לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 05-01-2009, 18:09
  שבלוני שבלוני אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.01.09
דרך חדשה

נתחיל קודם כל בסיפור הרקע. כל חיי הייתי כמו שצריך להיות ילד טוב. הצלחתי בלימודי, ב(חלק מ)משחקי כדור ויש לי חברים מדהימים.
המשכתי כך תמיד ולא אפרט יותר מדי, תמיד עד עכשיו.

קיבלתי לא מזמן "חדשות". דבר שדי ידעתי שיבוא אבל הדחקתי, עד שהנה זה בא. אי אפשר להדחיק יותר. השינוי בא כי לא הצלחתי במשהו שבחרתי לעשותו, או במילים אחרות נכשלתי בו, למרות מספר הזדמנויות, אבל מההתחלה זה לא נראה טוב.
זה ישנה את חיי מקצה לקצה, ואני לא מגזים. מדובר באמת בשני דברים שונים לגמרי.
אני לא אומר שאני נגד השינוי הזה. אני די בעדו, למרות מספר סייגים. לדעתי זה היה צריך לקרות מוקדם יותר, וגם אולי הייתי צריך להצליח ולהשקיע יותר בדבר הראשון.

עכשיו מגיע השינוי ועימו הרבה סימני שאלה. קודם כל סימני השאלה הפרטיים שלי. מה בדיוק אעשה בדרך החדשה ההיא? באיזה תת-מסלול אלך בשנים הקרובות? לא הכל תלוי בי כמובן, אבל חלקית זה תלוי ברצוני. יש לי מושג כלשהו לגבי מה ארצה לעשות, אבל זוהי החלטה חשובה מאוד.
שנית, אלו סימני השאלה מהסביבה. איך יגיבו הורי ומשפחתי? איך לספר להם בכלל? ומה עם החברים? עד כה הדרך שהלכתי הייתה תחת תמיכתם והשפעתם, והדרך החדשה ההיא, לא כל כך.
חשוב לדעתי שמשפחתי וחבריי מאוד חשובים לי וגם דעתם. לא יודע איך לספר להם בצורה נכונה מה קורה איתי.

כל החיים שלי משתנים. העתיד שלי משתנה ממה שחשבתי שיהיה. המצב יותר מסובך ממה שמצטייר אבל לא אוכל להרחיב יותר מדי כי אני לא רוצה לחשוף פרטים.

תודה למי שקרא עד כאן. אני לא מצפה לעצות קסם או הוקוס פוקוס, סתם אוזן קשבת נייטרלית.

ועכשיו לנושא מספר שתיים, קצת פחות חשוב לפעמים, אבל אי אפשר בלעדיו.
יש מישהי, כמובן, שארצה להכיר. הבעיה היא שהיא כל הזמן עם חברות מסביב לה ואין סיכוי שאפנה אליה כך. בנוסף, בקרוב (ראה חלק א') כבר לא אהיה בסביבתה, וכבר לא אוכל לגשת אליה בכלל. שמה ידוע לי, והיא אננה מכירה אותי כפי שידוע לי. (שנינו יחד בקורס כלשהו ועוד 150 אנשים מסביב). אני כן יודע את שמה, ואני כן יכול לגשת אליה בפייסבוק או משהו כזה.
השאלה לבנות- נכון שזה יהיה מפחיד אם מישהו שאתן לא מכירות יפנה אליכן פתאום ככה? איך לעשות זאת בצורה טובה בלי להבריח אותה מהארץ?
ועוד מידע חשוב (אולי*)- אנחנו דתיים. ובכן היא דתייה ואני בתהליכי חזרה בתשובה. אם זה רלוונטי.

תודה רבה על הקשב.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 07-01-2009, 15:49
  משתמשת נקבה Marabiosa Marabiosa אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.09.08
היי.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי שבלוני שמתחילה ב "דרך חדשה"

שלום בחור צעיר.
נדמה לי שמפאת לחץ יתר, אינך מפרט ולפיכך מעט קשה להתייחס.

תהליכים של שינוי חיובי, הם חשובים.
אני יכולה לומר לך שדילגתי על כמה מהם וזה מעיב עליי מאוד כיום.
כל תהליך חיובי הוא יחסי, אישי, מפתח ומעצב. יש לך חשיבות לאין שיעור.
הטיפ החשוב ביותר שאולי אוכל לתת לך: עשה את הבחירות שברצונך לעשות, היה אמיץ. המנעות או הדחקת בחירה, גם הם סוג של בחירה, שעשוי לגבות מחיר בסופו של דבר. תתמודד ותרוויח.

בנוגע לנערה שכרגע מוצאת חן בעיניך.
גם אני נערה דתיה, אבל אני לא חושבת שיש לכך איזה משקל שאמור להשפיע על אנשים שחושבים שימצאו איתי שפה משותפת.
אני לא חושבת שיש תשובה אבסולוטית לגבי יצירת הקשר איתה. למשל, אני טיפוס בולט במידה מסויימת ולפעמים קצת חוששים לפנות אליי. אבל אני יודעת שכל מי שיגש אליי יכול להיות רגוע שגם אם אני לא בעניין- לא אשלח רוצחים שכירים באישון הלילה לביתו.
מי שמניח את האגו בצד ופועל למען עצמו בתיאום עם הלב והראש, רק ירוויח. וגם אם תהיה פאדיחה, הרווח האישי של "לפחות עשיתי את זה" יהיה גדול בהרבה.
לכן אני אומרת, אל תפחד. היא תמיד בסביבת חברות? יופי, אתה יכול לנחש שהיא חברותית. אתה יכול לנסות "להשאיל אותה לרגע", אני מניחה שהיא לא תתנגד, אתה יכול לנסות להשיג את הטלפון שלה ולשלוח לה הודעה, אתה יכול לנסות בפייסבוק שלה.... יש המון דרכים. אתה צריך לעשות את זה למען עצמך, ואני בטוחה שאתה יודע איך בתוך תוכך.

המון המון בהצלחה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 12:09

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר