לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-12-2008, 11:35
  roby5167 roby5167 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.08.05
למבוגרים בלבד מי אשם שהאליטות שולטות במדינה?

כל התגובות שקראתי כאן אומרות מה שכולנו יודעים כבר הרבה שנים.

כמעט כל העתונים הראשיים, כל ערוצי הטלויזיה, הפרקליטות, המשטרה ובית המשפט העליון נמצאות בשליטה בלעדית של השמאל, מאז תקופת השלטון של מפאי.

אז מי אשם למצב הזה? רק הימין בעצמו. במקום לשנות את חוק הרשות השניה כדי לאפשר הקמת ערוץ שיבטא את דעתי ואת דעתכם, - במקום לתקן את חוק הבג"צ ולהגביל אותו בנושאים מדיניים וצבאיים, - חברי הכנסת מתעסקים עם חקיקה זניחה ושולית כמו החוק לחבישת קסדה לרוכבי אופניים!

כבר מזמן אני טוען שגם כשהימין נמצא בשלטון הוא לא מתנהג כשליט לכל דבר.

מה נשאר לנו, הטוקבקיסטים לעשות? אני חושב שיש הרבה מה לעשות ואני חלק מהמאמץ הזה:

1. ראשית אני רוצה לתקן את הדעה שהשמיע כאן מישהו. התקשורת משפיעה פחות ממה שרובנו חושבים. עובדה, למרות שהיא הריצה את ציפי לבני, למרות שהשחירה את חברי הליכוד כשקראה להם - באמירה אנטישמית - "פייגלינים", - הליכוד שמר או אפילו עלה בסקרים.

2. תיכנסו יומיום לאתרים ותביעו את דעתכם. אל תתנו לשמאלנים לשלוט בתגובות. דעו לכם שאישים פוליטיים קוראים את התגובות יומיום. אולמרט פלט כמה פעמים שכך הוא נוהג.

3. אל תתלהמו אחרת לא יפרסמו את התגובה. תחפשו כותרת שמושכת את העין ותתמקדו בנושא אחד.

4. תעשו כמוני, תשלחו לאישים פוליטיים בפקס וגם באי-מייל את מה שאתם חושבים. עם קצת מאמץ אפשר למצוא את מספרי הפקסים של הלשכות ואת האי-מיילים שלהם. לאותם האישים אין זמן לקרוא הכל אבל יש להם עוזר או עוזרים שכן קוראים ואם יש הרבה תגובות באותו נושא או יש תגובה שמושכת את העין – הם מתמצתים אותה ומגישים אותה לבוס.

5. אני שולח גם תגובות למנחים ולפרשנים בפקס. אין לי הוכחה מדעית שאני הוא שהשפעתי על איזה שהוא פרשן אבל ראיתי כמה פעמים שחל שינוי בצורת הפרשנות של אותו פרשן לאחר ששלחתי תגובה וחזרתי על כך, כל פעם שזה היה רלוונטי.

6. אני תמיד מוסיף בסוף התגובה שלי את כתובת האי-מייל שלי. תוסיפו אותו ברשימות האי-מייל שלכם ותשתפו אותי באותם הנושאים שאנחנו בעלי אותה הדעה. אני אעשה אותו הדבר עם האי-מייל שאתם תרשמו בתגובות. תזכרו שהתארגנות כזאת מהווה כח יותר גדול מאשר כתיבת תגובה בודדת.

7. תפיצו בין החברים שלכם את התגובה שלי כדי גם הם יצטרפו למאמץ להחזיר את השלטון לימין.

תשכחו שביבי נתניהו יעשה משהו כדי לשנות את המצב. לדאבוני הרב זה לא בראש שלו והלואי שאתבדה. כמובן שאני רוצה שהוא יעלה לשלטון כי הוא האלטרנטיבה היחידה שנשארה לנו. אבל חשוב שתתמידו ותמשיכו ללחוץ עליו. תשלחו ללשכה שלו עותק ממה שאתם מפרסמים. אני מאמין שלמבול של תגובות יש השפעה מצטברת.

רובי

Roby5167@fastmail.fm
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-12-2008, 05:09
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
על פי הכותרת שלך האליטות הן השמאל אין אליטות בימין
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי roby5167 שמתחילה ב "מי אשם שהאליטות שולטות במדינה?"

בימין כולם משכמם ומטה.

1.כמעט כל העתונים הראשיים, כל ערוצי הטלויזיה, הפרקליטות, המשטרה ובית המשפט העליון נמצאות בשליטה בלעדית של השמאל, מאז תקופת השלטון של מפאי.
===== קיים בישראל ערוץ ממלכתי אחד, אליו מתקבלים על פי כישורים באמצעות מכרזים. אין בוחרים קרינים ומגישים על פי השקפתם הפוליטית ואיני יודע מהי השקפתו הפוליטת של כל עובד. הראיונות מאוזנים ומביאים מגוון דעות ומראיינים אנשים מכל הקשת הפוליטית.
גם בפרקליטות ובמשטרה המנויים בהתאם ו/או מנויי השר (שרים היו ממגוון מפלגות) ו/או החלטות ממשלה (וגם ממשלות היו שונות. קשה להאשים את היועץ המשפטי רובינשטיין השמאלנות ולא את סגנו לשעבר מזוז, שמכהן כיום בתפקיד. באשר לבית המשפט העליון, הבחירות שם הן ע"י ועדה, שאכן בה היה קיים רוב לשופטים (היום גם זה אינו קיים), שבחרה שופטים בעלי רמה ובעלי נסיון מקרב השופטים הקיימים במערכת (היום גם זה שונה ונכנסים אנשים מן החוץ עם נסיון משפטי אבל לאו דוקא עם נסיון שפוטי.
מפא"י חלפה מן העולם מזמן - כמו גם שיטת המנויים שלה. ראה לימור לבנת והכרזותיה, צחי הנגבי ומשפטיו והיום אולמרט בחקירותיו.

2.אז מי אשם למצב הזה? רק הימין בעצמו.
==== מאחר והימין אשם בכל אני מסכים איתך במאה אחוז (זאת בדרך הלצון)
אולי פשוט תחשוב שהימין, למרות התקפותיו התקופתיות, איננו רואה פגמים יסודיים בשיטה הקיימת. אולי הוא חושב, שיש לעשות התאמות ושפורים ולא שנויים דרסטיים. אולי הוא חושב שבית המשפט העליון ממלא את תפקידו ובין היתר מתפקד כ"כלב שמירה" על שלטון החוק. אולי הוא מקיים היום את מה שהייתה מקיימת חוקה - שעד כה 60 שנה, לא הצליחו ליצרה.

3.כבר מזמן אני טוען שגם כשהימין נמצא בשלטון הוא לא מתנהג כשליט לכל דבר.
===== מה המסקנה. אולי סיסמאותיו נבובות מתוכן ואי אפשר להוציאן מהכוח אל הפועל מן המלל אל המעש..

4. מה נשאר לנו, הטוקבקיסטים לעשות? אני חושב שיש הרבה מה לעשות ואני חלק מהמאמץ הזה:
===== להמשיך להוציא קיטור על ריק

5. תיכנסו יומיום לאתרים ותביעו את דעתכם. אל תתנו לשמאלנים לשלוט בתגובות.
===== היכן שולטים השמאלנים. תכנס לאתר ותראה כמה "שמאלנים" משתתפים בו - ניתן לספרם באמצעות אצבע אחת, אין צורך בכל היד בהבור זה.
תאזין לתגובות מאזינים ברדיו (שדורי ישראל השאלנים לדעתך) - לא תמצא שמלאן אחד לרפואה.

6. אל תתלהמו אחרת לא יפרסמו את התגובה. תחפשו כותרת שמושכת את העין ותתמקדו בנושא אחד.
===== התלהמות איננה בריאה בכל מקרה, גם כאשר מפרסמים את התגובה.
גם שקרים, הכפשות עוותים וכנויי גנאי אינם פועלים בכוון הנכון.
דברי חכמים בנחת ישמעו ואולי גם לאט לאט ישפיעו כפי שנאמר מים שקטים חודרים עמוק.

7. תעשו כמוני, תשלחו לאישים פוליטיים בפקס וגם באי-מייל את מה שאתם חושבים.
===== רעיון מעולה. חשוב לכתוב קצר, ברור ובנימוס.

8. תשכחו שביבי נתניהו יעשה משהו כדי לשנות את המצב.
====== האם גם ביבי בשמאל - סחטיין.
במשפטך האחרון סתמת את הגולל על כל מכתבך הארוך ועל כל נמוקיך המלומדים והתקרבת, אמנם בצורה מזערית, לתגובותי.
ישן 17-12-2008, 08:05
צלמית המשתמש של הפטריוט
  משתמש זכר הפטריוט הפטריוט אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.01.02
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "על פי הכותרת שלך האליטות הן השמאל אין אליטות בימין"

1. או שאתה תמים, או שאתה עושה את עצמך. הקבלה לכל המקומות הנ"ל היא על פי מפתח פוליטי, עם ייצוג סימלי ("נומרוס קלאוזוס") לבעלי הדעה האחרת.

2. מי אשם? מי שלא מוכן לעשות את כל מה שנדרש כדי לשנות את המצב, גם אם זה "לא דמוקרטי" או לא מצטלם טוב.

3. מכיוון שהימין יכול להגיע לרוב רק בממשלה, זרוע השלטון היחידה העומדת לבחירה (והחלשה מבין כולן), הימין לא ממש שולט, אלא אם כן יבצע את סעיף 2.

4. כן, בוא נסגור גם את האפיק הזה, בוא נכלא את הקיטור - זה ייגמר בטוב...

5. לא נמצא שמאלן אחד לרפואה - חוץ מאלה שמנהלים את האתרים, את תחנות השידור, את ערוצי הטלוויזיה...

6. תתלהם חופשי - אם התלהמת בכיוון ה"נכון", רוב הסיכויים שתגובתך תתפרסם. אם התלהמת בכיון השני, רוב הסיכויים שאף אחד לא ידע על זה...

7. נחמד. יעזור? לא ממש.

8. נכון. הבעיה עם נתניהו היא שהוא עדיין מתחשב בתקשורת וב"מה יגידו". כשייגמל מזה, רק אז יגיע השינוי.

"אין טעם שהכבשים יקבלו החלטה בזכות הצמחונות, כל עוד הזאבים אינם שותפים להשקפה זו."
ויליאם ראלף אינג'

ישן 17-12-2008, 08:44
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
מוטב להיות תמים מאשר להלך אחרי תעתועי דמיון
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי הפטריוט שמתחילה ב "1. או שאתה תמים, או שאתה עושה..."

1. או שאתה תמים, או שאתה עושה את עצמך. הקבלה לכל המקומות הנ"ל היא על פי מפתח פוליטי, עם ייצוג סימלי ("נומרוס קלאוזוס") לבעלי הדעה האחרת. ==== לעולם לא תקלוט, ששיטת המכרזים פועלת. אם קיימת השפעה פוליטית (בעיקר על עובדים בכירים), היא פרוילגיה של השר ועושי דברו. עד כמה שידוע לי לא כל השרים הם שמאלנים.

2. מי אשם? מי שלא מוכן לעשות את כל מה שנדרש כדי לשנות את המצב, גם אם זה "לא דמוקרטי" או לא מצטלם טוב.
==== מה כוונתך בשנוי לא דמוקרטי. האם לעבור לשיטת המנויים הפוליטיים, שקצנו ממנה והיא עברה מן העולם ?

3. מכיוון שהימין יכול להגיע לרוב רק בממשלה, זרוע השלטון היחידה העומדת לבחירה (והחלשה מבין כולן), הימין לא ממש שולט, אלא אם כן יבצע את סעיף 2.
===== כפי הניראה הציבור איננו רוצה ברוב גורף של הימין ואינו נותן בו את אמונו.
זה כמובן משפיע בנושאים שונים אבל לא על מנויים (ראה סעיף 1)

4. כן, בוא נסגור גם את האפיק הזה, בוא נכלא את הקיטור - זה ייגמר בטוב...
==== במקום להוציא קיטור ולקטר על ריק, יש להציע הצעות ראויות ולא להרבות בתעתועי שוא

5. לא נמצא שמאלן אחד לרפואה - חוץ מאלה שמנהלים את האתרים, את תחנות השידור, את ערוצי הטלוויזיה...
===== אתה מאשים את מנהלינו בשמאליות - אני לא חשתי בכך. באשר לתחנות השידור וערוצי הטלביזיה - ראה תגובתי המקורית למעלה.

6. תתלהם חופשי - אם התלהמת בכיוון ה"נכון", רוב הסיכויים שתגובתך תתפרסם. אם התלהמת בכיון השני, רוב הסיכויים שאף אחד לא ידע על זה...
==== אף בר דעת לא מתייחס למתלהמים. רק דברים שקטים היוצאים מן הלב עשויים להשפיע.

7. נחמד. יעזור? לא ממש.
==== שווה לנסות

8. נכון. הבעיה עם נתניהו היא שהוא עדיין מתחשב בתקשורת וב"מה יגידו". כשייגמל מזה, רק אז יגיע השינוי.
==== יתכן וגם הוא איננו חושב שהמצב ראוי לשנוי. יתכן וימנה אנשים כלבבו (ראה לבנת,צחי,אולמרט ואחרים), אבל לא ישנה את השיטה.
ישן 17-12-2008, 09:41
צלמית המשתמש של הפטריוט
  משתמש זכר הפטריוט הפטריוט אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.01.02
תמימות עולה ביוקר...
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "מוטב להיות תמים מאשר להלך אחרי תעתועי דמיון"

1. שיטת המכרזים, שיטת "חבר מביא חבר", שיטת הקליקות - לא יודע מה עובד, אני יודע מה התוצאה: הקבלה לכל המקומות הנ"ל היא על פי מפתח פוליטי, עם ייצוג סימלי ("נומרוס קלאוזוס") לבעלי הדעה האחרת.

2. כל דבר שישנה את המצב הקיים, ראוי והכרחי. כל דבר.

3. הציבור נותן אמון מלא בימין, ועומד לתת לו רוב בכנסת. רק חבל שהכנסת היא רק זרוע שלטונית אחת, הזרוע השלטונית היחידה העומדת לבחירה, והחלשה מכל זרועות השלטון. השמאל מתבצר בזרועות השלטון שאינן נתונות לבחירה - ולכן, סעיף 2.

4. ומי יקשיב להצעות הראויות? מי שמתנגד לכל הצעה ראויה ומעדיף לכפות את הזיותיו על המציאות?

5. "פרש" הוא היוצא מן הכלל המעיד על הכלל.

6. אין שום חשיבות להתלהמות או לשקט. מי שחשוב זו הדעה. אם אתה מתלהם, אבל בכיוון ה"נכון", הודעתך תתפרסם.

7. שווה לנסות אם אתה נאיבי.

8. כמו שכתבתי, זו הבעיה עם נתניהו. הוא לא ישנה את השיטה. השינוי יבוא רק עם יישום סעיף 2.

"אין טעם שהכבשים יקבלו החלטה בזכות הצמחונות, כל עוד הזאבים אינם שותפים להשקפה זו."
ויליאם ראלף אינג'

ישן 17-12-2008, 21:39
  לב כל-רואה לב כל-רואה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.02.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי roby5167 שמתחילה ב "מי אשם שהאליטות שולטות במדינה?"

העם אשם בכך.

אנחנו לא השכלנו להבין ולנצל את הזכויות שלנו, ואת הכוח העצום שיש בידינו.
כל כך הרבה אנשים לא הולכים אפילו להצביע ביום הבחירות...

בכלל, תפיסת העולם שלי היא , שמנהיגים הם משרתים שלנו.
הם מספקים לנו שירותי מנהיגות ובתמורה לכך, הם זוכים מאיתנו לכבוד ולכסף.

ואם הם פושעים, עלינו להחרים אותם מיד, ולא לחכות עד יום הבחירות.

כיום, יש לעם מכשיר פוליטי אחד שבאמצעותו יוכל לחזור ולשלוט במדינה כראוי.
ואני מדבר כמובן על מפלגת הליכוד. אין עוד מפלגה אחרת בישראל שמסוגלת לשלב גם עממיות וגם הנהגה.

התפקדת לליכוד=הפכת למשפיע

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://he.manhigut.org/templates/mlevi/cutimages/top_logo.jpg]

"צדק צדק תרדוף"

ישן 18-12-2008, 09:29
צלמית המשתמש של קול האמת
  קול האמת קול האמת אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.08.07
אינך מזהה את האויב העיקרי

אתה מזהה את הסימפטום, לימין יש רוב בעם אך הימין לא שולט.
מישהו מעוות את רצון הבוחר אל השמאל, ועושה כרצונו.

כבר מזהוי נכון זה ניתן ללמוד ולהסיק, שהבחירות עצמן, המפלגה שתבחר, לא תשנה את המציאות.
כלומר, התמקדותך בעידוד הצבעה לימין ( בהנחה מוטעית שליכוד זה ימין ), איננה הפיתרון כלל.

----------------------

האויב העיקרי, ראש הנחש, זו התקשורת !!
התקשורת מסיתה ומכוונת את זרועותיו של התמנון השמאלני הקיצוני אל המטרה אותה יש לחסל.
וזרועות אלו, הפרקליטות, בית המשפט, פועלות להשמדת המטרה תוך ביצוע פשעים ועבירות,
כשאינן חוששות מאף אחד. פשעיהן לא יועברו לידיעת הציבור הטיפש.
התקשורת מחפה על פשעיהן, מעודדת אותן, תוקפת את כל מי שמאיים עליהם.

כוחה של התקשורת מועצם מכיוון שרוב הציבור הוא אידיוט,
ונבחריו אינם חכמים בהרבה מהעם שבחר אותם.
נבחרים חלשים אלו אינם מזהים את האויב, נגררים אחרי סדר היום שקובעת התקשורת,
חוששים מלתקוף אותה, ובכך מקבעים את הדיקטטורה התקשורתית.

חיסול הכוח השמאלני בתקשורת יחסל את כל זרועות התמנון השמאלני באופן מיידי.
בית המשפט והפרקליטות יזהרו ויפחדו להמשיך בפשעיהם נגד היהודים.

התקשורת היא סכנה קיומית למדינת ישראל !!

.
.
ישן 20-12-2008, 01:45
  פשוט רועי פשוט רועי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.10.05
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי מדינאי שמתחילה ב "אתה נגד תקשורת חופשית"

אויש,איך אני לא אוהב את הגישה הימנית הבכיינית של "הם לא אוהבים אותנו","הם לקחו לנו","הם עשו לנו".
גישה בכיינית ואינפנטילית שמתאימה לילדים בגן ולא לאנשים שמדברים על מצב המדינה נטו.
אנשים חושבים שהם חיים בתקופת הנאצים,נומרוס קלאוזוס על פי דעות פוליטיות? על מה אתם מדברים?
הימין כבר לא מקופח ולא מיעוט כפי שמנסים לצייר אותו,למעשה הימין שולט במדינה,גם המרכז המיוצג בידי קדימה בנוי ברובו מאנשי ליכוד לשעבר.
בכל אופן אין שום קיפוח,או אפלייה על רקע העמדות הפוליטיות בחברה הישראלית ומי שחושב שיש הוא כנראה כסיל,אינפנטיל או פשוט מנצל את תחושת הקיפוח מראשיתה של המדינה ומנסה להשליך אותו על המצב כיום.
כמובן שאין בכלל מה להשוות והשמאל אינו שולט בכל כלי התקשורת ולמעשה הימין מיוצג יפה מאוד שם,אז כל האמרות המטומטמות האלה על שליטה של האליטות האשכנזיות והשמאלניות בתקשורת הישראלית הן חסרות כל שחר ודי עלובות למען האמת.
עם כל הצער שבדבר אני אומר את הדברים האלה,היה דווקא די מגניב אם האליטה השמאלנית הייתה שולטת בתקשורת ומשפיעה בכך על מערכת הבחירות ואולי גורמת לימין קצת לחזור לסורו ולא לברוח למקומות קיצוניים,חבל שזה רק בגדר פנטזיה...(ציניות כמובן)
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:10

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר