לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה
לינקים שימושיים עידכון 23/5/2012 האביב כבר כאן, הקיץ עוד מעט מגיע, ואיתו ימים שטופי שמש - הגיע הזמן לעשות בעצמכם!
חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תחביבים > עשה זאת בעצמך
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 11-01-2009, 02:11
  מריאל מריאל אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.04.06
נחש מבקבוקי מים - לילדים

החומרים: הרבה בקבוקים מפלסטיק - אני בחרתי בבקבוקים של מי עין גדי, בגלל שהם גדולים מספיק.
נייר ודבק.
חוט צמר ארוך.
צבעים ו/או מדבקות לעיטור

לוקחים כל בקבוק וחותכים בעזרת סכין חיתוך כדי לקבל את החלק העליון של הבקבוק (כולל הפקק. נזדקק לו).
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
אחרי שחתכנו כמובן מיישרים קצוות - שהכל יהיה עגול וישר. לא חשוב אם זה לא ממש מדוייק. זה רק יגביר את האפקט המיוחד הפיתולים של הנחש כשישחקו איתו. רק חשוב שהגזירה תהיה רציפה וחלקה ולא יהיו שום קצוות חדים כמו קוצים שבמקרה יוצאים אם לא גזרנו טוב.
מכיוון שמדובר בצעצוע לילדים, צריך לאבטח נגד חתכים, אז מה שעשיתי: לוקחים רצועות נייר בעובי של 2 ס"מ, ומדביקים על השוליים של הבקבוק. חצי מהנייר בפנים וחצי בחוץ. התיאור לא כל כך טוב, אבל אני מקווה שתבינו דרך התמונה:
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
אחרי שסיימנו צובעים את הבקבוקים האלה בכל מיני צבעים ובכל מיני עיטורים שמתחשק לנו. אפשר גם להשאיר ככה. מכיוון שזה אמור להיות נחש מתפתל ומתעקל, המשחקים הכי יפים ייצאו ע"י פסים - לאורך, לרוחב או באלכסון. אם רוצים שהילד ישחק עם הנחש הזה באמבטיה - פשוט לצבוע ולעטר עם טוליפים שעמידים בפני מים.
אחרי שצבענו ועיטרנו צריך לחבר את כל הבקבוקים האלה יחד, ואת זה נעשה ע"י השחלה פשוטה ויעילה. בשביל להראות את התהליך יותר ברור אשתמש בבקבוקים שקופים שלא עוטרו:
אורכו של חוט הצמר צריך להיות 3 פעמים האורך הצפוי של הנחש. אם לא יודעים מה האורך הצפוי, פשוט לשים את החלקים האלה של הבקבוקים אחד אחרי השני על הריצפה ולמדוד בהערכה גסה. אם החוט ארוך מידי, הרי בסופו של דבר הרי גוזרים את שאריות החוט, וגם אם הערכנו לא נכון והחוט יצא קצר, אפשר לחבר בקשר עוד חוט וזה לא מפריע בכלל וגם לא ניראה.
את חוט הצמר מקפלים לשניים:
נציין שההשחלה נעשית מהסוף להתחלה, כלומר: הראשון שיושחל הוא הבקבוק האחרון בתור, כך שאם תכננתם שצבע מסויים יהיה ראשון, שני, שלישי וכו', תתחילו מהאחרון.
לוקחים את החלק המקופל של החוט ומכניסים אותו לתוך הבקבוק:
תופסים את שני הקצוות של החוט
וזאת על מנת שכשנסגור את הפקק חזרה, אז הקצוות לא "יסעו" וייפגשו באותו מקום (יש להם נטייה לעשות זאת אם לא מחזיקים אותם במקום).
סוגרים את הפקק:
לוקחים את שני הקצוות ומשחילים לבקבוק השני, אבל מהחלק הפנימי שלו. ואז יוצא שבקבוק אחד מונח על גבי קודמו:
ושוב סוגרים עם הפקק של הבקבוק הזה, וכמובן, כדי שיהיה נוח ויפה, להחזיק את שני הקצוות בעת שמבריגים את הפקק:
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
וזהו! ממשיכים עד הסוף, וגוזרים קצוות מיותרים.

התוצאה הסופית, זו שאני בחרתי לעשות עבור האחיין שלי:
כפי שציינתי בהתחלה אפשר היה אפילו רק להשאיר את הבקבוקים רק עם הנייר המאבטח, ולא דרושה שום צבעים ועיטורים וזה ייראה כך:
אפשרויות נוספות לעיטורים: פסים אלכסוניים או מדבקות של נקודות:
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
אני לא מבולגנת, אני פשוט חושבת שכאוס זה הסדר של היקום...

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:42

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר