו טרם נפגשו לשיחה ב-4 עיניים כדי להבהיר מדוע נתניהו כה מתנגד לו.

זה יפה שפייגלין נוהג בגילוי לב ובשקיפות ציבורית לגבי דעותיו ועמדותיו, אבל לא תמיד ההתנהלות שלו חכמה, למשל כשאתמול הוא יצא בהצהרה: "נתניהו הוא תופעה חולפת" והכוונה כמובן שהוא הולך לרשת אותו.

נתחיל מזה שאם נתניהו יבחר, הוא לא יוכל למלא קדנציה נוספת אחרי זו, מותר להיבחר עד 2 קדנציות ולאחריה מישהו חדש עולה, כך שבמילא נתניהו הוא לא האיש שיעמוד בדרכו של פייגלין.

אני מאמין שנתניהו לא מתכנן להפוך את עורו כמו שעשה שרון, הוא לא התעקש על שריונים, לא שתל כל מיני קבלני קולות ומתפקדים שלא קשורים למפלגה, ובסה"כ הרשימה שנבחרה מאוד ימנית, ואם יש סוסים טרויאנים זה לכל היותר 5 אנשים ולא חצי מפלגה.

יכול להיות שמבחינת נתניהו, פייגלין לא מיישר קו איתו כמנהיג ועם המפלגה, הוא מושך לא מעט אש, יוצא ומתראיין לאותה תקשורת שהוא מאשים כלא כשמאלנית, הולך לתוכניות בידור של טרום בחירות כשבבירור מנסים להציג אותו כאיש הזוי.
לזכותו יאמר שהוא קורא לאנשים שלו להצביע לליכוד, ולא שובר את הכלים ועובר מפלגה, דבר שהיה מציג אותו כסוס טרויאני שקיבל במה בליכוד ו- "גנב" קולות למפלגה אחרת דרך הכרה ציבורית ממפלגה גדולה.

לצערי ההתנהלות של נתניהו מולו גרמה לי להרהר לגבי הצבעתי בבחירות הקרובות, אבל אז אני נזכר שחוץ מנתניהו יש את בני בגין, בוגי יעלון, ציפי חוטובלי, גלעד ארדן, שטייניץ, גמליאל, ריבלין, סער, שלא יעשו את מה שעשו המורדים של שרון וינטשו את המפלגה.

לפעמים כדי לדעת מה הדרך שאליה מנהיג חותר, צריך להסתכל על האנשים שמסביבו, "אמור לי מה חבריך ואומר לך מי אתה" ומזה בדיוק אנשי ימין וליכוד בחרו להתעלם בנושא שרון, התעלמו מהאנשים באנשים שמקיפים אותו.
ישן 14-12-2008, 19:11
צלמית המשתמש של ashoichet
  ashoichet ashoichet אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.07.07

חבל מאוד. הוא היה צריך לעזוב את דיר החזירים הזה כבר מזמן. משה פייגלין הוא ראוי להיות ראש הממשלה ואני מאחל לו הצלחה רבה, אך אינני מבין את האסטרטגיה שלו.

מפלגת הליכוד היא בור רפש שבו שולטים אופורטוניסטים רודפי שררה והון, מושחתים בכל המובנים של המילה. יש שם בהחלט אנשים טובים, אפילו טובים מאוד, אבל הכוח שלהם בתוך המפלגה זניח. כך היה, כך הווה, וכך יהיה גם בעתיד.
The release of convicted terrorists before they have served their full sentences seems like an easy and tempting way of defusing blackmailed situations in which innocent people may lose their lives, but its utility is momentary at best. Prisoner releases only embolden terrorists by giving them the feeling that even if they are caught, their punishment will be brief. Worse, by leading terrorists to think such demands are likely to be met, they encourage precisely the terrorist blackmail they are supposed to defuse.

1995 ,Binyamin Netanyahu, Fighting Terrorism

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:24

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר