לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה פורום תאוריות הקשר וחופש המידע קם לתחיה !!! - כ ו ל ם מוזמנים... חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > תאוריות קשר וחופש המידע
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-11-2008, 22:41
צלמית המשתמש של AtlantisNumenor
  משתמש זכר AtlantisNumenor AtlantisNumenor אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.07.08
אנדרטת הNWO בג'ורג'יה,ארה"ב

פשוט מדהים,

כחלק מהמחקר שאני עורך בנושא נחשפתי לתמונה הזאתי:

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.biblestudysite.com/Georgia%20Guidestones.jpg]

מדובר באנדרטה שממוקמת במדינת ג'ורג'יה בארה"ב, האנדרטה מחולקת למספר חלקים, כאשר בכל חלק ישנו כיתוב בשפה שונה על עיקר רעיון הNWO.

קיים גם בעברית:

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://home.sprynet.com/~eastwood01/images/gghebrew.jpg]

וכמובן באנגלית:

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.globalfailure.com/images/myspace/Georgia_Guidestones_English.jpg]

מהי דעתכם?
"הארץ שלנו איננה רק מדינת ישראל אלא כל מרחב הסהר הפורה. אבות אבותינו אינם רק אברהם יצחק ויעקב אלא כל יושבי ארץ הקדם - הישראלים, הכנענים והפיניקים - כולם שייכים לאומה העברית. אנחנו העברים הננו איפוא צאצאים לאומה העברית הגדולה שהמציאה את האלף בית, שהקימה ציים אדירים ובנתה אימפריה בכל אגן הים התיכון. אנחנו הבאנו את התרבות לאירופה ופילי מצביאנו הגדול חניבעל, איש קרתגו, עברו את האלפים ואיימו למוטט את רומא."

נערך לאחרונה ע"י AtlantisNumenor בתאריך 21-11-2008 בשעה 22:43.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-11-2008, 22:55

זה פשוט מדהים...
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "אוו סוף סוף... יפפפה... ביום..."

כמה שאני חוקר את התחום, אני תמיד מגלה עוד דברים.

לא ייאמן איך הם שולטים במדיה, שתבין שקיימת מצבה בגובה עשרות מטרים, פתוחה לציבור, ולאף אחד זה לא מזיז (או יותר נכון הנושא לא גורם לחשיפה תקשורתית).

במילים אחרות אותם מנהיגים פשוט אומרים לכולם, "הנה אנחנו פה, ונמשיך להיות פה-ואתם לא יכולים לעשות שום דבר..."

פשוט מדהים.
"הארץ שלנו איננה רק מדינת ישראל אלא כל מרחב הסהר הפורה. אבות אבותינו אינם רק אברהם יצחק ויעקב אלא כל יושבי ארץ הקדם - הישראלים, הכנענים והפיניקים - כולם שייכים לאומה העברית. אנחנו העברים הננו איפוא צאצאים לאומה העברית הגדולה שהמציאה את האלף בית, שהקימה ציים אדירים ובנתה אימפריה בכל אגן הים התיכון. אנחנו הבאנו את התרבות לאירופה ופילי מצביאנו הגדול חניבעל, איש קרתגו, עברו את האלפים ואיימו למוטט את רומא."

ישן 21-11-2008, 23:02
  Lance Lance אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.04
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי AtlantisNumenor שמתחילה ב "זה פשוט מדהים..."

אלו הם למעשה "לוחות הברית" של העולם החדש, ולכן לא סתם המשפט הראשון הוא החשוב ביותר
שהוא זה שאומר כי תוגבל אוכלוסיית העולם ל 500 מליון איש בלבד (לעומת 6 מיליארד כיום).
וזאת כדי להגן על "גאיה", אמא אדמה - שהיא גם אגב שמו העתידי של כדוה"א עפ"י דיעות של אחדים.

לכן, אנחנו נראה יותר ויותר אכיפה "ירוקה" בעולם, כגון מיסים על שימוש בדלק מעל מכסה מסויימת או הגבלת טיסות,
יש גם טרנד חדש שצץ בחלק מהקמפוסים של ארה"ב שמועדד את הרעיון שבני האדם הם רוע שחייב להכחד,
וכי "עלינו למות ולחדול מלהתרבות כדי לזכך ולטהר את העולם שלנו", אני מקווה למצוא כמה דקות לגגל
את שמו של המרצה הזה שמעביר את המניפסט הזה ברחבי הקמפוסים של ארה"ב, כרגע ברח לי שמו...

אבל כן, אלו ככל הנראה יהיו דברים שאנחנו נתחיל לראות מיושמים בעשור או שניים הקרובים...
ישן 22-11-2008, 11:23
  end__game end__game אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.06.05
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "אלו הם למעשה "לוחות הברית" של..."

גם לי יש מחשבה לעיתים שהגזע האנושי הוא רע ויביא את הכחדה על עצמו במו ידיו.
השאלה מי יהיו בני המזל שיגיע לשלב ה 500 מליון.
לי סביר שאם העולם יצא משליטה ומשהו ינסה להריץ את התוכנית אז ל 500 מליון תשאר פלנטה לא בדיוק שכיף לחיות בה.
שורה תחתונה האנשות התרבתה כמו שפנים ואין מספיק מקום ובמקביל הרסנו את תנאי המחיה על כדור הארץ.
פעם הייתי נאיבי וחשבתי שבגלל העודף האנשים נצא לכבוש את מערכת השמש. כנראה שבאמת הייתי נאבי.
אבל בכול זאת לדעתי האנשות נכנסה לשלב מעבר מאוד לא וודאי.
מי ומה יצא מהצד אף אחד לא יודע.

נערך לאחרונה ע"י end__game בתאריך 22-11-2008 בשעה 11:30.
ישן 22-11-2008, 23:54
  iceman4ever iceman4ever אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.11.08
אני חושש שמעולם לא תהייה התעוררות המונית, במיוחד עכשיו כשהטכנולוגיה
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "זה העולם שבו תאגידים שולטים..."

שיש ברשות גופי הביון שמשרתים את הממשלות... אם בימי הקומוניזם ברוסיה היו מי שיתנגדו והצליחו לחולל שינוי, הרי שבעולם שבו האינדיבידואל ישלט ע"י הממשל ולא תהייה פרטיות וכל צעד שלו ינוטר וכל מה שהוא יגיד ינוטר וכל מה שהוא יעשה בסוף יביא לכליאתו או הריגתו... קשה לי לחשוב שהאנושות כפי שהיא היום תתעורר בזמן.. וגם לא מאוחר..

בנוגע לNWO אין ולא אמור להיות לנו ספק שמנהיגי NWO לא יחסכו באמצעים כי בשבילם המטרה מקדשת את האמצעים!
מה שאומר שאם ב911 הם לא היססו להוריד 2 מגדלים ועוד כמה דברים מסביב והרגו כמה אלפי אזרחים אמריקנים שלהם
כדי להחריד ולזעזע את העולם כדי להכתיב פאניקה וחרדה מפני טרור ע"מ לעלות עוד שלב במניפולציה העולמית כנגד הטרור
ושימוש ב"טרור" כדי לגרום לאזרחים מפוחדים לבוא ולדרוש בעצמם שישתילו להם מיקרוצ'יפים למקרה שחלילה הם יהיו
קורבנות בעוד מתקפת טרור נוראית שכזו אז אחרי כל זה אין לנו מה לחיות בסרט שמנהיגי NWO יפסחו או ירחמו על מישהו..
אחרי הכל במה האנשים שמאחורי הווילון נבדלים ממאפיונרים ומשפחות פשע ממוצעות? ב2 המקרים יש הרג למטרת השגת
מטרה מסויימת, ב2 המקרים יש הרג ע"מ להשתיק מישהו, ב2 המקרים ההתנהלות היא זהה. חשוב שנתעורר בזמן.

עוד משהו לא ברור זה שבמהלך ההיסטוריה עם כל העויינות בין 2 המעצמות רוסיה וארה"ב, המוזר הוא שרוסיה
לא ממש ששים לשים רגל לארה"ב בדברים שרוסיה קרוב לוודאי יודעת על ארה"ב אך לא ממהרים לחשוף לעולם!
נגיד זה שארה"ב פלשו לעירק בשביל לפתוח בסיסים אמריקנים במזה"ת ולהשתלט על הנפט בסביבה וגם זה שהם
קרוב לוודאי יעשו אותו דבר לאירן ולסוריה - כל זה אמור להדאיג את רוסיה יותר מאשר הצבת טילים אמריקנים בפולין
ובגאורגיה.. עושה רושם שרוסיה יודעים הרבה על הקונספירציות שארה"ב שוחה בהם, המעניין הוא שרוסיה
לא עושה כלום ע"מ ליידע את העולם.. נגיד הקונספירציה סביב המירוץ לחלל בשנות ה60 מצד 2 המדינות,
האמריקנים "ניצחו" והגיעו לירח, אך מה קרה עם הרוסים? אם אכן הסבירות היא גבוהה שרגל אדם לא
דרכה על אדמת הירח ושהכל צולם באולפן הוליוודי או בAREA51 אז איפה הרוסים שינסו להוכיח זאת?
מעניין אם ל2 האחים הגדולים הללו יש אינטרסים משותפים ואולי הכל הצגה כלפי חוץ שהם יעני עויינות זו לזו...
ישן 22-11-2008, 09:13

דווקא רובנו נחייה...
בתגובה להודעה מספר 17 שנכתבה על ידי Pilon שמתחילה ב "דעתי חצוייה בנושא צימצום..."

אלו שייסבלו במיוחד משתייכים לכל מדינות העולם ה3 (אפריקה בעיקר), וכמובן מדינות רבות באסיה, ובמערב (בעיקר צימצום ע"פ איכות האזרחים).

השאיפה של מנהיגות הNWO זה שתהיה אוכלוסיה איכותית בכדוה"א, ויהיה ניתן להקים ממשלה עולמית אחת עם מטבע עולמי אחד ושפה עולמית אחת...

ישן 22-11-2008, 12:17

בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי AtlantisNumenor שמתחילה ב "דווקא רובנו נחייה..."

נו זה עדיין מעשה מכוער ובלתי ניתפס שהם רוצים לעשות, אמנם אני בד"כ מנסה לא לערב רגש ולהיות אפטי כי אם אקח ללב את מה שקורה במדינות עולם שלישי אז זה היה מדכא אותי, ורוב העולם מעדיף בגלוי להעלים עין וזו עובדה.. רק מדי פעם ארגוני זכויות האדם עושים איזה משהו באפריקה שאתה שומע בחדשות.. מעבר לזה כלום..
בוא נגיד ככה גם אם מדובר בלחסל מדינות עולם שלישי זה עדיין רצח עם! זה עדיין מעשה מחריד לעשות!
אולי מישהו צריך לעשות את העבודה המלוכלכת "למען עתיד טוב יותר" אבל זה עדיין רקוב! אז אוקי בטח ימחקו את כל אפריקה, מדינות ערב עויינות וכאלה, מי מבטיח לך שאנחנו נקבל יחס שונה ומועדף?
נכון שבארץ תעשיית ההייטק היא מהטובות בעולם ורוב הדברים האיכותיים נעשים כאן - מעבדת אינטל נמצאת בארץ לדוגמא... אני בספק אם לא יעשו משהו גם ליהודים!

ובכלל בעינייהם "המטרה מקדשת את האמצעים" אז לדעתי דילול האוכלוסיה היא רק למטרה אחת בלבד - שליטה בעדר מצומצם היא הרבה יותר קלה מאשר בעדר ענק כמו היום! ואם נגיע לעידן שבו לכל בן אנוש יהיה מיקרוצ'יפ בגוף אזי ש500.000.000 איש יהיו כ"כ קלים לניטור ושליטה שספק אם נחייה ב"עולם חופשי" כי כל זה זה אשלייה ומוצר רקוב באריזה מהודרת שארה"ב מוכרת לעולם וכולם אוכלים את זה כמו כלום!
ישן 22-11-2008, 14:55
  Lance Lance אינו מחובר  

Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי Joseph2 שמתחילה ב "תכלס אני לא מבין מה הבעיה עם ה NWO"

האמת היא שהרעיון עצמו מבחינת רעיון, הוא נפלא. אוטופיה של כל בני האדם תחת ריבונות אחת,
לכאורה הסוף למלחמות, לעוינות ולגזענות - אלא, שהרעיון הזה היה נפלא אם היו אנשים נקיים וטהורים מאחוריו.
המציאות היא, שהאנשים שעומדים מאחורי הסדר העולמי החדש הם אנשים אפלים מאוד, ללא שום ערך לחיי אדם,
אין להם בעיה לייצר מלחמות עם עשרות מליוני הרוגים כדי לקדם תוכניות עולמיות ולהעשיר את נכסיהם וכוחם.

סדר עולמי חדש שיונהג תחת הגורמים האלה שכמעט בלתי ניתן לתפוס את הכח שלהם כבר היום,
יהיה לא פחות מאשר עריצות גלובאלית, שתהפוך אותנו מבני אדם חופשיים לחיות מעבדה מנוטרות.
תחשוב על דברים כמו הגבלות בנסיעה וטיסה ממקום למקום ללא אישור, הגבלות ילודה, חוקי זיווג מותאם גנטית,
שבבי ניטור GPS כדי לתייג אותך כמו מוצר בחנות, יכולות שליטה באמצעות לווין על הרכב שלך, הבית שלך, כולל מצלמות שיופעלו סביבך 24 שעות.

נשמע הזוי? נשמע תלוש מהמציאות - אלא שהמציאות זה דבר דינמי שמשתנה כל הזמן,
אם היית אומר שהעולם הוא עגול לפני 500 שנה, היו תולים אותך, אם היית אומר שנטייל לירח לפני 100 שנה היו מאשפזים אותך,
המציאות כרגע זורמת לנקודה שציינתי, לאט ובטוח אנחנו בדרך לוותר על החופש החירות והכבוד שלנו כבני אדם,
כל המאגרים הביומטריים למיניהם, ושירותי איכון וצילום ברכב ובבית, הם השלב הראשוני בלבד להרגיל אותנו למציאות הזו.

למשל התוכניות להפוך מצלמה מובנת בכל רכב חדש לסטנדרט, המטרה כביכול שחיישני המצלמה
יוכלו לזהות בתוי הפנים סימנים של שיכרות ולנטרל את הרכב, בפועל, המצלמה הזו תשדר תמיד למישהו שיצפה בה,
אותו דבר עם התוכניות להתקין מצלמות בממירים דיגיטליים כדי שאלה יוכלו לזהות אם הצופה בטלוויזיה הוא ילד או מבוגר,
המטרה כביכול למנוע מילדים לצפות בתכנים אסורים, המצלמה תזהה מבנה גוף של ילד ללא מבוגר ותנטרל צפייה,
בפועל, תהיה לך מצלמה בבית שתצפה על הסלון שלך או חדר השינה שלך או של הילדים, וגם כאן כמו בכל מצלמה, יהיה מישהו שיצפה.

זה הכיוון שאליו שואף "העולם החדש", טיהור אוכלוסיית העולם, ריכוזה בגטאות ענק וניטור שלא היה מבייש אף מעבדה.

וזה באמת רק על רגל אחד בלי להכנס יותר מדי לעומקם של דברים.
ישן 22-11-2008, 16:36

לא יכלתי לנסח את זה יותר טוב, כל הכבוד לאנס :)
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "האמת היא שהרעיון עצמו מבחינת..."

תכלס זה ככה, הרעיון בפני עצמו הוא רעיון מדהים שאין לדעתי אדם שלא חשב אליו, גם האדם הפשוט ביותר בטח חשב כמה נפלא העולם היה יכול להיות אם הייה מנהיג אחדת עם אחד ותרבות אחת מבלי הבדלי דת מין וגזע...
אבל השאלה מי יהיה המנהיג? מי יהיו אלו שאנו כיביכול אמורים לשים את מבטחנו בם?
זה כמו לתת לחתול לשמור על השמנת! מי אמר שהמנהיגים הטוטליטריים לא יהיו בעלי אינטרסים אישיים?
מי אמר שאפשר לסמוך עלייהם שיחליטו מה טוב בשבילנו? מי אמר שמיליארדי אנשים יאמינו במה שנכפה עלייהם מלמעלה?
הרי זה מה שהיטלר ניסה לעשות.. הוא גם ניסה להביא את העולם לסוג של אוטופיה, אבל מצא לו שעירים לעזאזל! אז מי אמר שאם יהיה NWO בעולם זה יהיה טוב לכולם? אם מישהו יתנגד או יעדיף משהו אחר ולא תהייה ברירה כי לא תהייה בעולם שום מדינה אחרת או תרבות אחרת מה אז? אז יקחו את האינדיבידואל "הפגום" שחושב אחרת ויכלאו אותו? ירצחו אותו? הרי זה מה שקרה כשאנשים התנגדו לכנסיה, זה מה שקרה כשהתנגדו לנאציזם, זה מה שקרה שהתנגדו לקומוניזם ברוסיה...
מי יחליט מה טוב לכל השאר? אז גם הרעיון של אוטופיה אחת ונפלאה ספק אם תהווה פתרון בריא לסיביליזציה האנושית...

וזה בדיוק מה שאנחנו לא יודעים!
ישן 22-11-2008, 23:26
  Lance Lance אינו מחובר  

Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי iceman4ever שמתחילה ב "לא יכלתי לנסח את זה יותר טוב, כל הכבוד לאנס :)"

אני אגיד מעבר לזה, גם אם כן היו עומדים מאחורי הרעיון אנשים נעלים וטובים זה היה מסתיים רע,
כמו שאומרים "הדרך לגיהנום רצופה בכוונות טובות", הרי טבעו של האדם הוא להיות פגום ולא מושלם,
גם האנשים הכי טובים והכי טהורים היו משתגעים מכל כך הרבה כח ועד מהרה היו חוטאים אל הרשע.

בני אדם אמורים לחיות בשבטים, בני אדם אמורים להתחרות זה בזה,
זה מה שקידם אותנו מימי המערות - איזה שבט ימציא את כלי הציד הטוב יותר,
איזו מדינה תגלה את התבלינים הטעימים ביותר ותמכור אותם למדינות אחרות בעבור כסף.

עולם אוטופי הוא לא עולם של בני אדם, כי בני אדם בטבעם נולדו פגומים בחטא היוהרה, תאוות הבצע וכו',
דתיים אוהבים לקרוא לזה "יצר הרע", אני קורא לזה "יצר האדם", היצר של התאוות הכי פרימיטיביות שלנו
הוא היצר שאמנם הוביל לכל המלחמות, אבל גם הוביל לכל ההישגים הגדולים בהיסטוריה - בוא נודה בזה, גדר טובה יוצרת שכנים טובים.
ישן 24-11-2008, 11:46
צלמית המשתמש של Kromagg
  Kromagg Kromagg אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.09.08
בתגובה להודעה מספר 34 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "לא רמזתי שבדית את זה מליבך,..."

אני מקווה שאני לא טועה, אך לפי הזכור לי (אחרי שפישפשתי בזכרון שלי) דובר על כך בתכנית "לונדון וקירשנבאום" - הדיון נסוב על הדרכים שבהן יכולה וצריכה ישראל לנקוט על מנת להתקרב למערב ואולי אף להיות חברה באיחוד האירופי, צבעי הדגל של רוב מדינות המערב הוא שילוב של כחול אדום ולבן ואילו רעיון המדים עלה בצה"ל ומשרד החוץ (זה כבר מהרדיו), הרעיון מאחורי השינוי הוא יותר הסברתי, חיילי צה"ל מככבים בתקשורת העולמית ולצערנו מוצגים תמיד באור שלילי, החשיבה היא שברגע שהמדים יהיו מנומרים הרגשת הניכור של הקהל האירופי והאמריקאי תשתנה.
בכל מקרה, לדעתי מדובר פה בצורך לעשות קצת סדר בנושא מעמדה של ישראל בעולם, הפרדוקס הוא בכך שאנו נמצאים במזה"ת ששייך ליבשת אסיה, אך בעלי אוריינטציה חזקה למערב - אירווזיון, אליפויות ספורט באירופה וכו'.

ישן 23-11-2008, 23:05
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
בתגובה להודעה מספר 41 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "אני מממש מקווה שאתה צוחק..."

תגובה מרוכזת:
ילד-על-מפתח: מה זה משנה אם יפתחו מקורות לאנרגיה חלופית?
מי שישלוט באנרגיה יהיה בדיוק מה ששולט עליה היום. ברוני ההון לא יתחלפו - הם פשוט יפנו את ההשקעות שלהם במקום בנפט אז באנרגיה ירוקה.
לך זה לא ישנה שום דבר, מלבד אולי שתנשום אוויר נקי יותר, הנחלים יהו זכים וצלולים יותר וכך גם הים.

לגור בפלנטות אחרות זה קצת יותר מסובך משזה נשמע. בוא נצא מנקודת הנחה שאין לנו מספיק אנרגיה בכדור שלנו כדי לטייל חופשי-חודשי אל מחוץ לכדור. עולה לך המון (במשאבים) להרים קילוגרם אחד לחלל, שלא לדבר על אוכלוסיות שלמות.

אייסמן, אתה צודק שטבע האדם לא ישתנה ולכן האיזור יופר בשלב מסויים גם אם ה NWO יתקיים כמתוכנן.
בכל מקרה אתה צריך להבין שיש מספר שיבטא את היחס בין אוכלוסיית העולם לגודלו הפיסי בצורה הטובה ביותר (אופטימלית).
אם אתה חורג מהמספר הזה, אתה למעשה מחזיר את עצמך למצב בו הכדור נמצא היום (קטסטרופה).
אני לא יודע מהו בדיוק המספר הזה. אני לא יודע אם 500,000,000 אנשים זה באמת המספר האמיתי, אבל זה נשמע די הגיוני.
אתה צריך לשאוף למספר הזה כדי שהמשך החיים על הכדור הזה, יהיו נורמלים. הן בשבילך והן בשביל הילדים שלך.

הרעיון של NWO הוא די פאשיסטי, אבל בבסיסו הוא לא רע. הוא בא לפתור בעיה שמעולם לא נפתרה ולכן יש אנשים שמנסים להשתמש באמצעים חריגים כדי ליישם אותה.
לא צריך להבהל מזה כל כך... זה לא מחייב שתהיה מלחמה נוראית שתחסל 80% מהאוכלוסיה.. השמדה כל כך גדולה יכולה ליצור מגיפות ומחלות נוראיות - לא בטוח שזה משהו שאפשר לסדר.. אבל הגבלת ילודה יכול להיות יעיל מאוד (כמו בסין). צריך לחשוב על התמונה הגדולה ולא על חופש התנועה שאתה כביכול הולך לאבד (שזה הרי מגוחך לאבד יכולת תנועה כשמנגד עומדים החיים שלך והבריאות של צאצאיך).

לאנס - אני לא פוסל שום רעיון לחלוטין. אפשר לדבר על הפרטים הטכניים ולהסכים ולא להסכים, אבל את הרעיון עצמו אי אפשר לשלול מראש.
צריך רק להבין עד הסוף מה ההשלכות של סדר עולמי חדש.

ישן 23-11-2008, 23:49

בתגובה להודעה מספר 42 שנכתבה על ידי Narxx שמתחילה ב "תגובה מרוכזת: ילד-על-מפתח: מה..."

שמע אני אישית לא שולל שומדבר, אך נראה לי יותר מדי מטורף לחסל כמות נכבדת מאוכלוסיית העולם רק כי זה תאום אידיאולוגיות של
כמה אנשים שחושבים שהם יודעים מה יהיה טוב לעתיד האנושות כולה! זה פסול, זה אסור ואסור בקטע הזה לאדם לשחק את תפקידו של האל!
ההיסטוריה האנושית מלמדת עד כמה מקרים כאלו בעבר נכשלו ובגדול, כל מנהיג נוקשה שהחליט בצורה גורפת וטוטליטרית מה טוב לעם שלו
בסופו של דבר התברר כטעות, דוגמאת היטלר - אתה רוצה להצדיק את מעשיו? הוא תפס טרמפ על יהודים והפך אותם לשעיר לעזאזל!
כל דבר כזה שהיה בהיסטוריה הסתיים בקטילה של אותו מנהיג ושלטונו או במהפך מצד העם! כיום ובעתיד לצערנו ספק אם יהיו מנהיגי חירות
ואנשים כריזמטיים כמו צ'ה גאוורה לדוגמא, כי אם באמת הממשל שם תרופה למכה וצופה את הבעיה שבעתיד יהיו כאלה כמו תמיד עם אידיאולוגיות
שונות אשר יחתרו כנגד הממשל או הNWO אז הם מקדימים תרופה למכה וכל הניטור הפולשני מצד הרשויות אמור למנוע זאת!
במידה ובעתיד לא יהיה חופש ביטוי ברשת, כי אימות הזהות שלך בעת ההתחברות לרשת תהיה ביומטרית וחד משמעית!
לא תוכל להביע דיעה באנונימיות ולפקוח עיניים לאחרים, אז תצטרך לעשות זאת במציאות , ובמציאות כל מצלמת רחוב תתעד אותך (כבר קיים באנגליה בימינו)
האזנה פשוטה לסלולרי שלך או דרך השבב שמושתל בך תאפשר ניטור מיידי שלך ושליחת כוחות ליעד שלך, עצירה, חקירות ואף אולי עינויים ושטיפות מוח
ע"מ להחזיר אותך ל"דרך התלם" ואם כלום לא יעזור אז קרוב לוודאי שיציאו אותך להורג כמו בכל מדינה דיקטטורית.. השאלה אם היית רוצה לחיות
בעולם כזה קודר, מחריד שבו אתה שומדבר! הרי אתה חיי בשביל לחיות את החיים לא בשביל שידכאו אותך ואת רצונותייך החופשיים!
1984 זה לא רק ספר, זה משהו שעתיד להתרחש ובצורה שאורוול אפילו לא חלם עליה! אז תחשוב שוב לפני שאתה דוגל בשיטה הזו שלהם, חובה לחשוב
צלול בקטע הזה, כי אין לדעת ואין לסמוך על גוף שכל הכוח והידע מרוכזים בו ואין לדעת לאיזו מטרה הם ינצלו זאת! כבר עדיף אנרכייה וחוסר חוקים
מאשר להיות יישויות חסרות חיים בעולם קר וקודר שבו האינדיבידואל הולך לאיבוד.

כמובן זוהי רק דעתי, אני לא בא לשפוט אותך חלילה.
ישן 24-11-2008, 09:01
  VCPA VCPA אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.03.08
בתגובה להודעה מספר 42 שנכתבה על ידי Narxx שמתחילה ב "תגובה מרוכזת: ילד-על-מפתח: מה..."

שמעתי כבר דיעות כמו שלך, ואני פחות או יותר מסכים עם הדיעה הכללית.
הרי זה נחמד שיהיה איחוד עולמי, כולנו ניחייה בשלום ובאידיליה נטולת מלחמות.
יהיה מספר מוגבל של אנשים, שינצלו את האנרגיה שעל כדור הארץ בצורה אופטימאלית.
הכל טוב ויפה, אבל זה לא כל כך פשוט. בפרקטיקה יהיו הרבה אנשים שיסבלו מזה.

זה מזכיר לי את הסיור במוזיאון "יד ושם". המדריך עוצר אותנו באיזור מסויים במוזיאון ומציג בפנינו תמונות של גרמניה הנאצית בתקופת שלטונו של היטלר.
הוא מציג בפנינו סדר מופתי ואזרחים מרוצים. למעשה הרוב אהב את המנהיג החדש שבסך הכל החזיר את "הכבוד" האבוד של גרמניה.
המדריך שואל אותנו "אז מה בעצם לא בסדר פה?".
כמובן התשובה של היהודי המצוי היתה "כי הוא רצח יהודים".
המדריך אומר לנו שנישכח רגע את היהודים, ונחשוב מה רע לגרמנים עצמם?
התשובה היתה ברורה- בשילטון הזה היו הרבה מאוד גרמנים שנענשו על לא עוול בכפם. כל זאת למען הרייך השלישי, שהוא כביכול עתיד טוב יותר עבור גרמניה.

כאמור, יש הבדל בין התאוריה האידילית לבין הפרקטיקה הכרוכה בפגיעה באנשים חפים מפשע.
לא מדובר במיקרה הזה בפגיעה שהיא לטובה, אלא מדובר בפגיעה זדונית וחסרת רחמים.
טעות לחשוב שהאנשים, שעומדים בראש הרעיונות האלה (NWO, הרייך שלישי), הם אנשים טובים שבסך הכל רוצים בטובת העם בפרט או האוכלסיה העולמית בכלל.
ציטוט:
הרעיון של NWO הוא די פאשיסטי, אבל בבסיסו הוא לא רע. הוא בא לפתור בעיה שמעולם לא נפתרה ולכן יש אנשים שמנסים להשתמש באמצעים חריגים כדי ליישם אותה.
לא צריך להבהל מזה כל כך... זה לא מחייב שתהיה מלחמה נוראית שתחסל 80% מהאוכלוסיה.. השמדה כל כך גדולה יכולה ליצור מגיפות ומחלות נוראיות - לא בטוח שזה משהו שאפשר לסדר.. אבל הגבלת ילודה יכול להיות יעיל מאוד (כמו בסין). צריך לחשוב על התמונה הגדולה ולא על חופש התנועה שאתה כביכול הולך לאבד (שזה הרי מגוחך לאבד יכולת תנועה כשמנגד עומדים החיים שלך והבריאות של צאצאיך).

אני רוצה להיתייחס דווקא לחלק הזה כדי להמחיש לך את הנזק, שהתאוריות "המדהימות" האלה עלולות לגרום לו.
הגבלת הילודה בסין גרמה להפך הגמור מהתכלית המקורית שלה.
התכלית למעשה היתה לגרום לאיזון באוכלסיה (דילול אוכלסין), שזה לכשעצמו מצויין, אבל בפועל זה דווקא הפר את האיזון באוכלסיה הסינית- כיום יש בסין יחס גברים-נשים 1:7.
בגלל הגבלת הילדה בסין רוב ההורים מנסים ללדת בן. כאשר הם רואים שעומדים ללדת בת, הם פשוט מאוד עושים הפלה.
זה מעורר גיחוך. במקום לאזן את האוכלסיה, זה רק גרם להפרת האיזון הטבעי (זאת סטטיסטיקה הזויה לחלוטין. זה אומר שאישה אחת צריכה להינשא ל-7 גברים במהלך חייה בשביל לשמור על איזון הזוגיות בסין).

עוד חוק אבסורדי שחוקקו בסינגפור למשל- מביאים יותר תמלוגים מהמדינה עבור זוגות נשואים שלשניהם יש תואר בהשכלה גבוהה.
זה נקרא אאוגניקה (השבחת דורות), שזה כביכול טוב יפה, אך זה מגוחך שהמדינה מנסה להכתיב לך דרך חיים ע"י מתן תמלוגים גבוה יותר עבור סוג מסויים של אוכלסיה.
אז יופי... סינגפור זאת מדינה יציבה ומסודרת. אני עדיין לא הייתי רוצה לחיות במדינה שקובעת עבורי עם מי להיתחתן (הם לא באמת מכריחים אנשים לעשות זאת, אבל גורמים לאנשים לעשות זאת בצורה עקיפה).
אגב, אאוגניקה זה אחד מהכלים החזקים של קברניטי ה-NWO. הם מפתחים מחקרים בנושא, ומשפחת רוקפלור מממנת חלק גדול מהמחקרים האלה (כידוע לכם, משפחת רוקפלור ניקשרת הרבה פעמים לרעיונות ה-NWO).

יש לי הרבה מה להגיד, אבל אם אני אמשיך לכתוב, רבים לא יקראו את ההודעה שלי בגלל אורכה.
ישן 25-11-2008, 18:46

בתגובה להודעה מספר 45 שנכתבה על ידי VCPA שמתחילה ב "שמעתי כבר דיעות כמו שלך, ואני..."

כמו שאתה לא היית רוצה לחיות בסינגפור, כך גם אני לא הייתי רוצה להתעורר בעולם שבו הNWO מנהל לכל העולם איך לחיות, מה טוב, ומה רע... אני לא דוגל בזה שאדם או גוף אחד שכל העוצמה והכסף מרוכזים בו ישלטו ויכתיבו לכל העולם מה לעשות ואיך! אז בוא נגיד ככה, אם בארץ חוק המאגר הביומטרי + מאגר DNA + שתילת מיקרוצ'יפים יכנס לחוק לדוגמא, אז אתה תראה שהמון אנשים שמתנגדים לחוק, יעזבו אתה הארץ מלאו ברירה, לא רק פושעים, אלא גם אנשים כמוני וכמו רבים כאן שאוהבים את פרטיותם וחושבים קצת יותר מעבר לאדם הממוצע... אז כאן יש פיתרון כלשהו - לעבור למדינה אחרת עם חוקים אחרים שמכבדת את זכות הפרט!
אבל אם כל העולם או רובו הגדול ישלט ע"י NWO אז לא תהייה לאף אחד אופצייה להתנייד ולבחור במדינה שבה הוא רואה את עתידו ועתיד משפחתו בצורה הטובה ביותר! כי זה ייעשה מכפייה ואתה תהייה רק עוד רובוט חסר נשמה שהולך לפי חוקים ותכתיבים מסויימים! חריגה קטנה ואו שיקראו לך בוגד ותוצא להורג או שתשלח לכלא או שתעבור שטיפות מוח כדי "לחזור למוטב".

אתה רואה את עצמך חיי בעולם כזה? אוטופיה זו לא תהייה, גם סינגפור שהיא מדינה מדהימה מבחינת איכות אוכלוסיה ועשייה... לא הייתי מוכן לגור במקום כזה!

אוקי אז נגיד ש"דילול האוכלוסיה" יבוא לידי ביטוי ע"י הגבלת הילודה כמו בסין, סבבה אין לי בעיה, העיקר למנוע רצח עם (עמים שלמים) והרג סתמי כדי לקדם החלטות של כמה חבר'ה שחושבים שהעולם זה מגרש המשחקים שלהם ושהם חושבים שמה שהם קבעו זה טוב לכולם, כי זה פסול לקבוע מן הפרט לכלל!
אז הגבלת ילודה לא כזה קריטי!
מה גם שעם כמות הקרינה שיש כיום מכל דבר אלקטרוני כמעט, סלולרים, אנטנות, מיקרוגל וכו'...
למה אתה מתפלא שכמעת כל לידה בסין נולדת בת? הרי מחקרים קבעו שקרינה שמשפיעה על גברים מגבירה את הסיכוי שתוולד לו בת ולא בן.

בכל מקרה אני אישית מעדיף שהעולם ישאר כפי שהוא, שיגיעו לאיזושהי פשרה כבר עם האיסלם הקיצוני, שינסו להרגיע את העיניינים, ואם יש הקרבות שצריכות להיעשות כמו שינוי גבולות וכו' זה עדיף מאשר הקרבה בחיי נפשות! וגם בעולם המדולל והמושלט NWO המסודר שלך לא יהיה סדר, טבע האדם זה טבע האדם, תמיד יהיו נוכלים, פושעים, רוצחים ואנסים! אלא אם כן המדע יתן פתרון גנטי לשינוי הגנים שאחראיים ליצר הרע של האדם.

עד אז נקווה לטוב.
ישן 25-11-2008, 22:17
צלמית המשתמש של Narxx

בתגובה להודעה מספר 47 שנכתבה על ידי Kromagg שמתחילה ב "אוקיי, במידה ויהיה צורך..."

תגובה מרוכזת לכולם.
לאנס, אני לא יודע עד הסוף מה המשמעויות של הדברים אבל אני יכול להניח.
אני לא חושב שהיה משהו דומה בעבר ל NWO גם אם ישוו את העניין למסעות צלב או השואה (יהודית / ארמנית / צ'רכסית - לא משנה איזו).

אייסמן, לא מדובר בתיאוריות של 'כמה אנשים'. תחשוב בעצמך על המצב הנוכחי.
תחשוב מבחינה מתמטית ותראה בעצמך שהמצב בו אתה חי היום (אתה זה לא אתה עצמך אלא אדם ממוצע בעולם, כולל עשירון עליון ואלפיון תחתון) הוא גרוע.
אתה מדבר בשם החופש והחירות לעשות מה שאתה רוצה, אבל אתה משוחד מראש כי אתה בעשירון העליון.
יש לך מחשב עם אינטרנט. כשאתה רעב באמצע הלילה, אתה רק צריך לקום מהמיטה החמה שלך, לשים נעלי בית חמימות כי הרצפה קרה בחורף, ללכת למקרר ולהוציא לך איזה משהו רנדומלי לאכול ולחזור לישון.

אתה חי בבועה שיש אוכל לכל אוכלוסיית העולם.
אתה גם חי בבועה שגורמת לך לחשוב שהאנשים שאין להם אוכל הם אנשים עניים שאין להם כסף. אתה לא מבין שלא יכול לתקיים מצב בו ל 7 מליארד אנשים יהיה די כסף לקנות אוכל מהסיבה הפשוטה שאתה לא יכול לייצר כל כך הרבה אנגריה על השטח הסופי של העולם בו אתה חי. זה נתון מתמטי, זה לא משהו שאני ממציא. ייצרני המזון חורגים מתקנות איכות הסביבה כדי להדביק את הפער בין ההיצע לביקוש (יש יותר ביקוש) ולכן הם מזהמים את האוויר, היבשה והים... מגדלים מזון בתנאים גרועים (עופות וביצים) וגורמים לזיהום ימי חריף בגלל ריכוז הצואה של הדגים בחוות הדגים הגדולות מדי בים...

אין ספק כי הגענו למצב בו התחזרנו יותר מדי והשרצנו את עצמנו לדעת מתוך בורות שגודלו של הכדור הוא אינסופי ועכשיו אנחנו אוכלים ת'חרא שייצרנו (או יצרו אבותינו, בתאכלס שום דבר ממה שקורה פה זה לא אשמת הדור הצעיר - אנחנו). עכשיו אתה עומד מול מציאות, ואתה צריך להחליט מה עושים עם המציאות.
אם אתה תמשיך בגישתך להמשיך עם הסטטוס קוו, ולתת לעולם להשריץ את עצמו לדעת, אתה עוצם עיניים ממליארדי רעבים בעולם ואתה גרוע כמו מי שאתה יוצא נגד. אם אתה מחפש פתרון לבעיה, אז אחלה... אבל בינתיים אל תבטל רעיונות אחרים, בטח שלא כאלה שיש סיכוי שאולי יעבדו.

VCPA, אכן יש בעיות מהותיות מטורפות עם הגישה הזו של NWO ואני מודע לבעיתיות שיצרה ממשלת סין בקרב הסינים. אם ישכילו אנשים לקחת את המודל הסיני ולשדרג אותו, אנחנו אמורים להשיג יחס בנים/בנות שיהיה קרוב מאוד ל 1:1 (יחס אולטימטיבי).
הבעיות האנושיות עם השיטה שתחייב השמדה מסודרת של רוב האוכלוסיה הוא עניין מאוד בעייתי:
א. למה שמיעוט יחליט איזה רוב ימות? אם כבר אז הרוב יכול להחליט שאותו מיעוט עדיף שימות ולפי השיטה הדמוקרטית - הרוב מנצח.
ב. ההחלטה מי ימות? קריטריונים שגם הם בעיתיים בפני עצמם.
ג. אם השיטה תהיה הוגנת, היא לא תשמיד עמים שלמים אלא תשאיר נציגות משמעותית מכל העמים הקיימים היום. זאת אומרת, זו לא תהיה שוב שואה יהודית או ארמנית, אלא השארה הוגנת של יהודים, צ'רכסים, אנגלים, צרפתים, יפנים, קוריאנים וכו'... מצד שני - מי יודע אם היא תהיה הוגנת? מי מחליט שם על העסק?

בנוגע להשבחת הגזע וכו', צריך להיות קריטריון כלשהו שיקבע מי יבחר ומי לא. אם זה יהיה לפי משכל, או כל תנאי אחר - קטונתי מלבחור. למעשה, זה בכלל לא משנה מי באמת ישאר או לא ישאר כיוון שמי שימות - בלאו-הכי כבר מת, ומי שיחיה יצטרך לחיות בעולם החדש ומה שחשוב זה שהוא לא יהווה בעיה לאקולוגיה (בהנחה שכל אדם מזהם במידה שווה, לא משנה מה המשכל שלו).

שוב אייסמן, בתגובה האחרונה, מתברר לי עד כמה שאתה חי בבועה.
אתה חושב שהבעיות בעולם זה האיסלם הקיצוני? והם חושבים שהבעיה היא הציונות והאמריקאים (האמת, אני גם מבין אתם). אז מה? איך אתה מתקן את בעיית פיצוץ האוכלוסין ובעית האנרגיה בעולם? איך אתה גורם לאוכלוסיית העולם לדלל את עצמה בצורה דרסטית כך שכולם יהיו מרוצים מזה והכדור שלך יספוג כמה שפחות נזק בלתי הפיך?

אין לך פתרון, אבל יש אנשים שיש להם את הפתרון ואתה כועס על הפתרון שלהם כי הוא אלים מדי.
בטח שהוא אלים מדי.. לו ההורים שלנו היו דואגים מלכתחילה לנו - אנחנו לא היינו נמצאים בדילמות הללו היום.
ומה אתה חושב יקרה אם לא תעשה כלום? הכל יסתדר? לא!
הדילמות יעברו לבנים שלך ואז הם ישנאו אותך על שאתה משאיר להם את הדילמה מי ימות ומי לא ימות.

Kromagg, כמו שכתבתי, אני לא יודע מה הקריטריונים... מי ימות ומי לא ימות.
אם יצא שאני אמות, אין מה לעשות... להתנגד מהקבר שלי אני כבר לא אתנגד.
האמת, אני לא יודע עד כמה אני רוצה לחיות בעולם יום אחרי ה NWO... מצד שני, אני צלם חובב ואני חושב שזה יהיה דווקא פרוייקט מעניין מאוד לתעד את העולם לפני ואחרי... לשמור את התמונות של העולם הישן ולהעביר את החומר האמיתי כפי שרק אפשר - לדורות הבאים שידעו ולא ישכחו... שידעו לשמור על עצמם מראש ולמה חשוב להגביל ילודה - אחרת מגיעים לבעיה חמורה יותר, והיא לבחור מי מאהובינו צריך למות :/

ישן 25-11-2008, 23:17
צלמית המשתמש של Narxx

בתגובה להודעה מספר 49 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "[QUOTE] אני לא חושב שהיה משהו..."

זו בדיוק הנקודה שלי...
לפני 200 שנה לא היתה בעיה שכזו, או שלא היו אמצעים לגלות את הבעיה הזו.

ממלכות עבר שניסו 'לשלוט על העולם' יצאו מתוך נקודות מבט שונות לחלוטין מההבנה שיש היום.
להשוות את האימפריות הרומיות או היווניות להיום זה לא מתאים.

בכל מקרה, קשה יהיה להתעלם מהבעיה הנוכחית ורק להגיד שזה לא הומני להשמיד 80% מהאוכלוסיה רק כי "לכל אדם הזכות לחיות".
לדעתי החוק הזה הוגן אם מראש אנחנו כבני-אדם היינו הוגנים עם הטבע והיינו למדים לשלוט בהתרבות שלנו.
לו היינו מגיעים לרמה נכונה של ריבוי ושומרים על האוכלוסיה שלא תגדל בצורה לא מבוקרת, אז החוק הנהדר של הזכות לחיים היתה תופסת סבבה.

ישן 25-11-2008, 23:36
  Lance Lance אינו מחובר  

Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 50 שנכתבה על ידי Narxx שמתחילה ב "זו בדיוק הנקודה שלי... לפני..."

ציטוט:
להשוות את האימפריות הרומיות או היווניות להיום זה לא מתאים.

לא רק מתאים, אפילו הכרחי.

העדר הטכנולוגיה של היום היא מה שאפשרה מידה מסויימת של חופש וחירות לבני אדם בימי קדם,
דמיין לך את העריצות של העולם העתיק בשילוב עם טכנולוגיית הניטור והאיכון של ימינו!
זהו מאבק אבוד מראש לבני האדם מול תאגידים מושחתים וממשלה עולמית חונקת.

בימי השלטון העולמי של דאז, עוד יכלת לברוח ולחפש לך עתיד נוח יותר במקומות אחרים,
כשבימינו אם המדינה (לשעבר) שלך היא חלק מהעריצות העולמית, אין לך לאן לברוח.
נדידה בין מדינות מתועדת ומנוטרת, פרטיך וההסטוריה המלאה שלך נודדים איתך לכל מקום,
בעקרון זה נותן לך 2 אופציות, להכנע ולהטמע לחוקי הברזל הנוקשים, או לחדול מלהתקיים.

זה עולם שאתה שואף לחיות בו?
ישן 25-11-2008, 23:42
צלמית המשתמש של Narxx

בתגובה להודעה מספר 51 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "[QUOTE] להשוות את האימפריות..."

זה לא עולם שאני שואף לחיות בו, זו המציאות שאונסים אותי לחיות בה בגלל הטעויות של אבותי.
אבות אכלו בוסר ושיני בנים תכהנה.

מה אתה חושב, שאתה יכול לתקן את העולם בדרכים 'הומניות' שיאפשרו לך את כל מה שאתה מורגל אליו?
אם לא תיצור את הדילול בצורה מבוקרת (כלשהי, לא נכנס כרגע לפרטים הטכניים), זה יהיה בלתי נמנע שממשלות יתחילו בחקיקה נוקשה בנושא ויהיו מלחמות עקובות מדם (ללא ספק גרעיניות) שייצרו לא רק יותר הרג ובהרבה פחות הומניות, אלא גם נזק גדול הרבה יותר לכדור עצמו.

בידיים שלך לתקן עולם שבור.
אתה יודע שלא משנה איך תנסה לתקן אותו - אתה תגרום נזק לחלק גדול מהאוכלוסיה.
השאלה היא - מה אתה בוחר? איזה 'הרע במיעוטו' אתה מעדיף?
כי להמשיך עם המגמתיות הנוכחית הלאה, תגרום לבנים שלך להכנס בדיוק לאותה דילמה, אבל אז אתה תהיה זקן ומיותר לעולם החדש... למה שישאירו אותך בחיים?

אם לא נחשוב מטר מעבר לנקודה בה אנו נמצאים עכשיו, צופן לנו עתיד שחור הרבה יותר משאתה יכול לדמיין (אם תשרוד שואה גרעינית כדי לראות את ההשלכות שלה).

ישן 25-11-2008, 23:42

בתגובה להודעה מספר 48 שנכתבה על ידי Narxx שמתחילה ב "תגובה מרוכזת לכולם. לאנס, אני..."

אני חיי בבועה? דווקא אני מקבל את הרושם שמישהו עשה עבודה טובה מאוד כדי לשכנע אותך שכל עיניין הNWO זה דבר טוב.. לא יודע מהו גילך וגם לא ממש מעניין אותי כרגע, אבל בניגוד אלייך לא אסיק כלפייך מסקנות אחרת הייתי חושב שאתה בחור צעיר שלא חשב על זה ממש לעומק...

בכל מקרה אני לא אמרתי שיש לי פתרון פלא משלי, גם לא אמרתי שאני שולל את רעיון הNWO, תסתכל למעלה בתגובות שלי ותגלה שאמרתי שהרעיון בפני עצמו הוא נפלא! רק חבל לי שקומץ אנשים יקבע מי ימות ומי יחיה כשמדובר בפועל בסדר גודל של "רצח עמים"! הרי בשורה התחתונה זה מה שהיטלר עשה.
ובפועל אין בין 2 הדוגמאות הבדל גדול! מדובר ברצח עמים שלמים בהווה כדי שבעתיד יהיה טוב יותר.

וזה שאתה מאשים את הדורות הקודמים במצב העולם זה מובן ומקובל, לדוגמא המדינה שלנו רצתה להגדיל את האוכלוסיה שלה ולא משנה מה, הביאה כל מיני עליות, וכשנהייה צפוף פתאום הפסיקה עם זה, ראה דוגמא את עולי אתיופיה, הביאו אותם בכמויות כשרצו להגדיל את אוכלוסיית ישראל, אבל כיום יש אזרחים בקהילה האתיופית שמתחננים שהמדינה תביא לישראל את אחייהם וקרובי משפחה שנשארו שם..
וזה שאתה מאשים את ההורים שלך בנוסף לדורות הקודמים זו כבר בעיה שלך! אני חושב שההורים שלי עשות עבודה נפלאה ויוצאת דופן בחינוך שנתנו לי ואני אסיר תודה על כך! הבעיה בארץ זה שיש לך הורים שמרביצים למורים בגלל שהשעו את ילדייהם על מעשי קונדס שלהם.. תאשים כאלה, בור בעם הארץ כאלה שאיכות הסביבה ולא כלום לא חשוב להם.. הכל על הזובי שלהם...

ולידיעתך כן אכפת לי ממצב העוני בעולם, ולממשלות יש כוח ואמצעים לטפל בזה אם רק הכסף היה הולך למקומות הנכונים! זה שיש שרים בממשלה שיושבים על רכבים יקרים וגרים בבתי פאר ודואגים לעצמם וחיים טוב - זה לא נקרא לעשות משהו למען העם! כך זה היה בצרפת שלפני המהפכה, האצולה חייה טוב ומנגד שאר האזרחים סבלו מעוני! יש דרכים להוביל תקציבים לשכבות החלשות, העיניין הוא שכנראה זה לא בסדר העדיפויות של ראשי המדינות שאתה כ"כ מעריץ!
שלא לדבר על חינוך, תראה את מצב הנוער והחינוך, הכל מדרדר! כנראה שלמישהו שם למעלה אין אינטרס שהאוכלוסיה תשכיל, כנראה שלא רוצים שהעדר יחכים.. הרי עדר טיפש יותר קל לדלל ולשחוט...

והדבר שאתה לדעתי הכי תמים בו זה שאתה לא מבין את היקף החסרונות שיש בשלטון טוטליטרי כלל עולמי, במיוחד שלטון כזה שיש בידיו אמצעים, כסף ואת כל הכלים בעולם ע"מ לרגל אחר כל תושבי כדור הארץ! ואני מדבר איתך על הצ'יפים שישתילו לנו וזכויות הבסיס שלנו ילכו קאפוט!
לנקודה הזו בכלל לא התייחסת כי אתה לדעתי לפחות יותר מדי מורעל על עקרונות הNWO.

בקיצר אני מתנגד בתוקף לרצח עמים ובכלל לרצח ע"מ השגת מטרה שהיא "טובה"
משפיכת דם של אנשים תמימים לא משיגים תוצר חיובי! ושוב אתה צריך להבין את הפסיכולוגיה האנושית והאידיולוגיות של היצור שנקרא אדם, כל אדם חושב שדעתו היא הכי הכי, כל אדם מוצא לנכון להתווכח עם מישהו אחר בעל אידיאולוגיה שונה כי הוא חושב שהוא הצודק! אז מה גורם לך לחשוב שאותם אנשים בעלי אמצעים וכסף נבדלים מהאדם הממוצע? גם הם אנשים בשר ודם, ONLY HUMANS! למה שהם יחליטו החלטות גורליות כאלה??? זה לא אתי, ואני לא הייתי רוצה שילדיי יגדלו על היסטוריה שמספרת שיותר מ80% מכלל אוכלוסיית העולם נרצחו כך סתם "למען עתיד טוב יותר"
איזה ערכים אתה חושב שזה יקנה לדורות העתיד? שרצח זה דבר מוצדק להשגת המטרה? אתה בא ליצור חברה שלווה ומשגשגת או נאציזם חדש?

לילה טוב לך...
ישן 26-11-2008, 00:13
צלמית המשתמש של Narxx

בתגובה להודעה מספר 56 שנכתבה על ידי iceman4ever שמתחילה ב "אני חיי בבועה? דווקא אני מקבל..."

אתה לא צריך להעלב כי אמרתי שאתה חי בבועה. אתה יכול לסתור את טענתי וזה יהיה די בשביל לבטל את דברי =)
לא צריך כל כך להתרגש =)

בנוגע להיטלר - הוא רצה למחוק עמים.
לפי חזון ה NWO, אתה יכול להשאיר את כל העמים העכשווים ועדיין לצמצם 80% מאוכלוסיית העולם. אני לא קראתי בשום מקום כי ה NWO ינסה למחוק לחלוטין עמים שלמים כדי לתת מספיק מקום לעמים אחרים. לא אומר שזה לא מתוכנן, אבל לא ידוע שזה כן מתוכנן ולכן אתה לא באמת יכול ברצינות להשוות את זה להיטלר (או לטורקים במידה והם כן ביצעו את השואה הארמנית כפי שהארמנים טוענים).

ברשותך, אתייחס לכמה נושאים.
קודם כל, ההורים שלנו אשמים בצורה ישירה. כמובן, שכמוך, גם אני מודה להורי על החינוך שלי וכו', אבל אין להם מושג שבגלל שהם התרבו כמו שהם התרבו, הגענו למצב של פיצוץ אוכלוסין כל כך גבוה.
זאת אומרת, דיברו על זה, אבל אף אחד לא ידע מה המשמעויות האמיתיות של זה (גם לא מורינו).
אני לא מבין מדוע אתה מכניס את עניין החינוך וההורות הגרועה לנושא, זה לא קשור ולא שייך לעניין הילודה הגבוהה והבלתי מבוקרת במדינת ישראל (ובכל מדינות העולם המערבי לצורך העניין [כאשר מיותר לחלוטין לציין את מדינות העולם השלישי]).

בנוגע לכלכלת המדינות העניות, אתה מוכיח לי שאתה לא מבין כלכלה מהי, וכדאי שתנסה להבין את הקונספט לפני שאתה מאשים שרים בכך שהם עשירים יותר מהאזרחים שלהם.
הכלכלה היא היכולת לבטא בכסף את הצריכה שלך (לא משנה מה אתה צורך, אבל אנחנו מדברים על הבסיס ביותר - אוכל).
כמה עולה אוכל? בדיוק לפי כמה שיש לך לייצר לעומת כמה ביקוש יש בעולם.
הנוסחא מאוד פשוטה - כמות הייצור שלך מוגבלת בגודלו של כדור הארץ. כמות האנשים שיש לך שמבקשים אוכל, גדלה בקצב אקספוננציאלי (כמו עץ בינארי, רק שלצערנו העץ הזה בעל למעלה מ 2 רגליים בממוצע).
עכשיו, אם ככל שיש פחות אוכל לבנאדם (או יותר אנשים על כמות אוכל סופית), מחיר האוכל יעלה.
זאת אומרת, שזה לא משנה כמה כסף יש לך ביד - השאלה היא, כמה יש לך ביחס לשאר האוכלוסיה.
זאת אומרת, שגם אם העשירים יתנו חלק מהכסף שלהם לעניים כדי לקנות אוכל, כיוון שאין מספיק אוכל לכולם, מחיר האוכל יעלה לרמה שהכסף שיהיה לעניים - בכל מקרה לא יספיק והם עדיין ירעבו.

תחשוב על פיצה שאתה יכול לחלק ל 8 חלקים בלבד (נניח) ויש לך 12 אנשים. לא משנה איך תנסה לחלק את הכסף או את המשולשים, יהיו לך 4 אנשים ללא פיצה. זה לא משנה אם לאחד מהארבעה יש 1000 שקל בארנק, הוא לא יוכל לקנות את הפיצה כיוון שרק ה 8 העשירים ביותר יוכלו לקנות אותה, ולהם יש יותר מ 1000 שקל בארנק.

מקווה שהנקודה בהודעה הקודמת שלי ברורה יותר כעת.

אשמח אם לא תקבע את מי אני מעריץ ומי לא... ככל שתשמור על דיון יותר "פוליטיקלי קורקט" אוכל לקחת אותך יותר ברצינות, וגם יהיה לי יותר נעים להגיב לך (בניגוד למשתמשים אחרים שפשוט שרפו את עצמם מלקבל תגובות). יש פה דיון מעניין ואתה יכול להמשיך אותו כדי שנוכל לראות נקודות מבט שונות של שני בני-אדם שונים (או יותר). אבל אם תקטע אותו באמצע, ההפסד יהיה רק שלך כיוון שלעולם לא תדע ולא תשמע מה שהיה לומר.
אני לא מעריץ אף ראשי מדינות (האדם היחיד שאי פעם הערצתי, מת לפני שהכרתי אותו והוא היה סולן להקת קווין האגדית), אבל אני בהחלט מבין את ההגיון (המעוות ככל שיהיה) שלהם בהשמת ה NWO כפי שנאחנו מדברים עליו.

אני מודע יפה מאוד לחסרונות של שלטון טוטאליטרי. תאמין לי, אני מודע לזה. אחד הפחדים הגדולים הוא להביא את האוכלוסיה העולמית למה שראינו בספרי המד"ב "התלת-רגליים" (מומלץ בחום! סדרה מעולה [גם בעברית]).
מצד שני, אתה לחלוטין מתעלם מהבעיה הנוכחית. זאת אומרת, אתה רק יודע להגיד "זה לא, וזה לא!" אבל אתה לא מציע שום אלטרנטיבה.
זה כמו לכרות חלק בגוף של חולה סרטן (אפילו אם מדובר באיבר חשוב) ע"מ להציל את כל הגוף.
ואין ספק שהאנושות (כפי שהיא כיום) היא הסרטן של הכדור הזה (כפי שתאר מר.סמית' בצורה כל כך ציורית בסצינה המפורסמת עם מורפיוס לאחר שלכדו אותו).
אתה יודע, הפחד מהזהות הביומטרית והצ'יפים וכל זה באמת יכול להיות ממשי. זאת אומרת, מה שאתם אומרים באמת יכול להתקיים כיוון שהממשלות ירצו לוודא שאין לידות לא מדווחות שמאוחר יותר יפירו שוב את האיזון של כדור הארץ ושוב נגיע למצב בו אנו נמצאים כיום...
לו בני-האדם היו צייטנים יותר מלכתחילה (ראה סיפור חווה והנחש), החיים שלנו היו הרבה יותר פשוטים.
אבל לא - תמיד יש את אלה שיעשו דווקא

אני לא מאשים אותך, או את לאנס או את עצמי. אף אחד מאיתנו (עד כמה שידוע לי) עדיין לא התרבה ולכן אי אפשר לבוא אלי בטענות בנוגע לפיצוץ האוכלוסין בעולם.
אבל אם אנחנו לא נעשה שום דבר בנידון אחרי שאנחנו מודעים לבעיה - אנחנו אשמים בדיוק כמו מי שהינדס אותה (שותפים לעבירה).
אל לנו לעצום עין ולומר "זה יסתדר מעצמו". צריך לעשות משהו בנידון.
אם לא דילול אוכלוסין בצורה מבוקרת , אז משהו אחר ... אני לגמרי פתוח לרעיונות ... =)

ישן 26-11-2008, 00:27

בתגובה להודעה מספר 57 שנכתבה על ידי Narxx שמתחילה ב "אתה לא צריך להעלב כי אמרתי..."

אחלה תגובה, הפעם אני בטוח שאתה לא איזה ילד בן 16... למרות שתכלס לפי הנתונים שאתה חושף לראווה בחתימה לא יהיה קשה לדעת מי אתה ומה, רק שמאוחר מדי ואני עייף חבל"ז חחח.

באשר לנושא הדיון אני שמח שהבנו אחד את השני, ואני שמח שהבנת מה מציק לי, ללאנס ולכל מתנגדי הרעיון של NWO!
אבל מכיוון שלי אישית אין פתרון ריאלי אחר, אמרתי ואומר זאת שוב - הריעון של NWO הוא יפה בפני עצמו!
אבל אני אישית קשה לי עם ההנחה שיוחלט ע"י כמה אנשים מי ימות ומי יחה, זה נוגד את כל העקרונות שלי כאזרח שומר חוק וכאדם שאוהב את העולם שבו אני חי (למרות החסרונות הרבים מסביב).
ונותר לי רק להגיד דבר אחד, אני בספק גם אם תהייה סוג של אוטופיה בעתיד אחרי שיהיה דילול (אם יהיה).
טבע האדם תמיד היה הרסני, וגדלנו בתוך עולם קר ונוקשה שבו אנשים דואגים רק לתחת שלהם..
כבר אין כמעט הרמוניה ועזרה לזולת מתוך בחירה... כן האנושות היא סוג של ווירוס! אבל אני בהחלט מעדיף את
המצב הקיים מאשר איזה מצב שבו 80% חוסלו, ושהממשלות מנטרות עלינו בלי סוף ואין פרטיות.

לילה טוב לך.
ישן 26-11-2008, 01:10
  VCPA VCPA אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 48 שנכתבה על ידי Narxx שמתחילה ב "תגובה מרוכזת לכולם. לאנס, אני..."

ציטוט:
האמת, אני לא יודע עד כמה אני רוצה לחיות בעולם יום אחרי ה NWO... מצד שני, אני צלם חובב ואני חושב שזה יהיה דווקא פרוייקט מעניין מאוד לתעד את העולם לפני ואחרי... לשמור את התמונות של העולם הישן ולהעביר את החומר האמיתי כפי שרק אפשר - לדורות הבאים שידעו ולא ישכחו... שידעו לשמור על עצמם מראש ולמה חשוב להגביל ילודה - אחרת מגיעים לבעיה חמורה יותר, והיא לבחור מי מאהובינו צריך למות :/

רגע רגע... אתה מנסה לשריין לעצמך מקום בעולם שאחרי הסדר החדש?

ועכשיו נחזור קצת לרצינות. מה שאתה מדבר עליו זה "תהליך הברירה הטבעית"- כשמו כן הוא אמור להיות משהו טבעי.
אוכלסיית העולם צריכה להידלל/להיצתמצם רק באופן טבעי. אני לא חושב שקומץ אנשים חולי נפש יכולים לשלוט בתהליך הברירה הטבעית באמצעות ניטור ותיוג אוכלסיה עולמית.
בטבע כשנוצרת תחרות (במיקרה שלנו אתה מדבר על תחרות של מזון ואנרגיה), החזקים שורדים והחלשים ניבררים.
שוב אני אומר- זה משהו שצריך לקרות באופן טבעי, ולא באמצעות שליטה של קומץ אנשים שאני בספק אם הם ראויים להיות השורדים.
ישן 26-11-2008, 09:47
צלמית המשתמש של Narxx

בתגובה להודעה מספר 59 שנכתבה על ידי VCPA שמתחילה ב "[QUOTE]האמת, אני לא יודע עד..."

ראית את הסרט Idiocracy?
בדומה למה שפילון כתב מתחתי, פתיח הסרט מתאר איך בעולם הקדמון, תהליך הברירה הטבעית קבע כי החזק ישרוד והחלש ימות (מחוסר מזון).
הטכנולוגיה של היום למעשה תגרום לא לחזק לשרוד אלא למי שמתרבה יותר הרבה. זאת אומרת, שבמדינות מערב אירופה ואצל אנשים נאורים ,שיעור הילודה נמוך משמעותית מאשר אצל אנשים בעלי השכלה נמוכה או במדינות עולם שלישי (אני לא מקשר בין זה לזה אם כי הקשר ברור מאליו).

אין לבני-האדם אוייב טבעי. האדם הוא טורף על ויצור היחיד שהורג אותו - הוא הוא עצמו.
מכאן נובע, שכאשר נלחם על טריטוריה ומשאבים (מזון, אנרגיה, מים), נלחם באמצעים נוראיים.
לא סימפטי. מצד שני, נראה כי המגיבים באשכול מעדיפים את המלחמות הללו על מקורות אנרגיה, מאשר טיפול עמוק ומסודר בבעיה.
מבחינתי, זה כמו לשרוף חלקים של היער בצורה מבוקרת, כדי למנוע משריפה בלתי מתוכננת לכלות את כל היער.

ישן 27-11-2008, 22:23
  VCPA VCPA אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 60 שנכתבה על ידי Narxx שמתחילה ב "ראית את הסרט Idiocracy?..."

ציטוט:
ראית את הסרט Idiocracy?

לא ראיתי, אבל לפי התקציר שקראתי באינטרנט, יכול להיות מעניין לראות את הסרט. אני מקווה שהבימוי שווה משהו.
ציטוט:
מכאן נובע, שכאשר נלחם על טריטוריה ומשאבים (מזון, אנרגיה, מים), נלחם באמצעים נוראיים.
לא סימפטי. מצד שני, נראה כי המגיבים באשכול מעדיפים את המלחמות הללו על מקורות אנרגיה, מאשר טיפול עמוק ומסודר בבעיה.

אני ממש לא מעדיף מלחמות, ואני דיברתי על זה כמה פעמים- אני נגד אימפריאליזם, שהוא תוצאה של מלחמה על מקורות אנרגיה/אוצרות טבע.
לדעתי זאת חזירות שאין לתאר. האימריאליסטים נילחמים על אנרגיה לא בגלל שיש להם מחסור באנרגיה במדינה שלהם בפרט, אלא בשביל צבירת עוצמה וכוח, ותו לא.
לארה"ב למשל יש המון נפט בשטחי המדינה שלהם ובקרקעיות של המים הטריטוריאליים שלהם.
הם בכל זאת בוחרים לא לגעת בנפט שיש להם.
הם קודם כל מיתחזרים על כל הנפט במזרח התיכון כדי להשאיר את כל שאר העולם חסר אונים כאשר יהיה מחסור בנפט.

איכשהו הצלחת לשכנע אותי בדעתך. בין כה וכה תמיד יהיו מלחמות על מקורות אנרגיה.
גם אם היינו מיתחלקים במקורות האנרגיה בעולם, במוקדם או במאוחר זה לא היה מספיק לכל אוכלסיית העולם כמו, שהסברת בהודעות קודמות.

אני לגמרי מסכים איתך שצריך טיפול עמוק ומסודר בבעיה.
הבעיה היא שה-NWO גם כן כרוך במלחמות על אנרגיה.
הרי גם עכשיו יש מילחמות על אנרגיה (ע"ע אפריקה), וכבר דיברנו בפורום על כך, שמהנדסי ה-NWO הם אלו שגורמים למלחמות האלה.
ישן 27-11-2008, 22:42
צלמית המשתמש של Narxx

בתגובה להודעה מספר 61 שנכתבה על ידי VCPA שמתחילה ב "[QUOTE]ראית את הסרט..."

אני לא מתפלא שאמריקה בוחרת להתחזר על כל מקורות האנרגיה שהיא יכולה.
כי כאשר המרד הגדול יגיע, כדי שהיא לא תיפול, היא צריכה להיות כמה שיותר חזקה.
מלחמות עולות הרבה מאוד כסף בזמן מאוד קצר.
ככל שאמריקה תהיה חזקה יותר, היא תוכל להציל את עצמה ואת תושביה מהמרד הגדול נגדה (שהיה ויכשל, ישאיר אותה כמעצמה בלעדית בעולם, מצעמה שתכתיב את דרך החיים בפלנטה).

תראה, בסופו של דבר מישהו יהיה צריך להיות אחראי על הנושא הזה.
מישהו יצטרך לבחור כמה אוכלוסיית כדור הארץ תמנה, מישהו יהיה אחראי לאכוף את זה ולחוקק חוקים בנוגע לזה. אין מה לעשות...
ברור לי שתהיה שחיטות גדולה בנושא כמו שיש בכל מקום... במיוחד כאשר אותם קבוצת אנשים שתחליט את ההחלטות - אשכרה ישחקו את אלוהים (וגם פה יש לי תיאוריה בנוגע לקיום הנוכחי של אלוהים, אבל זה לדיון אחר)... ואנשים עם כל כך הרבה כוח יכולים להשתגע בקלות.

אני מקווה שהעתיד יהיה טוב אחרי שהוא יהיה גרוע...
מה שבטוח, זה לא יהיה בתקופת החיים שלי

ישן 27-11-2008, 22:57
  VCPA VCPA אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 62 שנכתבה על ידי Narxx שמתחילה ב "אני לא מתפלא שאמריקה בוחרת..."

תהיה בטוח שארה"ב לא תהיה המעצמה היחידה בעולם כזה.
יש גם את רוסיה שהיא מעצמה חוזרת. גם לרוסיה יש המון מקורות אנרגיה במדינה, אבל משום מה היא לא ממש מיתחזרת על האנרגיה של שאר העולם.
טוב, היא היתחזרה מספיק על מזרח אירופה בתקופת ברה"מ.
עכשיו כולם מיתחזרים על מקורות הגז של רוסיה, והיא תופסת מדינות בביצים בכל פעם, שהן מנסות לצאת נגדה.
רוסיה מחזיקה ב-60% ממקורות הגז הטבעי בכדור הארץ. אם היא תחליט לסגור את הברז, כל העולם יכנס לפאניקה.
לפי ההערכות הגז הטבעי עומד להפוך למקור האנרגיה העיקרי וישמש כתחליף לנפט.

לדעתי בדרך לעולם החדש יהיו שתי מעצמות על, שישלטו על כל העולם והן כניראה יהיו רוסיה וארה"ב.
בסופו של דבר הן יאלצו להיתפשר אחת מול השניה ולנהל יחסי ידידות בין שני הגושים.
ציטוט:
אני מקווה שהעתיד יהיה טוב אחרי שהוא יהיה גרוע...
מה שבטוח, זה לא יהיה בתקופת החיים שלי

אין ספק שזה לא יהיה בתקופה שלנו וטוב שכך.
ישן 27-11-2008, 23:13

בתגובה להודעה מספר 63 שנכתבה על ידי VCPA שמתחילה ב "תהיה בטוח שארה"ב לא תהיה..."

עדיף שהעולם ינוהל ע"י 2 מעצמות מאשר אחת טוטליטארית שכנראה תשתגע מרוב הכוח והעוצמה שבידייה...
לפחות בין 2 גושים תמיד יהיו מחלוקות, כשזה יעשה משהו לרעה השני ינצל לעשות זאת לטובה...
אז גם ככה לא מזמן חשבתי לי שאם ארה"ב תנסה להשתלט על העולם ולדחוף קדימה את נושאי הNWO שלה
במקרה כזה כל מתנגדי הרעיון הזה יברחו לרוסיה, במקרה כזה רוסיה תרוויח אנשים איכותיים יותר מהאדם הממוצע,
כאלה שדואגים לפרטיותם , עצמאיים וידועים מה טוב בשבילם... אבל גם זה בספק כי לכו תדעו מה רוסיה מתכננת בכלל..
הרי היא ממש לא טלית שכולה תכלת! צאו מנקודת ההנחה שברוב אוכלוסיית העולם ארה"ב נתפסת כ-GOOD GUYS ורוסיה נתפסת כ-BAD GUYS ולכו תבינו, כי בתכלס הם שתייהם אותו דבר..
נלחמים על עוצמה כסף וכוח טוטליטרי בעתיד...

טובבחזרה למציאות.. מזרח אירופה זה לא מקום רע, קצת יקר אבל יש שם שיגשוג כלכלי ומקום לקריירה בדיוק כמו בארה"ב.. רק שברוסיה לפחות לא מתכננים לנטר אחרי התושבים ולהפוך את התושבים שלהם למקור מודיעיני... אמנם הם מעלימים ומשתיקים עיתונאים אבל אנשים עדיין חיים שם בצורה לא פחות טובה מארה"ב..
ישן 26-11-2008, 08:45
צלמית המשתמש של Pilon
  Pilon Pilon אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.03.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי AtlantisNumenor שמתחילה ב "אנדרטת הNWO בג'ורג'יה,ארה"ב"

רק הערת ביניים לדיון שהתפתח פה.
גודל האוכלוסיה הנוכחי בעולם זה לא רק עקב ילודה בלתי נשלטת, אלא גם ובעיקר פונקציה
של רמת חיים ורפואה מתקדמת שהביאה לידי כך שתוחלת החיים עלתה פלאים.
בתחילת המאה שעברה, אנשים שהגיעו לגיל 40 נחשבו מבוגרים ברמת סיכון גבוהה למוות כתוצאה
ממחלות שונות שאת רובן ככולן הצליח המדע למגר. היום לעומת זאת, להגיע לגיל 80 ויותר, לא נחשב דבר חריג. כלומר, יש יותר ויותר אנשים שעברו את גיל הפנסיה, אינם יצרניים יותר ומהווים "נטל" על שאר האוכלוסיה מבחינה כלכלית ובחינת ניצול משאבי כדור הארץ.

מצד שני, בדר"כ ככל שרמת החיים עולה ( ראה ארצות מערב אירופה) כך יש ירידה ברמת הילודה, כמו גם ההתרחקות מדת וילודה ממניעים לאומניים.

ישן 27-11-2008, 22:45
  VCPA VCPA אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 65 שנכתבה על ידי Pilon שמתחילה ב "רק הערת ביניים לדיון שהתפתח..."

ריבוי באוכלסיה קשישה במדינות מיתקדמות נוצר לא רק בגלל רפואה מיתקדמת, אלא גם בגלל ירידה ברמת הילודה.
אני זוכר שלמדתי בשנה הראשונה בתיכון גיאוגרפיה, וזה היה כל כך משעמם שהחלטתי להחליף מגמה.
בכל אופן, אני אנסה להסביר מהמעט שלמדתי.

במדינות עולם שלישי- המזרח התיכון (להוציא את ישראל) לצורך העניין, יש ילודה מרובה.
זה גורם לכך שמבחינה סטטיסטית תהיה יותר אוכלסיה צעירה מאשר אוכלסיה זקנה.
במדינות מיתקדמות- אירופה לצורך העניין, יש ילודה נמוכה מאוד.
זה גורם לכך שמבחינה סטטיסטית תהיה יותר אוכלסיה קשישה.

רמת הילודה יותר משפיעה על הסטטיסטיקה הזאת מאשר תוחלת החיים.
כמובן שגם לתוחלת החיים יש השפעה, אבל נמוכה יותר.
יש עוד השפעות על זה. למשל נישואים בגיל מאוחר.
במזרח התיכון גיל הנישואין הממוצע זה 20 בערך.
לעומת זאת באירופה זה מעל גיל 30 (במדינות כמו גרמניה זה אפילו מגיע ל-40).
זה שוב משהו שמוביל לעליה באחוז של הקשישים ביחס לצעירים במדינה.

דבר נוסף שלמדתי- גם המצב באירופה באירופה וגם במזרח התיכון המצב עגום.
ילודה נמוכה מידי זה לא יותר טוב מילודה מרובה מידי. צריך להיות באלאנס תמידי.
כאמור, ילודה נמוכה מביאה לריבוי באוכלסיית הקשישים ביחס לצעירים, כלומר אחוז גבוה יותר של אוכלסיה לא "מייצרת".

לפעמים נידמה לי שיש בעיות שאין צורך לנסות לפתור אותן.
מהמעט שלמדתי בחיים הקצרים שלי, הבנתי שכל הניסיונות לשפר את המצב, רק הביאו לנזק רציני (אני מדבר על ניסיון לפתור בעיות בקנה מידה גלובאלי או לפחות מדיני).
כניראה זה טיבעו של האדם.
ישן 15-12-2008, 05:21

הימור שלי-קיצונים נוצריים...
בתגובה להודעה מספר 67 שנכתבה על ידי Pilon שמתחילה ב "האנדרטה..."

סביר מאוד להניח שמדובר בחבר'ה אנגווליסטים,
שימו לב לתמונה הבאה:

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://freespeech.vo.llnwd.net/o25/pub/images/g10.jpg]

בקרב האנגווליסטים ישנה אמונה שלמה בישו כמושיע העולמי, ובמלחמתו כנגד האנטכריסט-שטן, וכ'ו...

אגב המצבה לא הוחרבה, הם בסה"כ "ליכלכו" אותה קצת, סביר מאוד להניח שהם גם ניסו לשבור אותה, אבל הם לא ממש הצליחו (שימו לב לערימת האבק הלבן בתחתית התמונה).

חחח מעניין מה תהיה תגובה הNWO למאורע :-)...

ישן 12-12-2008, 20:30
צלמית המשתמש של הקרדינל
  הקרדינל הקרדינל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.09.06
קצת באיחור אני מודה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי AtlantisNumenor שמתחילה ב "אנדרטת הNWO בג'ורג'יה,ארה"ב"

אך בזמן האחרון לא יצא לי להתעסק עם הדברים האלה (לאנס, אנחנו מתחילים לחלוק מחסור זמן דומה ).

בכל מקרה אני לא רואה אותם כחלק אמיתי מהמנגנונים מאחורי הNWO. ניתן לסמן אותם כאקו-אנרכיסטים או ירוקים קיצוניים שרואים באדם מחלה הפוגעת בכדור הארץ ולכן חייבת להימחק ("הצילו את יערות הגשם- בצעו ג'נוסייד" היא סיסמה מתאימה) על-ידי איזה ממשל עולמי. קשה לי לראות את אנשי המנגנון העומד מאחורי הNWO מתעסקים עם שטויות כאלה. יהיה מה שיהיה האינטרס שלהם- אם זה ממשל עולמי נאור או עולם קפיטליסטי אכזר, הוא לא מתיישב עם בזבוז זמן ומשאבים על ניקוי העולם מרוב האנושות ואז להפוך את הקהילה שנותרה לשילוב מוזר בין ילדי הפרחים והתרבות היוונית. אגב, בנוגע לדיון על גידול האוכלוסיה- היא תתייצב על בערך 9 מיליארד בני אדם כך שאין צורך לדאוג- מתישהו האיזון בין ילודה לתמותה יחזור.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 12-12-2008, 20:37
  Lance Lance אינו מחובר  

Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 70 שנכתבה על ידי הקרדינל שמתחילה ב "קצת באיחור אני מודה"

עדיף מאוחר מאשר אף פעם לא, התגעגנו
אגב יש קשר מובהק בין גלובאליסטים שעומדים מאחורי רעיון ה NWO לבין
הרעיונות הפאנטיים של אקו-פרנדלי, תוכל למצוא את החיבור בעיקר ברעיונות
בין היתר להקמת בין דין לפשעי איכות סביבה (שימוש מופרז בפחמן דו חמצני),
או כמו שיש עכשיו ניצנים של מיסוי על שימוש שיחרוג ממכסה מוקצבת של שימוש בפחמן דו חמצני לאזרח
כמובן שזה קשקוש, כי פחמן דו חמצני הוא אחד מהאלמנטים היסודיים הנדרשים לקיום חיים על כדוה"א,
אבל ממתי הגיון מפריע להקמת רעיונות וחוקים איזוטריים, בכל אופן הנקודה היא שיש חיבור ברור בין 2 הנושאים.

נ"ב - החתימה שלך קצת חורגת מהמותר,
חוקי חתימת טקסט מאפשרים עד 6 שורות בלבד
ישן 13-12-2008, 10:11
צלמית המשתמש של הקרדינל

בני-אדם
בתגובה להודעה מספר 71 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "עדיף מאוחר מאשר אף פעם לא,..."

מדהים כמה אנחנו יכולים לתעב את עצמנו...
אך אני חושב שהרעיון של שיבה לעבודת האדמה כיישות יכול להשתלב היטב בקרב החוגים האינטלקטואלים של ארה"ב ואירופה. השימוש בשם "גאיה", שלקוח מהמיתולוגיה היוונית, מראה על מגמה די ברורה של כמה לשחזר את התרבות היוונית.
האם יש לנו לראות בזה סכנה? במקום מסויים כן. אדוארד בריינס, הבחור שפיתח שיטות שיוכלו לשמש בשביל לשווק את הסדר החדש, מציג פילוסופיה של אדונים השולטים בעבדים (יש פה גם קשר לניטשה אך אני חושב שזה כבר חורג לדיון פילוסופי). יש אפשרות ש13 שושלות הדם ירצו ליצור לעצמן אוטופיה מושלמת שכדי לקיים את עצמה תשעבד את שאר האנושות אך זה כמובן רק תיאוריה.

בנוגע לחתימה- אתקן את זה מייד! (ואדאג להחזיר לעצמי את הצל"ש שנעלם מחוסר פעילות... אולי איזה אשכול או שניים על הRFID? שמתי את הידיים על כמה תחזיות שיצליחו לצמרר ).

נ.ב- לאנס, פד"ח חשוב לפוטוסינתזה אך גם מהווה גז חממה יעיל ביותר.

ישן 13-12-2008, 12:28

בתגובה להודעה מספר 75 שנכתבה על ידי הקרדינל שמתחילה ב "בני-אדם"

כן נושאי הRFID יכול להיות מעניין, בכלל כל מה שקשור לטכנולוגיות שעלולות לשמש לרעתנו בעתיד , כל אלו יכולים להיות שימושיים ע"מ להביא את זה לידיעת כל מי שמתעניין... הייתי שמח אם כל הציבור היה מתעניין אך לא כך הדבר לצערנו. כי כל פיתוח חדש מלהיב את כולם מבלי לדעת על הצדדים השליליים של כל דבר (גם אני הייתי כך פעם, למרות שתמיד הייתה לי מודעות שאפשר להשתמש בטכנולוגיה לרעה).

אני אישית משתדל לאחרונה להביא כמה שיותר תכנים שמתמקדים בעיקר בטכנולוגיות העתידות לפקוד את העולם ואולי אפילו לשמש לרעתנו ולשעבד, לגזול את פרטיותינו וחירותנו.. כמו באשכולות שלי...

ד"א יש לי שאלה אלייך, 13 שושלות הדם זה האילומנטי וכל אלה או מה?
אשמח אם מישהו יעשה לי סדר בדברים, כמה קבוצות סודיות יש בעולם? (כאלו שידוע עלייהם)?
והאם יש קשרים בנייהן או שהן סוג של יריבות אחת מול השנייה?

שבוע טוב
ישן 13-12-2008, 17:22
צלמית המשתמש של הקרדינל

13 שושלות הדם
בתגובה להודעה מספר 76 שנכתבה על ידי iceman4ever שמתחילה ב "כן נושאי הRFID יכול להיות..."

התיאוריה של "שושלות הדם" טוענת שקיימות 13 שושלות שמתחילות ממקימי האילומנטי ושעם השנים הפכו למשפחות החזקות ביותר על הכדור. אני באופן אישי סקפטי משום שהנושא נורא פגיע לתעמולה פוליטית (רוצה להשמיץ מישהו? טען שסבתא של סבתא שלו שתתה פעם תה בבית הקפה שבו היה מתכנס האילומנטי!) אך יש כאלו שמאמינים בזה וגם מסמנים את משפחת רוטשילד כאחת מהן.
בנוגע לקבוצות סודיות- מספרן מתקרב למספר תיאוריות הקשר. יש לנו הכול החל מהבונים החופשים (שהם לא קבוצת קשר סודית וכבר טרחתי להבהיר זאת רבות), האילומנטי וקבוצות אינטרסים ועד לניו-נאצים, יהודים (אלא מה) וכת השטן. בנוגע למאבקים ביניהם אינני פגשתי פעם איזה טיעון בנוגע למלחמות כוח בין הקבוצות אך ניתן להשתמש בהיסטוריה בשביל לבסס משהו אם מישהו מעוניין בכך (למשל מאבק בין האילומנטי והוותיקן).

ישן 13-12-2008, 17:53
  Lance Lance אינו מחובר  

Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 78 שנכתבה על ידי הקרדינל שמתחילה ב "13 שושלות הדם"

ציטוט:
אני באופן אישי סקפטי משום שהנושא נורא פגיע לתעמולה פוליטית

וזה אם נתבסס על ההנחה שהדרגים הבכירים בפוליטיקה הם לא בובות,
וגם מעבר לזה זו לא תהיה השמצה מי יודע מה כשהתקשורת השכורה תספין
כל איזכור שקשור לחברות סודיות כבדיחה הזויה ולא לגיטימית של אנשים הזויים.

מעבר לזה כן יש כמה משפחות מאוד מאוד חזקות שאוחזות בנכסים עולמיים ובכח רב מאוד,
כמו הרוקפלורים והרוטשילדים, הווינדזורים וכו' וכו' - הרי מי שיבדוק קצת מה עושים בני אותן משפחות
יראה שזה תמיד סובב סביב פעילות של הבנק העולמי, וזה לא מהיום או שלשום.

לגבי חברות סודיות, יש את ההנחה האנטישמית שמגדירה "יהודים" כחברה סודית,
אולם התאוריה היותר מיינסטרימית מדברת על "הציונים" ככח בוחש בקלחת העולמית,
בד"כ בהקשר של המוסד והממשלה, בשיתוף עם סוכנויות כמו ה MI6 וה CIA.
אבל לא כחברה סודית, אלא אם מחשיבים את "זקני ציון" כסוג של חברה סודית.

בכל אופן, כשמדובר בחברות סודיות, לרוב מדובר בקבוצות כמו מועדון הגלגלות, הבונים החופשיים, וכו'...

צריך להבדיל בין זה לבין קבוצות כח שהפעילות שלהם סודית כמו ועידת בילדרברג, המועצה ליחסי חוץ מועדון רומא וקבוצת קרלייל.

ניאו-נאצים הם יותר תנועה פוליטית, אין להם ממש אחיזה או לגיטימציה פומבית מגורמי הכח העולמיים,
למרות הטענות שהנאציזם הוקם ע"י החברות הסודיות בנסיון הקודם לסדר עולמי חדש (על בסיס ארי).
ולגבי כת השטן, היא באמת פולחן חברתי של החלק השולי והדחוי בחברה, וכמעט שאין לה קשר ישיר
לפולחנים השטניים שנעשים בחברות סודיות כמו מועדון הגלגלות או בכנסי הבוהימיין גרוב השנתיים.

נערך לאחרונה ע"י Lance בתאריך 13-12-2008 בשעה 17:59.
ישן 13-12-2008, 21:29
צלמית המשתמש של הקרדינל

בפגיע להשמצה פוליטית
בתגובה להודעה מספר 79 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "[QUOTE]אני באופן אישי סקפטי..."

התכוונתי לכך שבתקופות בהן האילומנטי הפחידו את ראשי השלטון הישן היה אינטרס לסמן מישהו כחלק מהארגון (כמו שהבונים החופשיים קושרו אליהם). כיום האשמה של מישהו כחלק מ13 שושלות הדם תתקבל כבדיחה ולא תשפיע בדבר.
כמו כן אל תשכח שגם ב-13 שושלות הדם מתעסקים גורמים נוצריים קיצונים וגורמים אנטישמים שלא יהססו לשפוך משנת שנאה לתוך העץ המשפחתי המתרחב הזה ולהפוך את הנדיב הידוע למי שהוא עם אינטרסים קצת יותר אפלים (למרות שבחוגים מסויימים גם תמיכה במדינת ישראל זה אינטרס אפל ).
בנוגע לחברות סודיות- ראשית, הFBI הודיע מס' פעמים שלא קיימת כת שטן מרכזית או אילו ארגונים העובדים את השטן ובהתליך רוצחים אנשים,נשים וטף. אתה יכול להבין איך מ"הכחשת הרשויות" יכולות לצמוח פרא תיאוריות קונספרציה בקשר למשרתיו של לוציפר והאנטיכרייסט.
שנית, נאצים הם נושא שכולם אוהבים. הם התעסקו במיסטיקה, היו אכזריים וחלק עד היום לא בטוחים אם היטלר תקע לעצמו כדור בראש ולא ברח לדרום אמריקה. כמו כן האיחוד האירופאי מזכיר באופן מבהיל את התוכנית לשוק משותף של הנאצים ואין צורך להזכיר שגם נאצים רבים עזרו לארה"ב בראשית המלחמה הקרה, ברחו לדרום אמריקה ותפסו עמדות כוח באירופה. קרקע מושלמת לתיאוריות קונספרציה.
שלישית, תיאוריות הקונספרציה בנוגע ליהודים ולציונים הן מה שגורמות לכל קהילת הקונספרציה לראות תימהונית וגם אתה מודה שכמה מ"פורצי הדרך" בתחום נגועים בהאשמות כלפינו. הדבר אולי אף מציב אתגר- מי בסופו של דבר צודק בנוגע למה שאנחנו מנסים לעשות?

ישן 13-12-2008, 22:18
  Lance Lance אינו מחובר  

Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 80 שנכתבה על ידי הקרדינל שמתחילה ב "בפגיע להשמצה פוליטית"

ציטוט:
בנוגע לחברות סודיות- ראשית, הFBI הודיע מס' פעמים שלא קיימת כת שטן מרכזית או אילו ארגונים העובדים את השטן ובהתליך רוצחים אנשים,נשים וטף. אתה יכול להבין איך מ"הכחשת הרשויות" יכולות לצמוח פרא תיאוריות קונספרציה בקשר למשרתיו של לוציפר והאנטיכרייסט

גם אני שאמרתי "כת השטן" לא התכוונתי לארגון אחד מרכזי, אלא כמילת מפתח
לכל מיני בחורים משועממים שכנראה אכלו סרט רע בילדותם, או לא יודע מה...
ישנם את הקבוצות הללו של מספרים זעומים של צעירים שמשחקים במשחקי שטן
ולדאבוננו על הדרך גם מתעללים באכזריות בחיות לשם כך, ולעיתים גם בבני אדם.

להבדיל מאותם קבוצות שוליים, יש את "הילדים הגדולים" של בוהימיין גרוב,
הפולחנים השטניים שלהם הם הדבר המסוכן באמת כי הוא היצר שמניע אותם לקבל את ההחלטות שלהם.

לגבי הנאצים, אני רואה צורך להבדיל בין הנאצים הקלאסיים של גרמניה הנאצית,
שם הצליחה תנועת פועלים זניחה ואלמונית להגיע למעמד של מפלגת שלטון ולכבוש יבשת שלמה.
בסרטים זה מצטלם יפה, אבל במציאות דברים כאלה פשוט לא קורים בלי יד מכוונת מלמעלה...

לעומתם, חבורת הליצנים שנקראים "ניאו-נאצים", הם אנשים שמאוהבים בניחוח של הנפיחה שלהם.
פה בעיקר מדובר בשטיפת מח מילדות, ופחד אמיתי מהאחר - והמצחיק הוא הפרדוקס שאותם ניאו-נאצים
שונאים את הסדר העולמי החדש, אלא שהם טוענים שהיהודים עומדים מאחורי זה באמצעות ה "ZOG" האמריקאי,
בעוד קהילת החופש האמריקאית (שגם היא אגב טוענת טענות דומות אלא יותר על הדגש הציוני ולא היהודי)
רואה בניאו נאצים, התגלמות של האידאולוגיה האמיתית של הגלובאליסטים והסדר העולמי החדש.

למעשה, אם חושבים על זה - הדבר היחיד שמשותף לשתי האסכולות היא השנאה היוקדת למדינת ישראל (מחמם את הלב, תודו ).

מצד שני, אולי יש עשן בלי אש ואולי לא, האם ישראל לא טומנת ידה בקלחת העולמית?
זה נושא שלכל ישראלי לא נעים לחשוב עליו כאופציה, אבל אולי הישראלים פשוט יודעים להסתיר את זה טוב יותר
או שבמדינת ישראל הממושמעת, לא אוהבים להרשות לאנשים פלטפורמות לפקפק בממשל,
וגם העם עצמו, לא בדיוק אוהב לשאול שאלות - העיקר שליגת הטוטו וערוץ 2 ימשיכו לבדר את ההמונים.

יש טענות שקומברס היא בעצם כלי האזנה ויירוט ישראלי לשיחות טלפון של אזרחי ארה"ב,
ושהמוסד פועל בחופשיות בארה"ב, וגם שבמיסיסיפי של ימי קתרינה היו שכירי חרב דוברי עברית עם רוס"רים...

האמת, לא בדקתי את זה, מי שרוצה יכול לבדוק ולהציג כאן את המסקנות שלו,
אבל צריך להודות, ישראלים מטבעם אוהבים תמיד להיות בעניינים, אז מי יודע...

נערך לאחרונה ע"י Lance בתאריך 13-12-2008 בשעה 22:26.
ישן 13-12-2008, 22:46

אוקי תודה לכם על התשובות וההסברים..
כעת יותר ברור לי ההבדלים בנייהם ומה הם מנסים לעשות...

רק מה שמציק לי זה עד כמה הם באמת עוצמתיים שאף אחד מהגופים הבטחוניים הגדולים לא אומר לעצמו
"רגע משהו פה לא בסדר, למה שנהייה הבובות של כל מיני מושכי חוטים שהם לא בממשלה בכלל?"
הרי גופים גדולים כמו הCIA , FBI , NSA וכל אלו, הם אמורים להיות גופים עצמאיים ביותר שכפופים
אך ורק לנשיא... לרגע בואו נצא מנקודת ההנחה שהנשיאים הם בובות של מושכי החוטים והם לא נבחרים
נגיד ע"י העם אלא ע"י מושכי החוטים שוב ושוב באופן שיטתי כל פעם מחדש... ככה הכל נראה למראית העין דמוקרטי,
הכל נראה פייר וקביל. כמו קוסם טוב שחי את האשלייה שהוא יוצר ע"מ שהתדמית שלו תהייה מושלמת
למראית העין... כך גם נגיד ממשלת ארה"ב באמת מתפקדת...

אז נניח והכל באמת כך, איך נבחרו בעבר נשיאים "מרדניים" כמו קנדי? ובסופו של דבר לפי הקונספירציה בגלל זה הוא חוסל.

אז אותם החבר'ה המגניבים שיושבים שם בחברות הסודיות מאובטחים גם ע"י אנשי האבטחה הכי טובים שיש,
ע"י יוצאי הקומנדו, הCIA ויחידות מיוחדות של צבא ארה"ב...
אף אחד מאותם האנשים הפשוטים שמאבטחים את כל מושכי החוטים האלו, אף אחד מהם לרגע
לא אמר לעצמו "בונא מה שהם עושים זה נוגד כל טיפה של פטריוטיות והגנת המולדת שלמדתי
וחונכתי בצבא\CIA " ? אף אחד מהם לא בא ומנסה לחשוב לרגע על קרובי משפחה שלו, כל מיני אנשים פשוטים
שנמצאים בעדר?

ויותר מזה. הרי לא חסרים גם אנשי CIA לשעבר, אנשי גופים בטחוניים לשעבר שמבינים ויודעים טוב מאוד מה קורה מאחורי הקלעים,
מדוע הם לא עושים איזשהו צעד קיצוני ומנצלים את הכוח שלהם, הקשרים והעוצמה שצברו במהלך השנים?
מדוע הם לא מנסים לחשוף את האמת? או אפילו להרכיב איזו יחידת עילית משלהם, לחדור לטקסים השטניים המטופשים שלהם ולחשוף את הכל לעולם?
או יותר מזה, חיסולים - הרי כל אותם האנשים שנמוכים בשרשרת המזון הזו, מפחדים שאם יפתחו את הפה יחסלו אותם...
אז מדוע הם לא הולכים לפי "הקם להורגך השכם להורגו"? מדובר באנשים עם קשרים ריבונו של עולם!
למה הם לא מקימים סוג של התנגדות או משהו ע"מ לאזן את העולם?
זה נראה לי ממש תמוהה, אוקי אז יש קונספירציה, אבל מנגד מה מאזן אותה?
הרי גם פשוטי האזרחים שבעולם מודעים לזה שיש שחיתות בכל מקום, מודעים לזה שהממשלות עוקבות אחרי כולם,
מודעים למשחקי הריגול בין כל המדינות, מודעים לזה שמלחמות מתחילות בגלל החלטות של מעטים
שיושבים בדרגים העליונים על סיכסוכים שבוא נגיד ברמת האזרח הפשוט לא מצדיקים הרג של אלפים.
אז אנשים מודעים, מרגישים שמשהו בעולם הזה מקולקל, אבל בוחרים לעצום עיניים ולדחוף את הראש לתחת שלהם...

אבל אני מתפלא לגבי אותם אנשים שכבר היו בעמדות מפתח, מודעים למתרחש אך לא עושים כלום ע"מ לתקן את העולם...

מומחה אבטחה טוב שהכרתי בעבר אמר פעם "בונא עם כל מה שלמדתי עם השנים באבטחת מידע,
אני יכול להפוך את הכף בצורה כזו שאני יוכל להשתמש בכל מה שלמדתי ע"מ למנוע פריצות אבטחה
ולהשתמש בזה בהפוכה ע"מ לתכנן פריצות מתוחכמות כ"כ שאף אחד לא ידע מאיפה זה בא לו..

אז גם סוכן CIA לשעבר יכול להשתמש במה שהוא רכש במהלך השנים ולהשתמש בזה לטובת הכלל..
אז נגיד והסיכוי שיכנו אותו בוגד במולדת גבוהים, עדיין זה היה יכול לפקוח עיניים לכמה כבשים רדומות.

לא יודע, משהו מוזר בכל הסיפור הזה.. טוב אני חדש בכל זה אולי אני פשוט לא רוצה להאמין בכל זה חחחחח..

עצוב לי לחשוב שהעולם מתנהל ע"י כמה אנשים שמסיבות אלו ואחרות חושבים שהם ידועים הכל וחושבים שהם
ניכנו בבחירות אלוהיות ע"מ לקבוע ולחרוץ את גורלם של מילארדי אנשים על הפלנטה.
ועוד כל זה מבלי שום התנגדות, ניגודי אידיולוגיות של חברייהם שם בפנים.

ישן 14-12-2008, 01:58
  VCPA VCPA אינו מחובר  

אני באמת לא יודע מה היו האינטרסים של הנדיב הידוע, ואני לא יכול לאמר בוודאות שהיו לו אינטרסים אפלים, אבל אני יכול להגיד לך דבר אחד בכתב גדול ומודגש יפה:
הוא לא נדיב ובטח שלא פטריוט!

לאנשים יש נטיה לחשוב שהוא כזה נדיב ופטריוט, הרי הוא תרם כל כך הרבה לפיתוח הישוב היהודי.

נתחיל מהעובדה שאם היה לי כל כך הרבה כסף, אז גם אני הייתי זורק כמה מיליונים לתרומות בשביל להשיג קצת הערצה - אז אפשר להסיר מימנו את כינוי "הנדיב" (מבחינתי בן אדם נדיב, זה אחד שעושה את זה ללא תמורה ובכמה שפחות רעש. לעומת זאת הוא קיבל המון תמורה שהוא היה מודע לה, והוא אפילו עשה את כל זה בשביל התמורה הזאת. בנוסף לזה, הוא עורר המון רעש עם התרומות העלובות שלו כדי, שכל העולם ישמע על "הנדיב").

עצם העובדה שהוא מעולם לא שקל אפילו לעלות לארץ, מוכיחה שהוא לא פטריוט.
הוא ביקר בארץ בסך הכל 5 פעמים. מטרת כל הביקורים הללו היתה לחזק את כוחו בישוב היהודי, ולעשות סיבוב דאווין בישוב כדי שכולם ישתחוו לו (הרי זה מה שהוא מחפש).
אני זוכר שאפילו באחד מהביקורים שלו הוא הגיע במיוחד בשביל לגרש תנועה ציונית (אם זיכרוני אינו מטעני, אלה היו חובבי ציון) מאחת הערים שלו. התנועה הזאת היתה פי כמה וכמה יותר פטריוטית מימנו, ולדעתי תרמה הרבה יותר מימנו.
זה שהוא בא לגרש אותם, מוכיח שהוא לא באמת חשב על התרומה לישוב, אלא היתעסק במשחקי שליטה. זה לא מצא חן בעיניו שכמה "פושטקים" מיתנגדים לשליטה של המילארדר בישוב היהודי.

מטרתה של שיטת הפקידות, שהוא הקים, היתה למען שליטה בישוב היהודי ותו לא.

אתה יכול להגיד, שאני כותב את כל זה סתם בשביל תעמולה נגדו, אך זה בכלל לא כך.
אני פשוט שונא, שמייחסים את תכונת הנדיבות לכל מיני בעלי הון שתורמים בשביל יח"צ.
עוד מעט תגיד לי שגם ארקדי גיאדמק נדיב, נכון?!
ישן 14-12-2008, 18:20
  VCPA VCPA אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 85 שנכתבה על ידי הקרדינל שמתחילה ב "מדהים"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי הקרדינל
נשמע כאילו הברון זרק חמש וחצי לירות ארצי-ישראליות בשביל המושבות ובכך סיים את ענייניו.

מזל שזה רק נשמע כך... תהיה בטוח שזה לא מה שכתבתי, ולא מה שהיתכוונתי אליו.
ציטוט:
במקור נכתב על ידי הקרדינל
במקום להתחיל ולשבור את הטיעון הזה פה אתה מוזמן לפנות לפורום היסטוריה. נראה מה הם יחשבו על הטיעון שלך...

בפורום היסטוריה לא אמורים לחשוב כלום על הטיעון הזה, כי מעולם לא העלתי אותו. אתה רק טוען שזה נשמע כאילו העלתי אותו.
אולי חשבת כך כי בהודעה הקודמת כתבתי "התרומות העלובות שלו". רמת העליבות לא באה לרמוז על הערך המספרי של התרומות, אלא על הערך המהותי של התרומות שלו.
לא צריך להיות גאון בשביל להבין שזאת היתה הכוונה שלי, הרי כתבתי בהודעה הקודמת שהתרומות שלו היסתכמו במיליונים. הינה הוכחה:
ציטוט:
נתחיל מהעובדה שאם היה לי כל כך הרבה כסף, אז גם אני הייתי זורק כמה מיליונים לתרומות בשביל להשיג קצת הערצה
ישן 13-12-2008, 15:05
צלמית המשתמש של Narxx

בתגובה להודעה מספר 87 שנכתבה על ידי Lance שמתחילה ב "נגעת בדיוק בנקודה, קרדינל...."

בשביל להאכיל את כל האנשים של העיר, אתה צריך חקלאים בפרברים.
זו נוסחא שחייבת לקרות.
אמנם, יותר שטחים יהיו טבעיים ולא מיושבים כדי לאפשר לטבע לתקן את עצמו מהנזקים שלנו, אבל אני יודע עד כמה הערים חייבות להיות גטאות. למה שהתושבים לא יצאו לטייל בשמורות טבע ולהיות האדונים האמיתיים של הכדור? אמנם תמיד יהיה מי שישלוט בעדר ויכוון אבל אני לא רואה למה המצב היחיד או העתיד השחור שאתה מנבה.

בעולם עתידי ומתקדם, הרכבים שלנו לא יזהמו. לטוס יהיה עניין של מה-בכך מבחינת אנרגיה ירוקה ונוכל לטייל בכל העולם בעלויות מצחיקות. יהיה מגניב

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:49

הדף נוצר ב 0.18 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר