לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-12-2008, 07:33
צלמית המשתמש של האזרח
  משתמש זכר האזרח האזרח אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.08.05
שמיכות טרמיות לצוותי המפציצים.

לא ברור לי בשביל מה צריכים הצוותים של המפציצים שמיכות טרמיות מיוחדות.
ואיך הם הסתדרו עד עכשיו זה לא היה בסדר?

Thermal Curtains Will Offer Protection To Aircrews

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.spacewar.com/images/b-52h-stratofortress-final-flight-bg.jpg]

B-52 Stratofortress
by Staff Writers
Tinker AFB OK (SPX) Dec 16, 2008
Engineers here are designing a product to protect Boeing B-52 Stratofortress aircrews from a nuclear attack's blinding light. Designed by the 540th Aircraft Sustainment Squadron's B-52 Communications Navigation and Weapons Flight, prototypes for the "thermal curtains" will be ready sometime in December. Final versions of the curtains are scheduled to be completed by October 2009.

According to flight chief William Plasters, the design is elegant in its simplicity.

"The new design is simple, quick to install, and can be removed easily to perform maintenance, or when not required," he said.

Resembling automobile windshield sunshades, the thermal curtains are about 1/10th of an inch thick, 40 to 50 inches long, by 30 inches tall, depending on the size of its respective window. Each curtain is made up of three material layers - a reflective layer, a stiffener and a rubberized vinyl cloth.

When the B-52 is not releasing a nuclear bomb or in close proximity to a detonating nuclear bomb, the curtains are not needed and each curtain can be removed and stored in its storage bag. When packed, the bag could weigh up to 30 pounds.

A set consists of seven shades and will cost about $2,500 per set. Benefits coincide with Air Force responsibilities.

"The nuclear mission is becoming more and more important and this is one of the things that completes the mission, while keeping an aircrew safe should [an aircrew] have to do a mission with nuclear weapons," said Matt Yost, structural engineer for the flight.

If there is no imminent danger, Mr. Yost said the curtains should only be used for training purposes, which occurs twice a year. But, aircrews and maintenance personnel are actually using the curtains daily in warm weather, as sunshades, causing the curtains to wear sooner than expected.

To prevent the new curtains from early deterioration, officials suggest aircrews use fabric sunshades to keep the cockpit cool and only use the thermal curtains when necessary. Fabric sunshades cost less than $300 per set and one set covers 13 windows. Prototypes of these sunshades will be sent in December to the active squadrons for testing.

אשרי אדם שיכול לתת מבלי לזכור זאת כל הזמן, ולקבל מבלי לשכוח אף פעם

לסלוח לרוצחים - זה תפקידו של האלוהים.
תפקידנו - זה לארגן להם פגישה

אנו לא בוכים, דואגים שאמהות שלהם יבכו

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-12-2008, 20:38
צלמית המשתמש של האזרח
  משתמש זכר האזרח האזרח אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.08.05
לא מכיר את הצעצוע הזה....
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי nsdq160 שמתחילה ב "תבדוק מה קורה בסביבה אחרי שאתה מטיל B83..."

אך לפי השכל שלי המטוסים נמצאים בגובה רב ומשגרים את החימוש (טילי שיוט עם ראש גרעיני) ממרחק מאות או אלפי ק"מ מהמטרה אז איזה כבר חום יכול להגיע אליהם.
לפי חשבון שלמדתי צריך להיות בסביבה שלהם קור 20-30 מעלות מתחת לאפס לפחות.
לא נראה לי שהם יזרקו איזה פצצה בדומה שהטילו על היפנים ושחייבים היו להיות מעל למטרה .
הזמנים השתנו "קצת" מאז...

אשרי אדם שיכול לתת מבלי לזכור זאת כל הזמן, ולקבל מבלי לשכוח אף פעם

לסלוח לרוצחים - זה תפקידו של האלוהים.
תפקידנו - זה לארגן להם פגישה

אנו לא בוכים, דואגים שאמהות שלהם יבכו

ישן 16-12-2008, 21:22
  haboob haboob אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.05.07
לא מדובר ב"חום" כזה
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי האזרח שמתחילה ב "בגבהים שהם טסים, נדמה לי שלא כל כך חם...."

בהרבה מטוסים קיימים וילונות (כמובן לא מהסוג המסנן קרינה רדיואקטיבית, אלא מהסוג הפשוט, כפי שמצויין בסוף הכתבה).

שני שימושים לווילונות:

1. כאשר המטוס חונה באיזור לא-מוצל - סוגרים את הוילונות על מנת להוריד מעט את הטמפרטורה בקוקפיט.
2. בטיסה (אכן בגבהים בהם הטמפרטורה החיצונית היא עמוק במינוס) - לנוחות הטייסים כשהשמש מסנוורת אותם. לא קשור לטמפרטורה של האוויר בחוץ.

בקיצור, תמצית הכתבה:
- יש כיסויי מגן חדשים לצי ה-B52 שמיועדים לשימוש הצוותים במקרה של הטלה של נשק גרעיני, לסינון קרינה רדיואקטיבית אם יש סיכון כזה (יש לי תחושה שגם אם יבוא המדען/מהנדס לצוות ויגיד לו, "אין צורך שתרכיבו את הווילונות היום, אנו לא צופים שתהיו בטווח פגיעה", כל צוות עם ראש על הכתפיים ירכיב אותם בכל זאת... ).
- בשל עלותם הגבוהה של הכיסויים הללו, הצוותים יתודרכו לשמור עליהם מוגנים כשלא נעשה בהם שימוש, ובנוסף להשתמש בהם רק לפי ייעודם ולא כדי, למשל, למנוע סינוור מהשמש בטיסה רגילה.

זה כל הסיפור.

- Albert Einstein

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:36

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר