לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-01-2009, 22:53
צלמית המשתמש של קרקליסט1
  קרקליסט1 קרקליסט1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.12.07
מגעיל ברה"ן- אני צריך הנחייה.

אוקיי.

אני ממש מצטער שאני חוזר שוב לפורום מו"ס באותה שאלה ובאותה סיטואציה, אבל אקווה שאוכל לקבל מכם תשובות כנות, כי אני פשוט מרגיש שכולם סביבי מעברים אותי בגלל חוסר הידע שלי.

יש לי פרופ' נפשי 64, אני מנסה להעלות אותו. הקב"נית שלי הפנתה אותי לפסיכיאטרית שסיפקה המלצה שלילית, אך בו בזמן אמרה לי שאני יכול לערער על המלצתה אצל רע"ן בריאות הנפש. חזרתי אל הקב"נית שלי, וזו אמרה לי שעליי להגיע לוועדה רפואית, לערער על החלטת הוועדה, ולפי זה, היא תוכל לקבוע לי תור עם הרע"ן המדובר.

עשיתי כפי שאמרה, הלכתי לוועדה הרפואית, הרופאה שדיברה איתי אמרה שאיני יכול לערער, אלא לנסות להשיג המלצה חיובית מהרע"ן בטרם יפוג הפרופיל שלי (ב21/1).

כשחזרתי לקב"נית, היא אמרה לי שזה לא נכון, ושאני צריך לגשת שוב לוועדה רפואית, שם ייקבע לי פרופיל 64 לחצי שנה נוספת.

אני מקבל מסרים מטעים מכל כיוון, וזה ממש מבלבל ומתסכל אותי. אני יודע שצה"ל יכול לעבוד ככה, אבל ממקור ראשון זה תמיד הכי מרגיז.

אני מבקש מזקני הפורום, או אלו שמבינים ברזי ברה"ן, להנחות אותי. כיצד אני יוצר קשר עם רע"ן (או רמ"ד?) ברה"ן, כיצד עליי לקבוע עמו פגישה? מה השלבים שעליי לעבור בטרם אוכל להעלות את הפרופיל שלי? הבנתי שאני אזדקק לאבט"ש, אותו ביצעתי, המלצה, ומה עוד?

אודה מראש אם תוסיפו גם מספרי טלפון רלוונטים.

ואני יודע שזה נשמע ילדותי, אבל אני צריך פתרון, או לפחות תשובה, ממש דחוף.

תודה רבה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-01-2009, 01:05
  משתמש זכר Jesus Christ Jesus Christ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי קרקליסט1 שמתחילה ב "ברה"ן- אני צריך הנחייה."

ניסיתי לעקוב אחר השתלשלות העניינים שלך, אך הסתבכתי. אני זקוק ליותר פירוט כדי לענות לך:

יש לך פרופיל 64 נפשי קבוע או זמני ? ידוע לך איזה סעיף ?
אתה בחיל ירוק \ ים \ אוויר ?
מדוע אתה מבקש להעלות פרופיל ?
מדוע סורבת להעלאת פרופיל ?
מה היה הנימוק ?
איזו המלצה מדוייקת קיבלת מהפסיכיאטרית ?

תנסה לענות לי בפירוט וכמה שיותר במדוייק על השאלות, ואעזור לך כיצד להתקדם.

אם בכל זאת אתה מעוניין להתקדם באופן עצמוני, והנושא דחוף לך, פנה לענף הקליני שבמרכז ברה"ן בטלפון: 03-7377001 ובקש לדבר עם רע"ן קליני או רמ"ד פסיכיאטריה.

קצינים עם תפקיד בשם רמ"ד ברה"ן תמצא בדר"כ רק בלשכות הגיוס. אתה צריך לדבר עם הענף הקליני בטלפון שנתתי לך.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 16:55

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר