לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה
לינקים שימושיים עידכון 23/5/2012 האביב כבר כאן, הקיץ עוד מעט מגיע, ואיתו ימים שטופי שמש - הגיע הזמן לעשות בעצמכם!
חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > עשה זאת בעצמך
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-03-2009, 18:37
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי פאקטשלי שמתחילה ב "אשכול התחפושות!"

טוב.. אז אני ארים את הכפפה..

התחפושת שלי הייתה סאלי, מהסרט "הסיוט שלפני חג המולד" של טים ברטון. סאלי היא אשת טלאים

חומרים:
שמלה בגזרה הרצויה שקניתי ממש בזול (40 ש"ח..)
בדים שונים שלקחתי מחברה של אמא.
כלי תפירה.
גרביונים לבנים שקניתי בעוד מועד.
גרביים לבנים ישנים.
טוש לא מחיק שחור

ולהשלמת המראה- ספריי שיער אדום, אייליינר שחור, מסקרה ושפתון שחור.

איך הכנתי: על השמלה מדדתי את הטלאים, התאמתי ותפרתי בתפרים גסים. קניתי גרביונים לבנים שעליהם ציירתי תפרים, כנ"ל לגרביים הישנות. לצערי נזכרתי בהן מאוחר, עדיף היה להשתמש שוב בגרביונים.. אבל זה מה שהיה.

זה מה שיצא:
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י פאקטשלי בתאריך 08-03-2009 בשעה 20:01.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-03-2009, 06:40
  מריאל מריאל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.04.06
שמיים, יער, סגול, קופי אנן, ארנבת ומדבקות

אלו היו התחפושות שלי שאני זוכרת. לצערי אין לי תמונות אבל יש לי סיפורים.
תמיד בפורים מזג האוויר לא ברור ועד הרגע האחרון לא יודעים מה יהיה מזג האוויר. חם? קר? גשם? פתאום חם? מיד אח"כ קר? ואם נשארים בחוץ כל היום בטיולים האם צריך מעיל? אני הרי לא חוגגת בבית או במקום סגור. אני יוצאת לדיזינגוף ומטיילת ברחובות.
שמיים
כל פורים יש לי את הדילמה הזאת ותמיד אני מנסה ליצור משהו שאפשר ללבוש מעל או מתחת למעיל, ושהכל יהיה נוח. הפתרונות הראשונים שהיו לי היו בצורת גלימה: גלימה תמיד מתאימה מעל למעיל או בלי מעיל. לא דורש הרבה. התחפושת הראשונה שהיתה גלימה היתה שמיים: לקחתי בד תכלת, יישרתי קצוות, עשיתי לו השחלה לחוט בשביל לקשור על עצמי את הגלימה הזו, וכל מה שנשאר זה לצייר או להדביק דברים שיגידו לכולם: אלו שמיים.
מה מסמל שמיים? הדבר הראשון שעלה בדעתי זו בדיחה אישית שלי: ציור של ענן ועליו נבל ועל הנבל תלוי פתק: "תיכף אשוב". מה עוד? מצחיק, אבל הדבר השני שחשבתי עליו שמסמל שמיים זה דווקא כבשים. אתם יודעים - כשיושנים בלילה סופרים כבשים... הכבשים עפות באוויר... אח"כ יש עננים ומטוסים וציפורים. הרבה זמן לצייר לא היה לי, אז את כל הציורים עשיתי מטפטים. יש טפטים שיש להם דבק מאחור - בדיוק כמו שיש למדבקות. אז ציירתי, גזרתי, הדבקתי על הגלימה. וכך יצאתי החוצה.
נסעתי לי לדיזינגוף וכמו מזל טוב של כל שמיים פגשתי במלאכית. להפתעתי היא היתה מלאכית דווקא יפה ומיוחדת. לא תחפושת כל כך טריביאלית ורגילה. הסתכלנו אחת על השנייה והיא סקרה אותי, הסתובבה סביבי להסתכל על התחפושת שלי. גם אני הסתובבתי סביבה. בסוף היא שאלה אותי למה התחפשתי. אמרתי לה: "לשמיים". היא מאוד אהבה. אח"כ כל אחת הלכה לדרכה.
המשכתי ללכת וראיתי מולי 3 בחורים. ואז שמעתי אחד מהם מסביר לשני שהתחפשתי לווילון אמבטיה...
נו טוב, באמת לא חשבתי על זה. צודקים.

יער
בשנה שאחרי זה חזרתי על הטריק: גלימה. אבל מה הפעם? יער. איך עושים יער? גלימה ירוקה כמובן. תמונות של חיות לקחתי מחוברות צביעה של ילדים קטנים. צילמתי במכונת צילום, צבעתי והדבקתי הכל בדבק פלסטי על הבד. יצא דווקא יפה. הגלימה אכן הוכיחה את עצמה. הפורים הזה היה די הפכפך.

סגול
בשנה השלישית חשבתי לחזור על הטריק בפעם השלישית, רק הבעייה היא שלא יצא לי שום רעיון. בסוף החלטתי לקנות בד סגול ולהגיד שהתחפשתי לסגול. לא משהו, אבל לפחות התחפשתי. כלומר, כאילו התחפשתי.

קופי אנן
באותה שנה קופי אנן עשה סיור אינטנסיבי במזרח התיכון ובין השאר הגיע גם לישראל, וזה היה בסביבות חודש לפני פורים או באיזור פורים והיה הרבה רעש סביבו. אני לא זכרתי כל כך הרבה רעש סביב מישהו שהגיע מאמריקה כדי לדבר עם המנהיגים שלנו. מאז זה הפך למסורת: כל מי שהגיע מאמריקה למזרח התיכון כדי לדבר עם המנהיגים שלנו קיבל הרבה רעש: קונדוליסה רייס, קלינטון - ביל וגם הילרי, ועד כאן מגיע זכרוני, כי אני ממש לא מעורה בפוליטיקה.
אז היינו בקופי אנן. זה היה בדיוק יום לפני פורים. אני ועוד מישהו שאני עובדת איתו דיברנו קצת והתבדחנו על כל המצב הפוליטי ואמרתי לו שאין לי בכלל רעיון לתחפושת לפורים, אז הוא אמר לי: "תתחפשי לקופי אנן". זה היה כמובן בצחוק ובאותו רגע גם אני לא לקחתי את זה ברצינות. גם אני חשבתי שזו בדיחה טובה. זה היה בתחומי הגדר של הבלתי אפשרי.
במשך שאר היום כשחזרתי הביתה חשבתי לעצמי: בעצם, למה לא? אבל איך מתחפשים לקופי אנן?
הרעיון היחיד שהיה לי זה בסגנון של חידת הגיון: לוקחים איזה בד שאני שמה על עצמי (הקטע של אפשר ללבוש עם או בלי מעיל) ומציירים עליו כוס כפה מעל ענן. וזה בדיוק מה שעשיתי. אף אחד לא הבין, אבל אני נהניתי מהרעיון.

ארנבת
באותה שנה אמרתי שאכין את עצמי מראש. לפחות שבועיים מראש. זו שוב היתה שנה שלא יצא לי רעיון. ביקשתי מאמא שלי שתיתן לי רעיונות, והיא אמרה: "למה שלא תתחפשי לארנב?"
"ארנב? אבל אמא, אני רוצה משהו מקורי!"
נו, החג מתקרב ולי אין שום רעיון אחר, אז החלטתי ללכת על זה. קניתי אוזניים של שפנפנות (אלה הוורודות שבדר"כ מתחפשים איתן לפלייבוי), היה לי סווצ'ר וורוד יפה, ומה אומר ארנב יותר מגזרים?
איך עושים גזרים? לקחתי את המטליות האלה שמנקים איתן במטבח - אלה שניראות ומרגישות קצת כמו לבד, ציירתי עליהן גזרים וצבעתי עם לורדים עבים. ציירתי המון המון גזרים. אולי 25 צריך לכסות את כל הסווצ'ר וגם את המכנסיים. אח"כ גזרתי. אח"כ תפרתי אחד אחד. הרבה עבודה, אבל יצא יפה. לגימור לקחתי המון גומיות לשיער ותפרתי על שולי המכנסיים, וגם שמתי סרטים יפים בשיער, והייתי ארנבת חמודה לכל דבר.

כל מה שנשאר זה לספר על תחפושת המדבקות. כל הסיפור ולמה זה נקרא "מדבקות" נמצא בקישור הבא:
מדבקות
אני לא מבולגנת, אני פשוט חושבת שכאוס זה הסדר של היקום...

נערך לאחרונה ע"י מריאל בתאריך 10-03-2009 בשעה 06:51.
ישן 10-03-2009, 08:59
  מריאל מריאל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.04.06
רוכל רחוב של תכשיטים

באותה שנה שוב לא יצא לי שום רעיון לתחפושת. ממש כלום. באותו יום של פורים ממש החלטתי שאפילו אם אין תחפושת אני חייבת לעשות משהו. אז לקחתי ז'קט שהיה לי, והצמדתי עליו בעזרת סיכות ביטחון את כל התכשיטים שלי. (לא לדאוג, אף אחד מהם זה לא זהב. אלו שרשראות של חרוזים שאני עשיתי). זה לא היה עדיין משהו מוגדר. סתם משהו קיטשי. וכך יצאתי לרחוב לראות את העדלאידע.
בעדלאידע פגשתי את אחי והוא אמר לי: "את מכירה את האנשים האלה בתחנה המרכזית שמסתירים את התכשיטים והשעונים שלהם בתוך המעיל, ואז נתקלים בך ברחוב, פותחים את המעיל ומציעים לך את מרכולתם? ככה את ניראית."
אני????????? אזרחית שומרת חוק?!
טוב שאח"כ אף אחד לא שאל אותי למה התחפשתי...
אני לא מבולגנת, אני פשוט חושבת שכאוס זה הסדר של היקום...

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:55

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר