לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 09-01-2009, 21:38
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
מיקו, עישנת יותר מדי קסאמים?
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מיקו22 שמתחילה ב "מוצ"ש הפגנת השמאל בתל אביב נגד צהל ותושבי הדרום !"

נטלת על עצמך את משימת יצוג אשקלון או את משימת חרחור מלחמת אחים מיותרת?

'השמאלנים' הינם בערך מחצית מן הכותבים כאן, מההולכים סביבך ברחוב [גם באשקלון] ומהמשרתים בעזה כרגע. אין בינם לבין התמונות שהבאת מאומה חוץ מרצונך להטיח בוץ. גם אם אניח כי בדקת את זהות המפגינים וכולם תושבי ת"א הרי שנותרו עוד 391980 תל אביבים שלא השתתפו בהפגנה זו.

שמחה על הפגזת ת"א ע"י החמאס? אתה אמור לגנות טרור ולא לתמוך בו...

בסידר, המצב בטטה, החיים משובשים וכו' אבל גם תל אביב חיה מספר שנים תחת טרור אוטובוסים קטלני לא פחות וכולנו באותה סירה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-01-2009, 21:58
צלמית המשתמש של 5ariel5
  5ariel5 5ariel5 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.03.05
שלח הודעה דרך ICQ אל 5ariel5
פיגוע אף פעם לא חשבתי שאשים ליברמן בלקלפי בגלל דעותיו...ועכשיו אני אומר לעצמי...הוא קיצוני?
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "מיקו, עישנת יותר מדי קסאמים?"

רבותייי הוא הפיתרון, חבל לי על נפש שלא תצביע לו , ממש חרם לי על המדינה..כבר כתבתי באחד האשכולות..אבל לטעמי זה שווה את זה שאכתוב זאת שוב...הנושא אקטואלי בוער וחשוב לי קבלו:

" את המחיר שאתה משלם בגלל מפלגת קדימה=התנתקויות מאדמת המדינה, ומפלגת הליכוד שהיו"ר שלה מנסה להיות מתון מתון ומתון....מתניהו..., וברק שכמעט שכחנו שהוא עומד בראש מפלגת העבודה...שבאוסלו רצו למסור את הגדה הרצועה את הרמת הגולן ולחלק את ירושלים."

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין:
http://www.upit.ws/uploads/0640309277f8f.jpg]

אין לי שום רע נגד חופש הביטוי, אך חייבים להשים קווים אדומיםאם נמשיך חייבים להבין שזו מלחמת אדיאולוגיות בינינו להבינם, אנו צריכים לשלול עד חורמה את המושג "כיבוש" כי ברגע שאתה בתור ישראלי אמרת כיבוש, אמרת שהאדמה לא שלך=הארץ לא שלך=המדינה הזאת לא שלך. אז בואו נקפל את הבסטה וגמרנו.
השמאל חותר בהתבטאויות כמו ה"כיבוש" לסיום המדינה היהודית..בעורמה ובנוכלות משכנעים אותנו האזרחים המתונים לתת יד למסירת אדמות המדינה...
עשו טובה ותהיה שגרירים של כבוד במדינתנו המשוסעת בדעות אובדניות כה רבות לגבי עתידנו.
כי אין, כי פשוט אין לנו ארץ אחרת.

ישן 11-01-2009, 01:04
צלמית המשתמש של מיקו22
  משתמש זכר מיקו22 מיקו22 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.01.09
מבולבל תגובה לשמאלנים.....
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "מיקו, עישנת יותר מדי קסאמים?"

1. לא אמרתי שאני רוצה שיפלו טילים בתל אביב...אבל אמרתי שאם יפלו לא ארחם עליהם !
2. נכון...גם תל אביב ספגה פיגועים..גם סקאדים ב 1991 ..אבל לא ראיתי מישהו מהדרום או מהצפון שביום שפוצצו את הדולפינריום בתל אביב הלך והניף את דיגלי האויב וקרה קריאות בגנות צהל והמחסומים ששמרו אז על תושבי גוש דן!
שתמך בטרור האיסלמי וקרה לאיפוק ...
3. יש צורה איך ומתי להביעה דעה ..אם היו צועקים ומפגינים בעד פעולה תקיפה פחות ..ואומרים כי יש להיות יותר אנושיים ההיתי מבין !
4. למה אף פעם לא שמעתי את השמאל אומר לחמאס ולשאר המחבלים די לאלימות ? תהיו אנושיים? די לרצח ילדים ? די לפוצץ אוטובוסים ? די להפגיז אזרחים תמימים ?
5. הרי אני יודע טוב מאוד כי השמאל הקיצוני מטרתו חיסולה של המדינה היהודית והקמת מדינה דו לאומית / פדרציה איסלמית בימקום ישראל [ מי שירצה הראה לו שפע של כתבות ואתרים..החל מרוני ערמון..דרך אברהם בורג,טלי פחימה..נטע גולן...הסלון של מזל...]
גם אני ההיתי תמים לגביהם אבל האמת הקשה שהם הגרועים שבשונאי ישראל !

ישן 09-01-2009, 22:33
  Spinoza Spinoza אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.11.02
כן, יאללה!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מיקו22 שמתחילה ב "מוצ"ש הפגנת השמאל בתל אביב נגד צהל ותושבי הדרום !"

תראה להם מה זה. יאללה בית"ר!!! מיקו שולתתת!!!

אנשי השמאל הקיצוני הם חבורה מגוחכת שמתעטפת בצדקנות מאוסה וקדושה עצמית, הם מנותקים, מתנשאים וחשים בטעות שיש להם איזו עליונות מוסרית. הם לעולם יקפצו באיזה אינסטינקט פבלובי נגד "הכיבוש" וגם אם יציגו להם טיעונים רציניים ועובדות הם יהיו בשלהם וירדפו את הפרסום העולמי. "הנה, אנחנו שונים מהם, מהציונים האלה". מילא היו מבקרים מבית, אבל העובדה שהם הולכים החוצה היא המזעזעת.

אבל ההסתה הנואלת שלך נגדם מעלה חשד שאתה לא מאוד שונה מהם. אני לא חושב שהם פחות יהודים או פחות אוהבים את המדינה ממך, ובוודאי שלא פחות אוהבי אדם ואוהבי חיים. אני מאמין שרובם באמת אוהבים את הארץ וחרדים לגורלה. התפיסה שלהם באשר למה שטוב למדינה שונה מזו של רובנו. הם מעצבנים, הם מקוממים, אבל היופי בדמוקרטיה, הוא שגם לטיפוסים המטרידים האלה יש זכות להשמיע את קולם ולעורר כמה פרובוקציות שהם רוצים, כל עוד אינם מסיתים לאלימות. מה שמותר לדניאלה ויס, מותר גם להם. כל עוד שני הקטבים האלה מקבלים את כללי המשחק הדמוקרטי, שיעשו כמה פרובוקציות וכמה הפגנות שרק רוצים. ברגע שימרדו בדמוקרטיה ויקראו לבטלה - יש להתייחס אליהם כפי שבאירופה מתייחסים לניאו נאצים ולמוסלמים הקיצונים.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:10

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר