לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה - לא לשכוח להוסיף תגיות ספויילר היכן שצריך! - חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > קולנוע וטלוויזיה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-12-2008, 17:03
צלמית המשתמש של AtlantisNumenor
  משתמש זכר AtlantisNumenor AtlantisNumenor אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.07.08
מישהו פה צופה ב Dexter ?

אני באופן אישי חושב שמדובר בסדרה הטובה והאיכותית ביותר שהפיקו בשנים האחרונות, בדר"כ אני לא מתמכר לסדרות טלוויזיה, אבל דקסטר זה משהו אחר...

מייקל סי הול פשוט נכנס לתפקיד בצורה מושלמת, קשה לי למצוא פרקים שהתאכזבתי מהם, העלילה כל הזמן משתנה-וזה מה שהופך את הסדרה לכל כך טובה, על אף שהגיבור שלה הוא רוצח סדרתי.

*אגב לא שאני חושב ששאר הסדרות איכותיות פחות, פשוט שימו לב שרובן טוחנות את העלילה כל הזמן בלי התקדמות, רק בשביל לספק עוד פרקים (לדוגמא גיבורים,נמלטים וכ'ו...).

אני אשמח לדעת אם יש פה עוד מכורים לדקסטר...

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.givememyremote.com/remote/wp-content/uploads/2007/08/dexter.jpg]
"הארץ שלנו איננה רק מדינת ישראל אלא כל מרחב הסהר הפורה. אבות אבותינו אינם רק אברהם יצחק ויעקב אלא כל יושבי ארץ הקדם - הישראלים, הכנענים והפיניקים - כולם שייכים לאומה העברית. אנחנו העברים הננו איפוא צאצאים לאומה העברית הגדולה שהמציאה את האלף בית, שהקימה ציים אדירים ובנתה אימפריה בכל אגן הים התיכון. אנחנו הבאנו את התרבות לאירופה ופילי מצביאנו הגדול חניבעל, איש קרתגו, עברו את האלפים ואיימו למוטט את רומא."

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-12-2008, 21:25

...
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "תהני, רק אל תתבעסי אבל בפרק..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Lance
תהני, רק אל תתבעסי אבל בפרק השלישי מחסלים את ריטה... :\

זה הנפצה בצחוק או ברצינות?

לא יפה סתם להגיד, יש כאלה שאוליי באמת יאמינו...

אני חושב שאנחנו צריכים לארגן איזה אשכול עוגן לסדרה, לפני שמתקפת הריאלטי (הישרדות,המירוץ למליון) תגיעה בשבוע הבא...
"הארץ שלנו איננה רק מדינת ישראל אלא כל מרחב הסהר הפורה. אבות אבותינו אינם רק אברהם יצחק ויעקב אלא כל יושבי ארץ הקדם - הישראלים, הכנענים והפיניקים - כולם שייכים לאומה העברית. אנחנו העברים הננו איפוא צאצאים לאומה העברית הגדולה שהמציאה את האלף בית, שהקימה ציים אדירים ובנתה אימפריה בכל אגן הים התיכון. אנחנו הבאנו את התרבות לאירופה ופילי מצביאנו הגדול חניבעל, איש קרתגו, עברו את האלפים ואיימו למוטט את רומא."

ישן 17-12-2008, 22:43

אכן,
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי Algorithm שמתחילה ב "לפחות - וזה משום וההפקה חתמה..."

הם כנראה מבוסטים מאוד מהסדרה-והקהל הקבוע שלה, בפרק הבכורה צפו למעלה מ2 מליון אנשים רק בארה"ב (אם אני לא טועה).

חבל שהסדרה המדהימה הזאתי לא הגיעה גם לערוץ 2/10/11, אני לא חושב שזה פייר שרק למי שיש כסף יש את הפרוויליגה להנות מסדרות איכות.

ישן 18-12-2008, 00:45
צלמית המשתמש של Au79
  משתמש זכר Au79 Au79 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.05.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי kiwi שמתחילה ב "הפרק האחרון"

מה היה כל כך מאכזב בו?
בהתחשב בכך שעונה נמשכת רק 12 פרקים והם עשו החלטה ידידותית לצופה שלא למתוח את הסדרה כמו מסטיק,
לגרור את העלילה על פני 560657845 פרקים ולמתוח אותה מעונה לעונה, כל סוגיה שהייתה קיבלה מענה.
כל הקצוות נסגרו והעונה הבאה תפתח כדף חדש, בלי "משקעים" מהעונות הקודמות. אני חושב שזו אחת הסיבות שאני
נותן לסדרה כל כך הרבה קרדיט, הם לא מזלזלים בי כצופה ולא "פושרים" (pusher) שמטרתם לגרום לי לחזור ולצפות
בעונה הבאה רק כי השאירו קצוות פרומים. הם מודעים, מן הסתם, לכך שהסדרה שלהם טובה ותחזיר צופים למסך
בכל מקרה, ובכך שכל עונה היא עצמאית, הם מרוויחים קהל חדש שלא חושש "להכנס באמצע".

בכל מקרה, הפרק המסכם של העונה השלישית היה טוב מאד.
אשמח לשמוע איפה אתה חושב שהיה מקום לשנות ולשפר. רצוי עם תג ספוילר
ישן 20-12-2008, 18:34
צלמית המשתמש של Au79
  משתמש זכר Au79 Au79 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.05.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי Sonic ReLoaDeD שמתחילה ב "מה שעלוב בפרק האחרון הוא..."

רגשות? מאיפה לך? זה לא נאמר במפורש בשום מקום. אתה כותב ממקום של ספקולציות.
הדבר היחיד שאפשר להגיד בוודאות הוא שדקסטר נכנע לתכתיבים חברתיים, כמו הקמת משפחה ודאגה לילדים.
זה לא יוצא דופן למרות העובדה שמדובר בפסיכופת (הפרעת אישיות אנטי-סוציאלית), משום שמלכתחילה אנשים כאלו
יודעים להתנהג כיאה למצופה מהם ולא כפי שהם היו מתנהגים באופן חופשי. לא כי זה נכון ומוסרי, אלא כי מסוכן או
לא חוקי (מהפן הפלילי שעלול להכניס לכלא) להתנהג אחרת.
בעונה הראשונה זה נראה בצורה הטובה ביותר בהתנהגות של אח של דקסטר, כשברור שיש לו בדיוק אותה צורת
התנהגות, אך הוא שולט בהתנהגות החברתית שלו טוב בהרבה מדקסטר, מפגין רגשות לכאורה וכן הלאה.
זה הדבר היחיד שאפשר לשייך לדקסטר בעונה השלישית ובסיומה. רואים את ההתפתחות של הדמות שלו, לא כ"אדם
חם ואוהב", אלא כאדם שלומד לזהות נורמות ולומד להשתמש בהן.

ואגב, הוא לא "נהנה לרצוח", זה צורך שקיים אצלו.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:41

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר