לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-03-2013, 17:18
  טל ענבר טל ענבר אינו מחובר  
מומחה לתעופה, תעופה צבאית, חלל ולווינות. חוקר בכיר במכון פישר

חבר מתאריך: 02.07.05
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי tec שמתחילה ב "לרוב אם לא לכל הטילים האחרים שראיתי אין דבר כזה. למה היה צריך אותו בטיל הזה?"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי tec
זה הטיל היחיד שאני מכיר שיש בו כזה בולם זעזועים.

נעים מאוד, LGM-118 Peacekeeper:

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ציטוט:
במקור נכתב על ידי tec
אני לא מומחה לטילים ואולי לא מכיר טילים דומים שיש בהם כזה דבר, אבל אני חושב שאפשר לומר די בוודאות שאם לא לכל הטילים האחרים, אז לרוב הטילים האחרים אין בולם זעזועים כזה.

אפשר לומר בוודאות, אבל זה לא יהיה נכון. מינעלים מסוג זה קיימים בצורה זו או אחרת לטילים רבים המשוגרים מזביל או מסילו. גם לחץ יש, גם לשרביט קסמים, וגם לעוד רבים וטובים.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי tec
ומדוע בטיל BM-25 של צפון קוריאה, אין אותו?

מכיוון שהטיל הצפ"קי אינו משוגר מזביל אלא ממשגר יבשתי כשהוא חשוף.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-03-2013, 16:08
  tec tec אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.06.07
פורום זו לא שיחת טלפון. אני לא חייב להגיב בטווח הזמן שנראה לך
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי טל ענבר שמתחילה ב "בבקשה. אה, סליחה, היה נדמה..."

יש תקופות שיש לי זמן וסבלנות לכתוב ולהגיב בפורום, ויש שלא.
(או במלים אחרות: "אני אגיב בזמן ובמקום שנראה לי ")

ממש אין לי רצון להיכנס לכל הפרטים הבאים ולבזבז זמן כתיבה על העניין הפעוט הזה, אבל אתה לא מותיר לי ברירה.
הייתי עסוק יותר בכמה דברים אחרים, ולא כתבתי בפורום כמה זמן כפי שבדיקה פשוטה מצידך היתה מעלה. אילו היית בודק את רשימת ההודעות שלי בקישור למטה, היית רואה שהודעתי האחרונה הייתה ב-01-03-2013, 15:41 . כלומר, שמאז שכתבת את הודעתך הראשונה
ב- 01-03-2013 18:18 , ועד להודעתך השנייה ב- 03-03-2013 17:43 , לא כתבתי בפורום ולא הגבתי גם לאף הודעה אחרת, מחוסר זמן, והיו לי כמה עדיפויות אחרות יותר חשובות.

http://www.fresh.co.il/vBulletin/se...earchid=6968428

בנוסף, גם אם קראתי את הודעתך, כתיבת תגובה דורשת זמן.
ולא, והתגובה שלי לא היתה אמורה להיות רק תגובה קצרה של "תודה", אלא היו לי עוד כמה דברים לכתוב ולהגיב עליהם, ולכן דחיתי את התגובה הזאת ועוד כמה תגובות לאנשים אחרים, אתה לא היחיד. ויש תגובות רבות שאני רוצה להגיב עליהן, אך משאיר אותן בלא תגובה מחוסר זמן, וסדר עדיפויות.

*) עוד הוכחה שטענתך מופרכת (ושוב, אתה לא מתיר לי ברירה אלא להיכנס לפרטים הקטנים והלא חשובים הללו):
כפי שניתן לראות, כתבתי לך בעבר תודה ... כך שאתה גם לא יכול לטעון שבאופן עקרוני איני משיב לך בתודה.
http://www.fresh.co.il/vBulletin/sh...727#post4377614

*) מוזר, אבל כאשר אני חושב על זה, כאשר אני כותב תגובות בפורומים, מעולם לא ציפיתי שמישהו ישיב לי בתודה, ולא באתי בטרוניות לאף אחד (זכור לי שאמרת שאין לך כל כוונה לייאש אותי... )
שלא השיב לי כך בטווח זמן מסויים או בכלל, מתוך הבנת אופן הכתיבה בפורומים.

*) ועכשיו לעניין עצמו: תודה על ההסברים שנתת לעניין הריבועים על הטיל

*)
ציטוט:
ציטוט:
במקור נכתב על ידי tec
אני לא מומחה לטילים ואולי לא מכיר טילים דומים שיש בהם כזה דבר, אבל אני חושב שאפשר לומר די בוודאות שאם לא לכל הטילים האחרים, אז לרוב הטילים האחרים אין בולם זעזועים כזה.

אפשר לומר בוודאות, אבל זה לא יהיה נכון. מינעלים מסוג זה קיימים בצורה זו או אחרת לטילים רבים המשוגרים מזביל או מסילו. גם לחץ יש, גם לשרביט קסמים, וגם לעוד רבים וטובים.

קביעתך שדבריי לא נכונים, ממש לא הוכחה, ונראה לי שאינה נכונה.
אמרתי שלרוב הטילים האחרים אין בולם זעזועים כזה (עם הריבועים).
גם אם לטילים רבים יש דבר כזה בצורה זו או אחרת (ואני דיברתי רק על ה"ריבועים" הנראים על הטיל, לא על "בצורה זו או אחרת"), זה עדיין לא עושה אותם ל"רוב הטילים", כלומר יותר מ-50% מהטילים.

*) דרך אגב, לא הבנתי אם זה בולם זעזועים או מנעל או שניהם

נערך לאחרונה ע"י tec בתאריך 05-03-2013 בשעה 16:14.
ישן 05-03-2013, 17:25
  tec tec אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.06.07
אני טרול? הגמל לא רואה את הדבשת של עצמו.
בתגובה להודעה מספר 13 שנכתבה על ידי גיל חזקיה שמתחילה ב "טרול!!"

אתה מתעלם מהעובדה שלא אני "התחלתי"
אני לא אוהב להיכנס לרמת פירוט כזאת, אני לא מגיב תגובות כמו התגובה לעיל בדרך כלל,
ומעדיף תגובות קצרות וענייניות, ולא להיכנס לנושאים אישיים (בשונה מכמה חברי פורום שמגיבים אד-הומינם),

אבל כפי שכתבתי בתגובה עצמה, לא היתה לי ברירה אלא להיכנס לפרטים הפעם,
הרגשתי שטל לא הותיר לי ברירה.

2. אתה לא רואה את הדבשת של עצמך.
אם היו מעירים לך, אתה שמגיב על כל שטות או תגובה לא צודקת כלפיך בחוסר סבלנות, גם היית מגיב.

שאלה לי אליך:
איך היית קורא למשתמש ששואל שוב ושוב בתגובות מיותרות, ומנסה למצוא בכח איפה עוזי אבן מסגיר מידע סודי שקיבל בקמ"ג, ומבקש הוכחות שניתן למצוא את המידע הזה גלוי באינטרנט?
וזאת, למרות שברור מראש שהסבירות שעוזי אבן יגלה מידע סודי היא אפסית?

כן, קראו לו גיל חזקיה.
לא תקפתי אותך וקראתי לך טרול על כל אותן תגובות. אני גם לא חושב שהיית טרול בתגובות אלה, אבל אדם עם חוסר סבלנות כמוך (ולראייה:דרישתך להפסיק את הדיון באשכול על ה-F35, במקום פשוט להתעלם ולתת לשואל לקבל את התשובות) היה קורא טרול לכזה אדם.
אבל הגמל לא רואה את הדבשת של עצמו.

גם כאן, לא הותרת לי ברירה אלא להגיב, ולהיכנס לעניינים שהייתי מעדיף לא לעסוק בהם כלל. אני לא התחלתי בזה, אלא אתה.
לא נכנסתי לפורום בשביל זה, אלא בשביל לקיים דיון ענייני בנושאים שמעניינים אותי.

נערך לאחרונה ע"י tec בתאריך 05-03-2013 בשעה 17:28.
ישן 14-02-2007, 13:14
צלמית המשתמש של המממ
  המממ המממ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.10.01
Follow me...
הנה עוד קצת
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי טל ענבר שמתחילה ב "מחפש תמונות של הטיל SSN- 6 ידוע גם כ - BM-25 ו - R-27"

חיפשתי בגוגל את ה ракета (רקטה) המכונה Р-27 (זה לא P זה R ברוסית)
ומצאתי כמה תמונות
יש בעיה קטנה בחיפוש כזה כי לרוסים יש גם טיל א"א בשם R-27 (קישור מתורגם )

הכי גדולה הגיעה מהאתר הזה:
http://lenta.ru/world/2004/08/04/missile/

ובתרגום אוטומטי של גוגל:
http://translate.google.com/transla...Flanguage_tools

והקטנות הגיעו מכאן:
http://ship.bsu.by/main.asp?id=1000047

ובתרגום אוטומטי:
http://translate.google.com/transla...2005-14,GGLD:en

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילהתמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילהתמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ועוד אחת קטנה שמצאתי באתר ממשלתי סיני:
http://www.ndcnc.gov.cn/datalib/2003/Weapon/DL/DL-65633

תראו, אפילו החייזר נהיה ירוק מזה

ישן 28-02-2013, 17:33

בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי tec שמתחילה ב "טענות שטילי BM-25 שהוצגו במצעד של צפון קוריאה הם mockups"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי tec
במסמך כאן המעריך את תכנית הטילים של צפון קוריאה, טוען המחבר בעמודים 32-33 שטילי ה-BM-25 שהוצגו במצעד של צפון קוריאה הם בבירור mockups ומציג את הראיות שלהם לכך .

יש במסמך גם תמונות של הטילים, כמובן.
http://www.rand.org/content/dam/ran...RAND_TR1268.pdf

ברוך הבא לאשכול.

הדו"ח אליו אתה מתייחס הוא אחד המסמכים הגרועים, המרושלים, המוטים והשגויים ביותר בהם נתקלתי. הוא בושה לשם RAND המופיע עליו. יש גם דברים מאחורי הקלעים שהביאו אותו בכלל לאכסניה של ראנד.

אין ברצוני להתייחס בכלל לגיבובים שיצאו תחת מקלדתו של הר ד"ר שילר. אני מכיר היטב שלל תכתובות ודוא"ל ממנו אל גורמים ישראליים ולהיפך.

טענותיו השונות נעות בין ההזוי להזוי יותר, ובהרצאתי בכנס הגנה נגד טילים התייחסתי אליהן ואל הדו"ח.

רק על מנת שלא תצא וחצי תאוותך בידך, להלן מסקנותיו לגבי הטילים של צפון קוריאה:

לגבי סוגיות אחרות, אולי יהיו אחרים שירצו להמשיך את הדו שיח עמך.
ישן 28-02-2013, 18:08

בתגובה להודעה מספר 30 שנכתבה על ידי tec שמתחילה ב "בחיפוש ברשת, לא מצאתי אישור פומבי של ידלין לכך שטילי BM-25 הועברו לאירן"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי tec
האם ראית אותו באופן אישי באחד הכנסים מאשר זאת פומבית, או שזה פורסם בכלי התקשורת?

אם פורסם בתקשורת, האם תוכל לתת קישור, מכיוון שלא מצאתי, כדי שאוכל להתרשם מה בדיוק נאמר?

אני מקווה שדיווח של זאב שיף ז"ל מקובל עליך כמהימן.

http://news.walla.co.il/?w=/9/896893

"איראן רכשה מצפון קוריאה טילי קרקע-קרקע שטווח הירי שלהם מגיע לכ-2,500 ק"מ; חלק מהטילים שנרכשו בעסקה זו כבר הועברו לאיראן. פרטים אלה צוינו אמש על ידי ראש אמ"ן, האלוף עמוס ידלין, בהרצאה שנשא ליום הזיכרון של הנשיא הישראלי השישי, חיים הרצוג (שאף הוא כיהן בעבר כראש אמ"ן), במרכז למורשת מודיעין.

הטיל שנרכש מוכר במערב בכינויו B/M 25. ידוע כי הטיל מונע בדלק נוזלי והוא חד-שלבי. מקורו של הטיל בייצור סובייטי - בברית המועצות הותאם הדגם הראשון שלו לצוללות והכינוי שלו היה SSm6. לאחר שיצא משירות ברוסיה, הוא נמכר לצפון קוריאה ושם פיתחו דגם יבשתי של הטיל, שהוצב על רכב מיוחד. ידוע כי הוא מונע בדלק נוזלי חדיש יותר מהדלק הנוזלי שיש ל"שיהאב 3", ולכן מסוגל הטיל הצפון-קוריאני לשאת ראש נפץ במשקל גדול יותר. כאשר הטיל פותח על-ידי הרוסים הוא היה מסוגל לשאת בראשו פצצת גרעין."
ישן 01-03-2013, 08:13

בתגובה להודעה מספר 33 שנכתבה על ידי סלעי שמתחילה ב "אין שום בעייה עקרונית לז'ורנל..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי סלעי
אין שום בעייה עקרונית לז'ורנל לפרסם דעות סותרות - להיפך. זה כל הרעיון - שאנשים וחוקרים לא חייבים להסכים בכדי לדור (או לפרסם) באותה אכסנייה, ושדווקא מכך ניתן להגיע להתקדמות מחקרית. זה לא אומר שבמקרה המדובר כל המאמרים/ידיעות עומדים על בסיס מוצק.

זה נכון ומובן מאליו (אולי לא לכולם). יש מן קביעה שכזו, שאם כתב עת "מכובד" פרסם משהו, הוא בוודאי נכון.

אני יכול להצביע על מקרים מסויימים שדו"חות התפרסמו באכסניה מאוד מכובדת, עברו Peer review עמוק, אבל עורכי כתבי העת לא התייחסו לרוב ההערות והוציאו תחת ידם מוצר קלוקל.
ישן 01-03-2013, 08:09

בתגובה להודעה מספר 32 שנכתבה על ידי bertold שמתחילה ב "נראה שידלין השמיע את הפרסומים..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי bertold
נראה שידלין השמיע את הפרסומים שהיו באופנה באותה עת (

האם ניתן להבין מדבריך שראש אגף המודיעין משמיע הצהרות אופנתיות שמקורן עלום ושפורסמו כבר? למה אמר מה שאמר. לרצות את הקהל?

ציטוט:
. אותו Janes אגב היום מפרסם את מאמרם של Schiller ו-Schmucker בלי למצמץ. (.

לא פעם ראשונה, שניה או שלישית שמפורסם שם משהו שגוי מן היסוד. בסוד אגלה לך - זו גם לא פעם אחרונה.

ציטוט:
. במאמר נטען כי הטיל הצפון קואירני הוא בכלל לא מבוסס על R-27 אלא על הטכנולוגיות (Scud (Nodong.

האדונים שמוקר ושילר מצויים בדיסוננס קוגניטיבי מזה שנים.

ראשית, טענותיהם העיקריות:

1. צפון קוריאה אינה מסוגלת לפתח ולייצר מנועים רקטיים.
2. צפון קוריאה אינה יכולה להעתיק מנוע של סקאד
3. צפון קוריאה לא יכולה להשתמש בטכנולוגיית הטיל R-27 בשל תחכומה ובשל מערך הדלקים של הטיל
4. צפון קוריאה מעולם לא ניסתה את הטילים שהיא מייצאת
5. צפון קוריאה מציגה קליפות ריקות של טילים ולא טילים
6. אין BM-25
7. ה - KN-08 הוא זיוף

ואז, כשמושים מהים מנועים רקטיים שאינם מייצור סובייטי/רוסי, כששומעים הצהרות רשמיות על ניוד טק"ק כבד בינואר השנה (זה ש"אינו קיים), כשמוזמנת הערכת סיכון בהולה עבור גנרל דמפסי, הם בבעיה.

אז אולי יחליטו - יש טיל BM-25 או שזה רק דגם?

רוברט שמוקר אומר לא פעם בע"פ כי "צפ"ק לא מסוגלת לשחזר את תכן מנוע הסקאד".

רק לאחרונה, פתאום חל מפנה בדעת הגרמנים - וכעת הם מסכימים כי יכול להיות שצפ"ק מסוגלת לייצר מנועים רקטיים של דלק נוזלי, אבל רק קטנים ולא מתוחכמים.
ישן 01-03-2013, 09:28
  bertold bertold אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.01.05
בתגובה להודעה מספר 41 שנכתבה על ידי טל ענבר שמתחילה ב "[QUOTE=bertold]נראה שידלין..."

ציטוט:
האם ניתן להבין מדבריך שראש אגף המודיעין משמיע הצהרות אופנתיות שמקורן עלום ושפורסמו כבר? למה אמר מה שאמר. לרצות את הקהל?

מה שראש אגף המודיעין משמיע בפומבי יכול להיות מונע מאלף ואחת סיבות כולל לוחמה פסיכולוגית.

ציטוט:
לא פעם ראשונה, שניה או שלישית שמפורסם שם משהו שגוי מן היסוד. בסוד אגלה לך - זו גם לא פעם אחרונה.

נכון אבל השאלה מה שגוי. הרי לאף אחד מהפרסומים אין בסיס עובדתי אלא הערכתי בלבד או בכלל מבוסס על שמועות ("מקורות חסויים" וכו)

ציטוט:
האדונים שמוקר ושילר מצויים בדיסוננס קוגניטיבי מזה שנים.

יכול להיות הבאתי את הפרסום רק כאילוסטרציה.
אבל האם הטענות לקיום הרכישה של הטיל R-27 ברוסיה יותר ...נומר מבוססות ?
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:14

הדף נוצר ב 0.11 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר