לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום עיצוב גרפי! וזה וזה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > גרפיקה, ציור ותלת-מימד
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-01-2009, 12:34
צלמית המשתמש של noam906
  noam906 noam906 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.09.05
שלח הודעה דרך MSN אל noam906
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי DivineTurtle שמתחילה ב "עיצוב חדש"

העיצוב יפה ובסגנון עדכני, אולי קצת פשוט מדיי.
הדבר העיקרי שהפריע לי בעיצוב זה שכל התוכן הוכנס לתוך ריבוע לבן אחד - בלי חלוקה והפרדה לתוכן.
מלבד זה שזה מראה דיי על חוסר מחשבה על העיצוב, העין ממש מתקשה לקלוט את המהות והתוכן של האתר.
לדוגמה, רק במבט השני ראיתי את התפריט.

ההפרדה צריכה להעשות, לפי דעתי, שילוב בין מה שעשית ב"הצעות משתלמות" לבין הריבוע שנראה כאילו כהה מהרקע ברבע אחוז (ורק במבט מהצד על ה-LCD שלי ראיתי אותו )

תנסה להוסיף עוד קצת טקסט (ולא "בלה בלה") בקטגוריית ה"מה זה?" כדי שתיראה ציותר התבנית של האתר.

לדעתי, הצורה של הריבוע דיי מגבילה אותך בעיצוב ומשעממת את העין. שמור על הסגנון המרובע, אבל יש איך להפוך אותו ליותר מעניין.

בסה"כ אני אגיד שוב - עיצוב עדכני, יפה וטוב. יש מה לשפר, אבל אתה נמצא בנקודת התחלה טובה מאוד.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-01-2009, 14:00
  DivineTurtle DivineTurtle אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.12.07
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי noam906 שמתחילה ב "העיצוב יפה ובסגנון עדכני,..."

אני אנסה לשנות קצת את הצורה של העיצוב, להבליט את התפריט אולי אפילו לתת לו קצת עומק

לא בדיוק הבנתי למה כוונתך בהפרדה ב"הצעות משתלמות" והרבע אחוז (שאגב נראה בולט יותר אצלי במסך, אבל אני אדאג לתקן את זה)

לגבי הטקסט הנוסף זה שטויות יעשה בהחלט לסקיצה הקרובה לפני שאני אציג אותו בפורום.

הריבוע שעליו אתה מדבר, אנחנו מדברים על צורת תצוגת התוכן באתר או על המסגרת של האתר כולו?

בנוסף, לגבי מהות התוכן שברחה מעיניך אני אשתדל לטפל גם בזה בהבלטה של קטגוריית "מה זה?" שבעצם מסבירה על מה האתר, לעומת שאר הקטגוריות החשובות פחות.

בקרוב תבוא סקיצה חדשה עם השיפורים, תודה.

ישן 14-01-2009, 19:34
  משתמשת נקבה איילת_ק איילת_ק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.11.08
האמת?
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי DivineTurtle שמתחילה ב "אני אנסה לשנות קצת את הצורה..."

אני מבינה שמה שמקובל עכשיו בתחום האתרים זה לעשות גם תפריט עם 4-5 לשוניות (לינקים) מינימום וגם למלא את דף הנחיתה בתוכן שגם הוא לינקים. לכן אני מבינה למה זה המצב בעיצוב שהבאת. מצד שני, אני ממש לא חושבת שזה מתאים כאן, מכמה סיבות, שקשורות ללמה בכלל נהוג לבנות את האתר כלינקים ולתת אפשרויות ניווט לגולש.

קודם כל, לינקים טובים בקידום האתר. השאלה היא אם חושבים על המילים עצמן משתמשים כדי לייצר לינק. כשאין מילים רלבנטיות למה שהאתר מציע אלא מילים רגילות כמו "לחץ כאן" לעוד פרטים" "ליצירת קשר" וכו' - הלינקים די מיותרים - אלא אם הם מובילים לדף תוכן חדש. לרוב מה שקורה זה שיש לינק סתמי שמוביל לדף חצי ריק, שהפרטים בו לא באמת דורשים דף נפרד.
עכשיו, בגלל שזאת חברה קטנה ונחמדה שלא מציעה שירות מגוון במיוחד, אני לא בטוחה שיש מה לייצר לה יותר מדי תוכן, עמודים, וכו. אני לא יודעת אם יש כאן בעיה של חלוקת קטגוריות בתפריט, או של עיצוב, או של דרישות מוכתבות מראש של מנהל שהולך אחרי מה שהוא רואה ברשת בלי לחשוב מה מתאים לו - בכל מקרה, נראה שיש שם נסיון לייצר יותר מדי 'אפשרויות' ניווט וגלישה, כשלמעשה אין צורך.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:45

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר