לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-01-2009, 22:52
צלמית המשתמש של AtlantisNumenor
  משתמש זכר AtlantisNumenor AtlantisNumenor אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.07.08
כללי "המוסד" מנקודת מבט פקיסטנית, מעניין מאוד.

לאחרונה גלשתי פה ושם ונחשפתי לפורום "Pakistan Defence", או בכתובתו המלאה:

http://www.defence.pk/

לאחר עיון באתר (המושקע יש לומר), גיליתי שיש דיון על סוכנויות הביון המובילות בעולם,

להפתעתי, מרבית חברי הפורום בחרו ב"מוסד" כגוף הביון האיכותי והטוב ביותר בעולם,

להזכירכם חברי פורום יקרים, פקיסטן היא מדינה מוסלמית.

מתוך סך כל ההודעות באותו דיון, ישנם מספר משפטים מדויקים ונכונים מאוד, ועל כן אני מוריד את הכובע בפניי אותם חבר'ה.

לי באופן אישי זה נורא חימם את הלב לקרוא את הדיון הזה, ונחמד מאוד לדעת כי לסוכנות הביון שלנו יש מוניטין כל-כך גבוה בחו"ל (ועוד במדינה מוסלמית, מודרנית).

קישור לדיון:

http://www.defence.pk/forums/world-...e-agencies.html

יאלללה, תגובות חבר'ה.
"הארץ שלנו איננה רק מדינת ישראל אלא כל מרחב הסהר הפורה. אבות אבותינו אינם רק אברהם יצחק ויעקב אלא כל יושבי ארץ הקדם - הישראלים, הכנענים והפיניקים - כולם שייכים לאומה העברית. אנחנו העברים הננו איפוא צאצאים לאומה העברית הגדולה שהמציאה את האלף בית, שהקימה ציים אדירים ובנתה אימפריה בכל אגן הים התיכון. אנחנו הבאנו את התרבות לאירופה ופילי מצביאנו הגדול חניבעל, איש קרתגו, עברו את האלפים ואיימו למוטט את רומא."

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 15-01-2009, 23:11
צלמית המשתמש של AtlantisNumenor
  משתמש זכר AtlantisNumenor AtlantisNumenor אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.07.08
העלו שם מספר נקודות טובות,
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי NehemiaG שמתחילה ב "זה לא חדש בכלל שהמוסד נתפס..."

אני חושב שנושא ההי-טק דיי מתקשר,

כידוע ישראל נחשבת למעצמת היי-טק לא קטנה, ולא צריך להיות טום קלנסי בשביל להבין שהמוסד מנצל את זה באופן ישיר.

לדעתי הגורם הזה בנוסף לזה שהמוסד מפתח ומשפר תורות לחימה כבר עשרות שנים, הופכים אותו ללא כל צל של ספק לסוכנות ביון מובילה ואיכותית בקנה מידה עולמי.

לצערי אין לי את הידע של מאיר דגן, בשביל לקבוע איזו סוכנות ביון היא האיכותית ביותר (אם ניתן בכלל לקבוע), אבל אני מניח שהמוסד מתברג טוב טוב למעלה.

- דעה אישית -
"הארץ שלנו איננה רק מדינת ישראל אלא כל מרחב הסהר הפורה. אבות אבותינו אינם רק אברהם יצחק ויעקב אלא כל יושבי ארץ הקדם - הישראלים, הכנענים והפיניקים - כולם שייכים לאומה העברית. אנחנו העברים הננו איפוא צאצאים לאומה העברית הגדולה שהמציאה את האלף בית, שהקימה ציים אדירים ובנתה אימפריה בכל אגן הים התיכון. אנחנו הבאנו את התרבות לאירופה ופילי מצביאנו הגדול חניבעל, איש קרתגו, עברו את האלפים ואיימו למוטט את רומא."

ישן 16-01-2009, 01:19
צלמית המשתמש של MONOCHROME
  משתמש זכר MONOCHROME MONOCHROME אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.06.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי AtlantisNumenor שמתחילה ב ""המוסד" מנקודת מבט פקיסטנית, מעניין מאוד."

ציטוט:
מתוך סך כל ההודעות באותו דיון, ישנם מספר משפטים מדויקים ונכונים מאוד, ועל כן אני מוריד את הכובע בפניי אותם חבר'ה

גם פקיסטנים יכולים להיות צודקים לגבי מידע כלשהו (או שדעתם יכולה להיות תואמת לדעתנו - גם במקרה זה, הם צודקים כמובן!)
באופן כללי, אמירת משפט נכון - מזכה אוטומטית בהסרת כובע? או רק במקרה והדובר הוא ממוצא פקיסטני?

ציטוט:
לי באופן אישי זה נורא חימם את הלב לקרוא את הדיון הזה, ונחמד מאוד לדעת כי לסוכנות הביון שלנו יש מוניטין כל-כך גבוה בחו"ל (ועוד במדינה מוסלמית, מודרנית).

חיממת לפקיסטנים רבים את הלב כאשר קראת להם "אזרחי מדינה מודרנית".
בבקשה תחזור בך. מדינה שיש לה נשק גרעיני אינה מודרנית בהגדרה (ע"ע צפון-קוריאה).
פקיסטן לא מדינה מודרנית או מפותחת.
היא כן מדינה מתפתחת. (ממש כמו מצרים, אירן, או אינדונסיה - לדוגמא)

ציטוט:

להפתעתי, מרבית חברי הפורום בחרו ב"מוסד" כגוף הביון האיכותי והטוב ביותר בעולם

אכן מפתיע, כולם יודעים שארגון הביון הטוב בעולם שוכן באירן!

נערך לאחרונה ע"י MONOCHROME בתאריך 16-01-2009 בשעה 01:29.
ישן 17-01-2009, 17:16
  Incred2 Incred2 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.01.09
איך החלטת את זה ?
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי nitch שמתחילה ב "יש שם דווקא הודעה שמסבירה יפה..."

למרות מה שעולה מספרים כמו נקודת האל חזור ( דוגמה מהעת האחרונה ) ,לא הכל קורה בגלל מיניסטריון המודיעין האיראני ( ה "מוסד" שלהם ) .חלק גדול ממה שאנחנו מכירים קשור דווקא למשמרות המהפכה .הם אלו שהקימו את חזבאללה לדוגמה וחזבאללה אחראי למספר רב של פעולות " איכותיות " נגד מטרות ישראליות ומערביות אחרות .אני חזבאללה עוסקים בפשיעה לסוגיה השונים ברחבי העולם כדי לממן את פעילויות הארגון ולדעתי גם היום הקשר של חזבאללה לקדס חזק הרבה יותר מהקשר שיש להם ( אם יש ) למודיעין האיראני .

אני מקבל את זה שלכוחות החיצוניים הבלתי ישירים של איראן יש כח לא מבוטל אבל אני לא בטוח שזה קשור למודיעין ולא לקדס .
ישן 16-01-2009, 14:00
  Incred2 Incred2 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.01.09
אחת משאלות ה- " למי יש יותר גדול " היותר מיותרות שיש
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי AtlantisNumenor שמתחילה ב ""המוסד" מנקודת מבט פקיסטנית, מעניין מאוד."

כי אין לנו שום כלים למדוד את הגופים האלה .
רוב המשימות שעליהם שומעים הן הכישלונות ואת זה לא מעניין להשוות -מה יותר כושל זריקות ליאסין או הפלישה למפרץ החזירים ?
על המשימות המוצלחות שומעים מעט עוד יותר ועל אלה שלא מייצגות את הפעילות של הגופים האלה :היום כבר לא נראה לי שהמוסד עוסק בהעלאת יהודים מהגולה לארץ ,ואני מקווה שברור לכולנו שחיסולים מתוקשרים הם לא עיקר הפעילות שלו .אז מה בעצם אנחנו יודעים ? איך אפשר להשוות ?

אפילו מה שמאיר דגן בכבודו ובעצמו אומר לא ברור שעוזר לנו ,כי אמנם הוא מכיר את פעילות המוסד די טוב ( אני מקווה ) אבל לא ברור מה הוא יודע על פעילות של שאר גופי הביון בעולם .אם הוא יודע עליהם הכל כנראה שהם ממש גרועים ,אבל זה לא נשמע לי סביר .ומה שהשחברים שלו מספרים לו גם לא מייצג כנראה .גם אם ה -CIA משתף פעולה עם המוסד לפעמים לדוגמה ( לפי ספרים שפורסמו ) , זה לא אומר שהוא חושף בפניו את הפעילות שלו .

בקיצור לא נראה לי שיש על מה לדבר .
ישן 16-01-2009, 16:01
  משתמש זכר whoracle whoracle אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.05.07
מה עוד
בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי Incred2 שמתחילה ב "אחת משאלות ה- " למי יש יותר גדול " היותר מיותרות שיש"

אני ברוב טיפשותי קיוותי שהפורום יהיה בנוי מאנשי צבא מוסלמים, שאם לא אקדמאיים מסכילים, שלפחות לא יהיו אידיוטים גמורים.

הכרות של 10 דקות עם הפורום והאשכולות\משתמשים שלה זה יותר ממספיק כדי לראות שאפילו בקרב ותיקי הפורום, קיים נוהל של עוות עובדות מובהק במקרה הרע והתעלמות מוחלטת של אמת היסטורית במקרה הטוב. ואת זה רואים טוב טוב גם בקרב "ותיקי" הפורום (מצחיק שהדירוג שם הוא לפי מס הודעות ומקביל רק לדרגות קצונה - מה קרה שכל משתמש חדש מתחיל שם מינימום סג"מ? אין כבוד לעיקרון הקצונה בפקיסטן?)

מסכנה - הפורום מלא בשונאי ישראל מובהקים ואין סיכוי לדיון רציני שמסתמך על עובדות מבוססות ולא על רטוריקה זולה שאנחנו כבר מכירים טוב טוב מחברינו המוסלמים\ערבים, שכל אחד עם ידע בסיסי באנגלית ומקלדת מרגיש צורך לספר לכולם בפורום כמה ישראל רוצה ברצח עם פלסטיני.

ולכן, בגלל שהפורום, אם לא מלא באידיוטים אז לפחות סובל את הנוכחות של אידיוטים, אין כל צורך להתגאות בזה שהם רואים במוסד כאירגון יעיל וחזק. כבוד מסוג זה חשוב רק כשאתה מקבל אותו ממישהו שאתה בעצמך מכבד.

ישן 17-01-2009, 17:41
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
ספילברג שכר שחקנים ישראליים (וגם לא כולם...) ובדרך מאוד אמריקאית
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי סיילו שמתחילה ב "הסרט מנותק לחלוטין מהמציאות"

חשב שהוא "סגר את כל הפינות" בדרך זו. חוצמזה שדמות הישראלי הנאנק והמתייסר תחת המשא המוסרי הכבד של המלחמה בערבים, היא מין דמות שהומצאה דווקא ע" קולנוענים ישראליים, ואין לבוא בטענות לספילברג על שלא השכיל להתעלות אל מעבר לתיאור כזה.

מדהים לפעמים כמה סרטים הוליוודיים על ישראל משפיעים על אנשים - ולא פעם דווקא לטובה, אפילו שמתארים את המציאות באופן רחוק מן המציאות עד לרמה מגוחכת. אצל כמה וכמה אירופים בני 50-70 נתקלתי בדעות מאוד אוהדות על ישראל, צה"ל והמפעל ההתיישבותי שכמעט כולם נשענו על "חוויה מעצבת" שהם ספגו כשראו סרטים כמו אקסודוס או "יהודית"! כדי לחסוך מעצמי בושות פשוט השגתי עותקים של שני הסרטים כדי לדעת על מה הם מדברים בהתייחס לכמה וכמה סצינות (מדובר היה על אנשים מתוכנית "ארץ-ווטש" שהגיעו לארץ במסגרת השתלמויות לחודש של עבודה).

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:13

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר