לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-03-2005, 20:33
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
ממילא יהיה פה רוב לא יהודי תוך 15 שנה , בלי קשר להתנתקות
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Zigi שמתחילה ב "כן לאזרחות לילדי העובדים הזרים"

אבל יש אנשים שלא יכולים להתאפק כנראה ומבקשים להקדים את המועד המשמח כמה שניתן.

אני נגד אזרחות גורפת כזאת . מי שעבד פה באופן חוקי וסיים את עבודתו , יתכבד ויארוז את מטלטליו ויחזור לארץ מולדתו עם ילדו ואני מאחל רק טוב לו ולבני ביתו . מי שעבד פה באופן בלתי חוקי - בכלל מחוץ לדיון הזה .

רק במקרים קיצוניים כמו רדיפות אתניות בארץ המוצא , רעב מחפיר או קשר משמעותי וארוך טווח שנוצר עם ילידי הארץ אני בעד ששר הפנים יוסמך לתת אזרחות כזו וגם זה רק לאחר שמוצו אופציות אחרות ורק כחריג שלא ילמד על הכלל חס וחלילה.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-03-2005, 21:06
צלמית המשתמש של Zigi
  Zigi Zigi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.10.01
אתה מתכוון לפליטים - הם כבר לא צריכים את הטובה שלך
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "ממילא יהיה פה רוב לא יהודי תוך 15 שנה , בלי קשר להתנתקות"

מאחר והחוק מתיר להם לחיות כאן ולעבוד כאן ברגע שהם מקבלים מעמד פליט.

תאמין לי אותם ילדים חשים ישראלים לא פחות ממך.
וכאן אנחנו מגיעים לאותה שאלה ישנה עתיקה ומפלגת,

...מיהוא יהודי.
בעני יהודי הוא אדם שמרגיש יהודי,מזדהה עם העם היהודי,רוצה זהות כזו וחיי אותה וחש שגורלו כגורל העם היהודי.
אם חתכו לו את הבולבול או לא,אם הוא מתפלל או לא,אם יש לו דם כזה או אחר - את זה אני
משאיר לבעלי הפולחן השונים ולחשבונות הנפש הנוראים שהם עושים עם עצמם יום יום.
אתה לא יכול לכפות רוב יהודי (כפי שאתה מבין אותו) בדיוק כמו שלא תוכל לכפות עוד הרבה דעות והשקפות שייש לך על העולם ועל ארצנו המשותפת.

מה ששורד שורד בזכות עצמו ולא בזכות תא מלאכותי שיצרו עבורו,ישראל לעולם לא תהפוך למודל סטייל בני-ברק עם קורט סובלימציה - הכוונה לדפוס ההתנהגות החברתית השמרנית והסגורה.

ואם כבר מדברים על זה מנושא לנושא(...) אשכול העוגן הזה כבר עשה את שלו - הגיע הזמן להרים עוגן ולתת לאוניה להפליג לה לדרכה.

ישן 20-03-2005, 22:29
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
נו , טוב מאוד שהם לא צריכים את הטובה שלי
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Zigi שמתחילה ב "אתה מתכוון לפליטים - הם כבר לא צריכים את הטובה שלך"

וכאן אנחנו מגיעים לשאלה הידועה "מה יהיו התוצאות של המדיניות שלנו" . ברגע שילדי העובדים הזרים יקבלו פה אזרחות כי הם " מרגישים מאוד ישראלים " (שאלת אגב, מאיזה גיל הם מרגישים מאוד ישראלים ? חצי שנה? ) יהיו לנו עוד אלפי ועשרות אלפי עובדים זרים (לנושא החוקיות לא התייחסת) שיעשו סקס פרוע דווקא על אדמת ארץ הקודש מתוך כוונה תחילה להכנס כאן להריון רצוי ולהנות מהיתרונות של אזרחות ישראלית לא רק לילדם אלא גם להם ולעוד חברים ממשפחתם . אני כבר רואה את הכותרות "הסבתא הניגרית/רומנית המסכנה והחולה נשארה בבית , הבן שלה אזרח ישראלי , הנכד אזרח ישראלי למה שלא נביא אותה לכאן?"

אני כן יכול לכפות רוב יהודי כפי שאני מבין אותו (ולא ,לא מדובר על הרוב היהודי ההלכתי , אלא על אנשים עם קצת יותר קשר לעם היהודי מ " עדיף להיות כאן מאשר במולדת" ) אני יכול לעשות זאת בשלל אמצעים חוקיים .

את האגדה על " מי ששורד שורד בזכות הגרעין התרבותי שלו " (תרגום חופשי שלי לדבריך , לא ציטוט) , אתה יכול לספר באירופה , יש לה עדיין כמה שומעים נלהבים ונאיביים .

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 24-03-2005, 07:13
צלמית המשתמש של Jarvis
  Jarvis Jarvis אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.01.03
אני איפשהו באמצע בין שניכם, ויש באמת תחום אפור גדול
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "נו , טוב מאוד שהם לא צריכים את הטובה שלי"

אבל אני יודע איפה אצלי עובר הקו - אם הם דוברים "ישראלית" רהוטה, שירתו בצבא ומזדהים עם מטרות העם היהודי - אין לי שום סיבה לחשוש מהם או לרצות לזרוק אותם מכאן. הם תורמים למדינה הרבה יותר מהרבה מאוד ישראלים שאני מכיר, שמעדיפים לקבל אבטלה מאשר לצאת לעבוד.

ועוד נקודה למחשבה - בכל שנה נכנסים לארץ X עובדים זרים ויוצאים Y עובדים זרים כאשר תמיד X>Y.
למה שלא נפסיק להכניס לכאן עובדים זרים, ונתחיל לרוץ על המאגר שיש לנו כאן ? הרי זה שהם מקבלים אזרחות ישראלית (שניתנת כמובן על תנאי לתקופה מסוימת, אחרי בדיקות, מבחנים וכו') לא הופך אותם פתאום ללא כשירים בחקלאות נכון ? או אם נחדד את זה - למה אנחנו מעדיפים עובדים זרים שאינם דוברים את שפתינו, אינם מזדהים עם המדינה ולא תרמו לה בשירות בצה"ל, ובנוסף שולחים את רוב הכסף מחוץ למדינה ? למה שלא נעדיף את ה"עובדים הזרים" שנולדו כאן, מדברים בשפתינו, משרתים את המדינה ומתכוונים להקים כאן עתיד ?
ישן 25-03-2005, 12:30
צלמית המשתמש של Zigi
  Zigi Zigi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.10.01
יש לך טעות בעובדות. X < Y ולא ההפך.
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי Jarvis שמתחילה ב "אני איפשהו באמצע בין שניכם, ויש באמת תחום אפור גדול"

ועוד בצורה משמעותית מאוד בשנת 2004 ובשנה הבאה היחס הזה רק יקצין.

מדיניות "ההלבנה" של מנהלת ההגירה היא שעובדים שנעצרים ע"י המשטרה
באשמת מעסיקם (מעסיק שעבר על תנאי ההיתר להעסקת עו"ז ,או שקוצצו לו היתרים לשנה הבאה מסיבות כאלו ואחרות) מולבנים.משמעות "ההלבנה" היא לקיחת עובד זר ממעסיק אחד והעברתו למעסיק אחר
בעל היתרים וזאת עקב מדיניות רוה"מ ל"שמיים סגורים" - אין כניסה לארץ לעובדים זרים מאז שנת 2002
אלה ע"פ החלטת ממשלה או וועדה שמאשרת כניסה של מ"ס מצומצםלעבוד בענף ספציפי.(וכמעט שגורמים אלו לא מאשרים כלל כניסה)

ילדי העובדים הזרים מדברים עברית מצויינת (לא תוכל לזהות שהוא לא ישראלי לרוב) וברוב המקרים - עברית היא השפה היחידה שהוא יודע.

אני מדבר על ילדים בגיל העשרה שזהותם הלאומית היא אבסולוטית ויחידה למדינת ישראל.לרוב צה"ל לא מוסמך לגייס אותם לשורותיו.

אין שום סיבה לנהוג בצורה כ"כ ברברית ולנתק אדם כך מהתרבות בה הוא גדל.אין תירוץ שיכול להצדיק זאת.זו פשוט אטימות פושעת מצד כל מי שתומך בגירוש של אותם ילדים .

ישן 21-03-2005, 05:19
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
המדינה פישלה בנושא העובדים הזרים-ילדיהם אינם צריכים לשלם על כך
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Zigi שמתחילה ב "כן לאזרחות לילדי העובדים הזרים"

מלכתחילה נקבע שעובד זר (חוקי) חייב לעזוב את המדינה לאחר מקסימום של שלש שנות עבודה. לאחר תקופת צינון של מספר שנים הוא יכול לחזור חזרה. המדינה לא הקפידה על כך ועובדים שסיימו את תקופת עבודתם זלגו לשוק של הבלתי חוקיים וגם נגדם התרשלה המדינה לפעול.
נוצר מצב שמאות ילדים הגיעו לגיל 10, קבלו חינוך ישראלי, מצויים בהוויה הישראלית, דוברים את השפה העברית כשפת אם ואינם שונים מכל ילד ישראלי, למעט אזרחותם. הגיע הזמן לתקן את העוול שנעשה להם.

אני מברך את אופיר פינס על פעולתו, למרות שגם הוא מחמיר בקביעת הגיל - גיל 6 הוא מספיק על מנת להפוך ל"ישראלי" לכל דבר.
ברצוני להדגיש שבארצות מתוקנות כולל ארה"ב, כל מי שנולד בתחומן, לרבות ילדי אזרחים זרים, מקבל אוטומטית אזרחות.
ישן 24-03-2005, 07:18
צלמית המשתמש של Jarvis
  Jarvis Jarvis אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.01.03
אתה מבולבלי
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי ישראל היפה שמתחילה ב "המדינה פישלה בנושא העובדים הזרים-ילדיהם אינם צריכים לשלם על כך"

מי שדאג לחינוך ילדי העובדים הזרים לא הייתה המדינה, אלא הרשויות המקומיות, שמחויבות לדאוג להן כתושבים, גם אם אינם אזרחים. לרשויות אין שום אינטרס שעובד זר יצא מהארץ - הוא משלם מיסים כמו כולם, תופס פחות מקום, עושה פחות צרות, ויותר זול לחנך את הילדים שלו - ממש תושב לתפארת.

למי זה כן הפריע ? לחברות כח האדם, שעושות כסף מכל עובד שנכנס ויוצא, והן אלו שדחפו להקמת מנהלת ההגירה שתסובב את הדלת המסתובבת שמכניסה להם המון כסף, ועושה לכולנו המון עוול.

והשטות שלך על ארצות מתוקנות... יש מדינות שבהן האזרחות על פי דם, יש כאלה שעל פי מקום. זה בערך שיעור מס 2 באזרחות לתלמידי תיכון, אני מתפלא עליך שאתה לא יודע את זה. לכן אין שום מקום להשוואה בין ארה"ב, שאגב לא נתונה בסכנה דמוגרפית, לבין ישראל. בארה"ב עדיין הרבה יותר קשה לקבל אזרחות מאשר בישראל (אחרת כל העובדים הזרים היו נוסעים לארה"ב, יחד עם אותה כמות של ישראלים).
ישן 24-03-2005, 12:32
  ישראל היפה ישראל היפה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
אתה פשוט אינך מכיר את העובדות
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי Jarvis שמתחילה ב "אתה מבולבלי"

אכן לקבל אזרחות ישראלית היא מבין השיטות הקלות ומביאה לכך ש"כל זבל", שמוכיח שיש לו דם אם יהודיה בגופו, מתאזרח ללא כל שאלות ובדיקות ולמחרת היום הוא יכול כבר לבחור לכנסת ישראל. או באמצעות גיור אורטודוקסי מחמיר עם יהודים אתיופיים ומקל על גויים גמורים.

בארצות מתוקנו כן מתוקנות כמו ארה"ב, קנדה, אוסטרליה, גרמניה, ונדמה לי אפילו אנגליה וצרפת, שלא לדבר על הסקנדינביות - ישנם כללי התאזרחות חמורים יותר או חמורים פחות, שאינם מתבססים על נתונים אתניים, גזעניים, דתיים או צבע העור.

אם אינני טועה בכל הארצות הללו כולל ארה"ב, כל מי שנולד בתחום המדינה מקבל אוטומטית אזרחות בהגיע הנולד לגיל מסויים (20 בארה"ב) הוא יכול לבקש איחוד משפחות ולהקנות לכל המשפחה את האזרחות.

הדרישות והכללים הם קשוחים וקשיחים על מנת לקלוט אך ורק אנשי איכות שיתרמו למדינה ושלא יהטוו נטל על המדינה ויגבירו את הפשע בתוכה ו/או באמצעותה.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:10

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר