לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים אל פורום המילואימניקים חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מילואים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-12-2008, 08:02
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי שלמה רוזן שמתחילה ב "שאלה בנושא מילואים"

תלוי איך מנהלים את העניין אצליכם.
אצלי בגדוד כל מחלקת ההדרכה היתה על תקנית יחד עם עוד נתח לא קטן של אנשים. עקרונית, לא צריכה להיות בעיה להחזיק אותך על תיקני.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-12-2008, 10:02
  שלמה רוזן שלמה רוזן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.04.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי שלמה רוזן שמתחילה ב "שאלה בנושא מילואים"

אני בן 53 איש מילואים ועובד ביח' עוקץ.הודיעו לי לפני כשבועיים כי אני מוזמן לטכס שחרור ממילואים.בקשתי מקצינת הקישור להמשיך את התנדבותי כיוון שיש לי עוד הרבה מה לתרום (לדעתי) וזו הודיעה לי כי בבדיקה ביחידה הוחלט שלא לאשר לי המשך מילואים מסיבות של חיסכון בתקנים וצימצום.חשבתי מצד אחד כי אם אהיה על תקני לא אעלה ליחידה בתקן, מצד שני אם מפקד היחידה כל כך לא רוצה אז למה להידחף ? מצד שלישי אני לא ותרן, מפקד היחידה יועבר בעוד מספר חודשים ואני אמשיך להיות שם ולהביא תועלת אז למה לותר ? שרדתי את כל מפקדי היחידה מיום הקמתה ואנסה לשרוד גם את זה.מצטער שכתבתי מהגיגי ליבי אך העניין יותר ממרגיז אותי.
ישן 20-12-2008, 11:19
צלמית המשתמש של GrimReaper
  משתמש זכר GrimReaper GrimReaper אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.04.04
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי שלמה רוזן שמתחילה ב "אני בן 53 איש מילואים ועובד..."

זה ממש לא מסובך מידי לשמור אנשים בעלי תרומה יחודית אך בגילך כעל-תקניים. מניסיוני עם קצינים זה אמנם קצת יותר פשוט להזיז אותם בתקן, אבל לגבי חיילים אם לא הייתה ברירה פשוט הפכנו אותם לבעלי מקצוע כללי או פקיד ברישומים.
עם השנים המועטות שלי במילואים הבנתי שאנשי הקבע והסדיר שעובדים בשגרה רק ביחידות סדירות לא ממש קולטים את נושא המילואימניקים ואת היחס הנדרש מולם. דבר עם איש קבע לא זוטר שעוסק בשגרה בנושא המילואים, כמו המקביל לשליש חטיבה/אוגדה אם יש כזה לעוקץ. בכל מקרה כדאי לדבר ישירות עם מפקד היחידה או מפקד הפלגה אליה אתה שייך.

"When a true genius appears in the world, you may know him by this sign, that the dunces are all in confederacy against him."
John Kennedy Toole

נערך לאחרונה ע"י GrimReaper בתאריך 20-12-2008 בשעה 11:21.
ישן 20-12-2008, 11:29
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי שלמה רוזן שמתחילה ב "אני בן 53 איש מילואים ועובד..."

חסכון בתקנים? בבל"ת. צמצום? אולי בהוצאות ימ"מ.
מה שיש לך כאן זה בעייה של "רואה חשבון" שמנסה ליישר את המצבה והתקן, לא בעיה אמיתית של תקנים. הכל סיפורים.

אני אספר לך משהו נוסף - יש נטיה לחשוב שמפקד שמצליח "לצמצם הוצאות" הוא מפקד מוצלח, ואני מכיר לפחות קצין בכיר אחד שבנה את הקידום שלו על זה, ועל חשבון מספר לא מבוטל של יחידות. כולי תקווה שזה לא המצב אצלך.

"After the uprising of the 17th of June the Secretary of the Writers Union had leaflets distributed in the Stalinallee
stating that the people had forfeited the confidence of the government and could win it back only by redoubled efforts.

Would it not be easier in that case for the government to dissolve the people and elect another?" -Bertolt Brecht

I remember very vividly, a few months after the famous pacifist resolution at the Oxford Union visiting Germany and having a talk with a prominent leader of the young Nazis. He was asking about this pacifist motion and I tried to explain it to him. There was an ugly gleam in his eye when he said, "The fact is that you English are soft". Then I realized that the world enemies of peace might be the pacifists - Robert Hamilton Bernays -

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:16

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר