לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ●●● ברוכים הבאים אל פורום צבא וביטחון ●●● לפני הכתיבה בפורום חובה לקרוא את דבר המנהל ●●● עקבו אחרינו! ●●● חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > צבא ובטחון
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-01-2012, 11:28
צלמית המשתמש של one_man
  one_man one_man אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.12.11
הכתבה דוקא בסדר
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי tamido שמתחילה ב "כתבה רדודה המסלפת את..."

ההערה על בעיות שילוב הצבא והדת היתה שלי ולא של הכתב באתר NEWS1. אני מצטער אם גרמתי לאי הבנה בנושא.
חוץ מזה ההערה נועדה לציין את העובדה ששילוב הדתות בצה"ל צריך להיות פשוט לעומת כמות הזרמים והאמונות של חיילי הצבא האמריקאי.
התמונה בכתבה שהבאת מראה שלא מדובר במעל אבנים אחד קטן אלא לפחות בשני מעגלים. אבל זה עדיין לא מצדיק תג מחיר של 80K דולר.
אלא אם כן מדובר באבנים שסותתו מעצמות טרולים שניצודו בליל ירח מלא על ידי כהנים פגאנים בלבוש טקסי.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://wp.patheos.com.s3.amazonaws.com/blogs/wildhunt/files/2011/05/mainceremony1.jpg]

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-01-2012, 12:52
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.12.09
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי ISHPUZ שמתחילה ב "לאור העובדה שבית התפילה לדתות..."

פוליטיקי-קורקטיות או לא, אם מדובר בדרישה אמיתית שלא באה כפארודיה (בניגוד למפלצת הספגטי המעופפת), הדרישה לגיטימית, והשקעה של 50 או 80 אלף דולר היא המינימום שבמינימום.

השאלה האם הכסף נוצל נכון, וכמה עולה לרצף כמה מ"ר ולשים שם אבנים במעגל היא שאלה למבקר ולרו"חים. זו לא שאלה של שילוב הדת בצבא. אם היו משקיעים מיליון ולא 50 אלף, אבל המתחם גם היה נראה כאילו הוא שווה מיליון, האם אותם בכיינים באמריקה שמעוררים "ויכוח ציבורי" היו בוכים יותר או פחות?

אני, אגב, הייתי מעדיף מתחם מקורה, אבל אולי הפגאנים שבגללם נבנה המעגל מעדיפים להיות תחת כיפת השמיים.

אמר פסטן: שניהם גרועים, אבל עדיף להיות טיפש מאשר שקרן.
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 08-01-2012, 13:48
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 10 שנכתבה על ידי קרן-אור שמתחילה ב "[QUOTE] השאלה האם הכסף נוצל..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי קרן-אור
היות וחלק מאותם בכיינים מונעים מעצם המחשבה של הוצאת כספי משלם המיסים (קרי, כספם) לעבודת אלילים, אני מניח שהם היו בוכים יותר (-:
האם הם מעדיפים שלא יתקבלו פגאנים לכוחות המזוינים האמריקאים? או שבצבא האמריקאי רק מונותאיסטים (או רק נוצרים) יקבלו שירותי דת? או שאולי באמריקה בכלל לא צריכים להיות לא-נוצרים?
כל אחת מהעמדות האלה בפני עצמה אולי ראויה לדיון בחברה האמריקאית, אבל בלי לבצע את השינויים האלה, לבכות על מעגל אבנים ספציפי זה מגוחך.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי קרן-אור
האמת שחשבתי בהתחלה שמדובר בהטפה פגאנית, ושב-"כיכר הנץ" מקריבים בתולות כדי למלא את מטוסי ה- F16 באנרגיית האדמה או משהו בסגנון.

ישן 08-01-2012, 13:53
צלמית המשתמש של ISHPUZ
  ISHPUZ ISHPUZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.04.05
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי פסטן שמתחילה ב "פוליטיקי-קורקטיות או לא, אם..."

אני הייתי מעדיף קפיטריה שמגישה פסטה טובה ושכל נושא הדת יטופל בשיטת don't ask, don't tell הידועה.
מאחר והאקדמיה של חיל האוויר האמריקאי בחרה להעניק לכל דת וכת מקום פולחן לפי צרכיה, היא פתחה פתח למבחר דרישות שונות ומשונות.
אם אצלנו יש יהודים ספרדים, אשכנזים ותימנים שמחזיקים בתי כנסת ונוסחי תפילה שונים, בארה"ב מאות (!) denominations בנצרות בלבד, ועוד עשרות רבות של דתות וכתות שהמדינה מכירה בהן.
מלבד זאת, בצה"ל יש נוסח תפילה אחד לספרדים ואשכנזים ועד כמה שידוע לי אין כנסיות ומסגדים צה"ליים. יצאנו בזול.

אגב, הנה מחקר מעניין מ-2010 שלפיו בצבא האמריקאי יש יותר פגאנים מאשר יהודים או מוסלמים, ואם זה כך אז בהחלט מגיע להם שיסדרו להם כמה אבנים במעגל.
ישן 08-01-2012, 14:10
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי ISHPUZ שמתחילה ב "אני הייתי מעדיף קפיטריה..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ISHPUZ
אני הייתי מעדיף קפיטריה שמגישה פסטה טובה ושכל נושא הדת יטופל בשיטת don't ask, don't tell הידועה.
זה לא סביר ממגוון רחב של סיבות.
ציטוט:
במקור נכתב על ידי ISHPUZ
מאחר והאקדמיה של חיל האוויר האמריקאי בחרה להעניק לכל דת וכת מקום פולחן לפי צרכיה, היא פתחה פתח למבחר דרישות שונות ומשונות.
נכון. אבל היא לא חייבת להענות לכולן. אני מאמין (ומקווה) שאם מישהו ידרוש בית-תפילה למפ]לצ הספגטי המעופפת בקשתו לא תיענה.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ISHPUZ
אם אצלנו יש יהודים ספרדים, אשכנזים ותימנים שמחזיקים בתי כנסת ונוסחי תפילה שונים, בארה"ב מאות (!) denominations בנצרות בלבד, ועוד עשרות רבות של דתות וכתות שהמדינה מכירה בהן.
האם יש מניעה שזרמים שונים יחלקו בית תפילה? הגיוני שבמסגד לא יהיה צלב עם דמותו של ישו, אבל פרסבטריאנים ומתודיסטים לא יכולים להשתמש באותה כנסיה כמו אוונגליסטים או אפילו קתולים? (אני באמת לא יודע, אבל הייתי מניח שאין בעיה בשימוש באותו מבנה.)

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ISHPUZ
מלבד זאת, בצה"ל יש נוסח תפילה אחד לספרדים ואשכנזים ועד כמה שידוע לי אין כנסיות ומסגדים צה"ליים. יצאנו בזול.
שזה, אגב, לא בטוח שתקין. אם יהודי רוצה להתפלל ברוב הבסיסים הוא יכול ללכות לבית-הכנסת. אם מוסלמי רוצה להתפלל, הוא צריך לפרוש שטיח ברחוב? נראה לי הגיוני שיהיו להם בתי-תפילה משלהם. אולי לא בכל בסיס, אבל ודאי שבמחנות שבהם יש אוכלוסיה מוסלמית משמעותית.
אגב, נוסח התפילה האחיד הוא בעייתי מכל מיני בחינות, ובפועל לא משתמשים בו, אלא בנוסח שמתחשק למתפללים.

ציטוט:
במקור נכתב על ידי ISHPUZ
אגב, הנה מחקר מעניין מ-2010 שלפיו בצבא האמריקאי יש יותר פגאנים מאשר יהודים או מוסלמים, ואם זה כך אז בהחלט מגיע להם שיסדרו להם כמה אבנים במעגל.
מצוין.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:58

הדף נוצר ב 0.09 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר