לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה שנה טובה וגמר חתימה טובה לכל החברים ובני משפחותיהם !!! :-) חג שמח !!! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > מה שבלב
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 26-03-2005, 22:06
צלמית המשתמש של roboman
  משתמש זכר roboman roboman אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.03.05
אוווווף עצוב לי חברים =(

היום קרה לי משהו די מוזר... הלכתי לקנות עם אמא שלי ואחותי פלאפון (דור 3 ) מתי שהיינו באורנג' אחותי אכלה שוקולד ואז אמא שלי אמרה לי שבזמן שהיא מסדרת את כל התשלומים והקקה הזה אז אני אקח את אחותי לשירותים לשתוף ת'פרצוף... הקיצר אני הולך עם אחותי (אמרתי כבר שכל הפרצוף שלה מג'ועף בשוקולד נכון? ) ואז אני מתקרב למדרגות הנעות.... והנה היא שם! אהובת חיי! כמובן שאמרתי לה במבוכה:"היי" והיא חייכה אליי ואמרה בחזרה:"היי"... ואז שאחותי נכנסה לשירותים של הבנות ואני מחכה לה בכניסה היא מגיעה עוד פעם (עם חברה שלה) ועומדת ממש לידי אבל לא מחליפה איתי מילה... לא ידעתי מה להגיד לה... היא פשוט התעלמה ממני... ואחרי זה נכנסה לשירותים.... חברים אני מתחנן! אני כולי מבואס תחת! תגידו לי מה לעשות! בבקשה

תודה רבה לכם חברים
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-03-2005, 23:24
  tAlmAn tAlmAn אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.07.04
:)
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי roboman שמתחילה ב "אוווווף עצוב לי חברים =("

אני גם הייתי ביישן, מאוד ביישן אבל בשנה ומשהו האחרונות אני מרגיש שהביטחון העצמי שלי גבר
ואני יכול לדבר עם בנות בקלות יותר.
אתה מכיר אותה מדבר איתה באי סי קיו וכאלה שאתה רואה אותה בפעם הבאה תגיד לה שלום ותמשיך לדבר איתה, תנסה כמה שאפשר לדבר איתה פנים אל פנים ככה פשוט זה יעבור
אם אתה נרתע ללכת לדבר איתה אין לי דרך אחרת להמנע מזה תחשוב שאם אתה לא עושה כלום כרגע אז אין מצב שיהייה משהו, פשוט תחשוב כאילו שאתה חייייייייייייייב לעשות את זה ואתה הרי יודע שאם אתה לא תעשה כלום לא יצא מזה כלום
במקום סתם להגיד לה רק שלום כשאתה פוגש אותה פנים אל פנים תבוא כזה היי מה המצב?
זרוק כל נושא שעולה לך בראש לא משנה מה (עם הגיון כמובן ) חחח תגיד לה יאייי קנו לי פלאפון חדש חח
וזה יזרום משם זה בטוח ואם לא אז תגיד טוב אני חייב לזוז.
ככה אני הצלחתי איכשהו להתגבר על הביישנות שלי.
וככה בפעם הבאה שהיא רואה אותך היא תדע שזה כבר לא סתם היי כזה ושלום שלום שנפגשים
ישן 28-03-2005, 11:08
צלמית המשתמש של charm
  משתמש זכר charm מנהל charm אינו מחובר  
So much to do So little time

חבר מתאריך: 23.06.03
שלח הודעה דרך ICQ אל charm שלח הודעה דרך MSN אל charm Facebook profile
רובומן ידידי...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי roboman שמתחילה ב "אוווווף עצוב לי חברים =("

יש לי בעיקר דבר אחד להגיד לך : תפסיק להקשיב לקול הפנימי שלך שאומר לך אתה דפוק, טמבל אין סיכוי שהיא תצא איתך וכו וכו (תמחוק את המיותר), כל עוד תמשיך להקשיב לאדם המסכן שבך לא משנה מה יגידו פה האנשים ולא משנה כמה אשכולות תפתח פה זה לא יעשה הבדל.
מה שאני בעיקר לא מבין זה שאם אתה מדבר איתה חופשי באינטרנט והכל סבבה שם מה מונע ממך לעבור לדבר בטלפון ולהמשיך לדבר בסבבה גם אחד מול השני
ממה אתה כל כך חושש?, יכול להיות שהבחורה מעונינת בך בתור ידיד וכיף לה לדבר איתך באיי סי קיו ולא יותר מזה אבל יכול להיות שאם תיזום יותר ותציע לה להפגש או ללכת לסרט היא תסכים וברגע שתפסיק להקשיב לקול שלך שאומר זה לא ילך ובוא נברח וכל דבר אחר שמערער לך את הבטחון תגלה שיכול להיות לכם סבבה גם במפגשים אחד מול השני בין אם זה בתור חברים וגם אם זה סתם בתור ידידים
תחשוב שאתה ליד בריכה ורוצה להכנס ופוחד, האפשרות היחידה שלך להתגבר על זה זה פשוט לא לחשוב יותר מידי ולקפוץ ואז אתה מגלה שזה לא נורא ושלא טבעת ושאפילו אתה יודע לשחות ונהנה מזה ולכן לא משנה כמה יגידו לך איך כדאי להכנס לבריכה ומה לעשות כל העצות לא יעזרו יותר מידי פשוט צריך לקפוץ

הייתי אומר ונותן לך עצות של מה לדבר אם לא היית מדבר איתה בכלל אבל אתה כן מדבר איתה חופשי באינטרנט אז זאת לא הבעיה שאין לך על מה לדבר איתה אלא שאתה פוחד לדבר איתה פנים מול פנים או ישירות בלי אפשרות לחשוב על מה להגיד או בלי אפשרות למחוק את מה שאמרת (מה שכן אפשר בצטים), ולכן אני אומר לך תזרום אל תחשוב ואל תתן לפחד שלך מקום פשוט תדמיין שאתם בצט ודבר איתה גם אם יצאו מילים שאולי בצט היית מוחק שטויות תמשיך הלאה

אני יכול לתת לך דוגמא מהחיים שלי שאני בחיים לא חשבתי שאני יהפוך להיות עצמאי תמיד חששתי מזה ולא היה בכיוון, שאני אלך ואחפש אנשים ואתמודד לבד מול תקלות במחשב ומה יקרה אם אני לא אדע ומה יקרה אם אתקל בבן עצבני ומה עם כל החישובים ומה עם ומה אם וכו וכו, אבל קלטתי שאני מסוגל לעשות כל דבר בעיקר אם אני מאמין בעצמי ולא נותן לפחדים ולקולות ולמחשבות שליליות לשלוט בי והיום אני יכול להגיד לך שאני עובד ומרויח גם אותו משכורת שהרווחתי כשכיר ובגדול שהשד לא כזה נורא.
אז ראית אותה בקניון ורק אמרתם היי אז תשמח שנפגשתם ופעם הבא דבר איתה יותר והעיקר שיהיה בהצלחה ותעדכן
כמובן שאם תרצה אתה מוזמן לפנות אליי באופן פרטי
בהצלחה
ארז

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה מנהל פורום תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה"מה שבלב"

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:13

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 10 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר