לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-12-2008, 18:11
  Dragon17 Dragon17 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.05.03
שלח הודעה דרך ICQ אל Dragon17 שלח הודעה דרך MSN אל Dragon17
בעיה עם חברה

שלום לכולם
מלא זמן שלא הייתי בפורום
יש לי כרגע חברה כמעט חודשיים
אני גר בבאר שבע והיא מחולון
היא בת 18+ אני בן 22+
הקטע הוא שהיא עדיין ביב' ואני כבר אחרי הצבא עובד

עכשיו הבעיה שלי איתה זה שבקשר הזה שיש לנו לדעתי היא לא מחזירה לי אהבה כמו שאני מעניק לה..
מה זאת אומרת?
אם צריך אני מתקשר כל יום ושולח הודעות ושואל לשלומה ופשוט באמת שכמעט תמיד חושב עליה
והיא מצידה רק בהתחלה הייתה ככה מתעניינת אח''כ הייתה תקופה שלא התקשרה ולא שלחה הודעות
דיברתי איתה והבהרתי שזה מבאס אותי שרק אני משקיע בקשר הזה אז היא אמרה שהיא תשתנה בשבילי, והיא אכן חזרה לכתוב הודעות...
בזמן האחרון שממתי לב שהיא שוב לא מתקשרת ולא שולחת הודעות וזה באמת כבר מעצבן אותי
שתבינו אנחנו בקשר כבר חודש וחצי ורק אני נסעתי אליה לחולון ורק אני זה שמשקיע בקשר(לפחות ככה נראה לי)

קיצור היא מבחינתה כשאנחנו מתכתבים במסנג'ר או מדברים בטלפון אומרת לי תמיד שהיא אוהבת אותי אבל בינינו איזה מין בן אדם יאהב מישהו כאשר הוא לא מראה את זה וגם איך בכלל אחרי חודש וחצי היא כבר יכולה להגיד שהיא אוהבת אותי???

זהו מצטער על החפירה אבל הצגתי כאן את הבעיות איתה
השאלה שלי בתכלס האם לגמור איתה את הקשר או לנסות לתת לקשר עוד צ'אנס?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 21-12-2008, 23:56
צלמית המשתמש של oshritallica
  משתמשת נקבה oshritallica oshritallica אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.08.08
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי Dragon17 שמתחילה ב "תודה רבה אשמח לעוד תשובות וכן..."

אם אתה באמת רוצה את הקשר אל תיתן לזה להפריע לך. אנשים שהיו איתי וגם לא סבלו בהתחלה את הקטע הזה הגיעו די מהר למסקנה שזה לא משנה מי יוזם מה וכמה כל עוד שני הצדדים מעוניינים תסמוך עליה שהיא תצא מזה כשהיא תראה שזה נכון לקשר, ואתה יכול גם לקחת את זה כסימן טוב - אולי הקשר התפתח ככה שהיא בטוחה בו מספיק כדי להיות עצמה ולא להרגיש לחץ עם איך שנוח לה להתנהג בד"כ. תנסה לברר עם עצמך אם זה מפריע לך כי זה הפוך ממה שהיה בהתחלה ולא כי נראה לך שהיא לא משקיעה. תחשוב על הדברים שהיא עושה בקשר ותתן לה קצת קרדיט, אם אתה חושב עליה כל הזמן היא בטח עשתה משהו טוב. אני חושבת שיש מצב שפשוט התבאסת כי בתחילת הקשר בנית לך גבולות של ידיעה שהיא כן תיצור קשר יותר, ועכשיו קשה לך להתרגל למצב שונה, או שאתה מגדיר את המצב הנוכחי כרע רק בגלל שהקודם נראה לך טוב. אל תבנה גבולות כאלה, הכל דינאמי בחיים בהצלחה עם זה!

ישן 22-12-2008, 13:43
  Dragon17 Dragon17 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.05.03
שלח הודעה דרך ICQ אל Dragon17 שלח הודעה דרך MSN אל Dragon17
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי oshritallica שמתחילה ב "אם אתה באמת רוצה את הקשר אל..."

תשמעי בתכלס זה פעם 1 שאני יוצא עם מישהי בת 18+ לרוב זה היו קשרים עם בערך הגיל שלי או בזמן שלי(כשהייתי בצבא הייתה לי גם חברה בצבא)
עכשיו לגביה כמו שכתבתי היא עדיין ביב' וזה חדש לי
הקטע שלפי מה שאני רואה היא לא עושה שום דבר כדי לשמור על הקשר
אני רואה אותה פעם ב-3 שבועות או חודש בגלל שאני עובד כל הזמן והיא לומדת לבגרויות אז יוצא מצב שרק בסופי שבוע אני יכול לבוא אליה
וכזה קשר אי אפשר לא להחזיק בלי טלפון והודעות תסכימי איתי
זה לא שהיא גרה בעיר שלי ואני רואה אותה כל שבוע לפחות פעמיים אם לא יותר...
מבינה למה עכשיו זה כן מפריע לי קשר כזה?

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:28

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר