לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-01-2009, 01:40
  משתמש זכר Soloavia Soloavia אינו מחובר  
צחי בן עמי לתחום התעופה הצבאית, חיל האויר ותולדותיו

חבר מתאריך: 17.10.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי אודי גילת שמתחילה ב "לרוויה. (מאותו סט)"

אני לא אוהב את התאורה שלך. החזר האור דרך הגביע על פני האובייקט שלך ממש מפריע לי.

גם בצילום ה"פרי האסור" לא אהבתי את הצל על הצלעות. הוא ממש לא מחמיא, ומעבר לזה - יש עודף תפוחים וחסר לי הקשר בינם לבין האובייקט (המרחק גדול, אין קשר בין האובייקט לתפוח והתפוח עצמו לא משחק כל תפקיד בתמונה).

מעבר לכך - החיתוך אינו מוצלח. חבל להשאיר "כלום" למעלה במקום להוסיף עוד קצת מהיד, ומעבר לכך - למה לחתוך את הזרת.

ו.... אח שלי - תעשה טובה. תשתמש בבדיקת איות לפני שאתה שולח.

תאורה ולא תהורה
ההבדל ולא האבדל
בחרת ולא בחרתה
ואני מניח שכשאתה כותב "ברור" אתה מתכוון ל"ב-RAW"?

ולסיום, בנימה חיובית - מאד אהבתי את הצילום עם האקדח (למרות הקמטים בבד שיד הרגל. אני בטוח שניתן לטפל בזה בפוטושופ). מעולה!!!

נערך לאחרונה ע"י Soloavia בתאריך 08-01-2009 בשעה 01:44.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-01-2009, 02:23
צלמית המשתמש של coolpix
  coolpix coolpix אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.09.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי אודי גילת שמתחילה ב "לרוויה. (מאותו סט)"

ל "soloavia" מבירור קטן באשכולות של אודי יתכן ועם היית שם לב לכתיבה שלו היית עולה על כך שלבחור (המאוד מוכשר הזה) יש בעיית איות.. שלא באשמתו. אני אישית מכיר דיי הרבה אנשים עם אותה הבעיה ולמרות שהם מנסים לתקן את עצמם לרוב. אך במיוחד באתרים בהם הכתיבה מתבצעת במהירות ובלי תשומת לב רבה לפרטים קורה ועושים טעויות... אני מבין שלמרות השגיאות כתיב של אודי הבנת טוב מאוד את הכוונה שלו בכול משפט ומשפט... אז אין צורך להעיר על כך... (איני בא להגן על אודי או משהו כזה... בטוח שהוא לא צריך אותי... פשוט דיי נימאס מאנשים שמעירים סתם ועוד בנימה מסויימת...)

"ו.... אח שלי - תעשה טובה. תשתמש בבדיקת איות לפני שאתה שולח. "

לא מאמין שאודי אח שלך.... ואין צורך להשתמש במשפטי "תעשה טובה" וכו... כי הם ממש לא מתאמים לשום פורום שלא יהיה... יש דרכים לבקש או להעיר. אנה כך לצומת ליבך... (אין בכוונתי לפגוע בך וכדומה)

אודי

התאורה לטעמי לא טובה הפעם במיוחד התאורה על המודלית עצמה, מרגיש לי "אטום" מידי כהה מידי... הקומפוזיציה עצמה גם לא מסתדרת לי כול כך טוב. חיתוכים טיפה לא שיגרתיים שלטעמיי אינם תורמים פה, כגון הזרת החתוכה,ההצמדה של המודל לפינה השמאלית של הפריים.
אין משהו שמסקרן אותי בפריים.... טכנית אני יודע שאתה מסוגל ליותר... אולי נסית לעביר רעיון/ראיה מסויימת שלצערי אינה עוברת אליי.. (אשמח עם תסביר)
"There is one thing the photograph must contain, the humanity of the moment. This kind of photography is realism. But realism is not enough - there has to be vision, and the two together can make a good photograph." Robert Frank

ישן 08-01-2009, 11:43
  yaari yaari אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.09.04
הדבר שהפריע לי יותר מכל בהעמדה זו
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי אודי גילת שמתחילה ב "דבר ראשון תודה על ההגנה. אני..."

הוא חוסר הטבעיות כפי שבא לידי ביטוי בהחזקת הכוס בצד הפה ולא מול הפה.
אם הרעיון היה לגרום לכך שיראו את השתקפות האור של היין על פני המודלית, אזי עדיף להשתמש בכוס יותר רחבה ובלבד שיראה טבעי. לחילופין, ניתן להשתמש באותה כוס אבל להצמיד אותה יותר ללחי ולא ליצור חיבור מלאכותי אל השפתיים.
לגבי ה"הגנה" שאתה כותב, אמנם זה לא הנושא העיקרי באשכול, אבל מי שעוקב אחרי ההודעות שלך, לא רק שזה לא מפריע אלא שזה אפילו מהנה. בכל מקרה, העובדה שאינך נרתע מלכתוב מעוררת אהדה. אני מקווה שנוספים עם בעיות דומות יקחו ממך דוגמא והשראה. והעיקר, כל הכבוד להתנסויות הצילומיות שלך. זה עושה רק טוב למקצועיות בתחום.
ישן 09-01-2009, 09:17
  משתמש זכר Soloavia Soloavia אינו מחובר  
צחי בן עמי לתחום התעופה הצבאית, חיל האויר ותולדותיו

חבר מתאריך: 17.10.04
אז בוא ונבהיר
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי אודי גילת שמתחילה ב "נגיד את זה כך. אני כבר מזמן..."

הערתי בנוגע לשגיאות לא באה על מנת להעליב, לפגוע או להפחית מכבודך - רחוק מכך.

בפורום צו"ב יש למשל בחור שכותב בשגיאות וחותם ב"אנא העירו לי על השגיאות שלי".

מעבר לכך - כל ישראל אחים. קרבה משפחתית בטח נמצא איפשהו, אם נשקיע גם בדיקות גנטיות.

בכל אופן - עיקר ההערות שלי היו על הצילומים עצמם.

באשר לתאורה בצילום הנוכחי - אני חושב שאולי היה כדאי להאיר מאחור וכך לקבל אור בכוס ולהעצים את גוון היין, לחזק את הדמות כצללית, ובעזרת רפלקטור (או קיר) להאיר את הפנים (וכך גם לקבל תאורה רכה יותר ומחמיאה יותר).

יוצא שאין כאן מיקוד לאף נקודה - הדמות לא חזקה מספיק - בעיקר בגלל ההבעה והיציבה המלאכותית. הגביע עם היין - חתוך בבסיסו והיין לא "חזק" מספיק (חסר לי קונטרסט), והחיתוך בעייתי.

מעבר לאלה - החזרה האור של הפלאש בגביע - צורם וחזק מידי...

ושוב - לא היתה לי כל כוונה לפגוע - ואם כך השתמע או שיצא - אני מבקש להביע את התנצלותי הכנה.

ישן 10-01-2009, 17:56
  אודי גילת אודי גילת אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.01.06
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי Soloavia שמתחילה ב "אז בוא ונבהיר"

בפעם הבאה שאתה רוצה להאיר למשהו על דברים מסוג זה תשתדל לכתוב לו את זה בהודעה פרטית ולא להציג את זה כך שכול העולם יוכל לראות. וחוץ מזה יש דרך לכול דבר. אם אתה רושם את השגיעות כתיב שלו כך זה מצתייר לא יפה.
לי אישית כבר פחות מפריע כי אני לא ילד כמו שאמרתי. אבל דיסלקטים רבים אינם כותבים בפורומים או אפילו מפחדים לכתוב עבודות בגלל עינין השגיעות כתיב. (ואני יודע מזה כי פעם זה היה כך). זה מאוד חבל כי באופן מפתיעה האינטלגנציה של רוב הדיסלקטים היא גובוהה ביותר והם מהאינטלגנטים שיש לנו באוכלוסייה.

מה שאני כן דורש ממך זה להפגין רגישות לאנשים עם בעיות מסוגים שונים לפעם הבאה ולחשוב טוב לפני שאתה כותב דברים בפורום פומבי או בכלל מגיב לאנשים באופן אישי.
פשוט לחשוב לפני שמדברים.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:27

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר