לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-12-2008, 00:19
צלמית המשתמש של MAG707
  MAG707 MAG707 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.03.07
תפקידים איכותיים במז"י

חבר'ה הסיפור שלי הוא כזה, נפלטתי מקרבי עקב פציעה דיי מזמן ומאז אני בבסיס החטיבה בתפקיד מש"ק כח אדם בגלל החמרה של הפציעה כרגע אני בר"ם 2 מקבל פזיותרפיה רצינית וכמובן אחרי הכל אני יצטרך לחזור ליחידה שלי ולתפקיד שלי, בכל אופן אני מתכוון להלחם כדי לקבל תפקיד יותר איכותי ויותר מאתגר, אין בעיה מבחינת פרופיל (97) גם לתפקיד שדורש פיזיות וכושר גופני כי אחרי הטיפול אני יכול להתאמן כרגיל ואני יהיה בריא לחלוטין, לדבריי הרופאים.
הבעיה שלי היא שהתגייסתי ידעתי רק קרבי ,שום דבר אחר לא עניין אותי וכרגע אני מחפש משהו ,גם מחוץ לחטיבה, שיתן לי הרגשה טובה כי באתי ,כמו הרבה כאן, עם ים של מוטיבציה וקיבלתי כאפה אחרי שפלטו אותי, אז תכל'ס אני מחפש תפקיד טוב שאני ינעל עליו וילחם להשיג אותי, ולפי מה שראיתי בזמן הקצר שאני חייל הכל אפשרי בצבא רק צריך לא לוותר.

שמעתי על מדריך קרב מגע או מש"ק קליעה אבל אני לא ממש סגור על זה, ויש אצלנו יחידת מודיעין מאוד מסווגת ואני ממש מת להגיע לשם, אני יודע שאני לא איזה ג'יימס בונד אבל ממש מושך אותי כל העיניין של סודי ומסווג ובכלל מודיעין.(אין לי בעיה להיות רחוק מהבית אם התפקיד דורש את זה כי גם כרגע המצב לא בשמיים)

אז חפרתי לכם קצת ,הנה קצת נתונים אליי:
פרופיל 97
קב"א 55
דפ"ר 90
תריך גיוס מרץ 08
חטיבת גולני
וזהו אני חושב..

"הדואג לימים זורע חיטה, הדואג לשנים נוטע עצים והדואג לדורות מחנך אנשים"

ג ו ל נ י 51 !

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 19-12-2008, 01:22
צלמית המשתמש של MAG707
  MAG707 MAG707 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.03.07
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי הנשר הקטן שמתחילה ב "מודיעין זו תמיד אופציה טובה...."

אין לי מושג מה אומר חפ"ק אבל אני ממש לא מעוניין להיות פקיד או כל דבר שיעמיד אותי מול מחשב וניירת לרוב שעות היום, מודיעין נשמע הכי טוב אבל אילו יחידות איכותיות יש במודיעין? ואני יודע שעל חלקן לא נדבר כאן, אבל אם תוכל רק לתת לי כיוון אפילו בפרטי זה ממש יעזור לי.
מה לגביי יחידות מודיעין או כל דבר אחר שדורשות מיונים או מבחנים כל שהם?יש סיכוי?
מה לגביי מדריך קרב מג"ע או מש"ק קליעה ,לא "להיט" לדעתך?

לגביי רובאי ,שלי הוא 03 כך שחפ"ק הוא לא רלוונטי..

אגב , אני ממש רוצה לחזור לקרבי כמובן לא בחטיבה, כי עם הסיפור המאוד ארוך וההיסטוריה הלא כל כך הרוכה אבל מאוד לא נעימה שיש לי עם החטיבה הזו אם אני יחזור ליחידה קרבית זה לא יקרה בחטיבה הזו, אז אם יש יחידות שטח כאלה ,גם לא במז"י (..אכן אני מוכן ללכת רחוק( ,אני ממש ישמח אם תתנו פה רקע..

"הדואג לימים זורע חיטה, הדואג לשנים נוטע עצים והדואג לדורות מחנך אנשים"

ג ו ל נ י 51 !

נערך לאחרונה ע"י MAG707 בתאריך 19-12-2008 בשעה 01:30.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:01

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר