לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום תאוריות הקשר וחופש המידע קם לתחיה !!! - כ ו ל ם מוזמנים... חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > תאוריות קשר וחופש המידע
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
צפה בתוצאות הסקר: האם תשתף\י פעולה ותסכים\י לספק דגימה ביומטרית במקרה שהחוק יאושר?
כן. אשתף פעולה 10 34.48%
לא. אסרב לשתף פעולה 19 65.52%
מצביעים: 29. אינך רשאי להצביע בסקר זה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-12-2008, 01:01
צלמית המשתמש של Mithrandir21
  משתמש זכר Mithrandir21 Mithrandir21 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.05.07
ויט' אול דיו ריספקט,
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Kidonkey שמתחילה ב "הנה זה מתחיל. תעודת זהות "חכמה" - המאגר הביומטרי"

לצפות ממאות אלפי (או כבר מיליון בעצם, שחלק מהם משתתפים פעילים בפורום הזה דרך אגב) אנשים שניזונים מצפייה באיזה צ'חצ'ח שסגור באיזה בית עם עוד כמה מטומטמים ומעודדים אותו כאילו זאת נבחרת ישראל בכדורגל/כדורסל להתנגד לחוק כזה, זה כמו לצפות מאוסמה בן לאדן להתגייר ולחבור להסברה של משרד החוץ למען שיפור יחסי הציבור של ישראל בעולם.
חוץ מזה, הייתי רוצה לראות פה תגובות ענייניות ואמיתיות: לאנס, אני מציע להוסיף בסקר אחרי ה-"לא", "גם בידיעה שאתה עלול להיכנס לכלא?" ומי שלא באמת מתכוון להיכנס לכלא, שלא יהיה גבר וירשום "אני אתנגד".

נערך לאחרונה ע"י Mithrandir21 בתאריך 02-12-2008 בשעה 01:04.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-12-2008, 19:32
  iceman4ever iceman4ever אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.08
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי end__game שמתחילה ב "נראה לי שעשו לנו יותר מידי..."

חבל באמת שכולם פה פחדנים, הלוואי ומה שקורה בתאילנד היה נותן קצת השארה לעם היושב בציון!
הלוואי ואנשים פה לא היו כנועים והיו יוצאים כנגד השחיתות שפוקדת את המדינה הזו וכל הקומבינות והכפייה שרצה כאן, הממשלה יודעת טוב מאוד שהעם כנוע כאן ואפשר לשחק בו ולעשות בו מה שהם רוצים! בגלל זה אנחנו המדינה הראשונה שמעבירה חוק כזה אפל שהופך את האזרח לעוד מספר בעדר!

הממשלה יודעת זאת, הפירסמאים יודעים זאת, התאגידים יודעים וכולם משחקים בנו!
מה שהכי מפחיד זה שגם אם כל מי שהצביע כאן "לא" היה רוצה להתנגד לחוק , הממשלה יודעת שבגלל האיום לשלוח מתנגדים לכלא יותר ממחצית מהמתנגדים יתקפלו ובסוף מלאו ברירה יתנו את הדגימות האלו למדינה!
אז מה עושים בשביל שדבר כזה לא יקרה?
כי הם מנסים לנטרל את ההתגדות ולמעזר אותה כמה שיותר, ככה שאם יהיו רק 5% מתנגדים מכלל המדינה
לא תהייה בעיה לשלוח אותם לכלא, אבל אם יהיו 20% מתנגדים אז אולי באמת ימצאו פתרון אחר!

הפתרון שהכי קורץ זה פשוט לארוז מזוודות ולעוף כבר מהמדינה הפראיירית הזו קיבנימט לאיזו מדינה שקטה, שוויץ, גרמניה, קנדה, ומצידי גם ברזיל.. אבל כואב הלב לעזוב את המדינה שלך בגלל שהדג מסריח מהראש אבל כולם הולכים עם אטמים בנחיריים ולא מריחים זאת!

עצוב לי ורע לי עם זה !
ישן 03-12-2008, 08:46
  VCPA VCPA אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.03.08
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי Mithrandir21 שמתחילה ב "לאנס, אתה באמת חושב שיבואו..."

זה אולי לא יהיה ככה, אבל זה גם לא יהיה כמו שאתה מתאר- לא יתפסו אותך, ולא ישליכו אותך לכלא מיד לאחר שתסרב לעשות את זה.
אני מניח שבהתחלה יציבו תקופה מסויימת (שלושה חודשים נגיד, אפילו יותר),
שבתקופה הזאת אנשים אמורים להיתייצב במשרד הפנים בשביל למסור טביעת אצבע ולצלם את פניהם.

אם הרבה אנשים לא יתייצבו בתקופת הזמן הזאת, אז יתחילו לצאת בהודעות בתיקשורת להגיע למשרד הפנים וכו' (לא ישר זורקים אותך לכלא... אל תידאג).
כל זה יעורר רעש ציבורי ותיקשורתי. אנשים יתחילו למחות, קבוצות עורכי דין ינצלו את התקופה הזאת בשביל עתירות לבג"ץ.
לעתירות לא תהיה שום משמעות, אם כל האזרחים יתייצבו כמו עדר ביום שהחוק יצא לפועל.
לעומת זאת, אם תהיה לפחות תמיכה סמלית, יהיה ניתן למשוך זמן שיספיק בשביל לבטל את החוק האידיוטי הזה.

כאשר כוחות הביטחון יגיעו אלייך הביתה כדי לעצור אותך, אז תגיד "בסדר, אני מוותר והולך למסור את המידע הביומטרי שלי".
עד שכוחות הביטחון יופיעו בבתיהם של האזרחים, אני מצפה שכל אחד בעל מוסר בסיסי יסרב להיתייצב במשרד הפנים מיוזמתו.

נערך לאחרונה ע"י VCPA בתאריך 03-12-2008 בשעה 08:51.
ישן 05-12-2008, 15:28
צלמית המשתמש של הקרדינל
  הקרדינל הקרדינל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.09.06
ראשית, בואו ננשום
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Kidonkey שמתחילה ב "הנה זה מתחיל. תעודת זהות "חכמה" - המאגר הביומטרי"

שנית, אני מעדיף כרגע לא לחוות את דעתי בנושא. יש כמה מאמרים מדעים שאני צריך לעיין בהם קודם לפני שאביע את דעתי אך כרגע אני רוצה להצביע על נקודה שאנשים מפספסים: אף אחד לא צריך לעצור אותכם בשביל שתתנו את המידע הביומטרי. אף אחד לא צריך לשלוח כוחות משטרה אליכם או למישהו בשביל שיתן טביעת אצבע.
כל שהמדינה צריכה לעשות זה שחלק יענו לחוק והחלק האחר, גם אם יהיה רוב, יסבול לפתע מקשיים בירוקרטים רבים. רק תדמיינו את זה- אתם מתייבשים בתור של איזה משרד ממשלתי, ביחד עם כל שאר האנשים שמחזיקים בתעודות ישנות, בעוד האנשים שעשו את השדרוג חולפים על פניכם במהירות, מבצעים את הפעולה הנדרשת ונעלמים עוד לפני שהספקתם להתקדם שני מקומות. הסיטואציה הזאת, כשתחזור מספיק פעמים, תדחוף את הרוב המכריע של העם לענות לחוק בלי שום שימוש באיומי מאסר.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 06-12-2008, 08:21
  moozes moozes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.09.08
בתגובה להודעה מספר 36 שנכתבה על ידי הקרדינל שמתחילה ב "ראשית, בואו ננשום"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי הקרדינל
שנית, אני מעדיף כרגע לא לחוות את דעתי בנושא. יש כמה מאמרים מדעים שאני צריך לעיין בהם קודם לפני שאביע את דעתי אך כרגע אני רוצה להצביע על נקודה שאנשים מפספסים: אף אחד לא צריך לעצור אותכם בשביל שתתנו את המידע הביומטרי. אף אחד לא צריך לשלוח כוחות משטרה אליכם או למישהו בשביל שיתן טביעת אצבע.
כל שהמדינה צריכה לעשות זה שחלק יענו לחוק והחלק האחר, גם אם יהיה רוב, יסבול לפתע מקשיים בירוקרטים רבים. רק תדמיינו את זה- אתם מתייבשים בתור של איזה משרד ממשלתי, ביחד עם כל שאר האנשים שמחזיקים בתעודות ישנות, בעוד האנשים שעשו את השדרוג חולפים על פניכם במהירות, מבצעים את הפעולה הנדרשת ונעלמים עוד לפני שהספקתם להתקדם שני מקומות. הסיטואציה הזאת, כשתחזור מספיק פעמים, תדחוף את הרוב המכריע של העם לענות לחוק בלי שום שימוש באיומי מאסר.

דרך אגב, אם לא שמת לב, זה ככה מתמיד
תמיד יש אלו עם הפרוטקציה שעוקפים חחחח ?
קיצורי תורים זו אמנות השמורה לנו הישראלים
ישן 06-12-2008, 19:40

בתגובה להודעה מספר 36 שנכתבה על ידי הקרדינל שמתחילה ב "ראשית, בואו ננשום"

בהחלט נקודה מצויינת, אני גם חשבתי על משהו דומה, אבל טיפה שונה, חשבתי לי שאם תהייה התנגדות גדולה יחסית והממשלה תיסוג קצת אך לא תבטל לגמרי את החוק, הם בטח יאפשרו למי שכן רוצה "נוחות" ויזה לארה"ב וקיצור תורים, יאפשרו להם לתת את הדגימות למדינה, ואלו שלא אז הם יסבלו קצת, ואז המדינה גם תתחיל לחפש אותם ולהחשיב אותם כאזרחים סוג ז' עד שלאט לאט אותם המתנגדים ישברו, או שיחליטו להכנע ולתת למדינה את המידע הביומטרי, או לעוף מפה...

בכל אופן לדעתי מרבית המתגדים ה"חכמים יותר מהאזרח הממוצע" יעדיפו לרדת מהארץ מלאו ברירה...
בתקווה שהחוק הזה בעתיד יתגלה כטעות של הממשלה ויבוטל, ואז אפשר יהיה לחזור ארצה...
אבל זה תסריט שאני רק רוצה להאמין שיקרה, אבל אם אנחת לרגע על הקרקע, הייתי מעדיף שהחוק לא יעבור בכלל...
ישן 06-12-2008, 21:05

בתגובה להודעה מספר 48 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "=הפגנה ראשונה נגד המאגר הביומטרי יוצאת לדרך ="

חחח אמנם לא הגבת באשכול אבל לפחות נתת קרדיט
ד"א הוספתי עוד משהו באותו האשכול, קם גם מטה מאבק במאגר הביומטרי שרצוי להכנס לקרוא הכל כדי להתעדכן עוד.
בכל מקרה עם העצומה או בלעדיה, ועם ההתנגדות או בלעדיה ... החשש שלי שגם אם הפעם נעבור את זה בשלום
והממשלה (יותר נכון שטרית היהיר) ינסגו מהעברת החוק הדבילי הזה, החשש הוא שבעתיד נגיד בעוד 5-10 שנים
ינסו שוב, שום דבר לא ישכנע את מנהיגי העולם לרדת מלהגיע למטרה העיקרית שלהם לתייג את כל אוכלוסיית העולם
ולנטר אחרי כל פעולותייהם עם איזה שבב שמושתל להם בגוף... המטרה בתכלס היא טובה, לדעת לחזות פשעים ולנטר אחר בעייתיים... אבל אנחנו כבני אנוש ובעלי זכויות להבדיל מחיות (שגם להם תכלס יש זכויות) חובה עלינו
להתנגד לחוקים כאלה, עולם כדרכו נוהג, אז יש פשיעה מראשית האנושות, לקחת לאנשים את הפרטיות זה בהחלט לא הפתרון!

אבל לדעתי יש 2 אפשרויות בעתיד אם ינסו שוב להעיביר חוקים כאלה, או שהדורות הבאים יהיו כבר כנועים וצאן מושלם לשליטה...

או שהם יהיו חכמים יותר ואינטיליגנטיים יותר, כי כנגד כל מה שהממשלות והרשויות עושות עדיין יש מחתרות!
האקרים ושאר בעלי האידיאולוגיות שדוגאים שיהיה איזון מסויים ושהידע יגיע לכל מי שרק מחפש לדעת (כמונו בפרום לדוגמא) הרי מי שפוקח עיניים צמא לידע , כזה אחד ימצא איפה להשביע את רעבו למידע.
כולנו כאן מסיבות כאלו ואחרות, להבדיל משאר הצאן שנמצא שם בחוץ ולועס עשב ולא אכפת להם מכלום.
"יהיה טוב" זה המשפט הישראלי הממוצע... אבל בתכלס אין לאף אחד מושג מה יהיה..

לדעתי האישית דווקא הדורות הבאים יביאו לשינוי, הנוער של היום חכם, מתוחכם, ובעל ידע רב, לא פחות מאותם
הסוכני ביון ששם בחוץ.. רק לפני שבוע קראתי שאיזה האקר רוסי פרץ לפנטגון... אז כנראה תמיד יהיה מי שיאזן את העולם.
הצרה היא שבכל הסיפור הזה צריך לקחת צד, כי מצד הממשלות אלו שבצד הנגדי נחשבות לעוינות ולפעמים קל לתייג אותם כ"טרוריסטים" ואילו מצד המחתרות וארגוני זכויות האדם הממשלות הם ה"באד גייז"...

נראה מה הלאה, אם לא יהיה דילול אוכלוסין בעולם, אולי לדורות הבאים עוד יש סיכוי לחולל שינוי לעולם טוב יותר..

נערך לאחרונה ע"י iceman4ever בתאריך 06-12-2008 בשעה 21:11.
ישן 10-12-2008, 22:08
  metooshelah metooshelah אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.06.03
כן, מכינים הכל for a rainy day
בתגובה להודעה מספר 61 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "נו ברור, בשביל החליפות האלה..."

אני לא יודע מה עבר לשיטרית בראש אם בכלל כשהוא התחיל את כל העסק. מעולם לא חיבבתי אותו כח"כ.
כל המערכת הזאת חסרת תועלת לחלוטין. מה הבעיה לעשות כבר תעודה עם משהו כמו כרטיס סים שמכיל את מה שצריך בתוכו (פרטים שגם כך נמצאים בת.ז)? אפשר רק לקוות ששטרית לא יכנס לכנסת בבחירות הבאות, וכל המהלך של ה"נחוש" יפול.

אבל בוא נדבר בצורה פרקטית: מה ביכולתנו לעשות? איך אפשר לעורר את הציבור הרחב לפעול בעניין? לרובו בכלל לא אכפת מהפגיעה בפרטיות שלו ומההשלכות העצומות של החוק. רובם סתם מתייחסים לזה כאמצעי עבור "ביטחונם האישי". צריך לראות איך הופכים את הדבר לעניין גדול שלא ירד מסדר היום - אך בשביל זה צריך התגייסות של התקשורת ולא רק של עורכי דין כאלו ואחרים (שכבודם במקומו מונח).
מה א', אזרח מהמרכז, יכול לעשות כנגד הטימטום הזה? לסרב לתת את פרטיו? לצרוב את קצוות אצבעותיו ולמחוק את הטביעות?
אפשר לדבר הרבה על כמה שלא מסכימים ושלא ניתן להם ת'פרטים, אבל כשיבואו לא' הבייתה, ויכריחו אותו לעשות את-מה-שזה-לא-יהיה, מה אז?
ישן 11-12-2008, 21:25

מפחיד, במיוחד עכשיו שחוק האח הגדול עבר :(
בתגובה להודעה מספר 62 שנכתבה על ידי metooshelah שמתחילה ב "כן, מכינים הכל for a rainy day"

שטרית בטח ישן טוב בלילה עכשיו ומפסוט מעצמו בגלל שחוק נתוני תקשורת עבר היום סופית.
בקרוב הוא ישן יותר טוב בלילה, כשחוק המאגר הביומטרי יעבור, הוא ישן כמו תינוק בטח.

מי לא ישן טוב בלילות? כמובן אנחנו האזרחים הפשוטים והתמימים שמבינים בדיוק לאן ממשלות
עם חוקים כאלו חותרות! לא יודע אם להתעורר למציאות של דיקטטורה טוטליטארית בעולם שמנוטר
ע"י קבוצת אליטות יהיה בשבילנו עתיד מתקבל על הדעת, במיוחד בשביל הדורות שכרגע חיים,
דורות שטעמו את טעם החופש (המדומה כמובן) ולא ירצו לעזוב את כל זה לטובת מדיניות העולם החדשה
שמבטיחה ביטחון כללי מול וויתור על הפרטיות. כמו שנאמר "אדם שמוותר על פרטיותו למען בטחון, לא זכאי לשנייהם! "

איפה הצדק כאן? מה אפשר לעשות ע"מ לעורר את כל הציבור ולפקוח להם עיניים? הרי לעזוב הכל
ולברוח מכאן זה פתרון זמני בלבד! אז היום זה קורה בישראל הקטנה שמשמשת כסוג של "בסיס ניסויים" של מושכי החוטים,
אבל בעתיד אני בטוח שגם בריטניה תצליח להעביר חוקים כאלו (למרות שכבר כמה שנים זה בדיון ומשעל עם אצלהם)
בסופו של דבר החוקים האלו יגיעו גם לארה"ב גם למדינות אירופה ולכל מקום בעולם!
זו המטרה שלהם ולאט לאט הם יגשימו אותה, ושילטון טוטליטרי בשילוב עם הטכנולוגיות ניטור ואיכון שיש היום
ועוד טכנולוגיות שבטח יתווספו בעתיד, כל זה יתן לנו לאנושות הפשוטה (מעמד הבניים) חבטה
עצומה בפנים!
מה אפשר לעשות לעזאזל כדי שכולם יראו את העולם בערך באותה הצורה שאנחנו כאן רואים?

עיתונאיים מעולם לא יסכנו את עצמם ויפרסמו כתבות יותר מדי קיצוניות אל מול האח הגדול,
זה ידוע שמאיימים עלייהם, זה ידוע שלמרות כל המאמצים עורך העיתון והצנזור הראשי יורידו
את זה ויקטלו אותו.
גם בטלוויזיה הם מסתייגים גם בכתבות שהם עושים על מצלמות ניטור, על מאגרי האח הגדול והביומטריה.
אז כנראה שעיתונאים והתקשורת לא במערכה הזו.. בסופו של דבר אפשר להתנחם בזה שיש מספיק
עיתונאים שלאט לאט מבינים את האמת, מעטים הם אלו שחותרים כנגד החוקים וממשיכים הלאה
לעיתונות עצמאית, ומעטים הם שמצליחים לעורר עיניין בציבור.
הציבור אטום, עיוור, מחפש אחר רועה צאן שיבויל אותו, כל נביא שקר נראה להם אמין, כך גם
שטרית נתפס כנביא אמת ואנו המיעוט שמבין מה באמת קורה אוכלים אותה ובענק!

מתי יבינו שהכל זה בלוף אחד גדול והכל מדומה? מתי יבינו שמשברים כלכליים, מלחמות, וכל השאר
זה דברים יזומים ואינטרסנטיים לפי אג'נדות של מעטים שמושכים בחוטים?

רק אחרי שנגיע כנראה למצב שבו לכל אחד יש צ'יפ תת עורי, בעולם קודר ואפל שלדם אין חופש
ובכל מקום יש מצלמות, בקרים, משטרה ממוגנת היטב ודרכי הוצאה להורג של "שוחים נגד הזרם"
רק אז יבינו את אשר קרה ויכלו למנוע?
כנראה שאז יהיה מאוחר, מאוחר מדי!

תעצרו את הזמן, אנחנו רוצים לרדת מהרכבת הזו... איפה לוחמי החופש? האקרים, אנשי אבטחת מידע איפה ארגוני זכויות האדם?
איפה המנהיגים הטהורים שרוצים בטובתם ובטובת הציבור ומשפחותייהם?

נותר רק לקוות לטוב.......
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:36

הדף נוצר ב 0.18 שניות עם 13 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר