לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום עיצוב גרפי! וזה וזה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > גרפיקה, ציור ותלת-מימד
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-11-2008, 18:57
  אנוביס אנוביס אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.02.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי DoN kIsHoT שמתחילה ב "לוגו I ביגוד ספורט למקצוענים."

שתיים מהנקודות שאני עומד להעלות כבר הוזכרו, אבל אני רוצה לחדד. הדמות - לדעתי היא צריכה להיות הרבה יותר קטנה יחסית לטקסט. אני באמת לא יודע מה יש לו על הראש. אם זה אמור לייצג משהו - לא הבנתי.

לגבי הטקסט - שני סוגי הפונטים מתנגשים ביניהם בצורה שצורמת את העין, ודווקא בגלל הדמיון ביניהם. אני הייתי יוצר הפרדה: או במרחק ביניהם, או בשימוש באותו פונט אך החלק של ה- TRI מודגש או בצבע אחר. כאן הבעיה העיקרית של הלוגו, לדעתי.

נקודה שלישית - "ביגוד ספורט למקצוענים", נדמה לי או שהפונט הוא מרים?? אם אתה כבר רוצה לחסוך, תמצא פונט חינמי אחר.

אגב, הרקע הגרדיאנטי יפה ומתאים, אך אם אתה מכניס אותו ללוגו תצטרך לשלב אותו בכל מקום אחר - כרטיס ביקור, נייר או מעטפה. אם תצטרך בשלב מסויים לעשות,נניח, מדבקות כלשהן, ייתכן ותיווצר בעיה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-12-2008, 09:44
  nox2 nox2 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.08
מסכים עם כל מה שכבר נאמר...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי DoN kIsHoT שמתחילה ב "לוגו I ביגוד ספורט למקצוענים."

ועוד כמה דברים להוסיף..:
הדמות נמצאת בתנוחת שינה ולא בתנוחת ריצה... אני אסביר אם תסתכל טוב טוב על הדמות תראה שלמרות שהוא כביכול אמור לרוץ קדימה הכתפיים שלו מסובבות והוא כאילו שוכב עליהן תחשוב על אדם ששוכב חצי על הבטן וחצי על צד הגוף... גם הרגלייםוהמותניים שלו מעידות על כך...
אדם שרץ ומסתכלים עליו מהצד רואים רק את צד הגוף שאמור להיות דק או "רזה" יותר וזה ייצור דימוי יותר מתאים לריצה.
דבר נוסף הוא באלכסון מידיי אם הוא רץ אז בדיוק לפני שהוא הגיע לתנוחה הזו הוא מעד על אבן...
צריך לפני עבודות לעשות מחקר ואם רוצים ליצור אדם רץ ועוד בצללית צריך ליצור דימוי מתאים עם הצללית הזו חפש קובץ וידאו באינטרנט של תחרות ריצה או אנשים רצים בזווית צילום צדדים תעצור את הסרט ותראה איך אדם רץ נראה... באיזו זוית הוא עומד איך הרגליים שלו מצויות אחת לעומת השנייה וכו'...
את התוספת הזו לראש צריך להוריד כי זה לא משרת שום מטרה ואני בטוח שהביגוד של טריספורט ושאר בגדי הטריאתילן לא באים עם מצנפת כזו..

לגבי הטקסט נסה להשתמש באוטו גופן רק שהאותיות של ההתחלה TRI יהיו בהטייה והשאר באופן רגיל את הנקודה העליונה של האיי לא לצמצם ככה לתוך האות זה לא נראה טוב בכלל להשאיר אותה רחוקה ואוליי לצבוע רק אותה יחסית לטקסט השחור נקודה אדומה עובדת בהמון מקומות אבל מתקשרת יותר לצילום או אבטחה, נסה לקשר צבעים לחנות או למפעל אם השלט שלהם ירוק למשל אז אתה יכול לשים נקודה ירוקה ואף אחד לא יתהה לרגע למה...
הטקסט בעברית הוא אכן מרים כמו שאנוביס אמר והוא לא משדר לא ספורט ולא ביגוד אז באמת כדאי להחליף אותו...!
ישן 01-12-2008, 16:40
  pouring_ pouring_ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.12.04
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי DoN kIsHoT שמתחילה ב "תשובות לכולם."

ממממ..
שמחתי לקרוא את התגובה שלך ויש לי מספר הערות,
התמונת מקור שהצגת לא מתאימה לווקטור שהכנת, ראה את מיקום יד ימין שבתמונת מקור רואים רק חצי ממנה ובווקטור שלך זרוקה החוצה, כנ"ל לגבי הצורה של הבטן..

משום מה כשראיתי את הדמות זה הזכיר לי את "מגה ספורט" ולכן הזכרתי את זה,
הלוגו הקודם שלהם היה נראה שונה, לא? קצת יותר דומה למה שאתה הכנת (אם אני לא טועה, כן..)

בכל אופן..
הקסדה שעל הראש שלו קצת הופכת אותו להזוי והייתי ממליץ לך לנסות להוריד אותה
והקטסט דורש שינוי, הוא פשוט לא נראה טוב.. נתנו פה מספיק הצעות איך לשפר אותו..

אני אשמח לראות את הלוגו אחרי שיפוץ שתתתן לו.
בהצלחה

ישן 01-12-2008, 18:28
  nox2 nox2 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.07.08
חבר'ה אתם סתם נכנסים לריב

תראה ב40 שניות עם לאסו פוליגוני זה מה שיצא בלי איכות אבל זה רק בשביל לתת לך להבין את הכוונה שלי

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

אני רוצה שתבין עוד יותר - לא יודע אם אתה עוסק מקצועי או בתקופת לימודים אבל אני כשלמדתי עיצוב גרפי היה לנו גם קורס באנטומיה - איך בנוי הגוף השרירים העצמות איברים איך הפה נראה בכל צורות הדיבור צעקב לישה וכו' עיניים פנים שיער הכללל....
בשביל לבצע עבודה מושלמת צריך לקחת הכל הכל בחשבון
אם אמרתי לך לפני כן שהבחור נראה כאילו הוא שוכב חצי על הבטן חצי על הצד זה בגלל שככה הוא נראה מצורת הגוף שנתת לו תשווה בין התמונות באיזור הכתפיים הידיים המותניים ותראה לבד אם אתה לא רואה את זה קח מצלמה וצלם מישהו מהמשפחה בזמן שהוא רץ או הולך ובזמן שכיבה בתנוחה שציינתי פשוט לעמוד על המיטה מעליו ולצלם כלפי מטה שים בפוטושופ תמונה על תמונה ותבין את ההבדלים העיקריים... מה שחתכתי פה הוא 1 ל1 מהתמונה שנתת מגטי אימג'ס התמונות שלהם - ברגע שמורידים אותן כמו שהורדת הן באיכות מאוד ירודה ואי אפשר להסתמך ולעבוד על קובץ מקור כזה צריך תמונות יותר איכותיות ויש מספיק מקומות באינטרנט שאפשר להשיג מהם אבל הכי טוב זה לצלם לבד...

זוכר שאמרתי לך שהוא באלכסון מידיי למצב ריצה - אז צדקתי וטעיתי הוא כן היה באלכסון מידיי אבלן בגלל שהוא רץ בירידה של החוף... שים לב טוב בתמונה המקורית אני סובבתי אותו טיפה בכיוון השעון אבל כשעשיתי את זה גם הייתי צריך לעבוד על כפות הרגליים שלו ולהתאים אותן לזווית החדשה

אני ממש רוצה לראות את הקסדה שדיברת עליה... כי לא ראיתי לפני כן אף קסדה כזו.. מצחייה דרך אגב נקראת ככה מפני שהיא מכסה את איזור המצח כובע מצחייה הוא כובע שמסוכך על המצח והעיניים מהשמש אז אוליי כדאי להשתמש ברפרנס של קסדה אמיתית ולהצליל ממנה את הצורה

מקווה שאתה מבין על מה מדובר
תנסה לבצע תיקונים ולהראות...
במידה ואתה רוצה עזרה כלשהי אתה מוזמן לפנות...
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:33

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר