לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה   מה שבראש היתרון האנסי | freedom.fresh.co.il   נושא: ילדה, רוצה לבוא אתי לדירה? –אני רק בת ארבע־עשרה. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבראש
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-01-2009, 02:13
  alex69 alex69 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.06.07
מבולבל תיהיה הפתעה...
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי sheep שמתחילה ב "|עשר| נשמע כמו פרסומת לסרט..."

ביום הבחירות הקרוב אולי לא..
אבל 20-30 שנה מהיום, אם נמשיך באותה תבנית של מדינה שבא אנו חיים היום, הם יפתיעו ובענק.. ולמה? פשוט מאוד, הריבוי הטבעית של האוכלוסייה הערבית בעלת זכות הבחירה כנקית לעומת היהודית..(אפילו לחרדים נכנסה קצת מודעות כלכלית והחרדי המודרני שרק התחתן לא יעשה מצווה ויוליד 10 ילדים כמו אבא שלו) .
חישוב דמוגרפי פשוט שזכור לי משיעור גיאוגרפיה לפני שנה קבע שהאוכלוסייה שלהם תעלה על האוכלוסייה היהודית בעוד 34 שנים.. בהתחשב בנתונים משתנים(קצב הילודה שלהם רק יעלה, ה"תכנית" הזאת היא האיסלאם הפונדלמיסטי שמפיצים המואזינים, להתרבות כדי לשלוט, כמו שהם עושים באירופה לצערנו) , ובהתחשב בהרעלות אנשיי הדת שלהם להוליד כדי לשלוט, ובחוסר תנאיי החיים אצלם , זה עוד יקרה..
והגישה של הרבה ישראלים שלא בראש שלהם להצביע ועם הם יצביעו למפלגות לא ריאליות(כמו שקרה עם הגמלאים בבחירות הקודמות) תוביל לזה..
בגלל זה(שימו לב לזה) שפוליטיקאים שהיו פעם בימין (אריק שרון למשל) בעד להקים מדינה פלסטינאית בחלק מהשטחים ולתרום לכך שאיכות החיים שם תיהיה גבוהה , רק כדדי לדרבן את הערבי הישראלי לעבור לשם.. כי הם מכירים בתרחיש העתידי, שלצערי, עוד יקרה מתי שהו.. אני מאמין גם שבעתיד שתוקם מדינה כזאת, יהיה מענק כלכלי לערבי שיעבור לשם..
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:14

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר