לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 14-12-2008, 08:13
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.04
פייגלין כותב על ה"רודן הנסתר השולט" במדינה

http://www.news1.co.il/Archive/001-...ml?tag=09-10-02
משה פייגלין, ראש "מנהיגות יהודית בליכוד", שנדחק למקום ה-36 ברשימת הליכוד, טוען כי החלטתו שלא לערער על החלטת ועדת הבחירות בליכוד בשל חוסר האמון שלו במערכת המשפט, אינה משליכה לפח את הישגיו. במכתב לפעיליו, כתב כי ההישג הפך למשמעותי יותר לאחר שבמצוות נתניהו דחקו אותו כמה חשודים בפלילים.

"בראייה אמונית", כתב פייגלין, "ייתכן שסיבב ריבונו של עולם את העניינים כך שאגיע למקום העשרים ברשימה, בדיוק מהסיבה הזו - כדי להעמיד אותנו במבחן הזה ובכדי שננצח בו וננהיג את המדינה הרבה יותר מהר ממה שלכולם נדמה".

"רודן נסתר"

פייגלין הסביר כי הנושא שעומד להכרעה הוא לא אם יהיה בכנסת או כמה מנדטים יקבל הליכוד, אלא האם תישאר מדינת ישראל שבויה בידי אותו רודן נסתר שיוסיף ויפורר אותה עד קיצה. הוא כיוון בדבריו לבית המשפט העליון שלדבריו "אינו של העם והשופטים אינם שליחי ציבור".

"זו אחוזתם הפרטית של קבוצה קטנה שמינתה עצמה ומייצגת ערכים מהופכים לערכי האומה. בית המשפט הוא אבן הראשה של כל אותן מערכות תקשורתיות, כלכליות, ביטחוניות ואחרות - השולטות בישראל מעל לדמוקרטיה ומוליכות אותה אל קיצה. למה העבירו אתמול עוד מיליוני מזומנים לאויבינו? למה שיחררו עוד מאות רוצחים? למה לא מגיבים לקסאמים? למה ממשיכים לחזק את אויבינו ולפורר את המדינה היקרה שלנו? למה לא משחררים את פולארד? התשובה היא שמדינתנו נשלטת על-ידי רודנות נעלמה בעלת מאוויים אחרים לגמרי מהציבור הרחב. את כל זה הם עושים באמצעות הליכוד. הליכוד סופג את קולות הרוב היהודי ונותן להמונים את האשליה כאילו יש להם זכות בחירה וממילא גם חובת ציות להחלטות שמתקבלות 'בזכות' בחירתם. אלא שבפועל דואג הרודן הנסתר לכך שהעומד בראש הליכוד יעשה את דברו וכך 'כולם מרוצים'. הרוב היהודי מנצח בבחירות והמדינה נותרת אחוזתם הפרטית של חשין, אברמוביץ' וחבר מרעיהם", כתב פייגלין.

לא עוד ח"כ

הוא הבהיר כי אילולא הצהיר שיתמודד על ראשות הליכוד גם בעתיד, לנתניהו לא הייתה שום בעיה איתו, "אבל לביבי ולרודנות הנסתרת השולטת בו ברור שלא מדובר כאן בעוד ח"כ ברשימת הליכוד. מדובר כאן במנהיגות חדשה ההולכת ומתפתחת בליכוד - מנהיגות שתחליף את ביבי בבוא העת, ותנתק את האזיקים בהם נכבל הרוב היהודי לרודנות השמאל".

לדבריו, אם היה מכריז מלחמה על בג"צ ובה בעת היה זוחל אליו בשעת מבחן, הרי שכל פטפוטיו לא היו אלא כצפצוף הזרזיר. "אסור לנו עכשיו לזייף במילימטר", המשיך במכתב לפעיליו. "כל זיוף יגזול מאיתנו את פירות הניצחון. בורא עולם הביא אותנו למצב שבו אנו מנצחים כל הזמן, והניצחון הזה ילך ויגבר".

לדבריו, נתניהו הוא תופעה חולפת ואין "לתת לאיש הזה לייאש אתכם ולדחוק אתכם אל מחוזות סקטוריאליים חסרי משמעות. זוהי שעת המבחן הגדולה - עלינו להפוך את הייאוש שזורקים בנו השמאל ונתניהו לתנופת הסתערות וניצחון גדול.

הטלפון מעורך דין שפטל
בפתח מכתבו לפעילים, נקט פייגלין באנקדוטה (ציטוט):

ביום שישי בבוקר התיישבתי לכתוב אל אלפי הפעילים הנפלאים שמסרו נפשם עבורי ולהסביר את החלטתי שלא לפנות אל מערכת המשפט. זה לא כל כך קל להתרכז כי הטלפונים לא מפסיקים לצלצל ואנשים לא מפסיקים להתחנן שאחזור בי מהחלטתי. אז סגרתי את כל הטלפונים אבל היות והיה טלפון חשוב אחד שהייתי צריך לענות לו, השארתי קו אחד פתוח לכמה דקות. בדיוק באותו רגע התקשר – יורם שפטל. אוחחח" – נאנחתי לעצמי - "עוד עו"ד שיסביר לי עכשיו עד כמה הסיכויים גבוהים ואיזו טעות אני עושה". "משה" אמר יורם מעבר לקו – "יש לך דקה וחצי לשמוע אותי?" "דקה" – עניתי בניסיון לקצר את הנאום הצפוי... "תשמע" – המשיך יורם – "מרגע ששמעתי את החלטת וועדת הבחירות פחדתי שתתקשר אלי, משום שבהתחלה חשבת לפנות לבתי המשפט ואני פחדתי שתפנה אלי כדי שאייצג אותך. ידעתי שיהיה לי מאוד לא נעים לסרב לך. אבל מאוחר יותר כש 'ירד לך האסימון' והודעת באולפן 'מבט' שאינך מאמין במערכת הזאת – דיברת מתוך גרוני. אמרת דברים מדויקים וחשובים – אני – כעורך דין וותיק אומר לך שאתה עושה את הדבר הנכון והמדויק ביותר – האמת היא שאין ולא הייתה לך שום ברירה אחרת".

יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן (תהילים קכט, ח)

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:28

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר