לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-12-2008, 12:18
  ערן ערוסי ערן ערוסי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.12.08
הצילו, לא יודע מה לעשות

טוב.. שמעו .. אני ממש בדיכאון בשלוש ימים האחרונים זה החנוכה הכי חרא שהיה לי כל החיים שלי....

אתם הולכים לקרוא טלנובלה שלמה עכשיו...
הכי עצוב שזה לא טלנובלה - אלה החיים שלי!

אין לי עם מי לדבר על הדברים האלה, אני פותח בפנכם את הדלת לעולם הכי סודי בעולם אני ממש מבקש שלא תעשו מזה צחוק

[מצטער מראש אם יהיו פה ושם מילים גסות קצת .. זה לא המטרה]

אוקיי
אני מנסה להתחיל מההתחלה... אני גיי.. זתומרת לא ממש יודע מה אני ואני לא ממש בטוח בשום דבר אבל נראה לי שהתאהבתי בסטרייט. לא סתם סטרייט - לכאורה הגבר המושלם מצד אחד. ואדם נאלח מצד שני.. פרדוקס אני יודע, מיד אסביר

קוראים לו א' ואני מכיר אותו מגיל 8 בערך... ההורים שלי עברו לאחת הערים במרכז ואז פגשתי אותו... אני ממש זוכר את הרגע שפגשתי אותו לראשונה!

ערס קטן ופוזאיסט גברי וחתיך.... על כל מיקרה למדנו יחד באותה כיתה, היינו מיסתובבים ביחד ברחובות, היינו מתחילים ביחד עם בחורות ... (בעצם הוא היה מתחיל עם בחורות ואני הייתי מעריץ אותו על כך שכל בחורה שהוא רק היה מסתכל עליה הייתה מוכרת את אבא שלה רק כדי לגעת בו ואני לא מגזים!)

בקיצור היינו החברים הכי טובים שיש.....

הוא פשוט סקסי הוא הדבר הכי סקסי שאני מכיר הוא הכי מדהים בעולם יש לו את המגע הכי נעים גברי מצד אחד מצד שני מלטף ויש לו כאלה עינייםםםםם מלאות בבטחון עצמי אתה מסתכל לו בעיניים ולא יכול לעצור את עצמך

מה שמעצבן אצלו שהוא יודע טוב מאוד שכולם מתים עליו ומנצל את זה.. לא משנה

הבעיה היא שאף אחד בעולם לא יודע עליי כלום. וא' עצמו חושב שאני אוהב בנות (למרות שאני מנסה לרמוז לו)

בהתחלה זה לא הפריע לי.. היינו מסתובבים במכונית שלי שומעים מוסיקה מזרחית בפול ווליום .. א' היה בכל הזדמנות עם בחורה אחרת ואני הייתי ממציא בחורות דמיוניות רק כדי שאף אחד לא יחשוד בי...

כבר הרבה זמן שאני מאוהב בו (אני לא ממש יודע אם זו אכן אהבה אבל...)

אין לי אף סיבה להתאהב בו ....
נתחיל עים זה שהוא ערס כבד שחושב את עצמו ... לצערי, ואולי שלא כל כך באשמתו יש לו עבר פלילי... והוא משחק עם כל בת שהוא איתה... ובכלל משחק עם החיים

הוא מקפיד לשבור לבבות כל יום (וגם את שלי), הוא מעשן כבד הוא מתמכר בקלות .. ברור לכולם שהוא מכור לסקס ... ואני ממש לא אפרט כאן יותר מזה אבל הוא מכור.

לא משנה אני לא יודע למה אני פשוט מאוהב בו! אני רוצה אותו! לא אכפת לי שהוא פוזאיסט!!! לא אכפת לי שהוא משחק בבנות נמאס לי אני רוצה ללכת אליו ולנשק אותו... כל יום שישי הוא יורד לשכונה לשטוף את האופנוע שלו - בלי חולצה כמובן - ואני מסתכל עליו וכולי נמס.

לאחרונה הסיפור עוד יותר הסתבך כי הוא קיבל צו מילואים. הוא עכשיו בעזה ואני פוחד על הצורה שלו..

טוב אז מלבד הטלנובלה הזו שכתובה כאן, שפשוט הייתי כבר חייב להוציא החוצה יש לי המון שאלות ואחת מהן היא איך אני יודע שאני אכן גיי? אני לא נמשך לאף גבר אחר מלבדו.

שאלה שנייה זה איך אני בכלל יודע שאני מאוהב בו? אולי אני סתם חושק בו? כי מצד אחד אני מתגעגע אליו שהוא לא איתי, אני אכול קינאה שאני רואה אותו עם מישהי אחרת שלא נדבר על זה שאם הוא מסתובב אחרהצהריים עם חבר אחר שלו אני מת

אולי אני מאוהב בו בגלל שאין לי סיכוי? כי האמת ככה זה אצלו - ברגע שהוא לא יכול להשיג מישהי הוא מעורר תסמינים כאילו הוא מאוהב בה (עד שהוא יעשה את מה שהוא עושה ויזרוק אותה)

הצילו, אשכרה הצילו
שימשהו יעזור לי להבין מה קורה איתי
איך אני מתגבר עליו

ובבקשה אל תצחקו עליי. אני לא בחרתי להיות גיי ואני מת מפחד מהרעיון שאנשים סביבי צוחקים עליי

תודה ,
ערן (שם בדואי)
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 04-01-2009, 02:42
צלמית המשתמש של dani90
  dani90 dani90 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.04.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ערן ערוסי שמתחילה ב "הצילו, לא יודע מה לעשות"

לדעתי, אם אתה לא נמשך לגברים אחרים חוץ מהחבר שלך, יכול להיות שיש באמת משהו יוצא דופן, ולאו דווקא בחינה של נטייה מינית כזאת או אחרת.

בכל אופן, אני מניח שאם תקשיב לכל אחד שאומר לך ש- "זהו, אתה גיי לכל החיים" או שתמשיך לשכנע את עצמך שאתה בטוח לא סטרייט - זה יהיה בסוף נבואה שהגשימה את את עצמה - ואתה בעצמך תגרום לזה לקרות.

אני מציע דווקא שתרגע. חרף התנגדותה הצפוייה של chatulim אני אסייג את דבריי ואומר שלהרגיש התעוררות מינית, כזאת שתיארת, כלפי מישהו באותו המין שלך זאת בהחלט הרגשה לא טבעית. להסיק זאת אתה פשוט צריך להסתכל סביבך... אי לכך ובהתאם לזאת, לדעתי, אתה צריך למצוא דרכים לדכא את המחשבות שלך כלפי החבר שלך, ואל תתן להם להשתלט עליך. רוב הסיכויים שאתה לא גיי. תתגבר על המכשול היחיד שעומד מולך ותתחיל לקחת להשקיע קצת בדברים אחרים (שבהכרח גם יסיחו את מחשבותיך מזה) - לימודים, חברים למשחקי ספורט וכוד'...

בהצלחה
CHRIS MARTIN: Coldplay is for people with great taste, intelligence, incredible good lookingness, talent, ability, success, grabbing of life. Coldplay's for people who know what life's about. They're always entertaining. Delightful to talk to. Sweet, charming, incredibly good in bed. Virile. They have incredible success with girls, or boys, or both. They're generally just the world's best citizens.. Maybe I'm biased, but I'm definitely right

ישן 04-01-2009, 13:35
צלמית המשתמש של Samantha
  משתמשת נקבה Samantha Samantha אינו מחובר  
מנהלת פורום קולנוע וטלוויזיה ...•*•●✩●•*•... המקסימה של הפורום =^◡^= ♡

חבר מתאריך: 03.10.06
בתגובה להודעה מספר 18 שנכתבה על ידי dani90 שמתחילה ב "לדעתי, אם אתה לא נמשך לגברים..."

לפי ההגיון שהצגת כאן- אם אני נמשכת לבחור אחד ולא לכולם, אני לא סטרייטית?

ואני אומרת- עזבו תוויות.
עם הזמן הוא יגדיר בעצמו למי בדיוק הוא נמשך, ולא משנה למי- שיהיה לו לבריאות.

בכל מקרה, לפותח האשכול- אין לך ממה לפחד שיצחקו עליך. אנשים מקבלים נטיות מיניות בצורה יותר טובה ממה שאתה חושב.
ואם אתה חושש בכל זאת "להתוודות" בפני העולם, אז אל. קח את הזמן, ותראה איך אתה באמת מגדיר את עצמך.
לגבי הבחור הספציפי הזה- אני אומרת שלא תתוודה בפניו על אהבתך- רק מהסיבה שלפי איך שאתה מתאר אותו, הוא לא ייקבל את זה טוב
ויפגע בך (וכך גם הידידות תהרס)

09.07.00-16.07.12

ישן 04-01-2009, 15:07
צלמית המשתמש של dani90
  dani90 dani90 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי Samantha שמתחילה ב "לפי ההגיון שהצגת כאן- אם אני..."

- ההגיון שהצגתי הוא כזה:

משיכה חד פעמית -> טבעית -> הסתברות גבוהה למשיכה טבעית תדירית.

משיכה חד פעמית -> לא טבעית -> הסתברות גבוהה למשיכה אל טבעית חד פעמית ויוצאת דופן.

** הסתברויות הן אף פעם לא דבר מוחלט. לכן גם השתמשתי במילה "רוב הסיכויים".

אני רוצה להתייחס גם להמשך הודעתך:

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Samantha
בכל מקרה, לפותח האשכול- אין לך ממה לפחד שיצחקו עליך. אנשים מקבלים נטיות מיניות בצורה יותר טובה ממה שאתה חושב.
ואם אתה חושש בכל זאת "להתוודות" בפני העולם, אז אל. קח את הזמן, ותראה איך אתה באמת מגדיר את עצמך.

בואי נמשיל את זה לגנב למשל:

ילד גונב. הוא יודע שרוב האנשים אינם עושים זאת, ואף הרגשתו/מצפונו/האינסטיקטים שלו - אומרים לו שמעשה זה אינו בסדר- אבל הוא נמשך לזה בתקופה זאת של חייו.

הרי ברור לנו שדבר כזה אינו בסדר וצריך להוכיח את אותו ילד ולהורות לו שמה שהוא עושה אינו מועיל לו וכן לחברה בה הוא מעורה. סביר להניח שאותו ילד, לאחר מחשבות יפנים בלבו ורוב הסיכויים שישתנה.

אבל, במצב שאנשים נותנים לו את הלגיטימצייה לדבר - כמעט בטוח שעל אף שהילד יודע ע"פ הרגשתו/מצפונו/האינסטיקטים שלו שהדבר שהוא עושה אינו בסדר - הוא יעשה בסוף אחר משיכת גופו ויצריו.

וכך, ידידתי, הגיע מצב שבתקופה ה"פוסט מודרנית" נוצרים הרבה אנשים במצב פסיכולוגי רעוע - ועוד מקבלים תמיכה שעוד יותר מבלבלת אותם..
CHRIS MARTIN: Coldplay is for people with great taste, intelligence, incredible good lookingness, talent, ability, success, grabbing of life. Coldplay's for people who know what life's about. They're always entertaining. Delightful to talk to. Sweet, charming, incredibly good in bed. Virile. They have incredible success with girls, or boys, or both. They're generally just the world's best citizens.. Maybe I'm biased, but I'm definitely right

ישן 18-01-2009, 22:57
צלמית המשתמש של dani90
  dani90 dani90 אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי DarkWing108 שמתחילה ב "אתה סותר את עצמך... גם אם..."

לא אלכס, דייק בדברך- ע"פ השכלתך המצומצמת, נראה כאילו אני סותר את עצמי אבל אם נחשוב קצת נבין כמובן שלא כך פני הדברים.

הרי כמובן שאם אדם נמשך לנשים - הוא אינו מחוייב לכך!

אבל אם נסתכל סביב, ואולי כדרך אגב אתה מוזמן גם לבדוק את המבנה של האיברים האחראים על פעולות הרבייה - תמצא שההגיון הבריא והשכל הישר מנחים אותך לעובדה שגבר מתאים לאשה, כסא מתאים לשולחן, ביצית לזרע וכדו'..

חבל שדווקא בתקופה של פריצת גבולות המדע והשכל האנושי, צריך להסביר דברים כל-כך בסיסיים..

ישן 18-01-2009, 02:33
  שפמון שפמון אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.07
מסכן הבנאדם...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי ערן ערוסי שמתחילה ב "הצילו, לא יודע מה לעשות"

אנשים!
לא שמנו לב מה עשינו כאן!

בא מישהו, שלא כותב כאן בדרך כלל, כותב משהו מהלב (אחרת איך היה יוצא לו כזה ארוך) בקיצור שופך את כל מה שיש לו כאן בפורום ואנחנו במקום: לעודד אותו, לעזור לו ולייעץ לו הפכנו את זה לדיון של "האם הומו יכול להשתנות", הלכנו רחוק מהנושא והאמת גם השארנו את ערן קצת מאחור.

אנחנו רוצים שאנשים ימשיכו לכתוב כאן! ולדעתי כדאי שנתייחס בפעם הבאה קצת יותר ברוך לאנשים שכותבים כאן, על אחת כמה וכמה לאנשים שכותבים כאן בפעם הראשונה! על אחת כמה וכמה שמדובר במצב עדין כמו של ערן ... קחו זאת לתשומת ליבכם

אז, ערן היקר -
קודם כל - ברוך הבא לפורומים של "פרש". כמו שאתה רואה כאן אנחנו במטרה לדבר על הכל מהכל..

בכל אופן, באשר למועלה במכתבך.
אין ספק כי אתה נמצא במצב רגשי לא נעים. מתעוררים אצלך הרבה סימני שאלה, אינך יודע בוודאות מי אתה ולאן אתה מכוון ונראה שקצת הלכת לאיבוד בים של רגשות. ברור שזה מצב דיי מיוחד, מצד אחד, אך שכיח בקרב בני נוער ומתבגרים מצד שני.

במכתבך אתה מספר על הופעת מישהו בחייך שאותו כולם אוהבים. מישהו שהוא מה שנהוג לכנות בימים אלו "אמן פיתוי" או במילים אחרת אחד שיודע להסתדר בחברה על אף היותו בעל עבר מפוקפק, כלשונך, מתנהג "בלי חשבון" וכל שאר החסרונות שציינת.

חשוב לזכור שרגש זה דבר הרבה יותר מורכב מאשר נוכל להגדיר אותו כ"אהבה", "שנאה", "פחד" וכן הלאה. הרבה פעמים רגש הוא מעין ערבוב של המון רגשות אחרים.

נתחיל עם זה שלדעתי אתה דיי מקנא בו. הטענה הזו מורכבת בעיקר בזכות העובדה שאתה מקפיד להדגיש את חסרונותיו. כמו שאתה ודאי יודע כשמואהבים קשה מאוד לשים לב לפגמים אצל בן הזוג (לפחות בהתחלה). זה לא שאנחנו לא שמים לב אליהם אלא יותר מתעלמים מהם ומובן לכולם שלא כך הדבר אצלך. לא רק שאתה מודע לפגמים שלו אתה גם פוסל אותו בעקבותם. יתכן מאוד כי היית רוצה גם אתה להיות אחד כזה שהוא תמיד במרכז העניינים, שכולם מתעניינים בו, חושבים שהוא יפה ויזואלית ולא מוותרים עליו על אף היותו בעל קשת רחבה מאוד של חסרונות בולטים.

בנוסף, אפשר לראות בבירור שאתה דיי מעריץ אותו. מכוון שקנאה והערצה הן תכונות שהולכות יחד, עושה רושם שאתה מעריץ אותו על עצם היותו אדם מוכשר. בין אם מדובר בתכונות נרכשות כגון: יכולת ניטור עצמי גבוהה - היכולת להסתדר בחברה ולתקשר עם כולם ובין אם מדובר בתכונות שאינן נרכשות כגון מראה ויזואלי.

אפשר גם לראות שפרט למשיכה שללא ספק יש לך אליו, אתם גם חברים טובים. אתם נוהגים לבלות שעות רבות ביחד, "מתחילים ביחד עם בחורות" , "נוסעים ביחד במכונית" וכד'... כלומר, גם הוא מוצא בך עניין כלשהו ונהנה בחברתך אחת היה בוחר לבלות את זמנו הפנוי בחברת אנשים אחרים המעוניים בקרבתו - וכמו שציינת יש לא מעט כאלו.

כל הרגשות הללו יוצרים איזושהי הרגשה משונה וע"כ צפות אצלך שאלות רבות כמו "האם כל הרגשות הללו הן למעשה אהבה כלפי אותו אדם?"

קודם כל, חשוב שתדע, כי מקובל להתייחס לבני 12 עד 18 כאשר מדברים על גיל ההתבגרות. יחד עם זאת, רבים וטובים "מורחים" תופעות הקשורות לגיל ההתבגרות כמו למשל בילבול מיני ומרד גיל הנעורים גם בגילאים מאוחרים יותר (אפילו 25!)

ולכן אנו נתייחס לכל ה"באלגן" שאתה מתאר אצלך כמשהו טבעי אשר עובר על כל נער מתבגר (וזה קורה גם בגילאי 20+).

באשר לשאלותך:

ציטוט:
איך אני יודע שאני אכן גיי? אני לא נמשך לאף גבר אחר מלבדו.

טבעי. אספר לך כך, אין אדם אשר הוא 100% סטרייט ואין אדם אשר הוא 100% גיי. משיכה מינית היא מעין קשת רחבה שבה כל אחד ממוקם באיזור שונה. על-כן אין להדביק תוויות של "גיי", "סטרייט", "הומו", "פדופיל". נוסף על כך - המיקום ב"קשת" הזו עשוי להשתנות בהתאם לתקופות בחיים, תחושות, רגשות וכן הלאה. משיכה מינית היא אכן דבר שמשתנה ולחלוטין אינו סטטי. אין אנו יודעים בבירור כיצד "להמיר" אדם הממוקם באיזור זה של הקשת לאיזור אחר אך רוח הדברים אצל רוב הפסיכולוגיים והמטפלים היא לא להלחם בזה ולקבל זאת באהבה.

אוסיף ואומר כי בילבול מיני הוא עניין שכיח בקרב המתבגרים ויתכן שכאשר תמצא את רגשותך אליו ותבין בדיוק היכן הם עומדים יתכן כי תשים לב שאינך נמשך אליו וכי אתה מרגיש אליו רגש אחר כגון הערצה, קנאה וכן הלאה.

ציטוט:
איך אני בכלל יודע שאני מאוהב בו? אולי אני סתם חושק בו?

יתכן. שוב , יתכן גם שמדובר בעומס רגשי כפי שציינתי למעלה. כידוע לך אין הגדרה לאהבה אך יש לאהבה סימפטומים כפי שציינת כמו געגועים, קנאה כאשר בן הזוג מבלה עם מישהו/מישהי אחר/ת. דפיקות לב/פרפרים בבטן הן לא סימפטומים לאהבה אלא יותר סימפטומים לסערת הורמונים בדם.

ציטוט:
אולי אני מאוהב בו בגלל שאין לי סיכוי?

יתכן, הרבה פעמים אנחנו רוצים דברים שאנחנו לא יכולים להשיג. יתכן שכאשר תעבור טיפול בצורה של "דמיון מודרך" ותתעסק ב"מה יקרה אם א' יגיד לך כן ותיהיו ביחד" יתכן שכבר לא תרגיש אליו את אותן הרגשות.

לסיכום,
החוויות שאתה מתאר כאן הן דיי שחיכות. במיוחד אצל בני נוער גאים אשר מתאהבים בסטרייטים. לא הייתי ממליץ לך להדביק על עצמך את התווית של "גיי" אלא להבין שיש לך משיכה מסויימת ל-א' שיתכן ותתגבש למשיכה לבנים ויתכן ותעלם עם הזמן. כמה זמן? איש אינו יכול להגיד לך. זה יכול לקחת יום,יומיים,חודשים,שנים וכן הלאה. מה שבטוח שרוב המתבגרים עוברים את השלב של הבלבול המיני תוך זמן יחסית קצר.

גם אם תחליט לבסופו של דבר שאתה גיי, דע לך שהיום מקבלים הומוסקסואלים באופן מלא בחברה וכי אנשים אלו פעילים, תורמים ואפילו מודל לחיקוי (שים לב לאופנת הביגוד למשל המנסה לחכות את לבושם).

אני מאחל לך המון הצלחה במי שתבחר שאתה ושהכל יסתדר בסופו של דבר. אם יש לך עוד שאלות אנחנו כאן. אני ממליץ לך גם להכנס לאתר "איגי" שהוא האתר של אגודת הנוער הגאה שם יוכלו לתת לך הכוונה נוספת.

בברכה,
יוני ב.
עו"ס

ישן 20-01-2009, 22:05
  אינקה אינקה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.01.09
התייחסותי לעניין,

לגופו של אדם:
בלי קשר לנטייה כזו או אחרת, הייתי מציע לך להתרחק מחבר שכזה.
נראה לי שאיש לא היה חולק במקרה שהיה מדובר בבחורה כמו שתיארת אותו, שלא כדאי לך להיות איתה בקשר.
ואותו הדבר במקרה שלך, כדאי לך להתרחק מחבר שכזה, מכל הבחינות, ובכל הרמות, נקודה.

לגופו של עניין:
האופן הזה שאנשים מתייחסים לכל הנושא הזה של משיכה מינית בין גבר לגבר, לדעתי פשוט מעורר סלידה וגיחוך, הדבר הפך להיות ממש אופנה.

שתי נקודות בנוגע לעניין הזה:

1) לעצם העניין: אולי אתה לא פוגע באף אחד אחר, אבל אתה פוגע בעצמך. זה לא נכון ולא כדאי לבנות חיים שכאלו. אמנם היום הכל הפך להיות כדאי ורצוי, כל עוד לא פגעת במישהו אחר, אבל לא כך הוא. גם אם תכניס את ידך לאש לא תפגע באף אחד אחר, אז אנשים יתחילו לשרוף את חלקי גופם? גם מי שמתאבד לא פוגע באף אחד אחר, אז נתחיל לעודד אנשים להתאבד כי זה לגיטימי וזה זכותם הבלעדית??
איזה מן משפחה תקים אם תמשיך בקו הזה? איזה מן חיים אלו?
אתה תהיה הנפגע העיקרי מכל העניין הזה.

2) בנוגע להתייחסות החברה לתופעה המתרחבת הזו,
אתן קודם דוגמא להתייחסות אחרת של החברה כיום לתופעה של חוסר קשב וריכוז בקרב התלמידים.
היום כמעט כל ילד שלא מסוגל לשבת שעתיים בשילוב ידיים נותנים לו ריטלין, עד כדי כך שמישהי שאני מכיר עבדה בבי"ס וילדה אחת התחצפה, אז המורה אמרה אל תתיחסי היא לא לקחה היום ריטלין...
עוד דוגמא: נסעתי פעם עם מורה והוא דיבר על תלמיד מסויים עם הוריו, ואמר שבשיעור מסויים הוא מצטיין אבל בכמה שיעורים אחרים הוא לא מקשיב, והוא ממליץ לתת לו ריטלין...
ועוד אחת: במהלך השגחה בערב על ילדים שהוריהם נסעו למס' ימים לנופש, (התברר שכל הילדים לוקחים ריטלין) אחת הילדות הירשתה לעצמה להשתולל בגלל שהיא לא לקחה ריטלין..

למה אני מכניס פה את הנושא הזה?
להראות מה החברה יצרה היום, איך פעם ילדים השתוללו וכו' ולא איבחנו לכל אחד הפרעות כאלו ואחרות ופשוט יותר חינכו את הילדים והעמידו אותם במקום, והיום יצרו מן מציאות שאין כזה דבר לחנך אלא כל מי שלא מסוגל לשלב ידיים שעתיים רצוף אז יש לו בעיה ונותנים לו כדור וזהו זה. ואפילו הילדים כבר חושבים שיש להם בעיה מסויימת ואם הם לא לוקחים כדור מותר להם להשתולל כי זה לא אשמתם, והם גם חושבים שאם הם רוצים להיות טובים אז הם צריכים לקחת כדור.

אותו הדבר בנוגע לנושא הזה של המשיכה לאותו המין... תראה מה זה כבר סיווגו אותך לא בתור הומו אלא בתור "ביסקסואלי".
ציטוט:
תשמע אם אתה נמשך גם לבחורות אז כנראה שאתה לא גיי , אתה פשוט ביסקסואל..

לדעתי העניין כבר מזמן יצא מהגבולות שלו והפך לאופנה בדיוק כמו שכל ילד שני לוקח ריטלין, וברוב המקרים אנשים כבר יוצרים את הבעיה בעצמם.
(נכון שיש נטיה כזו, אבל לא באופן כ"כ מתרבה כמו היום ובאמת באותם מקרים אמיתיים דרוש טיפול, כמו שיש באמת ילדים עם הפרעות קשב שצריכים טיפול, אבל לא כמו מה שמתרחש היום..)

לסיכום, לדעתי באופן ספציפי כל קשר שלך עם הבחור ההוא הוא רק לרעתך וכדאי לך לא להתחבר אליו. ובאופן כללי לבחור בחיים שכאלו שאתה מדבר עליהם יביאו לך רק רע.
וכלל זה נקוט בידך: אתה האחראי לעצמך, ולעולם אל תחשוב אחרת.

זו דעתי, מקווה שהייתי לעזר.
בהצלחה.

נערך לאחרונה ע"י אינקה בתאריך 20-01-2009 בשעה 22:16.
ישן 20-01-2009, 22:48
צלמית המשתמש של Tallyco
  משתמשת נקבה Tallyco Tallyco אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.05.06
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 41 שנכתבה על ידי אינקה שמתחילה ב "התייחסותי לעניין,"

ציטוט:
לעצם העניין: אולי אתה לא פוגע באף אחד אחר, אבל אתה פוגע בעצמך. זה לא נכון ולא כדאי לבנות חיים שכאלו. אמנם היום הכל הפך להיות כדאי ורצוי, כל עוד לא פגעת במישהו אחר, אבל לא כך הוא. גם אם תכניס את ידך לאש לא תפגע באף אחד אחר, אז אנשים יתחילו לשרוף את חלקי גופם? גם מי שמתאבד לא פוגע באף אחד אחר, אז נתחיל לעודד אנשים להתאבד כי זה לגיטימי וזה זכותם הבלעדית??
איזה מן משפחה תקים אם תמשיך בקו הזה? איזה מן חיים אלו?
אתה תהיה הנפגע העיקרי מכל העניין הזה.

פוגע בעצמו? אתה לא חושב שהתכחשות האדם למה שהוא (בהנחה שהוא אכן הומוסקסואל, מה שהוא בעצמו עדיין לא בטוח) מהווה פגיעה יותר חמורה מהתמודדות עם קבלה או אי קבלה ע"י החברה? וזה אפילו לא דומה לעניין הריטלין - הדוגמה גרועה לדעתי.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
מיכל - 20.1.13

מאיה - 9.11.14
נטע - 2.4.20

ישן 21-01-2009, 08:41
  אינקה אינקה אינו מחובר  

את הדוגמא של הריטלין
בתגובה להודעה מספר 42 שנכתבה על ידי Tallyco שמתחילה ב "[QUOTE] לעצם העניין: אולי אתה..."

הבאתי כדי להמחיש איך התייחסות מעוותת של חברה למציאות מסויימת יצרה מציאות מעוותת.

ברשותך אנסה לעשות סדר בנושא.

אדם יכול לפגוע ב:
1) זולתו
2) עצמו

הפגיעה יכולה להיות באופן כללי:
1) פיזית
2) נפשית

פיזית - פציעה באיבר מאברי הגוף. נפשית - למשל הלבנת פנים.

על כולנו מוסכם שלא משנה אם יש לאדם נטייה טבעית להתעצבן מהר ולהכות את מי שמעצבן אותו - הוא צריך להתגבר על הנטייה הטבעית הזו.
ואם יש אדם שיש לו נטייה לגנוב הוא צריך להתגבר עליה.
וגם אם יש לו נטייה לפגוע נפשית באנשים, להעליב אותם בכל מני דרכים - הוא צריך להתגבר עליה.

על כולנו מוסכם שאם לאדם יש נטייה טבעית למשהו מסויים, שפוגע באנשים אחרים, בין פגיעה פיזית, בין פגיעה נפשית - עליו להתגבר על הנטייה הזו, ולא רק לטובת השני אלא גם לטובתו.

מה בנוגע לפגיעה של האדם בעצמו?

לדעתי גם אם יש לאדם נטייה מסויימת שגורמת לו פגיעה בעצמו - כדאי לו להתגבר על הנטייה הזו.

למשל אדם שיש לו נטייה להיות עצלן - כדאי לו להתגבר על הנטייה הזו.
ולדעתי גם אדם שיש לו נטייה להימשך לבני מינו כדאי לו להתגבר על הנטייה הזו. זו דעתי.

אשאל אותך כמה שאלות:
אבא שיש לו משיכה לביתו, ולבת יש משיכה אליו - לדעתך זה ראוי וטוב להם לחלוטין שהן יינשאו?
אישה נשואה, שכל יומיים מרגישה צורך לגוון ולהיות עם מישהו אחר - לדעתך זה ראוי וטוב לה לחלוטין לחיות ככה?
עצלן שבטבע שלו הוא עצלן - צריך ללכת לפי הטבע שלו כי ככה הכי טוב וראוי?

בכל השאלות התשובה אחת היא: ודאי שלא. לעשות את המעשים הנ"ל יפגע באדם העושה אותם וכדאי לו להתגבר על הטבע שלו.

כנ"ל לדעתי במקרה הנ"ל, הוא יפגע בעצמו, ולא בגלל איך שהחברה תקבל אותו או לא תקבל אותו אלא בגלל גוף העניין.

ובכלל מה זה התכחשות למה שהוא? האדם הוא תוצר כמעט מוחלט של הסביבה שלו, למשל תסבירי איך לכולנו יש דחייה לאכילת בשר אדם ואילו לקניבלים לא הייתה כזו? האם אנחנו שונים בגנים, שלנו יש דחייה מהטבע ולהם לא?
ודאי שלא זה טבע שנוצר בנו בגלל הסביבה.

אני חושב שגם התופעה הזו היא חורגת מזמן מהגבולות הטבעיים שלה והיא מתרחבת לגבולות של אופנה סביבתית.

תראי את הבחור שפתח את האשכול, לפי מה שהוא כתב לדעתי הוא לא הומו, (מה אני כבר מבין...) אבל תראי כבר את כל היחס לעניין, אחד אומר שהוא לא הומו אלא בי, אחד ממליץ לו להיות הומו וכו'..

מה קרה?? השתגענו??

תראי גם את הניתוח של שפמון. מי אמר שהבחור בכלל הומו, הוא יותר חושב שהוא הומו בגלל כל הסביבה, מאשר באמת להיות אחד כזה!

נערך לאחרונה ע"י אינקה בתאריך 21-01-2009 בשעה 08:46.
ישן 21-01-2009, 12:09
צלמית המשתמש של Tallyco
  משתמשת נקבה Tallyco Tallyco אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.05.06
Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 43 שנכתבה על ידי אינקה שמתחילה ב "את הדוגמא של הריטלין"

יש לי תחושה שאתה מדבר מתוך חוסר ידיעה. יש לי אחות לסבית. משעשע אותי שאתה חושב שהיא פוגעת בעצמה, פיזית או נפשית. הפגיעה הייתה אכן פגיעה נפשית אם היא הייתה מכריחה את עצמה להיות עם גבר.
הדוגמאות שלך שוב לא טובות בעיני. אבא עם ביתו - מעבר לבעיה שאנחנו רואים בגלל אמות המוסר החברתיות, יש בעיה של שכיחות מאד גבוהה למוטציות גנטית אם יוולדו ילדים מקשר כזה - כאן כבר יש פגיעה בסביבה.
אישה נואפת - שתעשה מה שבא לה כל עוד היא לא מדביקה את סביבתה במחלות. בעיה שלה עם בעלה ועם הפרטנרים שלה. אני בחיים לא אעשה זאת.
עצלן - אני מכירה אנשים שהפכו את עצלנותם לאומנות

לגבי קניבליזם - אני מאמינה שאם היו מגישים לך בשר אדם ולא היית יודע מה זה, זה גם לא היה מגעיל אותך. גם בטבע, קניבליזם איננו נפוץ ומעטות מ-א-ד החיות האוכלות את בני מינן.

האדם הוא ממש, אבל ממש לא תוצר כמעט מוחלט של סביבתו. אתה טועה כאן ובגדול. ההשפעות הגנטיות על אדם הן גדולות יותר מששיערו בעבר וכנראה גם יותר ממה שמשערים היום. יש השפעות לסביבה, אך האדם הוא בהחל לא תוצר שלהן.

אין לי ספק שפותח האשכול לא סגור על עצמו. הדבר הזה נפוץ אצל מתבגרים רבים ואף קיים אצל אנשים בוגרים. זה מותר וזה בסדר. להגיד שאם יבחר בדרך כזאת או אחרת תגרום לו בהכרח לפגוע בעצמו? זה כבר לבוא ולחנך, ולא להשיא עצה. אתה מגיע מתוך השקפת עולם דתית, הרואה בהומוסקסואליות משהו רע. העולם החילוני לא רואה זאת כך, ויש יותר ויותר משפחות של זוגות חד מיניים, שנולדים להם ילדים והתא המשפחתי הוא מאושר. וזה מה שחשוב בסופו של דבר.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
מיכל - 20.1.13

מאיה - 9.11.14
נטע - 2.4.20

ישן 21-01-2009, 19:09
  אינקה אינקה אינו מחובר  

הצגתי את כל הדוגמאות כדי להראות קודם כל
בתגובה להודעה מספר 44 שנכתבה על ידי Tallyco שמתחילה ב "יש לי תחושה שאתה מדבר מתוך..."

שבאופן עקרוני אין מחלוקת בינינו שאדם יכול לפגוע בעצמו, ולא חייב שהפגיעה תהיה באחר כדי שלא יעשה מעשה מסוים, והפגיעה גם לא חייבת להיות פיזית.

חוץ מזה, בנוגע לקניבלים, ברור שאם האדם לא יודע הוא לא יגעל אבל מה הקשר? העניין שאם הוא כן היה יודע הוא כן היה נגעל וזה מה שמשנה.
(כי הבאתי את הדוגמא להראות שהיגעלות טבעית שלנו באה מתוך נורמה חברתית ולא מתוך טבע מולד, ולכן לא קשור שאם לא היינו יודעים לא היינו נגעלים)
גם לא מבין מה הקשר לקניבליזם בטבע..

בנוגע לאבא עם ביתו, איזה "אמות מידה מוסריות"? מה הבעיה? מה רע בזה, זה הרצון שלהם. למה פה פתאום נכנס אמות מידה מוסריות חברתיות? וגם נגיד שהחברה לא רואה את העניין בעין יפה (ולמה לא?) אדרבא, למה שיתנגדו לרצון שלהם בגלל מה שהחברה חושבת?
או כלשונך
ציטוט:
אתה לא חושב שהתכחשות האדם למה שהוא (בהנחה שהוא אכן הומוסקסואל, מה שהוא בעצמו עדיין לא בטוח) מהווה פגיעה יותר חמורה מהתמודדות עם קבלה או אי קבלה ע"י החברה?

בנוגע לאישה נואפת, גם אני לא אמרתי שאני אעשה לה משהו, אלא שלה זה לא טוב, ושימי לב מה את אמרת: "בעיה שלה".

בנוגע להשפעת הסביבה על האדם, היא דווקא מאוד משמעותית.
ז"א ודאי שמאדם יצא אדם ולא קוף, ויש לכל אחד את התכונות שבאות לו בתורשה משרשרת הדורות שלפניו, אבל כל יציאת התכונות הללו מן הכוח אל הפועל ואופן יציאתם ומינונם וכו', זה אך ורק ע"י השפעת הסביבה.

דוגמה אמיתית: זוג בנות שבהיותן תינוקות, אולי אפילו מאז שנולדו חיו בקרב להקה של זאבים.
לא היה להן נימוסי תרבות אנושית ואני אפילו לא יודע איך הראש שלהם עבד, אבל כשניסו לתרבת אותן הם מתו.

בנוגע למקרה הזה, זכותך לחשוב אחרת ממני, אני חושב שזה לא טוב ולא כדאי ואת חושבת שכן.
בנוגע לזה שאני דתי, מה הקשר, אז דעתי היא לא דעה? אז גם אני אגיד לך שבגלל שאת לא דתיה את חושבת כמו שאת חושבת ולכן דעתך היא לא דעה?

ואני מנסה לשים פה דגש על הנקודה, הויכוח בינינו הוא לא אם הדבר מותר או אסור, אני לא מדבר מהכיוון הזה, אני מדבר מכיוון של כדאי או לא כדאי, ולכן גם אם את חושבת שזה לגיטימי לחלוטין, זה לא שייך למה שאמרתי, כי אני אומר שגם-אם-זה לגיטימי זה לא כדאי.

אני מבין מרוח דברייך שחוץ מזה שזה לגיטימי לדעתך את גם כאילו דוחפת להיות כזה.
עוד נפתח במסע פירסום: "כל הסיבות שכדאי לך להיות הומו..."

בנוגע לפותח האשכול אמרתי את דעתי כבר בהתחלה - בלי קשר לאם האדם המדובר הוא בחור או בחורה, המלצתי החמה היא להתרחק מחבר שכזה אם הוא אכן כמו שפותח האשכול תיאר אותו.
כל השאר זה כבר דיון אחר.
(לdragontollz בין היתר)

נערך לאחרונה ע"י אינקה בתאריך 21-01-2009 בשעה 19:28.
ישן 21-01-2009, 12:03
צלמית המשתמש של DragonTrollz
  DragonTrollz DragonTrollz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.01.09

אוף כמה חפירות לא קשורות הבאתם כאן אנשים!
אולי במקום להתעסק בתסביכי הבורות וההומופוביה שלכם, תעזרו קצת לבחור שפנה אליכם לעזרה??

קודם כל, ערן ידידי, טוב שפרקת וכתבת את הדברים.

אני לא חושב שראוי לרוץ ולחפש איך להגדיר את עצמך אם אתה גיי או לא או באמצע, למה להתפס להגדרות?
מי שמקורב מעט יותר מחבורת הבורים שכתבו לך כאן קודם לנושא, יודע שאפשר בהחלט להמשך קצת יותר למין הזה וקצת פחות למין האחר, זו כלל לא נוסחה קבועה מראש.
מה גם, שלא ברור לי בן כמה אתה, משיכה מינית יכולה מעט לזוז ימינה ושמאלה במהלך גיל ההתבגרות.

מה שחשוב זה מה שאתה מרגיש כרגע ועם זה לעבוד.
התאהבות בחבר-הכי-טוב (והסטרייט) זו אולי התופעה הכי נפוצה בעולם בקרב נוער עם משיכות חד מיניות (קבועות או חולפות זה לא משנה). אתה ממש לא לבד!
עד כמה שאולי זה לא מה שאתה רוצה לשמוע, אני חושב שכדאי שתתרחק ממנו, בהדרגה. תסגל לך הרגלי יציאה נוספים וחברים נוספים ומהבחור הזה קצת תתרחק.
אתה חייב לעצמך את המנוחה מהמחשבות עליו וסערת הרגשות שרודפת אותך כל יום ויום (והאמן לי, אני מכיר את זה).

את התשובות לשאלות הרבות ששאלת רק אתה תוכל לתת לעצמך, בסופו של דבר.
בהצלחה ותשוב לעדכן..

נערך לאחרונה ע"י DragonTrollz בתאריך 21-01-2009 בשעה 12:05.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:04

הדף נוצר ב 0.12 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר