לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-12-2008, 08:53
  ירוןןן:-) ירוןןן:-) אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.10.08
זרקה אותי

טוב אני ממש במצב נפשי קצת דיכאוני לאחר שהחברה שלי החליטה שהיא זורקת אותי,והכי קשה שהיא זרקה אותי בהשפלות,אים זה להיפרד ממני בפלאפון ואים זה לדבר מגעיל ולעשות אותי כבדיחה מול החברות שלה , ולספר להורים שלה שאני מתקשר אליה בלי סוף ומקלל ומאיים, לא היה דבר כזה יכול להיות שהיתקשרתי 4 5 פעמיים ברציפות אוקי.. אבל מפה ועד לאיים ולקלל
אתץם לא מבינים מה עובר עליי אין לי כרגע שוםפ כבוד עצמי שום הערכה עצמית אין לי ביטחון היא פשוט הרסה אותו..(זה לא רק עכשיו זה כבר תקופה שהמערכת יחסים ניראת כך)אתם לא מבינים כאילו ואני עדייין חושב עליה ומאמין שאים היא באה אליי עכשיו ואומרת לי בוא נחזור אחרי חשיבה של שעה שעעתים אני חוזר אליה......( ואנייי לא רוצהה!)

קודם כול אני בן 19+ גם היא. היינו ביחד שנה ו 4

פשוט אני לא מצליח להישתחחרר ממנה ואני לא מצליח להבין כאילו למה היא ככה

חשוב שתידעו שהיא עשתה לי מביחן שידעתי עליו היא נתנה לחברה שלהלהיתקשר אליי ולדבר איתי בטלפון ,הסתומה לא ידעה שאני מכיר את המיספר ואני מכיר גם את הקול של ה חברה שלה.. וזרמתי איתה בכוונה ,אחרי שלוש שניות אני מקבל ניתוק בפנים ואז היא מקתשרת אליי וחמתחילה לקלללללל
מבינים ביגלל זה היא חושבת שאני בוגד בה עלק!

באמת אני צריך כמה שיותר תמיכה כמה שיותר עצות אים איך להיסתדר..

אגיחד לכם שאני ליקראת כלא 4 אני עריק וסוף החודש אני מסגיר את עצמי ככה שיהיו לי איזה חודש חודשיים שלוש בכלא אולי...

טובב סליחה על החפירה הייתי ..תודה רבה לכם פורום נשמה אתם!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-12-2008, 12:53
  משתמש זכר dorM dorM אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 26.07.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ירוןןן:-) שמתחילה ב "זרקה אותי"

מצד אחד היא נשמעת ביצ'ית, אבל מצד שני צריך לשמוע את הצד שלה ולהבין טוב יותר כל סיטואציה כדי שיהיה אפשר בכלל "לשפוט"...

אם הייתי עושה מבחן כזה לחברה שלי והייתי מגלה שהיא זורמת, הייתי רותח, ויכול להיות שאפילו הייתי מקלל ...
אני בטוח שאם המצב היה הפוך - יכול להיות שגם אתה היית מקלל אותה.

בנוגע לעריקות - אתה בטוח שייתנו לך כלא על זה?
נסה לשרת בצה"ל במקום להיכנס לכלא.

חפש בגוגל על עריקות.
הנה אחד התוצאות: http://www.hakshev.co.il/item.asp?type=1&NewsID=68
שים לב:
ציטוט:
אף כי מבחינה משפטית מעצרו של מי שהתייצב ביחידה או במשטרה הצבאית אינו מגלה עילה חוקית למעצר במקרה והחייל התיצב מרצונו.

שוב, נסה להיכנס לשירות חובה 3 שנים. בנסיונותיך להתקבל לעבודה באזרחות, לא יאהבו את זה שנחשבת כ"עריק" ו\או נכנסת לכלא, ולא שירתת את שירות החובה שלך.
ישן 25-12-2008, 07:29
צלמית המשתמש של חרוב
  משתמש זכר חרוב חרוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.03
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ירוןןן:-) שמתחילה ב "זרקה אותי"

אהלן.

טוב, גם לדעתי, נקמה זה לא הפתרון הטוב. אתה תנקום בה - ואז היא בך. ושוב אתה ושוב היא... זה מעגל קסמים שיש לו רק התחלה אבל לא סוף. ולמה? מי מרוויח מזה? בסופו של דבר, אף צד. שניכם תפגעו.

אני מאמין לך שאתה אומר שזרמת בכוונה כי ידעת שזאת חברה שלה והכל. אוקיי. אבל, היא לא מאמינה לך. ואם אחריי שנה ו4 היא עדיין צריכה לשחק משחקים ולעשות לך מבחני אמון מטומטמים - אז אתם באמת לא צריכים להיות ביחד. בלי קשר לאם היא ב'יצית או לא - אין אמון בקשר שלכם. אחריי שנה ו4. זה לא נשמע לך מוזר?

בנוגע לעריקות, לא משהו אישי - אבל אני מקווה שכן תכנס לכלא. אדם בוגר צריך לדעת שלא מעשה שהוא עושה יש את ההשלכות שלו בעתיד. אתה בחרת לערוק - ולכן, כאדם בוגר, עלייך לשאת בתוצאות לפי החוק במדינת ישראל. אם באמת היה ניתן להשתלב ככה ללא משפט וכלא (קצר. חודשיים-3 זה כלום) - אז לא היה פה שום גורם הרתעתי ללמה לא להתגייס.

לסיכום: אני חושב שזה טוב שאתה מסגיר את עצמך ומונע למההשלכות לגדול לממדי ענק וכמו כן, מנתהג כאדם בוגר ואחראי למעשיו. כאחד כזה, אני חושב שאתה גם צריך למשיך הלאה בחייך. למצוא מישהי רצינית שסומכת עלייך ועברה את שלב המשחקים שבאמת מתאים לחיבת הביינים יותר מאשר לתיכון-צבא.

ישן 25-12-2008, 09:56
צלמית המשתמש של חרוב
  משתמש זכר חרוב חרוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.03
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי ירוןןן:-) שמתחילה ב "חרוב"

זאת כבר שאלה שמתאימה לפורום מו"ס (מתגייסים וסדירים).

יש הרבה משתנים במשוואה שיצרת. אמרת שיצאת מגולני אחריי 4 חודשים. האם סיימת הטירונות ועברת לשלב האימון המתקדם? אם כן - צה"ל יעדיף לשבץ אותך מחדש במערך החי"ר כי הוא כבר השקיע בך סכום כסף לא מבוטל. אם לא - תלוי מה עוד נשאר לך. ומה הפרופיל הגופני שלך (אני מניח שנשאר גבוה). והאם המח"ט יסכים לקלוט אותך. והאם הקב"ן יאמין לך הפעם (אחריי הכל, מבחינתו יש מצב שעכשיו אתה משקר).

בכל אופן, פורום מו"ס הוא הכתובת בשבילך. יושבים שם, בין השאר גם בעלי תפקידים בצה"ל בכללם גם במערך הרלוונטי. וגם יוכלו להפנות אותך לאנשים יותר מתאימים ממני.

בכל אופן, אני שמח שאתה לוקח אחריות על המעשים שלך - ואפילו רוצה לחזור לקרבי. זה לא דבר מובן מאליו. כל הכבוד!

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:35

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר