לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-12-2008, 20:00
  CoPilot CoPilot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.06.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ZadaMan שמתחילה ב "לא קיבלתי זימון ליום סיירות ולא לצוות אוויר"

אני מניח שזה קשור איכשהו לתאי דם אדומים, למרות שכתוב שאין לך אנמיה, אבל העיקרון חשוב.

תחשוב שאתה טייס קרב ואתה מבצע תמרונים מאוד חריפים שהתוצאה שלהם היא כוחות ג'י מאוד גדולים. למדתי בביס"ט 3 שנים להתמודד עם הכוחות האלה שישפיעו עלייך כמה שפחות, והכי חשוב- למדת לא להתעלף.
נחזור לתמרון, אתה בקוקפיט פועל עלייך ג'י רב, אתה מתאמץ, מכווץ את הרגליים ומנסה בכל כוחך לעמוד בג'י אבל אתה פשוט לא יכול, מהסיבה הפשוטה שיש לך פגם כלשהו (ניתן לתיקון או לא ניתן לתיקון) בכדוריות הדם האדומות, או שיש לך חוסר בהן, והדם שמגיע למוח שלך לא מכיל מספיק חמצן, כי במליליטר דם שלך יש פחות חמצן מאשר מיליליטר דם של בנאדם ללא אותו הפגם. התוצאה-הראייה מצטמצת, אתה מרגיש עייף וכבד, אתה מאבד הכרה. במקרה הטוב ובגובה המתאים אתה תתעורר כשתצא מהפנייה, ותשלט על המטוס ותרחיק את האף כמה שיותר מהקרקע. במקרה הרע, אתה לא תספיק.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-12-2008, 23:24
  ZadaMan ZadaMan אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.10.08
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי CoPilot שמתחילה ב "אני מניח שזה קשור איכשהו לתאי..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי CoPilot
אני מניח שזה קשור איכשהו לתאי דם אדומים, למרות שכתוב שאין לך אנמיה, אבל העיקרון חשוב.

תחשוב שאתה טייס קרב ואתה מבצע תמרונים מאוד חריפים שהתוצאה שלהם היא כוחות ג'י מאוד גדולים. למדתי בביס"ט 3 שנים להתמודד עם הכוחות האלה שישפיעו עלייך כמה שפחות, והכי חשוב- למדת לא להתעלף.
נחזור לתמרון, אתה בקוקפיט פועל עלייך ג'י רב, אתה מתאמץ, מכווץ את הרגליים ומנסה בכל כוחך לעמוד בג'י אבל אתה פשוט לא יכול, מהסיבה הפשוטה שיש לך פגם כלשהו (ניתן לתיקון או לא ניתן לתיקון) בכדוריות הדם האדומות, או שיש לך חוסר בהן, והדם שמגיע למוח שלך לא מכיל מספיק חמצן, כי במליליטר דם שלך יש פחות חמצן מאשר מיליליטר דם של בנאדם ללא אותו הפגם. התוצאה-הראייה מצטמצת, אתה מרגיש עייף וכבד, אתה מאבד הכרה. במקרה הטוב ובגובה המתאים אתה תתעורר כשתצא מהפנייה, ותשלט על המטוס ותרחיק את האף כמה שיותר מהקרקע. במקרה הרע, אתה לא תספיק.

וואי וואי חחחחח
אבל אני לא יודע אם זה עכשיו
בכל מקרה אני אצטרך להתקשר לברר
ועוד משהו התקשרתי למדור סיירות ואמרו לי שלא קיבלתי בגלל משהו שאסור להם להגיד לי.
אם זה היה רפואי היו יכולים להגיד לי אבל זה היה דבר חסוי.
מה זה אומר זה משמעותי?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:06

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר