לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-03-2005, 20:54
צלמית המשתמש של Jarvis
  Jarvis Jarvis אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.01.03
ככה יעשה לנוער שרוצה לחגוג עם "אסקייפ"

שערוריית "הפקת השנה" בגני התערוכה

המשטרה נאלצה לפזר בכוח בליינים שהגיעו למסיבת "Dance City" שנערכה במרכז הירידים בתל-אביב בחסות "99 אסקייפ". המארגנים מכרו פי 3 כרטיסים מכפי שהותר להם. יניב כלפון, בן 17 מירושלים, סיפר ל-ynet: "כשהפסיקו את המסיבה, הקהל עשה בלאגן. הכניסו שוטרים עם אלות והם דחפו אותנו. גנבו טלפונים ניידים, מפתחות, מעילים"
נטלי פרישקולניק ואבי כהן

"הפקת השנה" - כך קראו למסיבת "Dance City" שנערכה הלילה (יום ו') בחסות "99 אסקייפ" במרכז הירידים בגני התערוכה בתל-אביב, אבל המסיבה הזו נגמרה רע. המשטרה התערבה לאחר שנמכרו יותר מפי 3 כרטיסים ממה שהמקום יכול היה להכיל. מארגן המסיבה עוכב לחקירה במשטרת מרחב ירקון. במשטרה אומרים שנאלצו לפזר את המסיבה מחשש לשלום הציבור.

על-פי תנאי הרישיון, היו אמורים להיכנס 3,000 בני אדם שכרטיסיהם הוחתמו מראש במשטרה, אולם בפועל הוכנסו כעשרת אלפים איש. רבים המתינו במשך שעות בתור. מעדויות שהגיעו ל-ynet עולה שבשעה 1:00 בערך סגרו השומרים את כל שערי הכניסה וב-2:20 בדיוק פרצו שוטרי היס"מ, ופיזרו בכוח אלפי נערים ונערות שבאו להינות מאירועי פורים.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.ynet.co.il/PicServer2/01082004/528672/dance_wa.jpg]

ההזמנה למסיבה, כפי שהופצה בקרב אלפי צעירים

מארגן המסיבה עוכב לחקירה במרחב ירקון בגין עבירה על סעיף 326 לחוק העונשין: 'אחריות אדם למקום ופיקוחו', ובסיום החקירה שוחרר. באותה מסיבה, גם אירעו מספר אירועי אלימות, ביניהם כאשר נעצר נער בן שש-עשרה מפתח תקווה, שעל-פי החשד תקף וגנב משני נערים שהיו במקום כסף וכרטיסים למסיבה. החשוד נעצר והועבר למשטרת מרחב ירקון להמשך חקירה.

זאביק דרור, מיחסי הציבור של "אסקייפ" הגיב: "אקסייפ הוא מותג סלולרי ולא הוא שמארגן מסיבות. ניתנו חסויות לכמה אירועים ברחבי הארץ בפרסים ומסיבות לקהל הבליינים הצעיר. היא לא אחראית על אופי המסיבה והתנהלותה. האחריות היא של בעל המועדון ולא של אסקייפ".

עדות: גנבו ציוד, היכו אנשים באלות

יניב כלפון, בן 17 מירושלים, סיפר ל-ynet על אירועי הלילה: "הגעתי למסיבה בגני התערוכה. הכרטיס עלה 90 שקלים במכירה מוקדמת. נסענו במוניות ובאוטובוסים מירושלים, רק הנסיעות עלו לי 100 שקל. ביזבזתי כמעט 300 שקל על המסיבה הזאת ובקושי הייתי שם. כשהגענו, זה היה לא נורמלי. האנשים נמעכו. הם דחפו סתם אנשים. ראיתי שהשומרים זרקו ילדה על המדרגות, ירד לה דם מהאף.

"התחיל להיות בלאגן כשהחליטו לסגור את המסיבה. אני שילמתי מחיר מלא. שילמתי לשמירת חפצים 20 שקלים. לא היה מקום והמעילים היו על הרצפה. ראיתי אנשים שגנבו מעילים. אני איבדתי את המעיל שלי. מ-2:30 עד 4:30 חיכינו שפתחו את התחנה המרכזית.

"כשהפסיקו את המסיבה, הקהל עשה בלאגן. הכניסו שוטרים עם אלות והם דחפו אותנו. ביקשתי לדבר עם ההנהלה ואמרו לי תעוף מפה. הוצאתי המון כסף. כל המסיבה הייתה על הפנים, סתם לקחו כסף, רימו ילדים. בקופות עלה כל כרטיס 150 שקלים. אחרי שעתיים-שלוש סגרו את כל המסיבה והעיפו את כולם. גנבו טלפונים ניידים, מפתחות, מעילים. זה מעצבן. אין לך עם מי לדבר. אי אפשר היה לדבר עם אף אחד שם".

שימי שטרית, בן 16 מיבנה, סיפר ל-ynet: "הגענו למקום ב-22:00. כבר אז היו הרבה אנשים בחוץ. קנינו כרטיסים במכירה מוקדמת - עלו לנו 90 שקלים, ובקופות מכרו עוד כרטיסים למרות שהיו יותר מידי אנשים. נכנסנו והיה ממש צפוף ועם הזמן נכנסו עוד ועוד אנשים. בתוך המועדון, בכל הרחבות, היה ממש צפוף.

"המשיכו להכניס עוד אנשים למרות שלא היה מקום. באיזשהו שלב הגיעו שוטרים והתחילו לפנות ילדים מהמסיבה, ואז גם שוטרים התחילו להרביץ לילדים בגיל שלי. יצאנו משם ועמדנו בחוץ, בקור. כולם היו עם בגדים קצרים - לבושים למסיבה - וחיכינו בחוץ להסעה.

"אנחנו הגענו למקום עם הסעה מיבנה לתל-אביב, וקבענו עם הנהג שכאשר נטלפן אליו, הוא יגיע, אבל היו הסעות שרק ב-4:30 לפנות בוקר באו לאסוף את האנשים. אחד השוטרים שם אמר לנו שאנחנו צריכים להתלונן על מה שקרה שם, ולקבל לא רק את הכסף שלנו בחזרה אלא גם פיצויים".

גל דרי, בן 17, ממושב גידרון סיפר: "הגעתי עם עוד ידידה ושני חברים. כשהגענו לשם ראינו אלפי אנשים שמחכים להיכנס דרך חור כניסה קטן. לא עברנו שום בדיקה ביטחונית כשנכסנו.

"ראינו אלפי אנשים - הרבה יותר ממה שהיה אמור להיות שם. אני אישית פחדתי שיקרה שם אסון. נכנסנו והתחלנו לרקוד. כל רגע התחילו ילדים שיכורים שלא נראה לי שעברו את גיל 18, הקיפו את ידיה שלי והציקו לה. לא פעם איימו עלי וגם ראיתי סכינים. פחדנו מאוד על עצמנו, והחלטנו לעזוב מוקדם.

"לא היה עם מי לדבר, היו שם רק מאבטחים שמנעו מאנשים להיכנס בבת אחת. האבטחה לא היתה טובה - כשיצאנו ראינו שהשערים פרוצים ואנשים נכנסים חופשי.

חלק ממשתתפי האירוע סיפרו על אירועים אלימים במסיבה. נער בן 16 מירושלים סיפר: "קנינו כרטיסים מראש ונכנסו למרות שהיה קשה מאוד. היו קטטות בתוך האולם, ולא היתה אבטחה. בחיים שלי לא ראיתי דבר כזה. היכו את חבר שלי, קרעו את בגדיו ואז יצאנו. בושה מה שהיה שם".

עידן קטן, בן 16 מגבעתיים, שחזר את אירועי הלילה: "נכנסו ולאחר שעה וחצי שהיינו בפנים, ניתקו את המוזיקה. ביקשו שנעבור לביתן של הטראנס, וגם שם כיבו את המוזיקה. אז נכנסו שוטרי היס"מ. הלכתי לקחת את המעיל שלי, שעבורו הפקדתי 10 שקלים. הכל היה זרוק על הרצפה. אפילו אדם אחד לא השגיח על הציוד. גנבו לי את המעיל, את הכסף ואת המצלמה".

(25.03.05, 15:04)
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-03-2005, 09:14
צלמית המשתמש של minimax
  משתמשת נקבה minimax minimax אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
שלח הודעה דרך MSN אל minimax Facebook profile
מה הקשר?
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי stoned שמתחילה ב "את יודעת כמה קלוריות יש בביסלי?"

אנחנו לא דנים בערך התזונתי של מוצרים. אם אתה חייב לדעת,זה כתוב על האריזה
יש הרבה מאד מותגים כמו שוקולד פרה,קוקה-קולה,במבה,בנק לאומי,קסטרו,בזק,ישרכארט...
כל המותגים האלו חשובים לפחות כמו תקשורת סלולארית,אבל הם מפרסמים בצורה הרבה יותר נורמאלית. חברות הסלולאר השתלטו על כל אתרי האינטרנט (אורנג' שכרה את כל האתרים המובילים למשך שבוע),על כל תוכניות הטלוויזיה (כוכב נולד וארץ נהדרת),על המסיבות (esc) ועל העיתונים (מעריב לנוער מכיל עמודים שלמים של רינגטונים). הם מפרסמים בלי פרופורציה למוצר שהם מוכרים.
קהל היעד של הסלולארי הוא בעיקר ילדים בני 14-16,שמטגנים את המוח במשך שעות ומתקתקים רינגטונים חדשים כמו סוכריות.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:59

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר