לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ‎print ‎"Hello World!"; if‎ ‎not rules.‎know ‎then rules.‎read(); חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תכנות ובניית אתרים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 31-12-2008, 18:42
  משתמש זכר dorM dorM אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 26.07.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ader שמתחילה ב "ביקורת על האתר שלי, תוכן ומבנה."

אהבתי את המבנה הכללי של האתר, העיצוב דורש שיפור.

חשוב לדעת שאתר לא נמדד בעיצובו, אלא בתוכנו ולעניות דעתי גם בטיפוגרפיה שלו (צורת הסידור הויזואלית של האתר).
לכן יש להקטין את הלוגו של האתר שנמצא למעלה, ובכלל שהאתר לא יתפוס הרבה מקום ריק באזור העליון.
לצד הלוגו תוכל לשים פרסומות לדוגמא, או את הרובריקה של "הודעה חשובה".
חשוב שהאתר יהיה נוח לשימוש...

דבר נוסף שמפריע לי זה שהתמונה בכל תקציר של מדריך תופסת אורך גדול מידי מהדף. אולי תיתן לתמונות האלו float לצד שמאל (כיוון שאתה כותב בעברית, ועברית זה מימין לשמאל, לכן במצב הזה התמונות מיושרות לשמאל). גם תיתן מרווח של הטקסט מהתמונה.

בנוגע לכותרות של המדריכים - לדעתי כדאי שהם יבלטו יותר ויהיו בכתב גדול יותר, אולי בצבע שחור (או בצבע אחר. יכול להיות שאני מקובע מידי ולכן בחרתי שחור).

בנוגע לתאריך ששמת בצד שמאל למעלה בתקציר של כל כתבה, זה מקום מעולה, רק אני חושב שכדאי שהתאריך ייכתב בצורה נוחה יותר לקריאה והבנה מהירה. לכן הפורמט הבא: dd/mm/yy לדעתי יהיה עדיף במקום הפורמט הנוכחי.

מה שחשוב בבניית אתר זה הנוחות, ולפעמים אנחנו בתור בוני אתרים (ואפילו הגולשים עצמם) לא שמים לב לדברים לא נוחים, אם כי זה מפריע מבלי שנשים לב.
כל הדברים המפריעים הקטנים האלה ביחד לא בדיוק בולטים לעין כמו הנוסחא 1+2=0 ולכן צריך להפעיל קצת יותר מהרגיל את ההיגיון והמחשבה על מנת למצוא אותם ולתקן אותם בהתאם (מומלץ בעזרת היגיון ולא העתקה מאתרים אחרים).
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:31

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר