לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום תאוריות הקשר וחופש המידע קם לתחיה !!! - כ ו ל ם מוזמנים... חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > תאוריות קשר וחופש המידע
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-12-2008, 08:43
  מזוז מזוז אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.10.06
האם בין אהוד ברק לחמאס יש הסכם ג'נטלמני שטני המתיר ירי רקטות לשטחים פתוחים בדרום?

האם זה מקרי שרובם המכריע של הקסאמים נופל בשטחים פתוחים? האם באמת החמאס לא מסוגל לדייק יותר?

האם קיים בין אהוד ברק ושותפיו הסכם "ג'נטלמני" שטני עם החמאס שעל פיו מותר לחמאס ולספיחיו לירות עד לבחירות רקטות לשטחי אש פתוחים, מה שמאפשר להם לשפר באופן מתמיד את יעילות הרקטות בתמורה לשיתוק תגובתו של צה"ל?

האם תושבי עוטף עזה הינם קורבן של פוליטיקאים מסוכנים המונעים משיקולי כדאיות אקראיים ובריחה בדומה להפקרת הפצועים באסון צאלים והפקרת צד"ל?

האם תושבי חבל עזה משתתפים ללא ידיעתם בניסוי IN VIVO הגדול ביותר בעולם (אחרי אוסלו) ללא ועדת הלסינקי?

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י מזוז בתאריך 06-12-2008 בשעה 08:48.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-12-2008, 09:34
  מזוז מזוז אינו מחובר  

קונספירציית מגדלי אקירוב?
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי Gumble שמתחילה ב "אני חשבתי יותר בכיוון של..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Gumble
אני חשבתי יותר בכיוון של מסלול השקל.
כל חודש כמעט אנו שומעים שנגמר הכסף המזומן בעזה, וישראל צריכה לספק מזומן לעזה, המזומן הזה זורם במנהרות ההברחה של רפיח למדינות ערב, וכנראה שמומר לדולארים.

יש משהו מסריח בכך שגם נפתחה האופציה להחליף שקלים בחו"ל וגם יש יצוא כזה של שקל דרך אירגוני טרור.

יפה. על כל פנים, שים לב שמבחינת עיתוי הירי הפלסטינים לא יורים באופן אקראי, אלא מקפידים לירות את הרקטות בשעות הערב הנוחות ביותר לאהוד ברק וציפיטפוט על חוט, דהיינו לא בין 7 ל-8 בבוקר (יציאת התלמידים) ולא באמצע הלילה.

ישן 06-12-2008, 10:58
  מזוז מזוז אינו מחובר  

אקראי או לא?
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי Gumble שמתחילה ב "[QUOTE=מזוז]יפה. על כל פנים,..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Gumble
אם תוכל להשאיר את הפוליטיקה בחוץ אני יודה לך, אהוד וציפי הם לא היחידים שבזמן כהונתם נורו טילים.

ובקשר לזמני השיגור - הם מכוונים למהדורות החדשות, זה לא חדש.
מה גם שאמצאי התצפית של צה"ל לא בשיא יעילותם בשעות הדימדומים.

ידידי, שאלתי הינה ספציפית - האם קיימת הבנה עמוקה בין אהוד ברק לחמאס על זמני שיגור שאינם קאזוס בלי, הכוללת הימנעות מירי בשעת יציאת התלמידים לביה"ס (בניגוד לעבר), ובדומה לכך שיגור לאזורים פתוחים במתכוון?

במילים אחרות - האם אזורים מסויימים בתוך מדינת ישראל משמשים באופן מוסכם כזירת אימונים, פיתוח אמל"ח, שטח אש ותרגול של החמאס תוך הסכמה שבשתיקה של ממשלת ישראל בכפוף למגבלות מסויימות (ירי בשעות מסויימות, המכוון לשטחי אימונים בישראל שהועמדו לרשות החמאס)?

זו היתה השאלה ואודה לך אם תתייחס אליה

נערך לאחרונה ע"י מזוז בתאריך 06-12-2008 בשעה 11:03.
ישן 06-12-2008, 13:19
  מזוז מזוז אינו מחובר  

האם סביר בעיניך שהחמאס נותן לתושבים לישון בלילה ולתלמידים להגיע לבי"ס ללא צבע אדום?
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי Gumble שמתחילה ב "זאת [b]ה[/b]שאלה של..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Gumble
זאת השאלה של הקונספירציה לא?
אין לי איך להשיב לך לכן אני מחפש סיבות שונות שאני מכיר לירי בשעות מסוימות, במקום לרוץ ולהאשים את הממשל.

והרי כשהחמאס רצה, לא היתה לו בעיה ליצור כאוס.

שוב אני חוזר - האם יש הבנות קונספירטיביות בין אהוד ברק לראשי החמאס לצרכי בחירות?

החמאס ישתמש רק בשטחים מסויימים בתוך שטח ישראל כשטחי אש וניסוי/שיפור רקטות באופן מוסכם (בהם צפוי מיעוט נפגעים) ובכך יאפשר לברק לארגן את קמפיין הבחירות שלו ללא הפרעה, או שבאמת מתקשה החמאס לפגוע ישירות בנתיב העשרה וכרם שלום המצויים מתחת לאפו?

ישן 06-12-2008, 13:36
צלמית המשתמש של Gumble
  משתמש זכר Gumble Gumble אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.06.08
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי מזוז שמתחילה ב "האם סביר בעיניך שהחמאס נותן לתושבים לישון בלילה ולתלמידים להגיע לבי"ס ללא צבע אדום?"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי מזוז

שוב אני חוזר - האם יש הבנות קונספירטיביות בין אהוד ברק לראשי החמאס לצרכי בחירות?

יתכן, כבר ראינו בעבר שאירגוני טרור הגבירו פעילות או הרגיעו אותה כדי לשנות דפוסי הצבעה בקרב הציבור הישראלי.
יכול מעוד להיות שחמאס רוצה לתמוך במפלגות השמאל ולשמור את הקו המדיני רלוונטי עד לבחירות, ואחרי הבחירות כאשר יש ממשלה מתונה לחזור ולירות כדי להרוג.
זה אינטרס פנימי שלהם, ולא חייב להיות קשר ישיר בינהם לפוליטיקאים שלנו.

לחמאס יש גם בעיה של אירגונים אחרים בעזה שרוצים לתפוס את משבצת המושיע ויורים רקטות משלהם, לכן הם משחררים קיטור לא קטלני לכיוון שטחים פתוחים.
או שיש לנו מזל ובאמת קשה להם לפגוע.

ישן 06-12-2008, 17:19
  מזוז מזוז אינו מחובר  

סחבי, בשעה 9 התלמידים בכיתות ממוגנות
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי High_Hopes שמתחילה ב "תתפלא, אבל הירי הוא דווקא..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי High_Hopes
תתפלא, אבל הירי הוא דווקא בשעות מאוד ספציפיות אבל ממש לא שעות פרייםטיים

9 בבוקר היא שעה נפוצה, גם 12:00-14:00 הם שעות נפוצות (מה שהורס את הטענה של מזוז על תלמידי בית ספר, אבל אני אופתע רק שאני אשמע טענה נכונה מפיו), 17:00-20:00 זה גם לא נדיר וזה באמת מכוון למהדורות החדשות. ויש את 2:00-4:00 שזה השעות הממש מעצבנות של הלילה.

אז בינתיים לא הופרכה התאוריה, שאני מדגיש - היא תאוריה בלבד. אגב, מהדורות החדשות אינן משחקות תפקיד כי אינן משדרות אם אין פגיעה ישירה, ואז ממילא העיתוי לא משנה.

ישן 06-12-2008, 21:22
  מזוז מזוז אינו מחובר  

ידידי, שאלתי שאלה ובינתיים אף אחד לא מסוגל להשיב
בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "מזוז, אתה לא גולש חדש פה,..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Lance
מזוז, אתה לא גולש חדש פה, ואפילו גולש מומחה,
דווקא אתה אמור לדעת שאנחנו לא פורום שנשען על ספקולציות ללא בסיס.

שאלה פשוטה - האם החמאס מסוגל לדייק אם הוא רוצה ומה שקורה כעת הוא רק ניסוי IN VIVO תוך הסכמה שבשתיקה, או שהחמאס לא מסוגל ליותר?

הבעתי תמיהה על כך שהירי בשונה מן העבר אינו בשעות השיא מבחינת סיכון האוכלוסיה והטרדתה וגם לא נראה מכוון למקומות ששם סיכויי הפגיעה המירביים. אלה העובדות לכאורה. מאחר שיש מומחים ממני ואולי ממך בנושא, ייתכן שאחד מהם יעלה ויסגור עניין - קונספירציה אחת פחות...

לעומת זאת, אם החמאס יתחיל ב 20 בדצמבר לדייק ולפגוע פגיעות ישירות, אין מנוס מן ההנחה שכעת ישנה הבנה בין ישראל לחמאס על טפטוף רקטות לאזורים מסויימים.

אגב, מבחינתי ניתן למחוק את האשכול כולו אם העניין לא מתאים לפורום זה. אני עצמי התלבטתי.

ישן 06-12-2008, 21:27
  מזוז מזוז אינו מחובר  

תשובה מדעית על שאלה מדעית
בתגובה להודעה מספר 26 שנכתבה על ידי op9090 שמתחילה ב "כשאתה שומע "שטחים פתוחים" ישר..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי op9090
כשאתה שומע "שטחים פתוחים" ישר עולה בראש "שדות חקלאים נטושים", כשלמעשה זה יכול להיות חצר בית ( הרסס של הקסאם ברובו לא מרשים מיודע מה ), כביש, או מתקן אסטרטגי שלא רוצים לדווח אליו.

הייתי מצפה למשל לדעת מהו אחוז השטח הבנוי לעומת שטחים פתוחים. באיזה אחוז יחסי נפלו טילים באזור מיושב. באיזה יישוב הכי קל לפגוע בהתחשב במיקומו ובמיקום האוייב? האם הרקטות נוחתות על פי הצפוי או לא?

אם התשובה היא שמיקבץ הירי תואם את יכולות החמאס, ולאחר הרגיעה אחוז הפגיעות יישאר בעינו זה יספק אותי.

ישן 07-12-2008, 00:04
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי מזוז שמתחילה ב "תשובה מדעית על שאלה מדעית"

עצה מדעית - בוא בעצמך ותראה, אתה יכול גם להיכנס לgoogle earth ולקבל פחות או יותר מושג על מה מדובר.

בכל אופן אתה שואל שאלה אבל בוחר את המסקנות בעצמך כאילו יש קשר (למרות שלא חייב להיות כזה).

אם אתה שואל אם כל הקאסמים נפלו בשטחים פתוחים אז בהחלט לא - יום שישי לפניי שבועיים או לפני שלושה (אני כבר לא זוכר) קאסם פגע בעמוד חשמל והייתה פצועה אחת (קל), לפני בערך שבוע נורו פצמ"רים על מוצב צבאי וחייל אחד, לצערנו, איבד את רגליו. היום נורו גראדים שאכן פגעו במשהו קיים (לפחות כך פורסם באתר אחר).

כמות הקאסמים שנורית היא קטנה בצורה משמעותית ממה שהיה לפני תקופת ה"רגיעה" וגם אז כמות הנפגעים הייתה קטנה בהרבה מכמות הרקטות שנורו, לכן השוואה בין מה שקורה היום למה שיקרה אם חס וחלילה תחזור תקופת הקאסמים (והממשלה שוב לא תעשה כלום) היא בלתי אפשרית.

ואם אתה רוצה דוגמא מדעית, אתה לא יכול לנשוף על 3 גרגירי חול ולהסיק מהם על איך תראה סופת חול במדבר.

שלא ישתמע מדבריי שהמצב היום הוא בסדר ומקובל וששר הבטחון והממשלה פועלים כראוי, אבל כפי שאמרתי בהודעה הראשונה, כל ניסיון לקשר בין זה לבין הסכם לגבי כמות ירי ורמת דיוק הוא מגוחך.
עם זאת אני לא פוסל שהחאמס "מפספס" בכוונה כדי לא לספק לישראל סיבה מספיק טובה להפסיק את הרגיעה, למרות שאני לא נותן כזה קרדיט גדול לרמת הדיוק שלהם, לדעתי הם מסוגלים לפגוע בשדרות או בפאתי שדרות אם הם רוצים, אבל הם לא מסוגלים לקבוע נקודה מסויימת בעיר.

אני מאמין שהתשובה שנתתי על השעות היא מספקת כדי להבין שלא מדובר בשעות נוחות בכלל.

ישן 07-12-2008, 04:37
  מזוז מזוז אינו מחובר  

סיכום
בתגובה להודעה מספר 28 שנכתבה על ידי High_Hopes שמתחילה ב "עצה מדעית - בוא בעצמך ותראה,..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי High_Hopes
עצה מדעית - בוא בעצמך ותראה, אתה יכול גם להיכנס לgoogle earth ולקבל פחות או יותר מושג על מה מדובר.

בכל אופן אתה שואל שאלה אבל בוחר את המסקנות בעצמך כאילו יש קשר (למרות שלא חייב להיות כזה).

אם אתה שואל אם כל הקאסמים נפלו בשטחים פתוחים אז בהחלט לא - יום שישי לפניי שבועיים או לפני שלושה (אני כבר לא זוכר) קאסם פגע בעמוד חשמל והייתה פצועה אחת (קל), לפני בערך שבוע נורו פצמ"רים על מוצב צבאי וחייל אחד, לצערנו, איבד את רגליו. היום נורו גראדים שאכן פגעו במשהו קיים (לפחות כך פורסם באתר אחר).

כמות הקאסמים שנורית היא קטנה בצורה משמעותית ממה שהיה לפני תקופת ה"רגיעה" וגם אז כמות הנפגעים הייתה קטנה בהרבה מכמות הרקטות שנורו, לכן השוואה בין מה שקורה היום למה שיקרה אם חס וחלילה תחזור תקופת הקאסמים (והממשלה שוב לא תעשה כלום) היא בלתי אפשרית.

ואם אתה רוצה דוגמא מדעית, אתה לא יכול לנשוף על 3 גרגירי חול ולהסיק מהם על איך תראה סופת חול במדבר.

שלא ישתמע מדבריי שהמצב היום הוא בסדר ומקובל וששר הבטחון והממשלה פועלים כראוי, אבל כפי שאמרתי בהודעה הראשונה, כל ניסיון לקשר בין זה לבין הסכם לגבי כמות ירי ורמת דיוק הוא מגוחך.
עם זאת אני לא פוסל שהחאמס "מפספס" בכוונה כדי לא לספק לישראל סיבה מספיק טובה להפסיק את הרגיעה, למרות שאני לא נותן כזה קרדיט גדול לרמת הדיוק שלהם, לדעתי הם מסוגלים לפגוע בשדרות או בפאתי שדרות אם הם רוצים, אבל הם לא מסוגלים לקבוע נקודה מסויימת בעיר.

אני מאמין שהתשובה שנתתי על השעות היא מספקת כדי להבין שלא מדובר בשעות נוחות בכלל.

אם נסכם את דבריך בצורה מדעית, הרי שמ 20 קסאמים שנורו בסוף שבוע ולא פגעו פגיעות ישירות, נראה שהיחס צריך להישאר פחות מ 1:20 ואם ניקח את החודש האחרוןן, בו נורו מעל 100 קסאמים היחס אפילו קטן מ: 1:100 (היתה פגיעה ישירה בנחל עוז).

במילים אחרות, אם צה"ל מתחיל פעולה בעזה ויירו תוך כדי 1000 קסאמים, לא צפויות יותר מ 10 פגיעות ישירות. אם ניקח בחשבון עזיבה המונית זמנית וישיבה בחדרים ממוגנים במשך שבוע-שבועיים, הרי שפונציאל הנזק של החמאס הוא זעיר יחסית. כמובן שהמספרים הם דוגמה לצורך המחשה, אבל כאשר מדובר בבליסטיקה ישנם כידוע כלים מדעיים ולא ניתן להתעלם מהם.

מה שנותר הוא לחיות ולראות האם אכן מדובר כעת במימוש פוטנציאל או רק בהבנות שיתפוצצו לכולנו בפנים (כשמקבלי ההחלטות אינם מודעים לפוטנציאל ההרס האמיתי והולכים שולל אחרי גחמותיו של מנהיג כושל).

האשכול נעול

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:37

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר