לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - ברוכים הבאים לפורום מוטוריקה ורכב, אנא קראו את כללי הפורום - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > מוטוריקה ורכב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-12-2008, 19:46
צלמית המשתמש של ssehs
  ssehs ssehs אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.05.04
שלח הודעה דרך ICQ אל ssehs
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי KAKAdosho שמתחילה ב "כמה עולה לתחזק רכב פרטי?"

אם אתה נהג חדש ביטוח יעלה לך כ 3500-4000 לשנה
טסט לרכב תלוי באיזה רכב אני יכול להגיד לך שבממוצע 1000 שקל לשנה יש ב700 יש ב1100 ועוד..
דלק זה תלוי בסוג הרכב בוא נגיד שממוצע רכב שאוכל 11:1 אתה נוסע 20 קילומטר ביום אז 10-15 שקל הולך לך..
שמן מנוע,טיפולים, וכל אלו תלוי בסוג הרכב ובאיך שהוא מוחזק אם שומרים עליו או משחקים איתו
ולא נדבר על רכב שאתה צריך לקנות, תשיג תקציב אמנם יש מכוניות זולות ב2000 שקל אבל יכולות לעלות יקר אחרי זה

אם נדע באיזה סוג רכב אתה מעוניין נוכל קצת לעזור לך אולי יותר מבחינת צריכת דלק עלות טסט וטיפולים והשאר.

מקווה שעזרתי..

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.fresh.co.il/vBulletin/image.php?u=30777&dateline=1238685249]

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-12-2008, 22:07
  pinielbaz pinielbaz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.07.03
אני מחזיק רכב משלי קצת יותר משנה,אז אני אוכל לספר לך קצת
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי KAKAdosho שמתחילה ב "הכי רחוק שאני אלך עם התקציב,..."

קניתי אותו כשהתחלתי כתה יב
סובארו ג'סטי שנת 90 גיר ידני.
קניתי אותה ב4500 ללא טסט,האגרת רישוי שלו 700 ומשהו שקל.
היה צריך קצת לשפץ אותו בשביל לעבור טסט,הכל יצא בסוף כולל האגרת רישוי משהו כמו 7000 שקל.
בגדול זה לא אוטו שעושה בעיות,והיה לי ממנו דיי שקט.
הצריכת דלק שלי נעה בדרך כלל בכמה מאות שקלים לחודש(400-600)
היו לי מדי פעם טיפולים רגילים כמו 10 אלף,חגורת טימינג,צמיגים שאלו דברים שעושים אחד לכמה זמן,לא באופן קבוע,אבל שזה מגיע זה מכה,צמיג זה סיפור של 250 שקל לפחות,טיפול 10 אלף זה עניין של 350 שקל לפחות,חגורת טימינג עושים כל 100 אלף אז לא נראה לי שזה לעניין לדבר על זה.
היו לי מדי פעם תקלות אחרות כמו סתימה בקרבורטור שעלה לי 350 שקל לסדר,סדק במפלג הצתה,היה צריך להחליף אותו וזה עלה 400,לאגרים בגלגלים שנשחקו והרעישו,עלה לי 300 שקל כי עשיתי במוסך בשטחים,במוסך בארץ רצו ממני 360 שקל על כל גלגל..
לפני חודש וחצי היה לי טסט לאוטו,האגרת רישוי שוב 700 שקל,הייתי צריך להחליף 2 ציריות וברקסים אחוריים.גם את אלו עשיתי במוסך בשטחים,2 ציריות חדשות עלו לי 400 שקל ביחד,וברקסים כולל משאבות עלה לי 300.
אני מציין בכוונה שעשיתי את זה במוסך בשטחים כי שם המחירים נעים בין רבע לחצי מחיר ממוסך ישראלי,אז כך את זה בחשבון..
ביטוח:תכין בערך 300-400 שקל בחודש.
מהנסיון שלי,אתה צריך לפחות את ה1500 שקל בחודש,בשביל לכסות ביטוח,דלק,טיפולים ושישאר לך כסף בכיס בשביל עצמך.
אני אגיד לך את האמת,היו לי תקופות בלימודים שלא היה לי הרבה זמן לעבוד,והאוטו דיי חנק אותי,אז תמיד שהיה לי כסף רזרבה הייתי שם בצד קצת,למקרה שצריך ואין.
אם יש לך יכולת וזמן לעבוד ולעשות את ה1500 שקל לפחות בחודש,אתה תצליח לדעתי להסתדר.
אגב,אני מתגייס חודש הבא ומוכר את האוטו שלי,אם אתה מעוניין אתה מוזמן לפנות אלי לפרטים נוספים.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:05

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר