לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 31-03-2005, 22:08
צלמית המשתמש של roboman
  משתמש זכר roboman roboman אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.03.05
פיגוע שיט!!!!!! נראה לי שזהו זה!

שיט חברים!!!! נראה לי שזה נגמר אין מצב שניהיה ביחד! אני והיא זה שני עולמות שונים! שתי ליגות אחרות! אני ליגה ז' והיא ליגת האלופות! אני קראתי פה את כל התגובות שכתבתם לי... (תנסה לדבר איתה... בלה בלה בלה) היום היה לנו ערב מגמה בתיכון... כל כך רציתי לדבר איתה!!! אוווף! אבל לא הייתה לי שום הזדמנות! גם לא היה לי ממש על מה לדבר... לא הגענו לחלק הזה שאני רואה אותה ואומר לה:"היי" אלא פשוט ראיתי אותה בסוף... והיא ניגשה לחבר שלי ודיברה איתו! היא שאלה אותו עם הוא בא מחר לים ב9:30!!!! שיוווו! אני כל כך אוהב אותה! היא לא מגיעה לו!!! אני כל הזמן חושב רק עליה! אתמול שכבתי במיטה עד 2 וחצי לפנות בוקר וחשבתי רק עליה! אני מת עליה! אני לא יכול בלעדיה!!! זה הדבר הכי מבאס שיש!!!! אווף נראה לי שאין לנו סיכוי... אני יותר מידי ביישן בשבילה... אני צריך שהיא תעשה את הצעד הראשון ולא אני! אלוהים למה אתה עושה לי את זה?! יווו אני משוגע עליה! היום אחרי שחזרתי והבנתי שביחד כבר לא ניהיה הייתי כל כך אדום!! העיינים שלי הפכו להיות אדומות! הייתי כל כך עצבני! (אני עדיין ממש עצבני!) אווווף אני מת להגיד לה שאני אוהב אותה! אבל אני יודע שאחרי שאני אגיד היא תגיד לי "זה לא ילך בינינו" ולא נדבר יותר במסנג'ר... ואז אני בכלל אשתגע!!! עכשיו, הדבר היחידי שאני עושה... זה שומע מוסיקה וחושב עליה! לסיום אני אכתוב כאן שיר שאני מרגיש שכל מילה ומילה בו נרשמו עליי!!

A New Hope By Blink 182

I've got her in my head
At night when I go to bed
And I know it sounds lame, but
She's the girl of my dreams

And of course I'd do anything for her
I'd search the moons of Endor
I'd even walk naked through
The deserts of Tatooine

Princess Leia, where are you tonight?
And who's laying there by your side?
Every night I fall asleep with you
And I wake up alone

And even though I'm not as cool as Han
I still want to be your man
You're exactly the kind of
Alderranian that I need

But when you were available, I was
Drinking Colt 45's with Lando
I was hanging out in the cantina
On Mos Eisley

And I wake up alone

Princess Leia
Princess Leia

And I wake up alone

בבקשה חברים תגידו לי מה לעשות אני מתחנן! אני משתגע פה!!!!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 31-03-2005, 22:53
  almoni88 almoni88 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.06.04
...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי roboman שמתחילה ב "שיט!!!!!! נראה לי שזהו זה!"

שמע אחי אני מכיר את זה.. אני גם הייתי כזה ואני מנסה להשתנות.. אני אסביר לך מה קורה..
אתה רואה מישי אתה מסתכל איך היא מתנהגת, נראת והכל.. ואתה חושב שהיא אחת ויחידה.. ואם לא היא מאוד מיוחדת.. אני לא אומר שזה לא נכון.. אפילו יכול להיות מאוד נכון.. הבעיה שאתה חי באשליות! אתה מתחיל לדמיין את העתיד איך להיות איתה!
ואתה בעצם מגלה שאתה בכלל לא מכיר אותה לא מדבר איתה.
לי זה קרה.. וחשבתי שזהו אין אחרת אבל המשכתי בחיים והתגברתי עליה ואני לא חושב עליה בכלל!

מה שאתה צריך לעשות בשביל לשכוח זה לנתק קשר.. אבל אם אתה לא רוצה אז זה יהיה מאוד קשה אבל זה הולך ככה:

אתה צריך לנקות את הראש שלך מכל הציפיות כל המחשבות עליה וכל האשליות.. פשוט להתייחס אליה כילדה רגילה.. אני יודע שזה קשה (בגלל זה אני מציע לעבור הלאה) אבל אין דרך אחרת

ואם אתה עובר הלאה ולא רוצה שהמצב הזה יקרה שוב פשוט אל תחשוב על מה אתה הולך לעשות עם המישי הזאת
מה אתה הולך להגיד לה.. אל תדמיין בכלל איך זה יהיה! אל תפתח בכלל ציפיות!
פשוט תזרום עם מה שיש

בהצלחה
ישן 31-03-2005, 23:41
צלמית המשתמש של Rutasashi
  Rutasashi Rutasashi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.10.04
תקשיב לי היה בעיה מאוד דומה
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי roboman שמתחילה ב "אחי אני מסכים איתך לחלוטין!..."

ובפעם הראשונה שהחלטתי לדבר עם בחורה ולהגיד לה שאני רוצה לצאת איתה אני אמרתי לעצמי בתחילת היום "היום אין יותר תירוצים אני מזמין אותה לסרט!" ואז באמצע היום אמרתי לעצמי שאני לא מוצא זמן לדבר איתה ואין זמן מתאים אבל ניזכרתי שאמרתי לעצמי שאין היום תירוצים, אז כשהגיע הצילצול והיה בלגן החלטתי לדבר איתה, אמרתי לעצמי "על החיים ועל המוות" ופשוט הלכתי אליה, אמרתי לה היי היא החזירה לי בהיי ואז שאלתי אותה אם היא רוצה לצאת איתי לסרט (שאני יודע שהיא אוהבת). זה לא הלך טוב כי היא הבטיחה כבר ללכת לסרט הזה עם חברה שלה... אבל לפחות גיליתי שיש לי את האומץ ללכת ולדבר איתה. וראיתי שבאמת אין מה לפחד (למרות שאחרכך שבוע שלם דיברו איתי ושאלו אותי איך הזמנתי אותה ואיך היא הגיבה אבל זה דווקא במבט אחורה היה די נחמד למרות שלא כלכך ידעתי מה לענות....)

אתה צריך לעשות בדיוק את זה לדעתי, תתאמץ זה בטוח ישתלם לך!

ישן 01-04-2005, 08:48
צלמית המשתמש של Gwenhwyfar
  Gwenhwyfar Gwenhwyfar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל Gwenhwyfar
תשמע
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי roboman שמתחילה ב "אבל זה לא נכון! רואים שאתה לא..."

עצם העובדה שאתם מדברים הרבה באינטרנט ואח"כ היא מעירה לך למה לא דיברתם פנים מול פנים, ז"א שהיא מאוד מעוניינת לדבר איתך מעבר למסך המרובע והמעאפן הזה .
אני לא אשלה אותך ואומר שבהכרח יש לה כוונות מעבר (כי אני לא מכירה אותה ו/או קוראת מחשבות) אלא אומרת לך בפירוש שאם היא אמרה לך דבר כזה סימן שהיא מעוניינת להכיר אותך יותר לעומק .
וכמו שאמרו קודמי - הרגש שלך אליה בולם אותך מלעשות צעד כלשהו, לכן הייתי ממליצה לך לאזן את עצמך ולהיות יותר קליל, פשוט לקחת דברים יותר בקלות כי אם לא תעשה את זה אתה תישאר באותו מצב ולא תוכל להרוויח אותה לו רק בתור ידידה .

אז לסיכום -
קצת קלילות, קצת ביטחון עצמי ותזכור שכל דבר צריך להתחיל מקטן, לכן שווה לכאן או לכאן להתיידד איתה במציאות ולא רק באינטרנט, כך אתה מאפשר לה גם להכיר אותך . ומשם - לך תדע...

המון בהצלחה

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י Gwenhwyfar בתאריך 01-04-2005 בשעה 08:52.
ישן 01-04-2005, 11:02
צלמית המשתמש של roboman
  משתמש זכר roboman roboman אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.03.05
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי Gwenhwyfar שמתחילה ב "תשמע"

אבל הקטע הוא שאני מעדיף שהיא תעשה את הצעד הראשון ולא אני... אתמול כל כך התבאסתי מזה שעמדתי כל כך קרוב אליה והיא דיברה לחבר שלי ולא אלי!! פאק!
חחחחחח עכשיו שאני שומע את כל שירי האהבה הפלצניים האלה אני סוף סוף מתחיל להבין מה המחברים שלהם חשבו בזמן שהם כתבו אותם... תמיד אמרתי לעצמי:" איזה שירים דפוקים! מי באמת אוהב ככה?!" ורק עכשיו אני מבין עד כמה... זה לא "טין קראש" אלא זה הדבר האמיתי (נראה לי, ככה אני מרגיש...)
להגיד:" תזמין אותה לסרט בלה בלה בלה" זה קל... אבל שאתה שם לידה... והלב שלך דופק כמו טיל זה לא קל בכלל! נראה לי שאולי אני אגרום לזה שאיכשהו ב"מקרה" (אני אבקש מידע מודיעיני לפני ) נפגש (בחופש פסח) בקניון ושם אני אדבר איתה ואגיד לה מה אני חושב... אתם מסכימים איתי?
ישן 01-04-2005, 11:44
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
ידידי היקר .....
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי roboman שמתחילה ב "אבל הקטע הוא שאני מעדיף שהיא..."

אתה לא צריך את ההסכמה שלנו והיא גם לא תעזור לך, יש שאלה ששאלתי ולא קיבלתי תשובה עליה בכל 3 האשכולות שפתחת והיא איך בצאט אתה כזה חופשי איתה ופנים אל פנים אתה נעשה דג? האם היופי כל כך מסחרר אותך?
לפי מה שהבנתי וכמו שרחלי כתבה אם הבחורה אמרה שהיא מעונינת לדבר איתך ולהפגש לא רק בצאטים אז מה מונע ממך מלדבר איתה, האם אתה עד כדי כך מבועת מזה שהיא אולי תגיד לך לא???

איך שאני רואה יש לך שתי ברירות או לגשת ולהתחיל לדבר איתה שאתם מתראים ולהציע לה לצאת כשאתם נפגשים פנים מול פנים או בצאט.
או
וזה האפשרות השניה להמשיך לדבר איתה בצאטים ולדעת שיותר מזה לא יקרה ולהמשיך לאכול את הלב שאילו היית פחות ביישן ואילו פה ואילו שם אז הכל היה נהדר אבל המצב הוא כזה ולא אחרת והיא כנראה לא תיגש ותתחיל לדבר איתך ולהתחיל איתך אז הכל תלוי רק בך
ולפי מה שקראתי ב 3 האשכולות שלך הדעה של החברים פה היא אחת גש ודבר איתה נכון זה לא קל לעשות אבל זה לא שיש לך אפשרות אחרת אם אתה רוצה אותה נכון?
אז אולי הגיע הזמן שתפסיק להקשיב לעצמך שאומר שאין סיכוי והיא תעיף אותך מכל המדרגות ולא תרצה להקשיב לך ובלה בלה בלה ותהיה לא הגיוני ופשוט תצלול פנימה??? מה דעתך???

ולסיום גם אם הנורא מכל יקרה ותדבר איתה והיא לא תרצה ויותר מזה היא גם תתרחק ממך אתה תתגבר על זה ובמבט לאחור תראה של משנה מה היתה התוצאה היה עדיף שנגשת לדבר איתה ולא להמשיך לאכול את עצמך (בין אם הצלחת ואתם היום חברים לבין אם נפרדתם לגמרי ואתם לא בקשר מה שלא תהיה התוצאה לדעתי זה עדיף מאשר המצב שלך עכשיו)
מקווה לשמוע ממך שהיית לא הגיוני
שלך
ארז

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

ישן 01-04-2005, 12:20
צלמית המשתמש של Gwenhwyfar
  Gwenhwyfar Gwenhwyfar אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.05.03
שלח הודעה דרך MSN אל Gwenhwyfar
הנה הטעות הכי גדולה שלך
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי roboman שמתחילה ב "אבל הקטע הוא שאני מעדיף שהיא..."

שאתה מחכה שהיא תעשה את הצעד הראשון .
-אז יש לי רק דבר אחד לומר : אם תמשיך לחכות זה אולי לא יקרה .
אני לא מבינה בכלל את הגישה המוטעית לנושא, אם אתה רוצה אותה ואתה רוצה לפתח את מערכת היחסים הוירטואלית שלכם למעבר, אז אתה לא צריך לחכות שהיא תעשה את הצעד הראשון, תהיה גבר עם "ביצים" (כמו שאמרו כאן ) ותיגש אליה כבר !!!

ואולי, רק אולי, הבחורה ניגשת לחבר שלך רק כי היא רוצה שתראה שהיא בסביבה ותיגש אליה, מאותה סיבה אולי היא רצתה שתשמע את השיחה, תקנא ואולי זה סוף סוף יתן לך מכה בראש ותבין את הרמז !
ובכלל - לגרור את זה עוד זה יהיה כמו ויתור, תדמה את בני האדם לחיות - רואים טרף שאנחנו רוצים,
אנו צריכים לקפוץ עליו ולא לתת לו ללכת ושחיה אחרת תתפוס אותו .

לסיכום - אני מצטערת לבשר לך ידידי שפחדנות היא לא המפתח למערכת יחסים, אלא אומץ ונחישות .
רות, סוף .

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י Gwenhwyfar בתאריך 01-04-2005 בשעה 13:27.
ישן 01-04-2005, 19:43
צלמית המשתמש של amiraviv
  amiraviv amiraviv אינו מחובר  

חבר מתאריך: 24.05.04
אחי קרא את ההודעה שלי ותראה איך היא שלך.
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי roboman שמתחילה ב "אנחנו באותה החשיבה! גמאני..."

עכשיו תחשוב טוב טוב כמה אתה רוצה אותה....
עכשיו תחשוב שכל יום שעובר היא יכולה להכיר מישהו אחר,להכנס לקשר?
אתה מוכן לקחת את הסיכון הזה ולראות אותה עם מישהו אחר רק בגלל שאתה מתבייש טיפה שמע אחי גמני הייתי מאוהב בידידה שלי חזק מאוד והיתי נורא ביישן, ידידה אחרת שלי אמרה לי מה אתה מחכה שמישהו אחר ייקח לך אותה ותאכל את הלב שלך, חשבתי על זה ואמרתי נכון ,זרזתי את העניינים ונכון להיום אנחנו ביחד 4 חודשים וטוב לנו ואנחנו מאושרים.
אז... תברר את הרגשות שלה כלפייך ותתחיל לזרום ,אולי זה גם יוריד לך את כל הביישנות וייתן לך להתחיל עם בחורות ולא להיות יותר ביישן,לסיכום אין לך מה להפסיד, תתחיל איתה אם היא רוצה בך הרווחת אם לא קח את זה כחוויה.
ישן 02-04-2005, 17:11
  kaspimen kaspimen אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.04.05
אחי תשמע....
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי roboman שמתחילה ב "שיט!!!!!! נראה לי שזהו זה!"

שמע אחי אני יודע שקשה אבל תראה......
אין לך מה לפחד.... אל תעשה צעדים יותר מדי גדולים שהיא תחשוב ישר שאתה רוצה משהו...
קודם תן לה להכיר אותך אחרי זה תתחיל איתה..... ברגע שאתה מביא עליה הכל בבום אחד יש סיכוי גדול שהיא לא תרצה.... אבל קודם אתה צריך לדבר איתה בכל מני מקומות פנים מול פנים......
כי לפי דעתי שיחה של פנים מול פנים של שעה שווה הרבה יותר מ10 שעות של צ'אטים....
ותשמע אם אחרי כל זה אתה רואה שאתה עובר לידה או לא יודע לידה והיא לא עושה כלום לא מדברת לא כלום... ומדברת עם חבר שלך אני מציע לך פשוט לשכוח ממנה.... אחרי זה יהיה רק יותר גרוע...
היתה אחת שכל הזמן הייתי חוזר הביתה עצבני בגללה עד שיום אחד אמרתי שזה סתם טמטום מה שאני עושה...... ותאמין לי עכשיו אני פי 100 יותר שמח מאז...

נערך לאחרונה ע"י kaspimen בתאריך 02-04-2005 בשעה 17:14.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:36

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר