לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-01-2009, 11:47
  לבני לבני אינו מחובר  
תחמושת בע"מ

חבר מתאריך: 09.03.04
איפה הם לעזאזל?...
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי נוסטור שמתחילה ב "אין מה לעשות זה מה שנשמע..."

איפה כל אותם ארגונים ניאו נאציים שמרשים כך את הכיבוש המזדחל של אירופה מולדתם על ידי מליוני מוסלמים שזורמים אליה כנחילי נמלים?..

האובססיה הזו לשנאה של היהודים העבירה אותם עד כדי כל מדעתם?
האם אין בין מנהיגיהם אחד לרפואה שגם רואה את המציאות כך?

פשוט מדהים !

ויש לי גם שיר שהייתי מקדיש להם !
לאירופאים באשר הם...
כל מילה בסלע !

BARBARIANS ARE COMING
CRAWLING FROM THE EAST,
(WITH THEIR) EYES WIDE SHUT
AND NOSTRILS FULL OF LONGING,
EPIC AND POWERFUL,
WILD IN A GROUP,
BARBARIANS ARE COMING
FROM THE EAST.

THEY'LL COME OUT OF NOWHERE,
THEY'LL ENTER YOUR STATE,
THE NATION OF LOSERS,
THE TRIBE FULL OF HATE.
WITH KNIVES IN THEIR POCKETS
AND BOMBS IN THEIR HANDS,
THEY'LL BURN DOWN YOUR CITIES
AND YOUR DISNEYLANDS
.

[Choir:]
BARBARIANS ARE COMING, HEADING YOUR WAY.
THE EVIL IS RISING, KNEEL DOWN AND PRAY.

WITH THIRD WORLD HUNGER,
SEX DRIVE IN THEIR BRAINS,
THEY'LL WHISPER YOUR NAMES
AND SCREAM IN YOUR FACE.
WHEN THEY SEARCH FOR THEIR SPACE,
THEY'LL TURN INTO SNAKES,
AND YOU'RE BETTER OFF DEAD
IF THEY CRAWL IN YOUR BED.

THE EVIL IS RISING INTO YOUR DAY.

THEY'LL CONQUER YOUR COUNTRY
AND MAKE YOU ALL SLAVES,
THEY'LL BURN DOWN YOUR HOUSES
AND RAVE AT YOUR GRAVES.
YOU'D BETTER GET READY,
YOU'D BETTER BEWARE.
BANGING AT YOUR WINDOWS,
BARBARIANS ARE HERE

WHATEVER YOU TOOK FROM THEM -
NOW YOU WILL PAY

נערך לאחרונה ע"י לבני בתאריך 23-01-2009 בשעה 11:51.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-01-2009, 14:09
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
מעניין לראות כיצד כל הגאונים הללו תמיד מוצאים אנלוגיות מתחום השואה...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי end__game שמתחילה ב "חוקר מהארגון האנטישמי שנקרא האו"ם טוען שעזה מזכירה לו את גטו וורשה."

ואחרי זה רצים להגיד ש"אנחנו לא אנטישמיים"...

כשרואים שכונה הרוסה זה מייד מזכיר "מרד גטו וארשה", אבל לא מזכיר להם "פלוג'ה", או "נהר אל בארד" או "גרוזני"...

שמספרים סיפורים על ירי (לכאורה) ללא הבחנה באזרחים זה מזכיר להם להם "באבי יאר" אבל לא מזכיר להם "לונדונדרי"...

וכו' וכו'

לי אישית - כאדם שבדלנות היא היסוד העיקרי למשנתו הפוליטית בענייני יחסי חוץ - אין אינטרס מיוחד בהתגברות או התמעטות האנטישמיות בעולם: היא לא מאוד מעניינית אותי, כל עוד לא מדובר על רצח עם. מסיבה זו אני לא רץ להכתיר כ"אנטישמי" כל ישראלופוב, ובעיקר משום שאני חושב שזה לעשות לו את החיים קלים: לייחס פיגור קליני, לאדם שהבעיה שלו הנה טיפשות שרכש מרצון ובעמל רב.

ובכל זאת: כפרט אקדמי, אין מניעה אלא לצעוק לפעמים כשנתקלים בכל מני אנטישמים מן הסוג הזה (גם אם הם יהודים). אותם אנשים טוענים לא פעם כי "ישראל עושה שימוש בשואה (ציני)" בעוד שהשימוש הציני העיקרי בזכר השואה נעשה ע"י הישראלופובים עצמם - ולא מתוך ריגשיות לזכר השואה, אלא מטעמים של גזענות וולגרית להחריד.

ישן 24-01-2009, 19:44
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
תודה
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי SHMOEL שמתחילה ב "אני אוהב את התגובות שלך. וזו..."

לגבי המונח: כמובן שלא המצאתי אותו, אבל אני משתמש בו דרך קבע (מול חו"לניקים) ובעיקר בהקשר טכסטואלי שבו אני בעדינות "שם ללעג" את הישאלופוב.

ישראלופוב=יודופוב ושניהם שקולים לאנטישמי הישן והטוב. ובדיוק כפי שבאחרון יש הרבה גוונים ודרגות, כך גם הישראלופוב יכול להיות מאוד יודופוב, או רק קצת (לטעמי הוא לא יכול "כלל לא יודופוב" אבל כמובן שיעשה את עצמו).

העניין הוא שישנם מושגים שהופכים להיות חבוטים מאוד, או ששימוש תדיר בהם מביא לכך שיש להם כמה וכמה משמעויות ואין הסכמה לגבי מהיא המשמעות האמיתית. מסיבה זו "אנטישמי" הופך לפחות ופחות רלוונטי - וגם בגלל שיטת ה"החלפה" שנקטו בה המתוחכמים יותר מבים אוייבינו (ובתגבור של יהודים כשרים) שלמעשה שמה את היהודי הישראלי במקום שמסורתית היה שייך לאנטישמי, ולכן לכאורה רוקן מכל משמעות את ה"אנטישמיות" (הפך אותה למין "זעקת הקוזאק הנגזל" של הישראלים). היום יש שיגידו "אני בטוח לא אנטישמי" שניה לפני שיתחילו לשרבט כתב פלסטר ארוך-ארול שכולו אנטישמיות טהורה.

זו הסיבה שהמונח "ישראלופוב" - שהוא גם קל יותר להגדרה (בטח כאשר יש "אמריקנופובים", "איסלאמופובים" ו"רוסופובים" למכביר בשכונה) יעיל מאוד.

כאשר אתה מגדיר שונא ישראלים כ"אנטישמי" אתה מנסה לחבוט בו בנקודה שמוגנת אצלו היטב. "ישראלופוב" הנה הגדרה ממוקדת יותר במונחי הימים האלה.

כמובן, כמו שכתבתי כבר, שזו בעיקר אנטישמיות רגילה להמדרין - דהיינו: התמקדות ועיסק לא פרופורציונלי בישראל, שיפוט מחמיר ומופרז של כל מהלך ישראלי והמאפיין העיקרי: ייחוס "פשעי מחשבה" לישראל/ים במקום שבו אין בדל הוכחה למעשים של ממש.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:43

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר