לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-12-2008, 14:50
צלמית המשתמש של stoned
  stoned stoned אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.11.02
דקות של סערה במניית אסם: שמועה מקשרת את תמותת התינוקות לבמבה

משרד הבריאות: "אין שום קשר".

מניית אסם נסחרת בשעה זו בירידות שערים חדות, זאת ברקע לשמועה און ליין שמסתובבת ברשת ומקשרת את תמותת התינוקות למותג במבה של אסם. הראשונה להגיב הייתה המניה שב-15:13 הגיע לירידה של 6%. מעבר לכך, בין הדקות 15:00 ל-15:15 עברו במניה לא פחות מ-10 מיליון שקל, נראה שחלק מהכסף היה של משקיעים שניצלו את הירידה החדה לצורך רכישות.

דובר משרד הבריאות מסר בשיחה עם Bizportal כי אין שום קשר בין במבה לתמותת התינוקות. "בשעות האחרונות קבלנו טלפונים רבים בעניין הקשר בין במבה לתמותת התינוקות. ביצענו בדיקות לפי מספר פרמטרים ואנחנו יכולים להגיד בביטחה - אין שום קשר".

ד"ר איתי נוימן, מומחה לאלרגיה ולאסתמה ומומחה לרפואת ילדים אמר בשיחה עם Bizportal, כי "מקרי המוות האחרונים של הפעוטות לא יכלו להיגרם כתוצאה מאכילת במבה". עוד מסר נוימן, כי "פרכוסים וחום זה לא סימנים של רגישות לבמבה. בבמבה אין אפילו צבעי מאכל. אם מישהו רגיש לבוטנים ישנם סימנים של גירוד, פריחה קלה על העור, נפיחות בשפתיים, בלשון, בגרון ובפנים ותחושת חנק, אלרגיה לבוטנים עלולה לגרום חנק, פריחות, נפיחות ברקמות הדקות בכל הגוף אבל לא פרכוסים וחום".

http://www.bizportal.co.il/shukhaho...html?mid=189632

מה שכן, כנראה שתתפנה בקרוב משרה ב-HP ישראל.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-12-2008, 09:59
צלמית המשתמש של ilane
  ilane ilane אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.05.02
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי מצפון שמתחילה ב "אה. באיזה תפקיד היתה ?"

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3640612,00.html

אסם בודקת האם הודעת דוא"ל ששלחה מהנדסת בחברת היי-טק לחבריה לעבודה היא ההודעה הראשונה שהחלה אתמול את שרשרת ההודעות באתרי האינטרנט, בדבר קשר בין אכילת במבה לתחלואה החריגה ולמות תינוקות באחרונה. כך מדווח הבוקר (יום ה') "ידיעות אחרונות".

כפי שדווח בכלי תקשורת שונים, נבדקת האפשרות כי המהנדסת עובדת בחברת hp.

מקורות שונים אמרו כי המהנדסת הפיצה לעשרות רבות מעובדי החברה הודעה שבה סיפרה כי דודה עובד לכאורה ברשת בתי מרקחת, וכי הוא קיבל הוראה מהממונים עליו להסיר את כל אריזות הבמבה מהמדפים.

רבים ניסו אמש ליצור קשר עם המהנדסת, אך זו סירבה להשיב לפונים אליה. "מדובר בעובדת ששלחה מייל פרטי", אמר מקורב לחברה. "לחברה אין קשר לכך". לאחר שאחר הצהריים מסרה אסם כי "מדובר בשמועות מופרכות וחסרות אחריות", הודיעה החברה בערב כי תגיש תלונה למשטרה על הפצת המיילים השקריים ותדרוש פתיחת חקירה

It's Never Lupus

ישן 18-12-2008, 11:09
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.04
אשמים בזה הון-שלטון-תקשורת
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי stoned שמתחילה ב "דקות של סערה במניית אסם: שמועה מקשרת את תמותת התינוקות לבמבה"

גם אם לא היה דוא"ל זה היה יכול עבור מפה לאוזן.

הסיבה שכולם מאמינים בזה, זה בגלל שהתקשורת אינה מדווחת את האמת לאמיתה.

הנה לדוגמה, התקשורת מנסה להסתיר את זה שהפלפונים מסוכנים מאוד לבריאות. כל פעם שיש מחקר אחד שזה מזיק, מייד יש אחריו מחקר אחד שלא יודעים. ואיפה משרד הבריאות? לכל הפחות שתהיה מדבקה על הפלפונים לא להחזיק את זה ליד ילדים קטנים.

אני באופן אישי יכול להעיד שזה כן מזיק, למרות שאני לא רופא. אני מרגיש כאבים באוזן כשאני מדבר בפלפון, ותקופה ארוכה לא הבנתי את פשר הכאבים. חשבתי שזה בגלל הקול האלקטרוני, עד שהסבירו לי שמכשיר הפלפון פולט קרינה שדומה למיקורגל. אני מודע שלא כולם מרגישים כאבים, אבל אם כבר יש כאלו שמרגישים, אז זה חייב להיות מאוד חמור. חשבתי שאולי יש לי דמיון, ובמקרה ספרתי לנהג מונית, והוא אמר לי שגם אצלו היו כאבים חזקים מאוד עד שהתקין דבורית.

יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן (תהילים קכט, ח)

ישן 18-12-2008, 12:57
צלמית המשתמש של ilane
  ilane ilane אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.05.02
העובדת מתנצלת
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי stoned שמתחילה ב "דקות של סערה במניית אסם: שמועה מקשרת את תמותת התינוקות לבמבה"

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3640798,00.html

במכתב, שנשלח בשעות הערב, כתבה המהנדסת: "בהמשך למיילים ששלחתי אליכם מוקדם יותר היום, אני מבקשת לעדכנכם
שמשרד הבריאות הודיע לפני זמן מה שהשמועות על הקשר בין תחלואת התינוקות לבין במבה של אסם הינן חסרות כל שחר. כמו כן, נראה שגם המידע שפרסמתי קודם לכן, ביחס לסופר-פארם היה חסר כל יסוד.

אני מתנצלת אם המיילים ששלחתי מוקדם יותר היום גרמו למישהו נזק או עוגמת נפש. אם וככל שכך קרה, לא זו היתה כוונתי. אם וככל שהרחבתם תפוצה למיילים הקודמים שלי, אבקש שתפיצו לאותם נמענים גם את ההודעה הזו."

המייל שחולל בהלה

המייל הראשון נשלח בשעות הצהריים, בו כתבה העובדת כי "התגלה כי מקרי המוות שקרו לאחרונה לתינוקות קשור לבמבה אסם". כעשרים דקות מאוחר יותר, היא שלחה מייל נוסף, בו פירטה: "דוד שלי עובד בסופר פארם כרוקח , התקשרו אליו הבוקר וביקשו ממנו להוריד במיידית את כל הבמבה מהמדפים". ההודעות נשלחו לתפוצת החברה כולה, למעלה מ-800 איש, והופצו במהירות אל מחוץ לשרתי הדואר של החברה.

It's Never Lupus

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:56

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר