לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-01-2009, 15:32
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
למה הם מנגנים לנו על המצפון?

הרגע שמעתי ברשת ב', את פינתו של אחד,אליעזר יערי. אליעזר הוא לשונאי ובכך הייתה אמורה לעסוק הפינה שלו. במקום זאת עסק אליעזר ב"שפה מכובסת". אתם יכולים כבר לנחש מי הם הכובסים ומי המכובסים ולאיזה סכסוך לאומי הוא התייחס. זה היה כבר צפוי מהמילה הראשונה, אולי מהאות. אליעזר התייחס ל"בלתי מעורבים" - אותם הכנסנו בעל כורחם ל "בנק המטרות". כמו כותב טורים שמאלני בשקל תשעים הוא סיפר לנו שלבלתי מעורבים היו עיניים (עד שבאו החיילים הישראלים) שהבלתי מעורבים הם מה שהיינו קוראים לו פעם ילדים נשים וטף והיום אנחנו מפילים עליהם את קירות בתיהם.

הפוזה הזאת מוכרת, מוכרת יותר מדי. שמענו אותה בחדשות, קראנו אותה בעיתונים ובספרים - אולי גם יצא לנו לשמוע אותה בשיחה של אחד על אחד. מטרתה - להוכיח לסובבים שהדובר יותר מוסרי מכולם, שלו יש מצפון טהור יותר , שהוא אדם טוב יותר. סוג של התנשאות פוליטית. לו היו הדברים נאמרים בכינוס פנימי של ארגוני זכויות אדם שהוא מחבל פלסטיני - ניחא. כל הצדקתם של ארגונים אלה היא התבשמות בריח עצמם - אבל מה מבקשים הדוברים להשיג כשהם מפרסמים את דבריהם לציבור הרחב?

האם יש מישהו בציבור, שלפני ששמע את דבריהם היה משוכנע שזוהי מלחמה צודקת נגד אויב אכזרי מאין כמוהו ושכמו בכל מלחמה יהרגו גם הרבה בלתי מעורבים (שלפעמים הם מעורבים בהחלט) - אבל אחרי ששמע את דבריהם אורו עיניו והוא החליט להפסיק את המלחמה הזאת, כפי שאמר אליעזר כדי שלא נהפוך את הבלתי מעורבים (שעד היום מתו עלינו) למעורבים של הדור הבא? שצריך להפסיק את חיינו (את חייהם של תושבי הדרום) כדי לא לפגוע באויב?

הם באמת חושבים שניתן בהבל מקרופון או עט לשנות את פני המציאות? להפוך את הפוזה שלהם לעמדה פוליטית של ממש? מה הם מנסים להשיג? לאלוהי השלום הפתרונים.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-01-2009, 22:15
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
הייתכן כי פיספסת את מופע היחצנות (אפולוגטיקה?) לעיתונאות העיברית הערב במהדורת ערוץ 2?
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "למה הם מנגנים לנו על המצפון?"

אם כן: אני ממליץ לנבור באתר שלהם ולבזבז עליה רוחב פס...

מפגן עלוב כזה של יחצ"נות עצמית לא נראה כאן ממזמן... אני כובן מדבר על הכתבה אודות "למה העיתונאים הישראלים לא מדווחים כל מה שהם יודעים".

הסצנות הדרמטיות ועטירות האקשן ועשן הקרב פשוט זיעזעו אותי וגרמנו לי להבין עד כמה מסכנים עצמם עיתונאינו למען אזרחים כפויי טובה שכמונו. הקטע שבו העורך בגל"צ מנסה לסחוט את נציג הצנזורה לאשר לו לפרסם עוד איזה פריט פורנוגרפי אודות קצין צנחנים שנפגע, פשוט זרק אותי לא מוכן היישר לחלום הביעותים שהוא להיות כתב בישראל: ריח הפחד, המגע עם האוייב וההקרבה למען אלה שבבית...

אם עד היום אמרנו שהעיתונות מנותקת, הערב באו כמה עיתונאים ובכתבה שהיא מופת לאוננות עיתונאית, הראו את קבל עם ועדה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 19:34

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר