לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-12-2008, 14:43
  פשוט רועי פשוט רועי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.05
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי moozes שמתחילה ב "מדהים, בהסתכלות על התנהלותו..."

אני מודה שגרמת לי לחייך moozes.
אתה מזכיר לי איזה רומאי מתחילת הספירה שרוצה לסקול,לצלוב ולהרוג אנשים,שלא נדבר על זה שהבן אדם יהודי כמוך וכמוני,בתור ימני זה צריך להגיד לך משהו,נראה לי...

בכל מקרה,אין טעם בנבצרות,אהוד ברק אומנם לא מדינאי מבריק,אבל כאיש צבא הוא סביר ואם נצטרך להכנס לפעולה צבאית אמיתית(דבר שאני לא רוצה שיקרה,לפחות לא הרג אזרחים כללי,אלא משהו ממוקד יותר) הוא יידע לעשות זאת.
כולם אומרים שלאולמרט אין סמכות מדינית להגיע להסכם שלום עם סוריה,אבל בנוגע למבצעים צבאיים בשטחים בסוף הקדנציה שלו אין לכם בעיה מה?

אהוד ברק צריך להשאר בתפקידו עד לבחירות ב10 בפברואר,כמו כן גם אולמרט ולבני.
בבחירות כבר ייקבע הכול מחדש ואם ביבי יהיה ראש הממשלה אז הוא זה שייכנס בשמכם לפעולה צבאית,או ביבי הגדול(כמובן בבוז ובציניות גדולים).
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-12-2008, 19:38
  moozes moozes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.09.08
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי פשוט רועי שמתחילה ב "אני מודה שגרמת לי לחייך..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי פשוט רועי
אני מודה שגרמת לי לחייך moozes.
אתה מזכיר לי איזה רומאי מתחילת הספירה שרוצה לסקול,לצלוב ולהרוג אנשים,שלא נדבר על זה שהבן אדם יהודי כמוך וכמוני,בתור ימני זה צריך להגיד לך משהו,נראה לי...

בכל מקרה,אין טעם בנבצרות,אהוד ברק אומנם לא מדינאי מבריק,אבל כאיש צבא הוא סביר ואם נצטרך להכנס לפעולה צבאית אמיתית(דבר שאני לא רוצה שיקרה,לפחות לא הרג אזרחים כללי,אלא משהו ממוקד יותר) הוא יידע לעשות זאת.
כולם אומרים שלאולמרט אין סמכות מדינית להגיע להסכם שלום עם סוריה,אבל בנוגע למבצעים צבאיים בשטחים בסוף הקדנציה שלו אין לכם בעיה מה?

אהוד ברק צריך להשאר בתפקידו עד לבחירות ב10 בפברואר,כמו כן גם אולמרט ולבני.
בבחירות כבר ייקבע הכול מחדש ואם ביבי יהיה ראש הממשלה אז הוא זה שייכנס בשמכם לפעולה צבאית,או ביבי הגדול(כמובן בבוז ובציניות גדולים).

חיוך זה כבר טוב

והאמת כל הנושא דבילי לחלוטין, שיגיבו, לא יגיבו, שתושבי שדרות יצאו מהעיר, שישארו בערים
עם הצבע אדום, וחבל שלא כל המדינה עם צבע אדום.

אני גם לא מבין את עצמי, הרי לנסות לדבר עם מייצגי הערבים שווה לקליפת השום,
אז תהנה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:58

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר