לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-01-2009, 18:39
  עבדול אלהזרד עבדול אלהזרד אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.03.06
קטעים מכתבים שקיבלתם מילדים בחבילות שי - מצעד הלהיטים

בין אם זה בסדיר או במילואים, אם מישהו בשלישות עושה את עבודתו כמו שצריך תקבל חבילות שי - לפורים, ליום העצמאות וכו'.

בחלק מהחבילות, יש מכתבים שילדים (ובני נוער) שולחים. רוב המכתבים תמימים וחמודים למדי, ומאחלים לחייל היקר כל-טוב ובריאות.

אבל לפעמים יש מכתבים שניתן להגדיר כתמוהים, מצחיקים או הזויים. זה המקום לספר עליהם!

ובתור פותח הדיון, אתרום כמה מהפנינים שניקרו בדרכי. אני מצטט מהזיכרון ומתקצר, ואם שיבשתי משהו זה באחריותי בלבד. הסיפורים מובאים כמובן ללא פרטים אישיים.

א) מישהי שצירפה את הכתובת שלה וכתבה משהו כמו "לחייל החמוד, אני מקווה שתכתוב לי בחזרה ונהיה חברים ונתחתן כמו שקרה לאמא שלי עם חייל". נשמע רומנטי משהו, אבל אני מקווה שהאמא לא הייתה בת 11 גם היא כזה קרה!

ב) ילד בכיתה ג' ששלחו ציור צבעוני וקצת מקומט. אני עדיין תוהה מה עלה בגורלו של הילד המסכן שחייו היו בוודאי עשוקים למדי, שכן הציור הציג חייל שביצע מעשים מגונים במחבל באמצעות מה שנראה כמו מקלע. וכשאני מדבר על "מעשים מגונים" אני לא מתכוון ל"מגונים ע"י אמנת ז'נבה" אלא מהסוג שרוב החברות של החיילים שומעות דרישות לביצועם בסופי שבוע...

ג) ילד שאיחל למקבל החבילה הנבעת ש"אל תמות הרבה, ואם תמות שזה לא יכאב". אופטימיות קוסמית, מה?

ד) ילד שדרש את העברת המכתב שלו לרמטכ"ל, שכן הוא פירט בו כל מיני שיטות לחימה פרי פיתוחו. נדמה לי שלילד הזה יש קייס לתביעה רווחית, כי אני מוכן להשבע שגל הירש מנסה למכור את השיטות האלה לגיאורגים.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-01-2009, 23:55
צלמית המשתמש של Linebacker
  Linebacker Linebacker אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.04.02
שלח הודעה דרך ICQ אל Linebacker
המממ...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי עבדול אלהזרד שמתחילה ב "מכתבים שקיבלתם מילדים בחבילות שי - מצעד הלהיטים"

יצא לי לקבל פעם אחת שי לחייל, שבו שמתי לב שהיו כמות נכבדת של שוקולדים. הילד החביב ששלח לי את השי - רשם "אני מאחל לך שתצליח להגן עלינו, והממתקים ששלחתי לך יעזרו לך להיות עירני במלחמה - בשוקולד יש המון סוכר והוא עוזר לי להיות עירני!". האם במקרה נתקלתי במהנדס מזון לעתיד או ילד היפראקטיבי?

וסיפורים ששמעתי מחברים -

יש לי חבר שטוען (אני לא יודע עד כמה הסיפור הזה ממש נכון, וכמה פרטים שופצו בו) שיום אחד הם קיבלו חבילות שי מאיזה תיכון. באחת החבילות היה מכתב מאחת התיכוניסטיות שרשמה לחיילים שהיא אוהבת אותם, ושהיא חושבת שהם חמודים,כוסונים ועוד כל מיני שטויות שילדה הורמונלית בגיל הזה רושמת. בנוסף צורפה תמונה לחבילה - שהוגדרה כ"בלי הרבה בגדים,שצולמה אחרי טבילה במימיו הקרים של נחל או אגם - כנראה במהלך טיול שנתי".

סיפור אחר מספר על מכתב מילד שכתב לחיילים - "תנצחו את המחבלים והכי טוב זה למות למען ארצנו"....

והנה משהוא נחמד על תורמים מחו"ל וילדיהם - הבסיס שלי קיבל פעם תרומה מאיזו משפחה עשירה בארה"ב. יום אחד הם החליטו לבוא לבקר בבסיס, וכמובן שהמב"ס והרס"ר ערכו להם סיור. הם החליטו לבוא ביום חמישי אחה"צ - שהבסיס ברובו ריק חוץ מהחיילים שנשארו לשבת. במרפאה ששירתתי בא נשארו 3 חיילים + רופא, והחלטנו לנצל זמן פנוי להיתאמן על עירויים (קוויקאטים). במהלך ניסיון של הכנסת עירוי אחד החובשים התחיל לדמם עד שכל היד שלו היתה מגואלת בדם. איך שאנחנו יוצאים החוצה להשליח את השאריות של התחבושות והשקיות לפח,הגיע המשפחה לבקר במרפאה,כמובן שישר הם נלחצו והבת שלהם התחילה לצעוק אם מישהוא נפגע. איך שניסנו להרגיע אותם, הבחור עם היד המדממת יצא החוצה - דבר שהגביר את מפלס החרדה של האמריקאים האומללים. יש לציין את הילד הקטן שלהם (בן איזה 8-9) שהתלהב מהעניין וצעק שזה מגניב, בול כמו בסרטים!.

ישן 18-01-2009, 14:50
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
ב"חומת מגן" הגיעו לגדוד הרבה חבילות (כולן מהרצליה) ועוד כמה עשרות
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי שמוליק שמתחילה ב "בתור אבא לילדים שישבו וכתבו..."

יחד עם כמה גנים שבאו פיסית למקום החניה שלנו אחרי תום הפעילות (ליד מטווח נבי מרעי). ההתנהגות של חלק לא קטן (ליד הילדים!) הייתה פשוט מחפירה: התנפלו על החבילות כמו חיות טרף בחיפוש אחרי סיגריות או שאר סוגי "טובין", ותוך כדי לא רק קרעו את רוב מה שלא היה "בעל ערך", אלא גם השמידו לא מעט ממתקים/חטיפים שנפלו על הרצפה ונרמסו. זה היה רגע מאוד מביך - בעוד כמה חבר'ה רציניים התגייסו לעשות סיור ליד הטנקים, עשרות אנשים (שלגבי חלק לא קטן מהם עד היום לא ברור לי "מה נפל עליהם") התכנסו באסום וביזו את המעמד באופן כזה.

לאחר תום הבאלגן אספתי כמה מכתבים שמצאתי ואחרי ששוחררנו "הצעתי" לרב החטיבתי (שהיה אתנו כל הזמן והיה היחיד שניסה להכניס איזו אווירה בגדוד מעבר לבטלה בין הפעילויות) שאכתוב לילדים "בשם הגדוד", כאילו שנענו בידי מערכת מסודרת. הדפסתי כמה עשרות עותקים של תמונה שצילמתי בכניסה לברך בבית חנון (מג"ח עם דגל ישראל גדול...) בפורמט גלויה, והשקעתי, יחד עם אשתי, בכתיבת לא מעט תשובות "אישיות".

התגובות היו מאוד טובות, כולל מהגננת (של הגן בהרצליה) ונאמר לי שבגן הצמוד לא נתקבלו תגובות בכלל (בטח לא היה מי שיאסוף את המכתבים מהרצפה...) והילדים היו מאוכזבים...

צה"ל החזיר לי "תשלום מיוחד" של משהו כמו 70 שקל על "הוצאות מיוחדות"...

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:47

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר