לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-12-2008, 19:10
צלמית המשתמש של יוסיפון
  יוסיפון מנהל יוסיפון אינו מחובר  
מנהל פורומי צבא ובטחון, מילואים והלוחות

חבר מתאריך: 07.04.02
Facebook profile Follow me...
טלוויזיה איתן בן אליהו מפרשן בחדשות ערוץ 2 - מה דעתכם?

לדעתי הוא לפחות טועה קצת...
יש לי הרגשה שהוא לא בדיוק מחובר למה שקורה בפועל בחיל האוויר ובצבא ומשליך מתקופתו על מה שקורה היום כשהוא ניזון בעיקר מדיווחי החדשות במשקום להיות זה שמזין אותם.
וכך, במעגל קסמים שוטה, אנחנו מקבלים חיזוק למה שאומרים הכתבים מהדברים שאומר הפרשן שניזון מאותם הכתבים. והכל הופך ל"תורה למשה מסיני" ו"זה בטוח נכון" כי הרי "אמרו בחדשות!" ועוד "מפקד חיל האוויר!".

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-12-2008, 19:44
  Or_M Or_M אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.08.07
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Au79 שמתחילה ב "פספסתי את זה. אפשר לקבל ראשי..."

אין ממש ראשי פרקים לדברים שהוא אמר.
נראה שהוא "חתם קבע" בתור פרשן בחדשות ערוץ 22, בכל הנוגע למבצע הזה.
הוא שם כל מהדורה. אם תסתכל במהדורות החדשות של ערוץ 22 תוכל לשמוע את הדברים שהוא אומר.

בגדול, אני דווקא מחזיק ממנו פרשן לא רע. לא נראה לי "זיבולי שכל" מה שהוא אומר.
נכון שהוא לא נותן לנו איזה מידע שלא יכולנו להסיק לבד או משהו בומבסטי, אבל זה נחמד מאוד
לשמוע ממפקד חיל האויר וטייס בכיר לשעבר כל מיני פניני חוכמה למיניהם.

היום הוא דיבר על המנהרות שפיצצו והוסיף שהטילים הם כאלה שקודם חודרים לעומק האדמה ורק
אז מתפוצצים. אני אישית לא ידעתי (או לא ניסיתי לחשוב על זה לפחות) וזה היה לי נחמד.

זה ברור שהוא ניזון ממידע של התקשורת ולא חי את חיל האויר של היום. לא ציפיתי אחרת, אבל
ככה או ככה הייתי מעדיף שהוא ידבר על תקיפות חה"א ולא פרשן אחר.
ישן 28-12-2008, 19:52
  אחד_שבא_והולך אחד_שבא_והולך אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.12.08
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי יוסיפון שמתחילה ב "איתן בן אליהו מפרשן בחדשות ערוץ 2 - מה דעתכם?"

מדבר הרבה שטויות, אין לו יותר מדי בסיס בפרשנויות שלו. דעות ומסקנות על חה"א זה נחמד ויפה, אבל כל פרשנות שלו מעבר זה פשוט ביזבוז של זמן מסך. הוא אל מחובר לשטח, לא יודע מה המצב כרגע, משום בחינה שהיא (מבצעית, מודיעינית) ככה שהוא מטעה המון אנשים, ובנוסף לכתבים ולפרשנים שהם בכלל מדברים הרבה שטויות ו"הדלפות" שמאוד מפוקפקות, נוצרת לנו תקשורת שלא יודעת יותר מדי, מפרסמת דברים שהיא לא צריכה, ומצד שני דברים שהיא צריכה לספק, היא לא עושה.

מה שכן, הדוברים של צהל, הסרן שדובר ערבית שוטפת, וכן ישנה עוד קצינה שאני לא זוכר את שמה, יחד עם ציפי ליבני וברק (עם אנגלית מעט עילגת) וכמובן נציגנו לשעבר באו"ם (ברח לי השם), עושים עבודה בהחלט מצויית בהבעת העמדה הישראלית. זה שסוכניות זרות מן הסתם מעדיפות את הצד השני (אפילו פרשנים שנמצאים בעזה ומדברים דברים הזויים על הרג מסיבי של אזרחים וכן נותנים מסקנות מאוד מוטעות משלהן על המצב) יהיה קשה לשנות....

אבל סהכ המצב טוב
ישן 29-12-2008, 09:31
  משתמשת נקבה יונה100 יונה100 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.03.05
מסכימה איתכם
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי Elad E שמתחילה ב "כבר שנים שאני מעלה גיחוך כל..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Elad E
כבר שנים שאני מעלה גיחוך כל פעם שבן אליהו מופיע בטלוויזיה.
הבחור הוא כלבויניק שצץ באולפן ולא משנה אם מדובר בשיגור של מעבורת חלל, מחדלים שהתגלו בתחום התעופה האזרחית, מבצעים צבאיים (כולל כאלו שאין להם אף נגיעה בתחום האווירי) וכו'.

עם כל הכבוד לו על פועלו הצבאי ועל יכולתו הנדירה לעבור מסך הוא תמיד משאיר טעם של חלטורה לעניות דעתי.

מומחים (מכל סוג ותחום) אמורים להקרין סמכות וידענות ועצם הראיון איתם צריך לשדר לנו סוג של מסר שהיה כדאי לחכות להם ולהקשיב רב קשב לדבריהם.
איתן בן אליהו מוזיל ושוחק את עצמו ואת יוקרתו בריצתו המטורפת מאולפן לאולפן וממקרופון למקרופון (בשבת שמעתי אותו ברשת ב' וכעבור כשעתיים כבר היה באולפן הטלויזיה, ואני בטוחה שהוא לא הסתפק באלה. ממש כמו השפן של אנרג'ייזר). תחת הערכה וציפיה, הוא יוצר אצלי מבוכה כלשהי. אגב, אפילו בביקורת הטלויזיה של עתון ,הארץ" לגלגו עליו היום.
עם זאת אני מסכימה שהוא בהחלט נראה נהדר ועובר מסך יופי (איזה כיף להיות אשה יחידה בפורום הזה, על מנת שלפחות ההערה הזו תקבל יתר תוקף ).
ישן 30-12-2008, 09:49
צלמית המשתמש של Fang
  משתמש זכר Fang מנהל Fang אינו מחובר  
מנהל בפורום צבא וביטחון

חבר מתאריך: 26.11.05
Facebook profile
ואולי
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי יוסיפון שמתחילה ב "איתן בן אליהו מפרשן בחדשות ערוץ 2 - מה דעתכם?"

הוא מדבר כך בגלל שהוא פונה אל עם ישראל בשפה הכי ברורה ופשוטה ולא בצורה בה מעבירים
תדריך לפני ביצוע לאנשי צ"א?

יש בו או אין בו מעט תיאטרליות זה ממש לא רלוונטי - אחרים ממש לא יותר טובים, בעיני הוא מאד לא משעמם ומאד סמכותי גם אם הוא אומר טיל במקום רקטה/פצצה.
אפשר לגחך ולצחוק על רצונו לחפש מיקרופונים ומצלמות, אבל חשבתם שאולי הוא מנסה לעשות את זה מתוך ציונות? משהו כמו "עדיף שאני אסביר ולא איזה כתב חובב ידבר שטויות ויטעה את הציבור..."

לגבי לא מחובר לחיל האוויר, נו באמת האיש היה מח"א וגם אם הוא כבר שנים לא שם הוא מאד מחובר.
זה טבעם של מח"אים לשעבר, יש כאלה שמדריכים בביס"ט ויש כאלה פרשנים מומחים לענייני חיה"א.
אני חושב שמגיע לו תודה

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:27

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר