לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-01-2009, 08:59
  In Deed In Deed אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.01.09
מישהי שאני רוצה, לא יודע לגביה..

שלום יש מישהי שאני רוצה, אנחנו עובדים ביחד, מדברים כל יום, רק בעבודה, אבל תמיד יש צחוקים, לא רק שנינו לבד אלא עם עם אנשים..

עכשיו המקרה הוא שאני רוצה אותה, ולפני שבועיים חשבתי שגם היא רוצה אותי, אבל לא עשיתי כלום, למה ? כי אני אפס, אני בן 19 ובחיים לא הייתי לי חברה, אין לי ניסיון בכלל, ואין לי אומץ לעשות כלום, כלוםםםםםםםם, ומה שעוד מפריע לי שאני רואה אותה עם גברים אחרים, וזה משגע אותי..

אני יודע שהתגובות פה יהיו שאני חייב להזמין אותה לצאת ודברים כאלו, אבל פשוט אין מצב שאני יעשה את זה, זה יקרה רק אולי אולי אולי כשאני שתוי (וגם בזה אני לא בטוח, כי אף פעם לא הגעתי למצב שאני מסטול), אז חשבתי לגרום לה לדעת שאני מעוניין בה לא בדרך ישירה..

לדוגמא, יש איזה מישהו מהעבודה שכל היום נדבק אליה, הוא טוען שיש לו חברה, אבל ביררתי ואין לו, וגם היא אוהבת שהוא בא אליה לעבודה, אבל הם תמיד יורדים אחד על השני, ועכשיו ראיתי שהיא כתבה עליו משהו באיזה אתא, כמו שכותבים באווי משהו בICQ, רק באתר ההוא, אז חשבתי לשלוח לה הודעה לשאול אותה אם היא דלוקה עליו אם היא דלוקה עליו או משהו כזה, אתם יודעים, גם כדי לראות את התגובה שלה, וגם ככה אולי היא תקלוט שאני רוצה אותה, ואז ככה לפני ההתנהגות שלה שבוע הבא אני יראה אם היא בקטע שלי או לא, כי אם כן, ורק אם כן אני חושב שאולי אני ינסה להזמין אותה לאיזשהוא מקום, ואני יודע שזה טיפשי וככה לא יצליח לי, אבל אני שואל את דעתכם לגבי האם לאול אותה בקשר לבחור ההוא ? כלומר האם זה ישרת את האינטרסים שלי, וזה יצור מה זה רוצה שיקרה, שאו שהיא תתרחק או שהיא תתקרב, וככה אני ידע מה הרגשתה לדביי
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-01-2009, 09:09
צלמית המשתמש של פאקטשלי
  פאקטשלי פאקטשלי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי In Deed שמתחילה ב "מישהי שאני רוצה, לא יודע לגביה.."

זה ממש לא ישדר לה שאתה מעוניין בה, אלא אם כן תנסח את השאלה איכשהו שירמז לה.. אבל אני בספק אם השאלה הזו היא מה שתגרום לה להבין שאתה מעוניין.

הדבר היחידי שיתן לך מלשאול אותה על הבחור זה האם היא באמת מעוניינת בו או לא.

מחוות רומנטיות והרעפת תשומת לב כבר מקדמים אותך לעבר המטרה, אם אתה מעדיף להיות פסיבי..
אגב, זה שאתה לא מוכן להזמין אותה לדייט של ממש, לא מונע ממך להזמין אותה לארוחת צהריים עם כמה מהחברים שלך בעבודה.. וההדגשה היא כי אם אתה מזמין גם כמה מחזרים פוטנציאלים, יש תמיד את האפשרות שאחד מהם ידבק אליה, ואז לא תוכל לנסות להתקרב אליה.

ישן 23-01-2009, 09:33
צלמית המשתמש של פאקטשלי

בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי In Deed שמתחילה ב "תודה על התגובה, אז מה את כן..."

בחורצ'יק, שמע, אתה חייב להעריך את עצמך יותר! כמו שאור (נור) אמר, צא מהגישה הזאת. מה עושה אותה או כל אחד אחר יותר טוב ממך?

ולענייננו, אני לא יודעת לקרוא אנשים, אבל הדרך הכי קרובה לזה היא להיות קשוב לצורת ההתנהגות שלה מולך ומול אחרים.. זה להקשיב לניואנסים האלו.. אחד הדברים המרכזיים שבעיני משדרים עניין, זה מחוות קטנות, הרעפת תשומת לב, רצון להיות ביחד, לדבר, "לחשוק את נוכחות האחר". אלו דברים שמעידים באופן גורף על עניין כלשהו באחר.

כפי שהצעתי למעלה, לך על המחוות האלו.. בוא אליה גם בהפסקות שלכם, נסה לדבר איתה יותר משאתה מדבר עם אחרים (בלי לנטוש אותם, כמובן) ופשוט נסה להעביר בעדינות את המצב לשלב אחד הלאה..

ובאמת, נסה להעריך את עצמך יותר, אם מישהו יחשוב שהוא אפס, וזה מה שהוא משדר, אז למה שהבחורה תתעניין באפס? אז תפנים שאתה לא כזה, תזכיר לעצמך את היכולות והכישורים שלך, ואני מ ש ו כ נ ע ת שיש לך כאלה! אם תשדר "אני שווה משהו", אתה כבר מקדם את עצמך בעיני אחרות.. ביטחון עצמי זה דבר חשוב בתקשורת עם אחרים, תזכור זאת..

ישן 23-01-2009, 09:27
  In Deed In Deed אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.01.09
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי נור שמתחילה ב "יירדו עליך בגלל מה? בגלל..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי נור
יירדו עליך בגלל מה?
בגלל שאתה בן 19 ולא הייתה לך חברה או שאין לך אומץ לגשת לדבר איתה?
מי שיעשה את זה הוא סתם אידיוט..

הכל תלוי באיך שאתה לוקח את עצמך. אם תצא מהגישה הזאת של אתה אפס ולא תחשוב בכלל על הדברים כאלה, זה גם יקרין החוצה כלפי מי שסובב אותך, וגם יקל עליך לדבר איתה.

תודה אחי, אבל הקטע הוא שאני יודע את זה, וזה לא עוזר לי, אתה לא יודע כמה אני מנסה אבל אין לי בטחון בכלל, לכן אם קראת גם את הגובה השנייה שלי, אני אשמח אם יש דרך לגרום לנו להיות ביחד בלי להזמין אותה.
או דרך לגרום להבין שאני רוצה אותה אבל לא בדרך ישירה, רק כדי לדעת את התגובה שלה כדי לדעת מה הרגשתה לדביי, תודה..
ישן 23-01-2009, 09:47
צלמית המשתמש של פאקטשלי

בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי In Deed שמתחילה ב "[QUOTE=פאקטשלי]שאלה, מה גורם..."

עניתי לך פעמיים, יקירי..

ציטוט:
מחוות רומנטיות והרעפת תשומת לב כבר מקדמים אותך לעבר המטרה, אם אתה מעדיף להיות פסיבי..
אגב, זה שאתה לא מוכן להזמין אותה לדייט של ממש, לא מונע ממך להזמין אותה לארוחת צהריים עם כמה מהחברים שלך בעבודה.. וההדגשה היא כי אם אתה מזמין גם כמה מחזרים פוטנציאלים, יש תמיד את האפשרות שאחד מהם ידבק אליה, ואז לא תוכל לנסות להתקרב אליה.

ציטוט:
לענייננו, אני לא יודעת לקרוא אנשים, אבל הדרך הכי קרובה לזה היא להיות קשוב לצורת ההתנהגות שלה מולך ומול אחרים.. זה להקשיב לניואנסים האלו.. אחד הדברים המרכזיים שבעיני משדרים עניין, זה מחוות קטנות, הרעפת תשומת לב, רצון להיות ביחד, לדבר, "לחשוק את נוכחות האחר". אלו דברים שמעידים באופן גורף על עניין כלשהו באחר.

כפי שהצעתי למעלה, לך על המחוות האלו.. בוא אליה גם בהפסקות שלכם, נסה לדבר איתה יותר משאתה מדבר עם אחרים (בלי לנטוש אותם, כמובן) ופשוט נסה להעביר בעדינות את המצב לשלב אחד הלאה..

אבל אתה יכול להמשיך להתעלם..

ישן 23-01-2009, 20:56
צלמית המשתמש של -sadman-
  -sadman- -sadman- אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.08.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי In Deed שמתחילה ב "מישהי שאני רוצה, לא יודע לגביה.."

מציע לך לא לעשות כלום
רק ישבר לך הלב...וחוסר הביטוחן יגיע לרמה גבוהה מידי...

אבל תלוי, אם היא מיוחדת ולא כמו רוב הבנות החראות שקיימות בעולם, אז סבבה לך על זה.
אין הרבה בנות שמוכנות להתיחס למישהו שאין לו ביטחון עצמי, ואני מקווה בשביל שאתה נראה טוב...

כי אם כל זה אין לך אז תוותר עד שתבוא אליך מישהי וגם אז היא תראה לא טוב במיוחד ואתה תצטרך להתפשר
כי ככה זה בחיים של מישהו עם חוסר ביטחון.

אני יודע שיקפצו פה כל מיני אנשים ויגידו לי "מה אתה מדבר שטויות בעעעעעע" "למה אתה מבאס אותוווווו"....
וכל מיני כאלה.
אבל בתאכלס כל הבנות אותו דבר.

בכל אופן שיהיה בהצלחה. !

ישן 24-01-2009, 10:15
צלמית המשתמש של Light Sleeper
  משתמשת נקבה Light Sleeper Light Sleeper אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.08.07
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי -sadman- שמתחילה ב "מציע לך לא לעשות כלום רק ישבר..."

טוב, אני עורכת כי קראתי את האשכול שפתחת ונראה לי שהבנתי כמה דברים.
אני חושבת שיש לך בעיה רצינית. לי זה נשמע דווקא כאילו אתה זה שאין לו ביטחון.אתה לא צריך לומר לאחרים שהם יצטרכו להתפשר בחיים כי "ככה זה". הרי אתה בעצמך לא מאמין זה ולא רוצה את זה.
אני לא מאמינה שאתה חושב שכל הבנות נוראיות כל כך, ובגלל זה אני אפילו לא אקח אותך ברצינות ולא אגיב כמו שציפית שיגיבו.
אז במקום להגיד לו ולעצמך להתפשר ושכל הבנות הן חרא נסה אולי לראות מה הוא (ואתה) כן יכול לעשות.
הרבה פעמים כשיש למישהו בעיה אני מנסה להציב את עצמי במצב שלו כדי לחשוב "מה הייתי עושה במקומו" ולעזור. ופה אני רואה דווקא שיש לך בעיה דומה של חוסר ביטחון. אז אולי תנסה בשביל עצמך לעשות את ההיפך ממה שאני עושה, תנסה לחשוב איך הוא יכול לעזור לעצמו ולהשתמש בזה בשביל לעזור לעצמך...

נערך לאחרונה ע"י Light Sleeper בתאריך 24-01-2009 בשעה 10:32.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:31

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר