לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-12-2008, 20:05
צלמית המשתמש של יוסיפון
  יוסיפון מנהל יוסיפון אינו מחובר  
מנהל פורומי צבא ובטחון, מילואים והלוחות

חבר מתאריך: 07.04.02
Facebook profile Follow me...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי s0ulj4h שמתחילה ב ""גרמניה תספק טנקים מסוג לאופרד ללבנון""

מצאתי עוד מקורות מידע אך כולם מבוססים על הדיווח של "סוכנות הידיעות הלבנונית אל-מרכזיה" (כלומר, לא מבוססים).

מי שכן עשה קצת עבודת תחקיר הוא הדיילי סטאר. שימו לב לסיום הידיעה שלו:

Meanwhile, in an apparent setback to plans of full-scale armament, Germany is highly unlikely to deliver tanks to the Lebanese Army, according to sources familiar with the issue. President Michel Sleiman had asked for the tanks when he visited Berlin earlier this month.
The Central News Agency on Tuesday reported that Berlin had agreed to deliver 50 Leopard tanks, the heaviest combat tank the German Army has.
A spokeswoman for Germany's Economy Ministry, the body mainly responsible for authorizing arms exports, declined to comment Tuesday. "The work of the National Security Council is confidential," she said.
However, sources in Berlin pointed out that in Germany, arms exports to potential conflict areas were forbidden by law. Lebanon, they said, still was such an area and hence a delivery of tanks was "highly unlikely to say the very least.

נערך לאחרונה ע"י יוסיפון בתאריך 24-12-2008 בשעה 20:11.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:53

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר