לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום תאוריות הקשר וחופש המידע קם לתחיה !!! - כ ו ל ם מוזמנים... חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > תאוריות קשר וחופש המידע
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-01-2009, 14:32
  VCPA VCPA אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.03.08
מבצע "עופרת יצוקה" תעמולת בחירות או דאגה אמיתית לאזרחי מדינת ישראל?

האבסורד הוא שאתמול בהצהרה המדינית אולמרט וברק אמר שהושגו כל המטרות של המבצע, לכן הוחלט על הפסקת אש חד צדדית.
יש אצל שניהם סטירה עצמית. אחת המטרות היתה הפסקת ירי הטילים על שטחי ישראל. והמטרה הזאת לא הושגה עדיין.

בהתחלה חשדתי שהמבצע הזה הוא תעמולת בחירות, עכשיו אני בטוח ב-100% בחשדות שלי.
למעשה המטרה המקורית היתה לקדם את מפלגת קדימה ומפלגת העבודה בבחירות. המטרה הזאת הושגה, ולכן הוחלט על הפסקת המבצע.
אני נידהם בכל פעם מחדש מרמת הטמטום של מקבלי ההחלטות.

ניחא, שום דבר לא הישתנה. עוד מבצע שיצאנו אליו לחינם, נהרגו חיילים ואזרחים, וכמו תמיד לא השגנו את המטרות של המלחמה,
אבל הממשלה טוענת שכן השגנו את המטרות ואנחנו מדינה חזקה כי חשפנו שרירים בפני החמאס.

מה דעתכם? זה היה מבצע שמטרתו היתה להגן על האזרחים או להגן על מושבי הממשלה?
אני סבור שדעתי ברורה לכם, אז לא אדבר יותר מידי.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-01-2009, 19:49
  iceman4ever iceman4ever אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.08
התכוונתי שמדבדחים על זה בד"כ בחברה הישראלית...
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "לא יודע לגביך, אני ממש לא..."

אני דווקא דיי בטוח שהדבר הזה אכן קורה מתחת לאף שלנו, הארגונים האלו הם מסוכנים וכשמשתמשים בפחד של אנשים ע"מ לגרום להם לפעול לפי המניפולציות שעושים להם זו אכן סיבה לדאגה..
זה קורה ממש מתחת לאף שלנו בכל רגע נתון ויש דברים שאנחנו אפילו לא שמים לב, כמו לדוגמא חוק נתוני תקשורת,
שנמכר לציבור כמשהו טוב לבטחון האזרחים, אבל מנגד זה יכול לשמש לרעת כולנו...
רק היום קראתי כתבה על בחור אחד שגנב כרטיס אשראי והוא צולם ותועד בכל מקום אשר הגיע אליו עם הכרטיס..
אז אוקי האזרח הממוצע יגיד "מגניב ככה צריך לעשות לגנבים!" אבל אנחנו נגיד לו , "סלח לנו אדוני,
אבל באותה מידה היה אפשר לצלם ולתעד ולעקוב אחריי כל הפעולות שלך בכייף מבלי שעשית כל רע לאף אחד, למה? זה כי אנחנו יכולים!"

וזה מה שהאזרחים הפשוטים לא מבינים כשהם מפקידים את בטחונם האישי בידי הממשלה, שהממשלה ועובדייה שמתעסקים עם כל זה יוכלו לנצל זאת גם לרעתם, למה? זה כי הם יוכלים!
שים הרבה כח וקומץ אנשים בחדר אחד ותגלה שהכוח עלה להם לראש, מה מותר ומה אסור? הם יבדקו זאת עד קצה גבול היכולת.. אז מה שיש חוקים..

קיצר לאנס להתבדח או לא להתבדח זה אכן המצב, אין להקטין ראש, למרות שבורות זו ברכה, לדעתי חשוב שנהייה מודעים.. גם אם אף אחד מאיתנו לא ילבש את חליפת באטמן בלילות וינסה להציל את העולם,
בכל זאת חשוב שיהיו אנשים מביני עיניין שעוקבים אחר המצב בעולם בשלל דרכים.. כשרגע האמת יגיע לפחות יהיו כאלה שידעו מה לעשות..
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:19

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר