לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ‎print ‎"Hello World!"; if‎ ‎not rules.‎know ‎then rules.‎read(); חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תכנות ובניית אתרים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 22-12-2008, 16:12
  משתמשת נקבה איילת_ק איילת_ק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.11.08
דעתי על בניית האתר
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי קלומבוס33 שמתחילה ב "דעתכם על האתר הזה - תודה"

מבחינת קהל היעד שלו האתר בנוי ומעוצב בסדר. הדבר היחיד שמפריע זה שהתמונות באיכות גרועה, כי הן אלה שנותנות את רוב הטון מבחינת העיצוב (שאר העיצוב די רגיל, מוכר - לא ממש מייחד את האתר). גם האנימציה - הייתי משפרת אותה קצת. לא יודעת איפה הבעיה שם, אם בקוד או בעיצוב עצמו.

הצבעים, הדפדוף, כל זה בסדר. אפילו אם זה קופי-פייסט, זה לא משנה. לא נראה לי שדווקא אתר מינימליסטי ומדוייק, ודי צנוע, כמו הדוגמה של אתר הזן, תהיה מתאימה כאן - כי לא דין אתר הרשב"י כדין אתר זן שמהלל את ה- css design. כל אתר נבנה לפי מה שמתאים לו ובמקרה הזה אני לא רואה מה לא מתאים. אפשר לשאול אם בתחרות בניית אתרים או עיצוב אתרים הוא היה עומד בסטנדרטים כאלה או אחרים או לא, אם עיצוב האתר טרנדי או לא, אם הוא יכול להתחרות בכבוד בטופ של הטופ - אבל לא נראה לי שזאת הייתה אמורה להיות הכוונה בשאלה:
איך האתר שבניתי?
וגם לא נראה לי שזה מה שחשוב - מה שחשוב זה אם קל ונוח לדפדף בו, אם הוא נראה בסדר ואם הוא מעביר את המסר ואם אין שגיאות חמורות. אז לא.

למען האמת - האתר גרם לי להתעניין מי זה הרשב"י, ואני חוץ מהרמב"ם ועוד שמות של רחובות לא מכירה אף רבי אחד.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-12-2008, 18:19
  משתמשת נקבה איילת_ק איילת_ק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.11.08
חס וחלילה
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי dorM שמתחילה ב "סליחה? יש הבדל בין קהל היעד..."

אם שמעת נימה של זלזול בקהל יעד חרדי או דתי בהודעה שלי, לא זאת הייתה הכוונה. בכלל לא. ואני מסכימה שיש חשיבות לשמירה על הפרדה בין עיצוב לתוכן ולשאוף לאתרים תקניים ואיכותיים שעומדים בסטנדרטים.
מצד שני לא מה שמתאים לאתר ZEN מתאים לאתרים אחרים, והשאלה הכי חשובה לגולש ממוצע לאתר היא, בעצם, שתי שאלות:
1. האם אני מבינ/ה את מה שאני רואה?
2. האם מה שאני רואה מפעיל אותי?

התשובות לשתי השאלות האלה צריכות להיות ברורות למי שבונה ו/או מעצב את האתר. במקרה הנ"ל, התחושה הייתה שמלבד פגמים אותם הזכרתי, אני בהחלט יכולה לענות 'כן' על שתי השאלות האלה: הבנתי את מה שאני רואה, קיבלתי תחושה ואווירה מסויימת - ואם הייתי מעוניינת להיות מופעלת (כלומר שייכת לקהל היעד של האתר), אני מניחה שהייתי מופעלת לכיוון הנכון. כלומר, האתר בנוי טוב.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:28

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר