לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום סלולרי | כל מה שקשור לתפעול\תקלות\שימוש במכשירים - בפורום תפעול מכשירים בלבד. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > סלולרי וגאדג'טים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-12-2006, 08:57
צלמית המשתמש של mp26
  משתמש זכר mp26 mp26 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.12.04
המלצה התחדשתי בנגן Microsoft ZUNE 30GB לבן דנדש.

אז ככה קיבלתי אותו מתנה והאמת אני לא מצטער לרגע.
תמיד חשבתי שהIPOD הוא "הכי" טוב אבל נוחכתי לדעת (מנסיון אישי) שהIPOD על הפנים:
הוא נתקע הרבה פעמים, עושה בעיות, HD שהלך לעולמו ועוד רבות הבעיות.

מה שטוב בZUNE זה ככה:
** מסך 3" ענק יותר מה-IPOD
** ניווט מקשים יותר נוח (לא גלגלת שזו אחת הבעיות הנפוצות שבגללה הIPOD נתקע והרבה).
** איכות גבוהה יחסית לנגן כזה ובהשוואה לIPOD.

אני קיבלתי את הנגן שלי עם עריסה (מה שהZUNE יושב עליו בתמונה), נרתיק סיליקון עם רצועת יד ונרתיק מהודר לנשיאה (שמקבלים עם הZUNE עצמו).
כמובן שהעריסה באה עם כבל RCA (אודיו ווידאו) שלט ומטען.
רק דבר אחד קטן הוא לא תומך בקבצי AVI אבל פתרתי את הבעיה הזו בהורת תוכנה שהופכת AVI לקבצים שהנגן תומך כמו: WMA, MPEG4.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-12-2006, 21:08
  newRidder newRidder אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.08.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי mp26 שמתחילה ב "התחדשתי בנגן Microsoft ZUNE 30GB לבן דנדש."

דיי אנשים רואים שאתם לא מבינים כלום, אז אל תשברו את הראש ותחפשו אתרים כמו TGP [היו היה...] שנותנים סיקורים ביקורות והשוואות הרבה הרבה יותר מקצועיות, אתה משווה ZUNE לאיפוד ? מה יש להשוות האיפוד וידאו האחרון דפוק בכל צורה אפשרית חוץ מאותה הקומפקטיות וכמו שחלק משום מה מכנים "סקסיות" שלו, איכות הסאונד נחמדה, אבל למחיר שלו לא מושלמת, היית כבר קונה Creative Zen Vision M נגן השנה, טיפה גדול במידותיו, אבל איכות סאונד מעולה.

ובכלל לקנות עכשיו MP3 כשרק חשבו על הטריק הזה של BT מובנה [שיהיה שימושי רק אם קיימת תמיכה להעברת שירים מפלאפונים, אחרת תתקשה למצוא עוד מישוה עם ZUNE ועוד עם טעם דומה במוזיקה] זה קצת סיכון, זה רק אם תוכל לקנות חדש בעוד שנה כי אחרי זה לא תוכל למכור ואתו בכלל.
קיצר אולי אם היית מחכה וכל אחת מהחברות המובילות היו מעתיקות את הפטנט הזה לנגנים שלהם, בנוסף בטח כבר היו מכניסים מערכות הפעלה חדשות יותר [דומות יותר יותר לווינדווס], ומידות זהות [מי יודע אולי אפילו קומפקטיות יותר], אז היית יוצא עם אם פי ממש טוב,

טוב חפרתי, ותתחדש
ישן 31-12-2006, 01:16
צלמית המשתמש של mp26
  משתמש זכר mp26 mp26 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.12.04
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי newRidder שמתחילה ב "דיי אנשים רואים שאתם לא..."

תשמע אני משווה כי אני רואה בעיניים שלי את ההבדלים בין הנגנים יש למשפחה 4 IPODים מהישן עד לחדש 60GB.
הנגן שהעלת פה נחמד אבל לא ממש אהבתי אותו למרות שהוא נגן השנה !
לנגן יש מסך "קצת" יותר קטן אבל ברמת העיקרון הוא מעולה, מה גם שלא קניתי אלא קיבלתי במתנה את הנגן ! ככה שזה לא ממש בחירה שלי.
אבל אם כבר הלכת רחוק אז תרחיק עוד קצת לנגן ZEN Vision W שיש לו כניסה של כרטיס CF שמתאים לצלמים להוריד תמונות למכשיר עצמו.
ברמת הנגן שקיבלתי הוא מעולה ואני מרוצה ממנו, חוף מזה אני לא ממש משתמש באופציה של השליחת 'בצים שיש לו ככה שזה לא ממש מעניין אותי
אגב מישהו יודע על תמיכה בעיברית לZUNE? הכוונה שיציג את שם השיר בעיברית במסך?.

ישן 01-01-2007, 17:32
  newRidder newRidder אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.08.06
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי mp26 שמתחילה ב "תשמע אני משווה כי אני רואה..."

אני בספק אם תהיה תמיכה בעברית
אם קיבלת אותו במתנה זה סיפור שונה לגמרי
אם אהבת את ZUNE יותר מכל שאר הנגנים זה בסדר, התלונה שלי שאתם ממשיכים להשוות לאיפוד הזה, ועדיין אנשים בבית ספר מחזיקים מזה, זה ג'ינסים של לי קופר אתה קונה את הדרעק הזה אחרי 2 שטיפות במכונה כל הקרעים "נקרעים" קצת יותר מדי עד שנשארים חורים, ואז אתה חושב למה בכלל בזבזת 500 שקל על מכנס .. רק בגלל שאהבת את המראה? גם לא סיבה מוצדקת

לגבי ה Z Vision W זה בכלל PMP או איך שלא קוראים להם, הוא יותר גדול במידות הרבה יותר גדול, והוא בעיקר טוב לסרטים [וגם הרבה יותר יקר] שוב, כל אחד ומה שהוא צריך, אני צריך נגן עם נפח מספיק גדול אבל שלא יבלוט יותר מדי בכיס [לפחות אל בכיס של המעיל ...]
ותעלה איזה ביקורת איך הממשק הפנימי שלו איך שיטת הסידור תקיות או כמו באיפוד זמרים\אלבומים\ג'אנר
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:08

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר